LG Nexus 4 [Official Thread]

poruka: 1.532
|
čitano: 272.843
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Jel se zna išta o Cyanogenmodu 11 za našu četvorku? Čekam čekam čekam, svaki dan kad s posla dođem i upalim komp prvo guglam "get cm mako" u nadi da ću vidjeti CM 11 :)

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
Nick_Diamond kaže...

Tak je. Whatsapp ne radi na Artu. Valjda bude uskoro update i za to...

 

  Imas na xda "whatsapp art fix"

 

Radi whatsapp savrseno.

ja
11 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
kuleee kaže...

Jel se zna išta o Cyanogenmodu 11 za našu četvorku? Čekam čekam čekam, svaki dan kad s posla dođem i upalim komp prvo guglam "get cm mako" u nadi da ću vidjeti CM 11 :)

Imaš na xda neslužbenih CM11 romova koliko hoćeš. Ako te naravno zanima neslužbeni. Ne znam zašto im toliko treba, ja iščekujem PAC MAN rom.

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
E evo da javim ustanovio sam di je problem se resetiranjem mog N4 samog od sebe. Hmmm nije bas samog uzrokuje ga aplikacija ZADGE, ugasio sam ju i ne koristim 2 dana vec, odnosbo ne trazim si wallpapere i sl i evo mob se uopce ne reboota :)
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
ViperOne kaže...
kuleee kaže...

Jel se zna išta o Cyanogenmodu 11 za našu četvorku? Čekam čekam čekam, svaki dan kad s posla dođem i upalim komp prvo guglam "get cm mako" u nadi da ću vidjeti CM 11 :)

Imaš na xda neslužbenih CM11 romova koliko hoćeš. Ako te naravno zanima neslužbeni. Ne znam zašto im toliko treba, ja iščekujem PAC MAN rom.

Ma flešao sam N5 port, ali čekam punokrvni CM rom da se napokon pojavi...

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
15 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
PC - stručnjak kaže...
E evo da javim ustanovio sam di je problem se resetiranjem mog N4 samog od sebe. Hmmm nije bas samog uzrokuje ga aplikacija ZADGE, ugasio sam ju i ne koristim 2 dana vec, odnosbo ne trazim si wallpapere i sl i evo mob se uopce ne reboota :)

 

Svašta, imam Zedge također instaliran na 4.4 i nikakvih problema :)) 

15 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]

WhatApp neće dobit podršku za ART sve dok on ne izađe iz beta faze, a to bi mislim moglo potrajati..

Za one koji imaju rootan uređaj postoji metoda da se omogući instalacija WhatsAppa na ART-u. Osobno ga tako koristim, i radi bez ikakvih problema {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
steve90 kaže...

WhatApp neće dobit podršku za ART sve dok on ne izađe iz beta faze, a to bi mislim moglo potrajati..

Za one koji imaju rootan uređaj postoji metoda da se omogući instalacija WhatsAppa na ART-u. Osobno ga tako koristim, i radi bez ikakvih problema {#}

Ja sam vratio na Dalvik ali opet ne radi

Origin ID za FIFU 13: strbi_zg
15 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Došlo mi je na mail da dbrand priprema velike popuste za black friday, pa ako netko razmišlja uzeti skin zastražnje staklo, bit će dobra prilika skoro :) 

 
1 0 hvala 3
11 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

ja imam malih "problema". stavljen 4.4 OTA s kao updatima. Nakon reboota imam stari hanguots, currents? preko playstorea instaliran novi hangouts i update Currentsa na Newsstand. jos uvijek oboje. Ideje?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
{#} 
upss krivu poruku sam citirao :S ,ugl htio sam pitat kad će biti black friday? Pošto baš nisam upucen.
||| Fc Barcelona ||| lg nexus 4 |||
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2013 20:36 (schwarz3108).
15 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Pozdrav ekipa,

uzeo bih novi mob, nakon što mi je Galaxy S poslije 2 godine otišao u mirovinu. {#}

Pa me zanima dali je Nexus 4 i dalje best buy do nekih 2,5 tisuće kn?

U početku sam razmatrao i Galaxy S3 kao opciju, ali Nexus je bolji po svemu osim po kameri (koja mi ionako nije najvažniji

faktor na mobitelu) te microSD utoru (ni memorije mi netreba 64 gige {#}).

Tako da se sad trenutno dvoumim između Nexusa 4 i Optimusa G.

Savjeti i iskustva su dobrodošli.

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
schwarz3108 kaže...
{#} 
upss krivu poruku sam citirao :S ,ugl htio sam pitat kad će biti black friday? Pošto baš nisam upucen.

Ovaj. Petak posli Thanks Givinga.

14 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
Xbox360 Modder kaže...

Pozdrav ekipa,

uzeo bih novi mob, nakon što mi je Galaxy S poslije 2 godine otišao u mirovinu. {#}

Pa me zanima dali je Nexus 4 i dalje best buy do nekih 2,5 tisuće kn?

U početku sam razmatrao i Galaxy S3 kao opciju, ali Nexus je bolji po svemu osim po kameri (koja mi ionako nije najvažniji

faktor na mobitelu) te microSD utoru (ni memorije mi netreba 64 gige {#}).

Tako da se sad trenutno dvoumim između Nexusa 4 i Optimusa G.

Savjeti i iskustva su dobrodošli.

S Nexus-om ne mozes pozaliti {#}

:D
15 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

dbrand skinovi 25% popusta na sve preko 25$ =  blkfriordie  (vrijedi samo danas!) 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.11.2013 17:25 (SebaOS).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
Zašto CM-u treba toliko da izbaci sluzbeni CM 11
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Evo samo da se javim,

od danas sam ponosan vlasnik N4. {#}

Mob je stvarno super i prefaking odlično ga je koristit,

nakon Galaxy S keca.

 

Odakle skidate wallpapere?

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
Ja za wallpapere i ostale stvarcice za mob koristim ZADGE app. Ima na marketu.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
Xbox360 Modder kaže...

Evo samo da se javim,

od danas sam ponosan vlasnik N4. {#}

Mob je stvarno super i prefaking odlično ga je koristit,

nakon Galaxy S keca.

 

Odakle skidate wallpapere?

Ja koristim stock wallpaper {#}

:D
12 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Fora je Zedge za wallpapere.

Naručil sam Nillkin flip case koji je preklopni i štiti i ekran.

To je super, jer sad mogu furat mob u jakni sa ključevima bez beda.

Onaj case Ringke Fusion je prekrasan al je skup i ne štiti prednju stranu.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Evo, danas kad sam krenuo malo jos tv pogledati prije spavanja pogledam na mob kad ono:

 

Ima jos da je dobio update?

 

:D
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2013 22:37 (CroNk3r).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
CroNk3r kaže...

Evo, danas kad sam krenuo malo jos tv pogledati prije spavanja pogledam na mob kad ono:

 

Ima jos da je dobio update?

 

moze biti.. Ja znam da mi na ART-u baterija osjetno duze traje, u kombinaciji s Nexus5 launcherom, ja sam zadovoljan.

11 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
CroNk3r kaže...

Evo, danas kad sam krenuo malo jos tv pogledati prije spavanja pogledam na mob kad ono:

 

Ima jos da je dobio update?

 

dosao i meni. taman se nexus reboota...

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.12.2013 9:23 (GuardianOTB).
13 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

I meni je isto stigao..ali imam problem, išao sam prebaciti na ART i onda mi nije radio whatsapp, pa sam vratio na Dalvik ali opet ne radi..treba mi whatsapp a nemogu ga instalirati...javlja neku grešku prilikom instalacije kao kod "-24"

Origin ID za FIFU 13: strbi_zg
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
strbi kaže...

I meni je isto stigao..ali imam problem, išao sam prebaciti na ART i onda mi nije radio whatsapp, pa sam vratio na Dalvik ali opet ne radi..treba mi whatsapp a nemogu ga instalirati...javlja neku grešku prilikom instalacije kao kod "-24"

na ART-u mi nije radio What's up. Opet je proradio sad poslije ovog updatea na 4.4.2. Na ART-u mi baterija duze traje i fluidniji mob.

13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
GuardianOTB kaže...
strbi kaže...

I meni je isto stigao..ali imam problem, išao sam prebaciti na ART i onda mi nije radio whatsapp, pa sam vratio na Dalvik ali opet ne radi..treba mi whatsapp a nemogu ga instalirati...javlja neku grešku prilikom instalacije kao kod "-24"

na ART-u mi nije radio What's up. Opet je proradio sad poslije ovog updatea na 4.4.2. Na ART-u mi baterija duze traje i fluidniji mob.

Radi ti na ART-u? i meni je na 4.4.2 ali ne radi, da probam neki factory reset?

Origin ID za FIFU 13: strbi_zg
11 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
strbi kaže...
GuardianOTB kaže...
strbi kaže...

I meni je isto stigao..ali imam problem, išao sam prebaciti na ART i onda mi nije radio whatsapp, pa sam vratio na Dalvik ali opet ne radi..treba mi whatsapp a nemogu ga instalirati...javlja neku grešku prilikom instalacije kao kod "-24"

na ART-u mi nije radio What's up. Opet je proradio sad poslije ovog updatea na 4.4.2. Na ART-u mi baterija duze traje i fluidniji mob.

Radi ti na ART-u? i meni je na 4.4.2 ali ne radi, da probam neki factory reset?

to je uvijek dobro napraviti nakon update ako mozes... aj pa javi kako je proslo. bas me zanima.

16 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

imate kakav savjet za prijenos nexus 4 iz amerike? frend dolazi doma iz usa pa ne bih volio da dobije dodatno naplaćeno na mobitel koji je kupljen tamo.

znači, mob je nov, on ga je mislio donijeti u hrv u kutiji. je li možda bolje uzeti ga sa sobom, staviti u ruksak npr, bez kutije i računa? da se izbjegne na kontroli eventualno plaćanje pdv i carine?

last.fm/user/jolly_bravo
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]

Naravno da je tako bolje. Samo mob, punjač i slušalice... Kutija, pogotovo zapakirana odaje skrivene namjere :)

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
16 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]

kaže da ga dosad nikad nisu zaustavili, a i da ima dosta toga za sestru.... pa ako je zajeb, onda je pošteni... držim mu fige...

last.fm/user/jolly_bravo
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice