"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.319
|
čitano: 5.743.255
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

imaju neku od 19 dolara. najjeftiniju. samo piše

Registered Air mail (FROM CHINA)

 

a kao šalju iz italije. nije mi jasno. možda iz kine u italiju pa onda amo

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
marko4444 kaže...

imaju neku od 19 dolara. najjeftiniju. samo piše

Registered Air mail (FROM CHINA)

 

a kao šalju iz italije. nije mi jasno. možda iz kine u italiju pa onda amo

ne, kada salju iz europe, uvijek je postarina 57 dolara,a ovo od 19 je valjda kada salju iz kine..Kod ovog slanja iz europe je lijepo sto npr ako narucis danas do kraja tjedna imas mob u ruci :)

Inace ja mislim na ovu str http://www.zopomobileshop.com/

Ukoliko zelite podici ratia/upload na trackerima, javite mi se na pp,VEOMA JEFTINO
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

a evo otkrio sam i ja to u međuvremenu. preskupo i nemaju tu opciju za sve mobitele.

inače sam mislio kupit zopo zp820. ali sam čitao da ima ekran kao laptop. prominiš kut gledanja, ode sve kvragu. 

je li možda netko ovde ima taj mob?

14 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

mobitelu mi treba oko 20h da mu se napuni baterija. punio sam ga i preko komp i preko struje ista stvar. je li to normalno. mobitel je zte v987 2500mah baterija

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

A preko kompa se puni na zrak? {#} I koje ti je snage punjac?

You got to lose to know how to win
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
R4zOR229 kaže...

A preko kompa se puni na zrak? {#} I koje ti je snage punjac?

mislim da večina ljudi razumi analogiju kad kažem preko struje ;) 1A je output punjača

16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Dali si stavljao custom romove? Ako jesi i mobitel ti je rootan skini battery callibration i sa njime kalibriraj bateriju. Probaj i s drugim kablom, sa drugim punjacem. Ako punis preko kompa stavi u usb 3.0 port jer on daje do 0.9A usb 2.0 daje 0.5A
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Patrick_cro kaže...
Dali si stavljao custom romove? Ako jesi i mobitel ti je rootan skini battery callibration i sa njime kalibriraj bateriju. Probaj i s drugim kablom, sa drugim punjacem. Ako punis preko kompa stavi u usb 3.0 port jer on daje do 0.9A usb 2.0 daje 0.5A

da rootao sam i stavio custom rom. u startu koristim usb 3.0. probat ću prominit kabel prvo, ako ne bude islo onda cu je kalibrirat. treba li baterija bit skroz puna kad kalibriram?

16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Trebalo bi je do kraja isprazniti pa napuniti do kraja pa onda kalibriraj i ostavi jos 15-20min da se puni.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pa jel ti na stocku normalno funkcioniralo?

You got to lose to know how to win
10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

pozdrav...ovako kupio sam ovaj mobitel

http://www.banggood.com/Timmy-E128-4_5-Inch-4G-ROM-Android-4_2-Dual-Cores-Smart-Phone-Black-p-89282.html

 

 

I sad mobitel stvarno radi i sve jedino kaj mi neće raditi je rotacija zaslona...ima za uključiti i cijelo je vrijeme na uključeno al ne prebacuje u vodoravni položaj... prebacuje jedino na igricama i  na youtubu tek kad ja stisnem za prikaz prek cijelog ekrana

 

Što da radim...ili ima neka caka za to ..treba kaj instalirati...

 

DAL BI ROOT POMOGO

 

HVALA

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Nece otprit link, daj isprobaj senzor sa necim drugim da vidis dal on radi kak treba. Isto tako probaj ugasit rotaciju pa onda okrenut, meni je android znal poludit i onda je radio kad je ugaseno a nije radio kad je upaljeno.

You got to lose to know how to win
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

ma sve sam to probal...automatski ga neće...a trebal bi...neznam :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
kralja20 kaže...

pozdrav...ovako kupio sam ovaj mobitel

http://www.banggood.com/Timmy-E128-4_5-Inch-4G-ROM-Android-4_2-Dual-Cores-Smart-Phone-Black-p-89282.html

 

 

I sad mobitel stvarno radi i sve jedino kaj mi neće raditi je rotacija zaslona...ima za uključiti i cijelo je vrijeme na uključeno al ne prebacuje u vodoravni položaj... prebacuje jedino na igricama i  na youtubu tek kad ja stisnem za prikaz prek cijelog ekrana

 

Što da radim...ili ima neka caka za to ..treba kaj instalirati...

 

DAL BI ROOT POMOGO

 

HVALA

ma meni isto ne prebacuje u izborniku, jedino u nekim app i igrama. prebacuje li ti kad recimo pregledavaš normalne web stranice, ako je onda ti je sve uredu

Izgleda da mi sad normalno puni mobitel. Uzeo sam punjač od huaweia od 2A i drugi kabel. u u 45 min je sa 10% došlo na 70%

10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

ne...niti kad web pregledavam...jednostavno neće...ti isto imaš taj mobitel :)

 

15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Mozda ti senzor ne radi, reko sam ti ga probas. Skini neku igricu za koju treba senzor i probaj igrat.

You got to lose to know how to win
14 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Evo narucen je W450  , bilo bi super da dođe prije Božića malo da protestiram prije nego dam starom..

mobitel mi se cini odlican za te novce i kako kazete da taj IPS nebi trebo bit loš, iako starom nebi smetale ni da su četiri boje ko u Simensa S10.

Naručio s Pandawilla i uz onaj kupon (  uberdealw450  )  od koje predhodne stranice plus karticom od 16GB izasao me oko  98 bak$a !!

 

http://www.pandawill.com/w450-smartphone-mtk6582-quad-core-13ghz-android-42-3g-gps-45-inch-black-p82217.html

 

Još samo da radi kako spada i nije mačak u vreći :D

 

ihaaaa

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Na pce je danas nekome došao pa mu ne radi dobro ekran i touch tipke. Hm, otiđi viditi tamo; možda je ipak mačak.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.11.2013 21:47 (Janer).
 
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

evo  skinul neki s autićima...ne radi senzor tek kad stavim  na strelice da upravljam onda oče...kak da to  popravim

15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Nikak to je hardverska greska, javi gospodi s bangooda da oces drugi telefon.

You got to lose to know how to win
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

kolko bu to trajalo...tam piše do 3-4 mjeseca

15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Nzn iskreno al probaj se pokrit payplom kolko god ide jel kad ti to istekne ovi ce te pocet vozat ko mladog majmuna, mene *ebu za masku od 6$ koju nisu poslali s telefon, i buduci da mi je jedan clan ovdje reko da nema problema s njim ja nisam nista otvaro na payplu nego samo zatrazio preko njihovog maila da mi poslju al nista nisam dobio, a kad god pitam stalno kasni zbog ovog onog. Na svu srecu kod mene je samo 6$ ali kod tebe je malo vise pa probaj sto duze mozes preko paypla to rjesavat.

You got to lose to know how to win
14 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

meni nisu poslali adapter za punjač s mobitelom, poslao sam im mail i u roku od dva dana su ga poslali sa benga

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
kralja20 kaže...

ne...niti kad web pregledavam...jednostavno neće...ti isto imaš taj mobitel :)

 

Probaj sa Google play-a instalirati Rotation Manager ili Magus pa vidi to da li rotira screen. Ne znam da li je za njih potreban rootani mobitel provjeri to kad ih budeš instalirao ili je navedeno za njih da je potreban root.

 

Javio mi se jedan forumaš sa istim problemom rotacije ekrana i riješio tako da je izvadio bateriju i vratio i ponovo upalio mobitel i problem je nestao.

"Just A Dream ".
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.11.2013 23:27 (Fero).
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
thaar kaže...

meni nisu poslali adapter za punjač s mobitelom, poslao sam im mail i u roku od dva dana su ga poslali sa benga

I meni su poslali al je problem sta stvar nikako ne stize, valjda bude ovaj tjedan bilo bi krajnje vrijeme.

You got to lose to know how to win
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Cadus kaže...

Pise mi isti status :/ A kako znas da taj status ima zapravo to znacenje? Hjooj, ni meni bas nije do cekanja... Sta ces ti napraviti po tom pitanju?

Kako mislis da bi ostao bez love?

kako znam da to znači hehe pa prevedi na hrvatski

"Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)"

HR: "Informacija zaprimljena (ovo nije potvrda fizičkog primitka navedenog registriranog predmeta)

 

Ako budem čekao 45 dana i pustim da prođe 1 sekunda nakon toga onda se mogu pozdravit s novcima. Prvih 45 dana paypal štiti, nakon toga se možeš žalit upravi vodovoda

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.11.2013 9:46 (XXX-Man).
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Skrewdriver kaže...

kako znam da to znači hehe pa prevedi na hrvatski

"Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)"

HR: "Informacija zaprimljena (ovo nije potvrda fizičkog primitka navedenog registriranog predmeta)

 

Ako budem čekao 45 dana i pustim da prođe 1 sekunda nakon toga onda se mogu pozdravit s novcima. Prvih 45 dana paypal štiti, nakon toga se možeš žalit upravi vodovoda

To mi je sve jasno, ali mi jednostavno to nema smisla... Pa njima se ne isplati stvar po stvar narucivati cim ljudi nesto od njih uzmu, ne narucuju oni model po model, stvar po stvar - To ne ide u korist ni njima ni nama hahah :) oni tog uzmu da ga imaju u skladistu.

A sad, jesi ih kontaktirao sta naknadno?

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.11.2013 9:46 (XXX-Man).
10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Zanima me ako bi mi mogli reci gdje bih mogao naruciti xiaomi mi2s, ali da mi ne naplate postarinu i pdv na carini, 

hvala :) 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Nigdje ti nije nešto sigurno, sve ovisi o sreći i hoće li tvoj otvoriti ili ne.

Zašto baš mi2s, nije li malo preskup? Nađu se slični modeli i za oko 250$.

Ovdje verzija s 32Gb košta 355$ s kuponom b185f7

Moja recenzija Cubota GT99 na anton008.com Ako tko želi 10$ ili 10% kupone za Banggood nek se javi na pp.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.11.2013 12:41 (Ag008).
10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

a mobitel mi se svida, i dosta se prodaje, vidim po forumima da se odlicno prodaje, a i xiaomi se prosirio na vanjsko trziste sad, koji bi mi vi mobitel kineski preporucili do 2000kn i gdje ga je najsigurnije narucit, gdje to verzija 32 gb kosta 355$ i gdje da kupon nabavim

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.11.2013 12:44 (Smoke690).
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice