Speedtouch 780 (T-com) na Bnet?

poruka: 5
|
čitano: 4.362
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Speedtouch 780 (T-com) na Bnet?

jednostavno pitanje, dali se moze postelat gore navedeni router koji u postavkama ima sve t-comovo da mi proradi na Bnetu?

buduci sam se odlucio u pon.uto. poigrat s njim napucat mu novi framework i probat malo to dovest u red,naravno ako uspijem

a posto imam par dana fore, bilo bi pozeljno da netko tko ima slicna iskustva bar da me usmjeri ako ne svaki pametan prijedlog je dobro doshao...

(trenutno sam spojen na bnetov modem (scientific atlanta)) pa bi ja sad to otkanto i to sve prebacio na speedya

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Speedtouch 780 (T-com) na Bnet?
pa koliko ja znam nije li bnet kabelski net preko koaksialnog kabela, a t-com preko telefona.. ak je tak kak bi se to moglo spojit?. nikak
16 godina
protjeran
offline
Speedtouch 780 (T-com) na Bnet?

Trebao bi modat thomsona da dobiješ na njemu WAN port i onda spojit tu atlantu sa tim thomsonom, drugačije nema teorije

 

 

Nije framework nego firmware, framework je nešto drugo

I don't need sex, T-com fucks me every day
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.2.2010 11:05 (pinkskin).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Speedtouch 780 (T-com) na Bnet?
kinfa85 kaže...

jednostavno pitanje, dali se moze postelat gore navedeni router koji u postavkama ima sve t-comovo da mi proradi na Bnetu?

buduci sam se odlucio u pon.uto. poigrat s njim napucat mu novi framework i probat malo to dovest u red,naravno ako uspijem

a posto imam par dana fore, bilo bi pozeljno da netko tko ima slicna iskustva bar da me usmjeri ako ne svaki pametan prijedlog je dobro doshao...

(trenutno sam spojen na bnetov modem (scientific atlanta)) pa bi ja sad to otkanto i to sve prebacio na speedya

može, ali moraš ga spojit sa atlantom jer bez nje nema ništa.

16 godina
neaktivan
offline
Speedtouch 780 (T-com) na Bnet?

moze li netko objasniti kako ih spojiti...kada sam spojen sa kablom sve radi ok, a kada ih spojim WLAN-om racunala se vide ali nema interneta?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice