Koji monitor kupiti izdvojena tema

poruka: 20.405
|
čitano: 4.843.741
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
online
Re: Koji monitor kupiti
Matthew26 kaže...

Monitor za soma €??? Svaka čast da možete odvojiti tolke novce samo za monitor. Di je sve ostalo?? 

 Pa ukoliko je u pitanju desktop pc kištra ideš komponentu po komponentu, ne moraš sve odjednom, pogotovo ukoliko nisi prodao staru, svaki mjesec odvojiš određenu količinu novaca koliko možeš, želiš, koliko trebaš, sakupiš i kupiš, ja uopće niti ne osjetim na plaći i uvijek si kupim što želim.

13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
evo upravo dobio mail od lagermaxa da je paket stigao kod njih, dostava unutar dva radna dana, daj boze sutra da dode 😁
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
ProTeinZ kaže...
evo upravo dobio mail od lagermaxa da je paket stigao kod njih, dostava unutar dva radna dana, daj boze sutra da dode 😁

 došao mi je monitor.

ne znam šta da kažem ovo nije normalno koja kvaliteta slike!

oduševljen sam jednostavno ovo je brutalno nešto. 

 

PS: ostavio sam si navlaku onu na ekranu i sad ju čak ne mislim skidati jer imam glossy ekran u biti, tako da je nemoj odljepljivati za početak.

 

Intel 80286
9 godina
offline
Koji monitor kupiti

ja ne bi uzeo oled monitore dok ne naprave da ne moze doci do burn in-a i dok ne pojeftine, ovako ces morat mijenjati monitore svakih par godina, rade uzmes 300€ ips 1440p pa si na miru.

Also, Horned Reaer nubek vidim da ces biit spreman za diablo 4 novu sezonu i expanziju sljedeci mjesec , di ti je podloga za misa? , Lako tebi work from home samo diablo4 se igra cijeli dan   

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Horned Reaer kaže...

 

PS: ostavio sam si navlaku onu na ekranu i sad ju čak ne mislim skidati jer imam glossy ekran u biti, tako da je nemoj odljepljivati za početak.

 

 Kako sam mjenjao OLED ekran na svom LG55 B7 3x (2x burn-in) , svaki put je serviser tražio da odmah skinem zaštitnu foliju čim stignem doma. Kao, kad se ekran zagrijava tako folija otpušta lijepilo, a na staklu je posebni premaz. Da li to i sada vrijedi ne znam. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice