"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.319
|
čitano: 5.744.897
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

gdje to verzija 32 gb kosta 355$ i gdje da kupon nabavim

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Uzmi od 16 gb Rom  i kod od 10USD izađe te i manje i prebaci na stranici valutu AU$ http://www.banggood.com/XIAOMI-M2S-4_3Inch-16G-ROM-Android4_1-MTK6589-Quad-Core-Smart-Phone-p-76027.html ovaj koji ti stoji iznad tvog posta ili će ti netko dati gift kupon od 10 US$.

 

 

Edit: Stoji sve što si rekao ali razlika je u cijeni 20$, samo zbog cijene sam naveo slabiji model.

"Just A Dream ".
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.11.2013 14:42 (Fero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Fero kaže...

Uzmi od 16 gb Rom  i kod od 10USD izađe te i manje i prebaci na stranici valutu AU$ http://www.banggood.com/XIAOMI-M2S-4_3Inch-16G-ROM-Android4_1-MTK6589-Quad-Core-Smart-Phone-p-76027.html ovaj koji ti stoji iznad tvog posta ili će ti netko dati gift kupon od 10 US$.

32GB verzija ima bolju kameru, a i pošto nemoš nadogradit SD karticom, 32GB verzija se itekako isplati.

I never learned from a man who agreed with me. - Robert A. Heinlein
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
kralja20 kaže...

pozdrav...ovako kupio sam ovaj mobitel

http://www.banggood.com/Timmy-E128-4_5-Inch-4G-ROM-Android-4_2-Dual-Cores-Smart-Phone-Black-p-89282.html

 

 

I sad mobitel stvarno radi i sve jedino kaj mi neće raditi je rotacija zaslona...ima za uključiti i cijelo je vrijeme na uključeno al ne prebacuje u vodoravni položaj... prebacuje jedino na igricama i  na youtubu tek kad ja stisnem za prikaz prek cijelog ekrana

Evo, meni sutra stiže taj Timmy pa javim kakva mu je rotacija. Uostalom, najbolje ti je skinuti aplikaciju "Android Sensor Box" s kojom možeš sve senzore na mobu testirati i vidjeti kako koji radi. Ako se pokaže da senzor zbilja ne radi, mislim da nema druge nego slati natrag mobitel na popravak.

11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav ekipa, zanima me, neken n5 mob (evo specifikacija http://www.buysku.com/wholesale/neken-n5-android-4-2-mtk6589-quad-core-4-7-inch-ips-screen-dual-camera-gps-1gb-4gb-3g-smartphone-grey.html )
neki frajer preko fejsa, u grupi jeftini mobiteli prodaje ga za 950kn, to kao narucuje s azijskog trzista, tako pise, navodno je vec par ljudi anrucivalo i sve je oke bilo, razmisljo sam si piknut taj mob, cisto radi zabave malo, pa me sad zanima vase misljenje, sta vi mislite o tome jel se isplati uzimat tako preko grupa ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Taj mob je odlican prema speckama.

iclock2much
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ei daj mi reci ovo, i meni je stigao i koristim tele 2 mrezu...i sve radi super..mobitel i to...al sam nedostupan za ostale i ne mogu slati SMS ni pozive obavljati a isto tako ni primati.Jesi imao ti takav problem i koju mrezu ti koristis? 

10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
tbarunovic kaže...
Danas stigao W450, sa geeka. Čekao sam dva tjedna i došao danas sa poštarom. Nisam platio porez,sve skupa 101 dolar. Odličan, antutu 17440,kamera dobra po danu , po noći ne znam.Nikakve kineske aplikacije,ima hrvatski jezik. Došao je sa dvije baterije iako to nije bilo navedeno,folija za ekran i zadnja zaštitna prozirna plastika. Jako zadovoljan za sada.

Ei daj mi reci ovo, i meni je stigao i koristim tele 2 mrezu...i sve radi super..mobitel i to...al sam nedostupan za ostale i ne mogu slati poruke ni pozive obavljati a isto tako ni primati.Jesi imao ti takav problem i koju mrezu ti koristis?

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.11.2013 22:48 (mumi3).
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

OK, znači W450 izbjegavati - checked.

Ipak je to 2 od 2.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav ekipa!

Kupio bih sebi ovaj mob http://dx.com/p/lenovo-a820-android-4-1-wcdma-bar-phone-w-4-5-capacitive-screen-wi-fi-gps-and-dual-sim-202390 , no zanima me dali će raditi 3G na tom uređaju i hoće li uopće raditi na našoj mreži?

Jer vidim u naslovu zajedno sa uređajem piše WCDMA.

Trenutno sam korisnik bonbon mreže (T-Com)

Zahvaljujem

Posao oslobađa.
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2013 0:37 (subi91).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Naravno da će raditi.

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

jel zna tko kad bi mogao opet ZTE v967s bit u prodaji? svaki shop sve sold out =/

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Smoke690 kaže...

a mobitel mi se svida, i dosta se prodaje, vidim po forumima da se odlicno prodaje, a i xiaomi se prosirio na vanjsko trziste sad, koji bi mi vi mobitel kineski preporucili do 2000kn i gdje ga je najsigurnije narucit, gdje to verzija 32 gb kosta 355$ i gdje da kupon nabavim

zašto ne pričekaš mjesec dana i piknešXiaomi Mi3?

11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

skinuo...kuglica se ne miče tak da je pokvaren...

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
kralja20 kaže...

skinuo...kuglica se ne miče tak da je pokvaren...

 

Šta si skinuo i koja kuglica, daj malo pojasni. Jesi probao one apk koje sam ti naveo stranicu prije, jesi izvadio bateriju, jesi napravio vraćanje na tvorničke postavke.

"Just A Dream ".
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Nemam problema ,koristim t-mobile. Sve mi radi 2g,3g,internet,pozivi poruke...

15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

da li si dobio Gplay instaliran na njemu (W450), ako ne, kako se moze instalirati?

12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
tbarunovic kaže...

Nemam problema ,koristim t-mobile. Sve mi radi 2g,3g,internet,pozivi poruke...

W450 3g/h radi samo na 2100MHz kod nas u Hrvatskoj, t-mobile neće imati problema ali tele2 da jer na određenim područjima radi na 900MHz za 3g/h.

Ako ne možeš zvati ili slati poruke i obratno treba napraviti novi APN za tele2. Nazvati ih i reći koji model mobitela i poslati će sms poruku  univerzalne postavke za modele koji oni nemaju u sustavu.

"Just A Dream ".
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
BoTiA kaže...

da li si dobio Gplay instaliran na njemu (W450), ako ne, kako se moze instalirati?

Skini je negdje i pokreni instalaciju, ako ne ide onda rootaj mobitel i skinutu apk stavi u sistem/app napravi dopuštenja rw-r-r i restartaj mobitel, ali koliko vidim trebala je biti na mobitelu.

"Just A Dream ".
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Fero kaže...
BoTiA kaže...

da li si dobio Gplay instaliran na njemu (W450), ako ne, kako se moze instalirati?

Skini je negdje i pokreni instalaciju, ako ne ide onda rootaj mobitel i skinutu apk stavi u sistem/app napravi dopuštenja rw-r-r i restartaj mobitel, ali koliko vidim trebala je biti na mobitelu.

Sve što dolazi sa androidom je bilo gore, ništa nisam dodavao. Gmail,gplay,email...

10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

sve sam probal i niš...i skinul sam i ono za provjeru g senzora i tam imaš tu kuglu  koju  mičeš al  meni ne trza

10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Fero kaže...
tbarunovic kaže...

Nemam problema ,koristim t-mobile. Sve mi radi 2g,3g,internet,pozivi poruke...

W450 3g/h radi samo na 2100MHz kod nas u Hrvatskoj, t-mobile neće imati problema ali tele2 da jer na određenim područjima radi na 900MHz za 3g/h.

Ako ne možeš zvati ili slati poruke i obratno treba napraviti novi APN za tele2. Nazvati ih i reći koji model mobitela i poslati će sms poruku  univerzalne postavke za modele koji oni nemaju u sustavu.

Odnio sam ga na servis pa je rekao da mobitel nema ni svoj IMEI, sad kad se to rijesi valjda ce onda bit sve ok s njim :) 

11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
David87 kaže...
Smoke690 kaže...

a mobitel mi se svida, i dosta se prodaje, vidim po forumima da se odlicno prodaje, a i xiaomi se prosirio na vanjsko trziste sad, koji bi mi vi mobitel kineski preporucili do 2000kn i gdje ga je najsigurnije narucit, gdje to verzija 32 gb kosta 355$ i gdje da kupon nabavim

zašto ne pričekaš mjesec dana i piknešXiaomi Mi3?

mozda zato jer ce mu bit 600kn skuplji?

14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
prefontaine kaže...
David87 kaže...
Smoke690 kaže...

a mobitel mi se svida, i dosta se prodaje, vidim po forumima da se odlicno prodaje, a i xiaomi se prosirio na vanjsko trziste sad, koji bi mi vi mobitel kineski preporucili do 2000kn i gdje ga je najsigurnije narucit, gdje to verzija 32 gb kosta 355$ i gdje da kupon nabavim

zašto ne pričekaš mjesec dana i piknešXiaomi Mi3?

mozda zato jer ce mu bit 600kn skuplji?

Bar 900, jer nama igra Snapdragon verzija koja je WCDMA. A drugo, ne paše svakom 5 inch mobitel, nekima je zgodniji manji. A sa Mi2S dobiš snažan mali (relativno) mobitel sa brutalnom kamerom (pogotovo 32GB verzija). To je rijetkost, pogotovo sad u ratu dijagonala i sa sve većom popularnosti phableta.

I never learned from a man who agreed with me. - Robert A. Heinlein
11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Jedna preporuka, geekbuying počeo slati mobove iz takoreći njemačkog skladišta,malo posredujem s tim uređajim i 

6 narudzbi idu sa završetkom DE, i već ih je par došlo bez naplate pdva, za 14 dana :)

 
1 1 hvala 3
14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ajde mali upitnik. Tko ima probleme sa mobitelom w450?

7 imam problem sa mobitelom
4 nemam problema sa mobitelom
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
kralja20 kaže...

pozdrav...ovako kupio sam ovaj mobitel

http://www.banggood.com/Timmy-E128-4_5-Inch-4G-ROM-Android-4_2-Dual-Cores-Smart-Phone-Black-p-89282.html

 

 

I sad mobitel stvarno radi i sve jedino kaj mi neće raditi je rotacija zaslona...ima za uključiti i cijelo je vrijeme na uključeno al ne prebacuje u vodoravni položaj... prebacuje jedino na igricama i  na youtubu tek kad ja stisnem za prikaz prek cijelog ekrana

 

Što da radim...ili ima neka caka za to ..treba kaj instalirati...

 

DAL BI ROOT POMOGO

 

HVALA

Evo došao danas TimmyE128, sve radi OK, čak i rotacija...

10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

meni neče i neče...idem se borit s kinezima za drugog...   :)

10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

bok...u vezi problema rotacije na timmy e182... rekli su mi da ga rutam i da mi budu od proizvođača poslali taj paket...dal bude to pomoglo...i kak se to roota...nikad radio :)

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice