Google Pixel 7/Pro

poruka: 298
|
čitano: 144.078
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Iskreno, meni su ovo možda najinteresantniji modeli na tržištu, i po "pametnim" mogućnostima sa kojima dolaze (call screening, prikazivanje menija sa opcijama kod razgovora sa "robotima

Mislim da ovo ne radi kod nas?
12 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro

Točno

Ali i bez toga ima po meni što za ponuditi

12 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Uzeo 7 Pro. Prvi susret s Pixelom, nadam se da neću zažaliti.

 

Ove pametne funkcije ne budu sigurno radile kod nas, to je uglavnom za USA rezervirano, a mi tu možemo biti sretni da nam i radi na našim mrežama uopće.

 

Koju ste boju moba uzeli?

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Google Pixel 7/Pro

Nabavili zeni upravo Pixel 7. Nije Pro.

Znaci limeta morala biti boja.

Gratis pixel buds il kak se vec zovu. 

Njeno odusevljenje je tesko opisati sa svime ovime. No nije to bilo ni tesko nakon Nokie 5.3 

E da poslat cemo tu staru nokiu nazad. Da umanje cijenu 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Gdje ste uzeli zaštitu za ekran? Gdje god da gledam nema, a ne želim mobitel ni dirati bez toga na njemu

 

 

 

Edit: prodajem Pixel Watch LTE, ispod cijene

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2022 0:03 (KiX777).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Jel netko probao naručiti preko njemačkog google stora i mailboxde?

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Google Pixel 7/Pro
Arctic Skies kaže...

Nabavili zeni upravo Pixel 7. Nije Pro.

Znaci limeta morala biti boja.

Gratis pixel buds il kak se vec zovu. 

Njeno odusevljenje je tesko opisati sa svime ovime. No nije to bilo ni tesko nakon Nokie 5.3 

E da poslat cemo tu staru nokiu nazad. Da umanje cijenu 

 Gdje se to moze naruciti uz gartis pixel buds(ako može link)?

Trust Me, I'm an Engineer :)
16 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

pisali su vec da giftovi ne idu preko mailboxa

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Google Pixel 7/Pro

"Na primjer, otkrili smo da zaslon Google Pixela 7 Pro troši puno više energije od usporedivih telefona na višim razinama svjetline. Čini se da postoji još jedan problem sa zaslonom koji utječe na neke jedinice. Izvješća sugeriraju da ponašanje zaslona osjetljivog na dodir, osobito pomicanje, može biti vrlo nedosljedno na Pro modelu."

 

piše androidpolice

https://bit.ly/2z4Nc6Q
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
mika2210 kaže...

Jel netko probao naručiti preko njemačkog google stora i mailboxde?

 

Jesam, sve 5.

11 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Sve 5 šta se tiče mobitela ali ako je suditi prema onome šta je bilo sa promocijom Pixel 6 prošle godine, ništa od gifta ukoliko koristite servise poput mailboxde i sl.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
2happy2beu kaže...

Sve 5 šta se tiče mobitela ali ako je suditi prema onome šta je bilo sa promocijom Pixel 6 prošle godine, ništa od gifta ukoliko koristite servise poput mailboxde i sl.

Meni je google store de sve poslao, šta netko nije dobio od njih?

12 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
love2ml86 kaže...
2happy2beu kaže...

Sve 5 šta se tiče mobitela ali ako je suditi prema onome šta je bilo sa promocijom Pixel 6 prošle godine, ništa od gifta ukoliko koristite servise poput mailboxde i sl.

Meni je google store de sve poslao, šta netko nije dobio od njih?

 Kad se naruci sa google storea pokloni idu u paketu, ako je preko ostalih shopova dobije se samo mobitel i treba se prijaviti na promociju pa vam naknadno salju poklon. S tim da treba adresa u DE i mailboxde ne prolazi.

11 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Ma prosle godine je poklon uz 6icu isao posebno nakon kupnje uredjaja, dostava u roku 60 dana od kupnje uredjaja, te mailboxde opciju nisu priznavali. Sada vidim da poklon salju odmah uz uredjaj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Koliko vam je trebalo da dostave mobitel? Naručio sam u subotu navečer, ali još nije ni poslano pa me brine već...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro

pa dobro vikendom obicno dostavne sluzbe ne rade pa mi je to normalno, opusti se samo malo

4 godine
offline
Google Pixel 7/Pro

Ja sam u DE, dostava 5. dana. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Vrijedi li promocija još danas - naručio bi normalni pixel 7 iz njem preko mailbox.de u Hrv.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Narucio u proslu srijedu, stigao danas. (Njemacka). Presao sa S20+ na P7P. Jos se privikavam, ali dojam zasad je jako pozitivan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

ja sam sebi uzeo obicni crni 7 256gb i uzeo pro buds slusalice. kako zivim u minhenu, sve stiglo relativno brzo (proslu srijedu).

danas je stigao poznaniku 7 pro verzija bijela sa lte srebrnim satom. nisam njegovo nista otvarao

 

mob je sve onako zasad, kako pise na netu i ekipa po rewievs prica.

 

prelazim sa pixel 3 i ono sto mogu na prvo reci je razlika u displayu da da je 7 zuckasta. rjesenja trenutno nema ili nije u opcijama moguce (adaptive settings ne racunam kao rjesenje). jos uvijek se navikavam na razliku u velicni.

last.fm/user/jolly_bravo
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Ekipa, narucio sam preko amazon.de u subotu i jos uvijek mi pise delivery date pending - kako ce mi javiti emailom kad ce shippati i nisu novce jos skinuli s racuna 😞 Ima netko da je narucio ovih dana s amazon.de i da ima datum kad ce poslati?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Google Pixel 7/Pro

Ja preko prijatelja u DE naručio 13.10., pisalo datum isporuke 15-18.10., do danas ništa nije dobio. Kaže ništa ni na mail.

Nije baš vješt u online narudžbama, da li kad uđe u svoj acc može vidjete da je barem poslano ili nešto? Mora dobiti mail kada se promijeni status ili samo poštar odjednom dođe?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Tvkreten kaže...
Ekipa, narucio sam preko amazon.de u subotu i jos uvijek mi pise delivery date pending - kako ce mi javiti emailom kad ce shippati i nisu novce jos skinuli s racuna 😞 Ima netko da je narucio ovih dana s amazon.de i da ima datum kad ce poslati?

 Meni je isto tako. Naručio u ponedjeljak. Dobio sam danas maskice i zaštitno staklo, ali za sam uređaj još nisam dobio mail o pošiljci.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
garamba2 kaže...

Ja preko prijatelja u DE naručio 13.10., pisalo datum isporuke 15-18.10., do danas ništa nije dobio. Kaže ništa ni na mail.

Nije baš vješt u online narudžbama, da li kad uđe u svoj acc može vidjete da je barem poslano ili nešto? Mora dobiti mail kada se promijeni status ili samo poštar odjednom dođe?

Vjerujem da se dobije mail kad se paket pošalje. Meni kad uđem u account piše priprema za slanje, a kad idem na praćenje pošiljke piše da će me mail-om obavijestiti kad budi znali datum dostave. Danas sam dobio maskice i staklo iz iste narudžbe za koje sam odmah u ponedjeljak dobio mail da je poslano. Ne znam postoji li mogućnost da ih se nekako kontaktira i provjeri stanje pošiljke?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Znaci svi smo u istoj situaciji haha tko zna kad ce poslati uredaj. Najvise me muci sto je lova jos uvijek na mom racunu 😂
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Vidim gomila pixela ovih dana na njuskalu. Koja je fora svi uzimaju vani i prodaju ovdje? 🙄
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
15 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Prijatelj narucio preko G storea na mailbox stiglo u HR u roku 7 dana. Pixel 7 i sluske :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.10.2022 15:10 (PiXeLsss).
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Izgleda da je to najbolje naručiti kad izađe, dobiju se sluske uz njega, a sigurno mu neće cijena tolko pasti kolko vrijede slušalice. Kaj vi mislite?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

super je ako uspijes kupit  i da dobijes sluske ili sat, ali vecini nije proslo koji zive u hr

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Gemmy kaže...

super je ako uspijes kupit  i da dobijes sluske ili sat, ali vecini nije proslo koji zive u hr

Nije mi jasno zašto niste koristili Google Store DE i mailbox, meni je sve prošlo i sve sam dobio na vrijeme. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice