Router password

poruka: 13
|
čitano: 19.844
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Router password

Kako da saznam password routera.

Kad idem na adresu routera npr na http://192.168.1.3/ pita me za username i password.

Gdje mogu naci te podatke??

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis ----------------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Router password

na većini ti je ili user ili admin a password 4 nule

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Router password
evo, radi, hvala.
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis ----------------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
16 godina
neaktivan
offline
Router password

I sad nakon restarta routera ponovno upisem ip adresu routera i sada nece, aprije 10 min je htjelo?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis ----------------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Router password

Svaki router ima razliciti (kako koji) pa probaj na uputama od ISP-a ili na stranicama proizvodjaca naci defaultni password.

iMac 20" - C2D 2.4GHz/2GB/320GB Mac OS X Leopard 10.5.5 ... Laborare non amo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Router password
ne to nego mi se nece ucitati stranica kad upisem adresu, niti me ne pita na za user i pass
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis ----------------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
neaktivan
offline
Router password

imao sam slicna iskustva, preporuka provjeriti jer je sve dobro spojeno, ako ne kontaktirati ISP tehničku podršku, mogu biti razni problemi

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Router password
zato jel ti je deafault adresa 192.168.1.1
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
neaktivan
offline
Router password

Pozdrav!

Moj slučaj je ovaj ;

podstanar je otišao i naravno sad ću ja nastaviti koristiti taj isti iskonov paket gdje je i zvanični TOMSONOV ROUTER SPEEDTOUCH 780WL.

Sve postavke i šifre podstanar je imao tako da su moje sumnje i opravdane nakon razgovora sa djelatnicima iskona koji su mi rekli kako postoji mogućnost da on i dalje koristi internet putem mojeg računa.Uputili su me na izmjene tih Wep, Wap postavki no ja ne znam kako da to učinim korak po korak pa ako netko ima živaca molim ga da mi objasni.

Hvala

 

Neodlučan

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Router password
1. Traži od Iskona da ti da novi username i password za spajanje na net 2. Resetiraj router tj. vrati sve na tvorničke postavke 3. Spoji računalo i router putem kabla i logiraj se na router (tvornički user i pass) 4. Promjeni administratorski password za konfiguraciju routera 5. Konfiguriraj sve ostalo kako te volja
15 godina
neaktivan
offline
RE: Router password

Hoću , hvala na savjetu!

Osmijeh

16 godina
offline
RE: Router password

Nisam 100% siguran, ali zar nije korisnički račun vezan na broj telefona? U tom slučaju, ne vidim načina da sa druge lokacije koristi tvoj pristup netu..

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
16 godina
neaktivan
offline
RE: Router password
ferovca1 kaže...

Nisam 100% siguran, ali zar nije korisnički račun vezan na broj telefona? U tom slučaju, ne vidim načina da sa druge lokacije koristi tvoj pristup netu..

 siguran, nije, barem adsl od t-scuma i može se koristit s bilo koje lokacije koja ima neki adsl t-scum priključak, jedino što je brzina vezana za "fizičku konekciju" onu koju korisnički priključak inače plaća na svom računu, čini mi se... (ja upravo trošim tuđi račun Smijeh)
mama ti je biljna uš
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.4.2009 14:52 ((s)izgoreo).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice