HTC Wildfire - Izašao službeni FroYo

poruka: 67
|
čitano: 22.272
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
HTC Wildfire - Izašao službeni FroYo

Evo kako stoji i u naslovu HTC je izbacio službeni android 2.2 Froyo za Wildfire pa ako je tko zainteresiran evo link... update pack je prvi na listi tako da nemožete promašit

Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
offline
RE: HTC Wildfire - Izašao službeni FroYo

Da li je netko isprobao ?? kakvi su dojmovi ???

13 godina
protjeran
offline
HTC Wildfire - Izašao službeni FroYo

Sigurno mora biti puno bolje, 2.2 u odnosu 2.1 ima pun k.... poboljšanja

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: HTC Wildfire - Izašao službeni FroYo

Kako se radi ovaj update ??? Update preko mobitela kaže da je mob up to date....

16 godina
neaktivan
offline
HTC Wildfire - Izašao službeni FroYo

Jel uspio tko instaliart taj update? Ja sam skinuo file s linka koji je dao 0000 - to je neka gz datoteka (tip zip datoteke), prebacio sam na sd karticu, i probao preko recovery moda napravit update, ali neće. Inače sam taj postupak instalacije preko recovery moda našao za Desire, pa sam probao na Wildfireu,ali izgleda da neće. Ako je netko uspio, nek podjeli svoja iskustva. Pozdrav.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: HTC Wildfire - Izašao službeni FroYo

Neam pojma, hehe :) Mene jedino buni, što na tom linku piše da je to za "Developere" .....

15 godina
offline
HTC Wildfire - Izašao službeni FroYo

Sto nije isao preko pusha?

Biljezim se sa stovanjem...
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
HTC Wildfire - Izašao službeni FroYo

Evo ovako... Link koji sam vam dao je link s kojeg se skidaju službeni HTC ROM-ovi i koje sam treba instalirati. Ako pokušate napraviti update preko izbornika u mobitelu to vam neće uspiti... Taj služeni ROM se ne stavlja na mobitel niti na njegovu sd karticu

 

1. Skinite ROM (FroYo) s linka koji sam vam dao i ostavite ga na kompu

 

2. Skinite HTC Sync s njihove stranice i instalirajte ga, spojite mobitel na komp i windows će sam instalirati drivere

 

3. Otvorite Device Manager u windowsima i pronađite stavku HTC ili ADP Device (bit će prikazano jedno od to dvoje), desni klik i Update Driver (izaberite opciju da sami instalirate drivere, a kao folder gdje će ga naći odaberite HTC-ov u Program Files)

 

4. Isključite mobitel

 

5. Uključite fastboot izbornik (držanjem VOLUME DOWN i POWER ili BACK i POWER)

 

6. Sada s kompa pokrenite instalaciju ROM-a koji ste prethodno skinuli i samo pratite upute (ukoliko vam se instalacija prekine ponovite korak 3. dok je mobitel u fastboot modu i pokrenite instalaciju opet)

 

I to je to, ja se nadam da sam pomogao...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: HTC Wildfire - Izašao službeni FroYo

Jesi ti to napravio?? mislim jel se vidi razlika između 2.1. i 2.2. ???

16 godina
neaktivan
offline
HTC Wildfire - Izašao službeni FroYo

Probao sam ovo što je 0000 napisao ali ne ide. Ako mi gospodin može malo pojasniti korake 3 i 6. Meni u device manageru nakon instalacije synca ne nalazi ADP ni HTC, a daj objasni ovo pod 6 - kako instalirat s kompa - šta napravim s tim .gz fajlom koji sam skinuo. daj malo pojasni - i reci dali je tebi uspjelo ili si to samo čitao negdje. Pozdrav

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC Wildfire - Izašao službeni FroYo

ja isto ne kuzim ovaj 6 korak kako pokrenut instalaciju :S

Kaj ce mi potpis kad ga ionak nitko nece gledat?!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
HTC Wildfire - Izašao službeni FroYo

Evo pokušajem napraviti video pa ću vam dati link. Samo je problem šta mi je net zadnjih tjedan dana j..... usporen a upload mi uopće neće radi. Stvarno neznam koji mu je k.... više. I ovaj forum mi otvara 10 minuta

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC Wildfire - Izašao službeni FroYo

da li ima hrvatski na froyo za wildfire?

Sta radi Chuck Norris u prokljucaloj vodi? -Ladi jaja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Wildfire - Izašao službeni FroYo
nekako cisto sumnjam u to. sva sreca naviko sam da su mi svi 'digitalni' uredjaji na engleskom. stavio sam jednom mob na hrv pa se nisam mogao snaci...
Kaj ce mi potpis kad ga ionak nitko nece gledat?!
13 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Wildfire - Izašao službeni FroYo
0000 kaže...

Evo pokušajem napraviti video pa ću vam dati link. Samo je problem šta mi je net zadnjih tjedan dana j..... usporen a upload mi uopće neće radi. Stvarno neznam koji mu je k.... više. I ovaj forum mi otvara 10 minuta

I 0000 kak ti ide update, daj napisi, Ili nam je bolje da čekamo službeni update?

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.10.2010 22:07 (prsan).
15 godina
offline
HTC Wildfire - Izašao službeni FroYo

Video proof :

Umjesto Thumbup-a klikčite mi HVALA ! :)
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
HTC Wildfire - Izašao službeni FroYo

Ljudi evo ovako. Meni onu .gz datoteku otvara kao običnu instalaciju. Ali stvar je u tome što sam ja već prije skinuo i instalirao android sdk tools. Ispričavam se što to nisam ranije naveo, nisam se uopće sjetio...

Možda meni tu vrstu datoteke prepoznaje jer kako sam rekao imam taj sdk android tools.

 

Još jedna stvar, ako instalirate taj update nisam siguran dali to potpuno otključaje mobitel (znači ako imate garanciju postoji mogućnost da vam više neće vrijediti). Moj wildfire nema garanciju pa me nije ni briga što sve radim na njemu...

 

Taj update je služben, ali je za developere, odnosno treba imati nekakvo znanje o samom androidu i principu na kojem on radi da bi ga mogli instalirati. Ako niste sigurni što radite pričekajte da vam se pokaže na samom mobu da je update spreman...

 

Ja ću napraviti video tutorial čim rješim ovaj problem s uploadom (neće mi radi), pa tko voli nek izvoli...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC Wildfire - Izašao službeni FroYo

pozdrav svima... moram reć da sam napravio root čisto iz znatiželje ali naravno i backup prije prvog kuhanog ROM-a koji očito nije ispao dobro jer ga sad ne mogu vratit nazad... iskreno neda mi se više stalno brisat pa instalirat nove ROM-e jer nisu mi mišta posebno pa bi htio sad vratit originalni ROM gore...e sad ako može netko od vas to negdje uploadat s obzirom da je moj WF zaključan na VIP ili mi barem dat savjet za vraćenje starog ROM...

hvala svima

edit@ samo da napomenem sada sam instalirao skuhani   Buzz ROM (znači onaj oficiall ROM ali sa root accesom) i mislim da sam samim tim uspio riješit stvar ali ako netko ima malo više informacija i znanja slobodno neka ga podijeli...samo me nemoj te slat na shipped-rom.com jer tamo nema za WF ROM-ova, XDA-developer forum je uglavnom za ljude koji žele suprotno:)

-------------------------------------
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.10.2010 10:49 (GREENHORN).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Wildfire - Izašao službeni FroYo

pozdrv.

Ja sam uspio napraviti unroot. Ako to ne učiniš, nečeš moći instalat službeni update koji ti je od danas dostupan u telefonu.

 

skini si ovo sa linka i sljedi upute

 

http://shipped-roms.com/shipped/Buzz/RUU_Buzz_HTC_WWE_1.14.405.2_R_C_Radio_13.45.55.24_3.35.15.19_release_141106_signed.exe

13 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Wildfire - Izašao službeni FroYo

eh, da instaliral sam službeni update koji je danas stigao i veselje je nestalo. Nema 2.2 :(

13 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Wildfire - Izašao službeni FroYo
techcentar kaže...

pozdrv.

Ja sam uspio napraviti unroot. Ako to ne učiniš, nečeš moći instalat službeni update koji ti je od danas dostupan u telefonu.

 

skini si ovo sa linka i sljedi upute

 

http://shipped-roms.com/shipped/Buzz/RUU_Buzz_HTC_WWE_1.14.405.2_R_C_Radio_13.45.55.24_3.35.15.19_release_141106_signed.exe

e sad ja neznam, da li postoji razlika između verzija jer ja sam instalirao ovu RUU_Buzz_HTC_WWE_1.25.405.1_Radio_13.45.55.24_3.35.15.31_release_142189_signed.exe i imam nekih poteškoća sa instaliranjem nekih aplikacija, koje recimo na G2 Touch uređaju rade bez rootanja, uglavnom iznenadilo me kada sam skuzio da ja recimo na wf ne mogu instalirat WiFi tethering dok G2 touch može...hvala na odgovoru i definitivno ću probat ovaj tvoj ROM

-------------------------------------
13 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Wildfire - Izašao službeni FroYo

nisam primjetio nikakve poteškoće, već sam dobio ponovno mogućnost instalirati službeni update nakon kojeg mi je fakat bilo sve po starom.

13 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Wildfire - Izašao službeni FroYo

  daj mi reci jel to isti onaj koji je bio prije rootanja kako bi opet imao garanciju... pitam jer se u biti i ne isplati radit sve ovo prije ako nisi developer i ne namjeravaš koristit hrpu plaćenih apliakcija... i ako želiš podijelit koje si ROM-ove koristio da možda ima neki koji nisam probao :) pa da pokušam ponovo :)

-------------------------------------
13 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Wildfire - Izašao službeni FroYo

daql je isti ne bih mogao potvrditi, no činjenica jest da kad stavim taj rom izgubim superusera, izgubim djelove recovrey menija itd. Dakle, mobitel mi je točno u onakvom stanju kakvog sam ga kupio. Vjerujem da je to to.

 

trenunto imam instalirano ovo na linku. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=761927

 

Pozz

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.10.2010 13:16 (techcentar).
13 godina
neaktivan
offline
HTC Wildfire - Izašao službeni FroYo

dal neko zna kad izlazi sluzbeno update za vip

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC Wildfire - Izašao službeni FroYo

To i mene zanima...

PC RULES!!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC Wildfire - Izašao službeni FroYo

Pa jel se moze instalirat bez rootanja? Bez FOTA-e?

Biljezim se sa stovanjem...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: HTC Wildfire - Izašao službeni FroYo

Koja je razlika između updatea koji se radi direkt iz mobitela (znači spojim se na net s njime i radim update) i updatea koja ide preko Windowsa?

I must be running out of luck Cause you’re just not drunk enough to fuck
15 godina
offline
RE: HTC Wildfire - Izašao službeni FroYo
ParaNO1d kaže...

Koja je razlika između updatea koji se radi direkt iz mobitela (znači spojim se na net s njime i radim update) i updatea koja ide preko Windowsa?

A jer ovi FOTA (firmware over the air) su najcesce brandirani od operatora (dobijes one djidje midje tipa t-usluge i gluposti) dok je ovaj kojeg si gurnuo preko windowsa vjerovatno cisti rom. Nisam sto posto siguran al mislim da nisam puno falio.

Biljezim se sa stovanjem...
13 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Wildfire - Izašao službeni FroYo
0000 kaže...

Evo ovako... Link koji sam vam dao je link s kojeg se skidaju službeni HTC ROM-ovi i koje sam treba instalirati. Ako pokušate napraviti update preko izbornika u mobitelu to vam neće uspiti... Taj služeni ROM se ne stavlja na mobitel niti na njegovu sd karticu

 

1. Skinite ROM (FroYo) s linka koji sam vam dao i ostavite ga na kompu

 

2. Skinite HTC Sync s njihove stranice i instalirajte ga, spojite mobitel na komp i windows će sam instalirati drivere

 

3. Otvorite Device Manager u windowsima i pronađite stavku HTC ili ADP Device (bit će prikazano jedno od to dvoje), desni klik i Update Driver (izaberite opciju da sami instalirate drivere, a kao folder gdje će ga naći odaberite HTC-ov u Program Files)

 

4. Isključite mobitel

 

5. Uključite fastboot izbornik (držanjem VOLUME DOWN i POWER ili BACK i POWER)

 

6. Sada s kompa pokrenite instalaciju ROM-a koji ste prethodno skinuli i samo pratite upute (ukoliko vam se instalacija prekine ponovite korak 3. dok je mobitel u fastboot modu i pokrenite instalaciju opet)

 

I to je to, ja se nadam da sam pomogao...

jel mi može netko objasnit ovaj 3. i 6. korak

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice