Android - pitanja i odgovori

poruka: 54
|
čitano: 13.456
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Android - pitanja i odgovori

Evo, neka se otvori unificirana tema gdije clanovi fouma mogu postavljati pitanja i odgovarati na pitanja o androidu, prema analizama uskoro najvećem mobilnom OSu

Sticky?

50Niggas
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Android - pitanja i odgovori

evo ja imam jedno pitanje

 

trbem neki keylogger za htc desire tako da kada se netko ulogira na face preo mog mobitela da se negdje zapiše username i password

Ovo je moj potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Android - pitanja i odgovori
netreba ti, samo ukljucis da se zapamti lozinka, i nadas se da nece primjetiti :)
50Niggas
16 godina
neaktivan
offline
Android - pitanja i odgovori

a tako mi pamti samo jednu lozinku

Ovo je moj potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Android - pitanja i odgovori
pa znas svoju valjda napamet :D
to ne koristim, probaj u app search upistai keylogger...
50Niggas
14 godina
neaktivan
offline
RE: Android - pitanja i odgovori
mali savjet, ako ce dantex opet nac temu
ne pamti ti tako samo tvoju, nego ces onda kad upises email automatski dobiti tu lozinku :)
Aint no man above the crew
12 godina
neaktivan
offline
Android - pitanja i odgovori

Stalno mi pise da je memorija telefona puna. Kako da prebacim te fajlove sa memorije telefona  na SD karticu ?

Repent the end is near!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android - pitanja i odgovori

koji mobitel je u pitanju? uglavnom to dobiješ rootanjem ili postupkom app2sd... tada 99% stvari možeš prebaciti na sd karticu

prepičkavanje, staklenkom ajvara, ljudi koji pišu komentare poput LOL
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android - pitanja i odgovori
kuleee kaže...

koji mobitel je u pitanju? uglavnom to dobiješ rootanjem ili postupkom app2sd... tada 99% stvari možeš prebaciti na sd karticu

LG optimus gt540

Meni samo ispise gore obavestenje da je malo prostora u memoriji telefona i onda kad udjem u to da mi opciju da brisem aplikacije

Repent the end is near!
13 godina
offline
Re: Android - pitanja i odgovori

prati upute ovdje za rootanje, ako se na to odlučiš... u međuvremenu prije tog zahvata prouči malo informacije na ovoj lokaciji i vidi da li će ti pomoći

prepičkavanje, staklenkom ajvara, ljudi koji pišu komentare poput LOL
13 godina
offline
Android - pitanja i odgovori

da ja nešto pitam. ja koristim u imeniku slike za svoje kontakte koje su dobre kvalitete, ali nakon backupanja kontakata sa servera, uslijed sveprisutnih (barem jednom tjednih) flešanja i izmjena romova, slike su u katastrofalnoj rezoluciji i moram svakom pojedinom kontaktu dodijeliti pripadajuću sliku.. nemam ih puno, 20ak prijatelja možda, ali taj zahvat je bolan. da nadodam tome da 10ak njih kod mene već godinama ima zasebnu melodiju zvona, svatko svoju, imam posla sa podešavanjem pola sata samo sa kontaktima... može li se to nekako izbjeći? barem slike ili melodije svejedno mi je... appleov icloud povuče sve slike u defaultnoj kvaliteti te ih tako i vrati kasnije, ne kužim kako to googleovi serveri ne rade? s druge strane, možda neki backup tih podataka? hvala

prepičkavanje, staklenkom ajvara, ljudi koji pišu komentare poput LOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android - pitanja i odgovori
kuleee kaže...

prati upute ovdje za rootanje, ako se na to odlučiš... u međuvremenu prije tog zahvata prouči malo informacije na ovoj lokaciji i vidi da li će ti pomoći

 A u slucaju da ja nemam usb kabel?

Ja nemam ono move to SD card kao na ovoj slici

Repent the end is near!
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2012 13:05 (Scarfaceee).
13 godina
offline
Android - pitanja i odgovori

bez kabla neće moći, košta 20ak kuna u dućanima.. što se tiče ovog nedostatka gumba, imaš li ga pa je sive boje, tj onemogućen, ili uopće nemaš taj gumb?

prepičkavanje, staklenkom ajvara, ljudi koji pišu komentare poput LOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android - pitanja i odgovori
kuleee kaže...

bez kabla neće moći, košta 20ak kuna u dućanima.. što se tiče ovog nedostatka gumba, imaš li ga pa je sive boje, tj onemogućen, ili uopće nemaš taj gumb?

Nema uopće ima samo Deinstaliraj,obrisi kes memoriju ali to je sive boje ,obrisi podrazumevane vrednosti takodje sive boje i  prinudno zatvaranje

Repent the end is near!
11 godina
neaktivan
offline
Android - pitanja i odgovori

zahvaljujući mariu mi je upala u oko i Xperia P pa me zanima vaše mišljenje

0 Xperia Arc S
7 Xperia P
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.8.2012 14:43 (tonižlica).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Android - pitanja i odgovori
Imam jedno pitanje stavljo sam si Cyanogen mod 7.2 i nije bio ispravan i napravio sam backup otišao sam u recovery i stisnuo backup i sada želim maknut taj cynogenmod 7.2 kako da ga maknem i di ta podignem taj backup
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android - pitanja i odgovori
Red Devill kaže...
Imam jedno pitanje stavljo sam si Cyanogen mod 7.2 i nije bio ispravan i napravio sam backup otišao sam u recovery i stisnuo backup i sada želim maknut taj cynogenmod 7.2 kako da ga maknem i di ta podignem taj backup

12 godina
neaktivan
offline
Re: Android - pitanja i odgovori
Scarfaceee kaže...
kuleee kaže...

koji mobitel je u pitanju? uglavnom to dobiješ rootanjem ili postupkom app2sd... tada 99% stvari možeš prebaciti na sd karticu

LG optimus gt540

Meni samo ispise gore obavestenje da je malo prostora u memoriji telefona i onda kad udjem u to da mi opciju da brisem aplikacije

 http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/tutorial-lg-gt540-gb--ics/127472.aspx evo ti sve za tvoj mobitel.

Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
12 godina
offline
Android - pitanja i odgovori

evo ovako, otac mi ima htc one v i treba mu Garmin Tracker (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.garmin.android.apps.gtu&hl=hr), no nemogu ga skinuti jer nije dostupan u HR, ima li kakvo rjesenje? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Android - pitanja i odgovori

Kako se moze maknut notification bar sa lock screena, da ga vise tamo ne vidim? Imam galaxy pop plus.

R.I.P Tupac 1971. - 1996.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Android - pitanja i odgovori

Moze li meni netko preporuciti neki android mobitel koji podrzava bolje igrice kao asphalt 6, 7 do 2300 kn (da je polovni)?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android - pitanja i odgovori
Flore kaže...

Moze li meni netko preporuciti neki android mobitel koji podrzava bolje igrice kao asphalt 6, 7 do 2300 kn (da je polovni)?

Galaxy Nexus ako imaš sreće. S2 se može naći po toj cijeni

prepičkavanje, staklenkom ajvara, ljudi koji pišu komentare poput LOL
14 godina
offline
Android - pitanja i odgovori

Zna li netko zašto se najnoviji Android zove bašIce cream Sandwich i zašto je ovaj 2.3 bio Gingerbread? To me već neko vrijeme kopa...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android - pitanja i odgovori
Zanima me vi koji imate ICS, jeli se hardverska akceleracija mora uključiti ili je automatski uključena u official firmwareima? Isto tako zanima me jeli to dobro funkcionira, osjete li se bolje perfomanse u 2D-u?
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android - pitanja i odgovori
diskDEfragmenter kaže...

Zna li netko zašto se najnoviji Android zove bašIce cream Sandwich i zašto je ovaj 2.3 bio Gingerbread? To me već neko vrijeme kopa...

Najnovija verzija androida je jelly bean 4.1. Google je jednostavno odlučio da verzijama androida daje imena po poslasticama. Ne postoji neki određen razlog.

antimadridista kaže...
Zanima me vi koji imate ICS, jeli se hardverska akceleracija mora uključiti ili je automatski uključena u official firmwareima? Isto tako zanima me jeli to dobro funkcionira, osjete li se bolje perfomanse u 2D-u?

Automatski je uključena. Baš i ne vidim neku veliku razliku, ali dobivam bolje rezultate na antutu banchmark pa pretpostavljam da radi.

13 godina
offline
Re: Android - pitanja i odgovori
diskDEfragmenter kaže...

Zna li netko zašto se najnoviji Android zove bašIce cream Sandwich i zašto je ovaj 2.3 bio Gingerbread? To me već neko vrijeme kopa...

i to daje imena po abecedi... g, i, j, idući je s početnim slovom K.. nakon toga je L, a negdje sam pročitao (malo puno unaprijed :)) da će mu ime biti Lemon(nešto) :D

 

EDIT:

Each version after "Astro" and "Bender" is named in alphabetical order after a dessert or sugary treat, with 1.5 "Cupcake" being the first and every update since following this naming convention.[34]

    1.0 Astro
    1.1 Bender
    1.5 Cupcake
    1.6 Donut
    2.0/2.1 Eclair
    2.2 Froyo
    2.3 Gingerbread
    3.x Honeycomb
    4.0 Ice Cream Sandwich
    4.1 Jelly Bean


prepičkavanje, staklenkom ajvara, ljudi koji pišu komentare poput LOL
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2012 22:50 (kuleee).
12 godina
neaktivan
offline
Android - pitanja i odgovori

Imam android optimus gt540 i sad hocu da konvertujem video sa pc na mobitel preo kojeg to programa mogu i kako ? probao sam preko total video converter ali nije bio dobar zvuk

Repent the end is near!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android - pitanja i odgovori
Scarfaceee kaže...

Imam android optimus gt540 i sad hocu da konvertujem video sa pc na mobitel preo kojeg to programa mogu i kako ? probao sam preko total video converter ali nije bio dobar zvuk

bu

 

Repent the end is near!
15 godina
offline
Re: Android - pitanja i odgovori

Instaliraj si na mobitel neki video player pa nećeš morati konvertirati video.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Android - pitanja i odgovori
Ajde preporuci mi neki player
Repent the end is near!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice