Baotian najcesci kvarovi

poruka: 135
|
čitano: 125.181
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Baotian najcesci kvarovi

pozz  mene zanima dal je netko imao problem kod baotiona da mu je iz cista mira poceo gubit snagu???

stolic
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Baotian najcesci kvarovi

Je moja bivsa. Novi klip, karike i brušenje na prvu specijalu. Dal je to napravila i kolko je kostalo, ne znam, jer vise nismo skupa.

daniel
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Baotian najcesci kvarovi
stolic2 kaže...

pozz   mene zanima dal je netko imao problem kod baotiona da mu je iz cista mira poceo gubit snagu???

  Sigurno radi velike kvalitete....

Izvan WC-a ne trpim druženje s govnima...
12 godina
protjeran
offline
Baotian najcesci kvarovi

A cuj, skuter od 500 eura kaj mozes ocekivati. Ja jedan put nisam do kraja digel nogicu i govno nije htelo da upali. Nisam ni znal da tam ima kontakt i za kaznu sam ga ostavil ispred supermarketa.

daniel
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Baotian najcesci kvarovi

Meni je jednom počeo bezbeze trokirati i problem je bio u cijevi za dovod zraka do karburatora koja se raspucala...

Tko visoko leti, štedi gorivo.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Baotian najcesci kvarovi

Mato? {#}

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
Moj PC  
20 0 hvala 0
13 godina
offline
Baotian najcesci kvarovi

isplati li se kupovat silverstone za 100€? nije registriran i nije vozen 2-3 godine.. samo stoji u stanu od frendice.. trebam mijenjat samo prvu gumu a sve ostalo radi..

 

svasta sam cito o tom motoru pa ne znam isplati li se trudit oko njega..

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Baotian najcesci kvarovi

moj baotian je u sljedecem stanju: pukla zadnja guma, oso zadnji zmigavac(neki cudni je, kineski, neznam ni di to kupit?), oso akumulator dva puta(dva akumulatora), osla ona nogica za paljenje(neznam dal je ikad i radila), sporije ide sad, svjetlo ne radi prednje jedno.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Baotian najcesci kvarovi

Al hebo majku,još pali,i radi,a bome i vozi! 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Baotian najcesci kvarovi

meni jedva 40 potegne majku mu

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Baotian najcesci kvarovi
mar123 kaže...

meni jedva 40 potegne majku mu

lol??
prijatelj ima Baotiana, 50 kubika, zracno hladjenje, do 75 dodje bez pardona, ima preko 6 tisuca kilometara na njemu

15 godina
offline
Baotian najcesci kvarovi

taj skuter inace ima blokadu, tvoj frend ju je vjerojatno skinuo

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Baotian najcesci kvarovi

evo danas sam bas iso vidjet u kakvom je stanju skuter i imam problem. akumulator jer prazan pa sam spojio na kablove i svjetla i truba i to sve radi ali kad stisnem gumb za paljenje nista se ne dogada, prosli put kad sam ga isprobavo to je radilo, a sad niti vergla niti nista. u cem je problem i sto da kupim novo ili popravim?

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Baotian najcesci kvarovi
mar123 kaže...

evo danas sam bas iso vidjet u kakvom je stanju skuter i imam problem. akumulator jer prazan pa sam spojio na kablove i svjetla i truba i to sve radi ali kad stisnem gumb za paljenje nista se ne dogada, prosli put kad sam ga isprobavo to je radilo, a sad niti vergla niti nista. u cem je problem i sto da kupim novo ili popravim?

 

Pa kako će verglati kad je prazan akumulator? Ima li nožno paljenje?

 

Probaj za prvu ruku napuniti akumulator, ako je prošli put radilo i nitko nije dirao..

Svi smo mi Mentalist.
15 godina
offline
Re: Baotian najcesci kvarovi
Jakovp kaže...
mar123 kaže...

evo danas sam bas iso vidjet u kakvom je stanju skuter i imam problem. akumulator jer prazan pa sam spojio na kablove i svjetla i truba i to sve radi ali kad stisnem gumb za paljenje nista se ne dogada, prosli put kad sam ga isprobavo to je radilo, a sad niti vergla niti nista. u cem je problem i sto da kupim novo ili popravim?

 

Pa kako će verglati kad je prazan akumulator? Ima li nožno paljenje?

 

Probaj za prvu ruku napuniti akumulator, ako je prošli put radilo i nitko nije dirao..

covjece spojio sam n kablove, i prosli put sam preko kablova palio, jer nije vozen neke 3 godine ali sam ga znao povremeno upalit samo.

14 godina
odjavljen
offline
Baotian najcesci kvarovi

Ima li kakav osigurač?

Svi smo mi Mentalist.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Baotian najcesci kvarovi
Jakovp kaže...

Ima li kakav osigurač?

osigurac? osigrac mu moze bit jedino da ne pali ako je na nogaru ili tako nesto. inace nema, velim ostalo sve radi, svjetla, kad stisnem kocnicu svjetlo sve i tako, jedino to paljenje ne radi. procito sam po forumima da bi mogo bit anlaser, ali nisam siguran, kako to mogu provjerit?

14 godina
odjavljen
offline
Baotian najcesci kvarovi

Mislim na električni osigurač.

 

E da, i mora ti nogar biti dignut do kraja.

 

Anlaser provjeriš tako da ga direktno spojiš na 12v, ako možeš doći do njegovih kontakata.

Svi smo mi Mentalist.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Baotian najcesci kvarovi

ma nema el osigrac, a i nogar je dignut da. kako da dodem do anlasera? di je to opce?

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Baotian najcesci kvarovi
mar123 kaže...

ma nema el osigrac, a i nogar je dignut da. kako da dodem do anlasera? di je to opce?

Link

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
15 godina
offline
Re: Baotian najcesci kvarovi
Diablo86 kaže...
mar123 kaže...

ma nema el osigrac, a i nogar je dignut da. kako da dodem do anlasera? di je to opce?

Link

umjesto da se pravis pametan mogo si napisat gdje se nalazi. jer na googlu samo izbacuje kvarove i oglase di se moze kupit. nemogu nac di to je na skuteru.

14 godina
offline
Re: Baotian najcesci kvarovi
mar123 kaže...
Diablo86 kaže...
mar123 kaže...

ma nema el osigrac, a i nogar je dignut da. kako da dodem do anlasera? di je to opce?

Link

umjesto da se pravis pametan mogo si napisat gdje se nalazi. jer na googlu samo izbacuje kvarove i oglase di se moze kupit. nemogu nac di to je na skuteru.

Čudno, meni izbacuje forum za skutere, a ako klikneš na slike, izbacuje izgled anlsera i sve ostalo što ti je potrebno

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
15 godina
offline
Baotian najcesci kvarovi

izbacuje izgled anlasera, ali mene zanima gdje se nalazi, procito sam sve to s tog foruma.

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Baotian najcesci kvarovi
mar123 kaže...

izbacuje izgled anlasera, ali mene zanima gdje se nalazi, procito sam sve to s tog foruma.

Kako gdje se nalazi, si uopće pogledao na skuteru, zaviri malo oko motora.

 

Uslikaj pa ću ti zaokružiti na slici

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
13 godina
neaktivan
offline
Baotian najcesci kvarovi

to govno iz fabrike izadje neispravno lol

Nemam potpisa :D
 
1 3 hvala 0
15 godina
offline
Baotian najcesci kvarovi

evo izvadio sam anlaser, ocistio ga malo al nemogu ga jos vratit dok ne nabavim gedore jer nemogu odserafit onaj drugi dio. nadam se da ce htjet onda upalit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Baotian najcesci kvarovi

evo danas sam ocistio anlaser i vratio ga nazad i sad je poceo verglat. no upalit nece, u cemu je problem? moze li bit do svjecice?

i ne radi mi prednje svjetlo, imam dva svjetla, jedno je kao neko donje i ono glavno, e to glavno ne radi, provjerio sam zarulju, ona je ispravna, do ceg moze bit?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Baotian najcesci kvarovi

pozz, imam problem s baotianom, radi se o bt-49qt-9... dobio sam ga nakon što je 3 godine stajao u garaži.Kupili smo novi akumulator, spojili cijevi...Skuter pali ako mu špricom ulijemo gorivo direkt u karburator, a ovak samo vergla.Da li možda neće upalit zbog goriva(stajalo u njemu 3 godine, stim da je sada ulijano i malo friškog)?

 

i skut ima kit 80cc

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.5.2013 21:24 (domibug2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Baotian najcesci kvarovi
domibug2 kaže...

pozz, imam problem s baotianom, radi se o bt-49qt-9... dobio sam ga nakon što je 3 godine stajao u garaži.Kupili smo novi akumulator, spojili cijevi...Skuter pali ako mu špricom ulijemo gorivo direkt u karburator, a ovak samo vergla.Da li možda neće upalit zbog goriva(stajalo u njemu 3 godine, stim da je sada ulijano i malo friškog)?

potpuno ista situacija kod mene.

11 godina
neaktivan
offline
Baotian najcesci kvarovi

Zna neko kak se naštela ler gas?Kad ga upalim gasi se čim pustim gas.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice