Koji monitor kupiti izdvojena tema

poruka: 20.442
|
čitano: 4.866.005
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Pozdrav raja, već neko vrijeme tražim u BiH monitor Asus model:
ASUS ROG Swift OLED PG49WCD
ili
Asusu ROG Strix XG49WCR

Niko u BiH ne može mi nijedan model ovih monitora nabaviti, bukvalno sam sve pitao na olxu.Da li ima kod vas ovih monitora i kako bi ga mogao zbaviti ?

Hvala
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Nabava.net i tamo potraži.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
16 godina
offline
Koji monitor kupiti

I zaračunaš si carinu i pdv i onda odustaneš 

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Pa ako ima nekoga ovdje u hrv, uzme mu i samo dode po njega. Mislim, monitor kosta puno previse i kod nas, ako ga bas zeli otici ce po njega.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
16 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

Postoji nešto što se zove granica i carinska kontrola među zemljama koje nisu obje u EU

15 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Dodjes na carinu kod slavonskog broda i neko ti stavi u gepek i das 20 eura cariniku i tak se to radi
Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Koji monitor kupiti

Acer Nitro Acer Nitro XV275KV

 

Kakav je? Ima li ga netko? Trenutno je na popustu u svijet medija na 519€. Čini se dobra cijena. Akcija traje još 2 dana. 

 

Mislim se prijeći s 1440p na 4k. Je li 27" premalo za 4k ili da se ipak protegnem još 200€ do Neo g7 koji je 32"?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Sta ne moze otici s nekim starim monitorom, prijavi da mu treba za posao, faks, stagod i vrati se s novim kojeg isto prijavi? Neka napise na njega istu marku ako treba, ne znam sto sve gledaju...
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
6 godina
offline
Koji monitor kupiti

Nvm, izgleda da nije isti model. Ovaj nema mini led dok p3 ima i skuplji je

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Pero Dinamit kaže...
Sta ne moze otici s nekim starim monitorom, prijavi da mu treba za posao, faks, stagod i vrati se s novim kojeg isto prijavi? Neka napise na njega istu marku ako treba, ne znam sto sve gledaju...

 Je, može, da sa 17" lcd uđe a sa Asusom 49" iziđe, nitko nebi primjetio vjerujem

16 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Horned Reaer kaže...
Dodjes na carinu kod slavonskog broda i neko ti stavi u gepek i das 20 eura cariniku i tak se to radi

 49 INCH teško da ide u gepek 

 

To jedva stane u normalan auto i sa spuštenim sjedalima 

4 dana
offline
Koji monitor kupiti

Pozdrav svima.

 

Pošto se apsolutno ne razumijem u monitore, htio bih čuti mišljenje nekoga tko ipak ima malo više iskustva u tom polju. Dakle, imam dual monitore, jedan sam kupio prije par mjeseci (Gigabyte M27Q 27'' IPS WQHD 170Hz) a jedan imam od prije 12-ak godina kad sam ga dobio na poklon za krizmu (Samsung XL2370HD). Iako Samsung još uvijek radi bez ikakvih problema, lošija kvaliteta slike i činjenica da nije 27'' me "tjeraju" na to da nabavim novi monitor koji će služiti kao sekundarni. 

 

Najlakše bi mi bilo kupiti ovakav isti Gigabyte monitor, ali htio bih čuti jel ima nekih drugih preporuka. Naime, taj sekundarni monitor definitivno manje koristim i njega bih htio koristiti više za streamove, videe i razne pozadinske sadržaje dok bi mi ovaj Gigabyte služio kao glavni monitor za gaming. Stoga se nadam da bih mogao uštediti koji euro na tome. Refresh rate je prihvatljiv i 60Hz na tom sekundarnom, jedino ako to nije dobra ideja jer je primarni 170Hz. Jedino što bih volio je to da i sekundarni monitor ima 2k rezoluciju i da je tip panela IPS. 


Ako netko ima neke druge ideje ili preporuke, slobodno neka predloži. Unaprijed zahvaljujem na pomoći :)

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice