"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.386
|
čitano: 6.096.026
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
2 mjeseca
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
 
1 0 hvala 0
2 mjeseca
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ekipa koja bi bila trenutna dobra kupnja kao alternativa Samsungu A25?  Gledao sam model 6GB/128 GB koji se sada može nabaviti za 210 EUR.

Do sada nisam imao Samsung mobitel, ali mi se sviđa ideja da mogu kupiti 1 godinu star uređaj i još imati par godina nadogradnji.

 

Ono što je problem kod Xiaomija, Redmia i sličnih je što imaju samo 2 godine nadogradnji i taj mobitel je zaboravljen od strane supporta. Što je popularno sada u teritoriju cca 200 do 250 EUR?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Korny1603987 kaže...

Ekipa koja bi bila trenutna dobra kupnja kao alternativa Samsungu A25?  Gledao sam model 6GB/128 GB koji se sada može nabaviti za 210 EUR.

Do sada nisam imao Samsung mobitel, ali mi se sviđa ideja da mogu kupiti 1 godinu star uređaj i još imati par godina nadogradnji.

 

Ono što je problem kod Xiaomija, Redmia i sličnih je što imaju samo 2 godine nadogradnji i taj mobitel je zaboravljen od strane supporta. Što je popularno sada u teritoriju cca 200 do 250 EUR?

 Mi 11 kod mene, evo ga na listi za Hyper OS2. https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_11-10656.php

 

4 godine
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Cogent kaže...
Korny1603987 kaže...

Ekipa koja bi bila trenutna dobra kupnja kao alternativa Samsungu A25?  Gledao sam model 6GB/128 GB koji se sada može nabaviti za 210 EUR.

Do sada nisam imao Samsung mobitel, ali mi se sviđa ideja da mogu kupiti 1 godinu star uređaj i još imati par godina nadogradnji.

 

Ono što je problem kod Xiaomija, Redmia i sličnih je što imaju samo 2 godine nadogradnji i taj mobitel je zaboravljen od strane supporta. Što je popularno sada u teritoriju cca 200 do 250 EUR?

 Mi 11 kod mene, evo ga na listi za Hyper OS2. https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_11-10656.php

 

 Ostao sam lagano u šoku kada sam neki dan vidio da taj mobitel iz 2021. kao i njegov mlađi brat NE dobivaju Hyper OS i Android 14. Dobro za korisnike.

Korny, redmi serija je niža kategorija, pa je do sada podrška trajala 2 godine, a sada možda 3 (imam model iz 2023., a vidio sam negdje da će imati podršku još 2 godine, ukupno 3). Mi 11 je viša kategorija od redmi serije, i zapravo je ugodno iznenađenje.

 

Ovi novi Xiaomiji Mi serije (koja se više ne navodi kad se govori o modelu) 13 i 14 imat će dugu podršku. Ili barem 14, a uskoro i serija 15.

16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Zadnji mobitel mi je Realme 8. Imam ga 3 godine. Mobitel mi je više manje i dalje cool, ali želim proširiti horizonte i nešto što se neće nadograđivati samo godinu dana. Volim imati mobitele dulje razdoblje. 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice