Ultimativna tema za iPhone aplikacije izdvojena tema

poruka: 348
|
čitano: 176.203
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za iPhone aplikacije

iPhone dolazi sa 6 mogućih tonova za SMS poruke

 

General > Sounds > New Text Message

14 godina
offline
RE: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
Dom031 kaže...

iPhone dolazi sa 6 mogućih tonova za SMS poruke

 

General > Sounds > New Text Message

Upravo u tome i je problem, SAMO ih je 6! :)

Postoji li način da ih dodam još?

Kao npr aplikacija koja dodaje još zvukova za zvonjavu telefona, zanima me postoji li tako nešto za zvuk poruke? 

 

ovo je već treći ili četvrti put da to pitanje postavljam na ovoj temi,,, 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
Tomo Yoda kaže...
Dom031 kaže...

iPhone dolazi sa 6 mogućih tonova za SMS poruke

 

General > Sounds > New Text Message

Upravo u tome i je problem, SAMO ih je 6! :)

Postoji li način da ih dodam još?

Kao npr aplikacija koja dodaje još zvukova za zvonjavu telefona, zanima me postoji li tako nešto za zvuk poruke? 

 

ovo je već treći ili četvrti put da to pitanje postavljam na ovoj temi,,, 

Da, ako imas JB. Smijeh

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
14 godina
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

NASA - korisna i zanimljiva aplikacija. Ako vas ne zanimaju podaci o lansiranju, misijama ili povijesne činjenice, možete si skinuti super fotke, kao što su ove nove fotke Sunca i slično. Besplatna je. 

 

On this day - Povijesni događaji, rođenja i smrti na današnji dan. Može se postaviti bilo koji drugi datum. Ima i besplatna verzija. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
14 godina
protjeran
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

OT

 

Ima ko od vas onu foliju na ekranu?

Skype: internet.gospodin
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Simplenote - free - notes app u oblaku

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.4.2010 14:35 (vjeko).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Textie - free - slanje besplatnih poruka sa iPhonea na iPhonea

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Svaki dan po jedna Gameloft igrica free

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Doodle Jump  , vrhunska igrica made by Croats..  svaka čast dečkima..

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
14 godina
protjeran
offline
RE: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
Po meni must have:
IFile
Backgrounder/Kirikae
Sbsettings
Winterboard
MyWi
BiteSMS
....
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Jel ima mozda koja aplikacija koja bi recimo pratila svaku potrosnju racuna.. npr. ja imam i300, i sada me znaima koliko sam presao MB, i koliko sam iskoristio poruka bespl. i besplaatnih minuta..

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
14 godina
offline
RE: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
Kruno_21 kaže...

Jel ima mozda koja aplikacija koja bi recimo pratila svaku potrosnju racuna.. npr. ja imam i300, i sada me znaima koliko sam presao MB, i koliko sam iskoristio poruka bespl. i besplaatnih minuta..

To i mene zanima!

Najbliže tome sam našao Download Meter. Košta 2 dolara.

A ako ti se ne plaća, samo pošalji besplatnu poruku sadržaja 'STANJE' na broj 0110 i doći će ti koliko si potrošio: minuta poziva, poruka, data prometa. Naravno, sa barem 24 sata kašnjenja obračuna. 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
Tomo Yoda kaže...
Kruno_21 kaže...

Jel ima mozda koja aplikacija koja bi recimo pratila svaku potrosnju racuna.. npr. ja imam i300, i sada me znaima koliko sam presao MB, i koliko sam iskoristio poruka bespl. i besplaatnih minuta..

To i mene zanima!

Najbliže tome sam našao Download Meter. Košta 2 dolara.

A ako ti se ne plaća, samo pošalji besplatnu poruku sadržaja 'STANJE' na broj 0110 i doći će ti koliko si potrošio: minuta poziva, poruka, data prometa. Naravno, sa barem 24 sata kašnjenja obračuna. 

E pa to je stvar sto ce mi kasniti, ne trazim ja tocno, ali ipak u zadnja 24 sata sam mogao poslati x poruka i x minuta pricati. Ne bi mi pala ideja da nisam nes gledao o android aplikacijama, i tamo vidio sjajno rješenje. Ima bas aplikacija za sve troje, i od kojeg dana obracunava, i sve fino u postotcima.. Nadam se da ce se sjetiti netko napisati takvo sto za iPhone :)

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Izasla je odlicna aplikacija, naravno Apple ju nije pustio kroz Appstore, pa je dosla na Cydiu.. Zove se Wi-fi Sync, kao sto ime kaze, bez usb kabela prebacivanja appova, sync kalendara, maila, cak i backup :) Kosta 9.99$ al bit ce uskoro naravno u ˝slobodnoj˝prodaji Smijeh evo

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
Twitter (ex Tweetie) - free - najbolja twitter app
14 godina
protjeran
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Angry Birds - super igra, zarazna, 1$ je a updatei svako malo izlaze.

 

Soundhound - instant music search and discovery - prepoznaje muziku i vraca sve moguce podatke o albumu/pjesmi/grupi, lyrics, youtube spotovi itd... - super stvar.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije
Pozdrav svima, imam iPhone 3GS 3.1.3 jailbreakan, skinuo sam gta chinatownwars i instalirao, kada ga pokrenem dođe mi crni ekran s informacijama o igri i nakon nekoliko sekundi izađe iz gta . Neznam šta da radim, znate li vi??
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Jel postoji neke aplikacija preko koje mogu besplatno slat sms?

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Definitivno must have app za svjetsko prvenstvo u nogometu.... 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

 

Aplikacije

 

AgingBooth (0.99$) - Kako ćete izgledati kad budete stariji

 

FatBooth (0.99$) - Kako bi izgledali da ste debeli

 

Shazam Encore (4.99$) - Prepoznaje većinu pjesama

 

PositionApp (6.99$) - Saznajte koje su najprodavanije igre u određenim državama

 

South Africa Tracker 2010 (FREE) - Prati rezultate svih utakmica sa SP-a

 

Sonic Vox (0.99$) - Pretvara vaš glas u razne zvukove

 

LaDiDa (2.99$) - AutoTuna vaš glas

 

 

Aplikacije za koje je potrebna Cydia (JB)

 

Backgrounder - Omogućava MultiTasking

 

Categories - Program s kojim možete napraviti foldere na iPhonu

 

dTunes - Program za skidanje glazbe, videa i torrenta, te omogućava pokretanje file-ova skinutih na iPhone

 

MxTube - Program za stream i download YouTube videa

 

Mobile Theatre (zahtjeva Safari DL i dTunes) - Program za skidanje svih serija i većine filmova

 

WinterBoard - Aplikacija za mjenjanje teme (teme se skidaju preko Cydie, ja koristim buuf2 temu)

 

 

Igre

 

Brothers In Arms: Hour of Heroes (4.99$) - Jako zabavna pucačina, kao i drugi dio Brothers In Arms 2: Global Front (4.99$)

 

iStunt Reloaded Pro (1.99$) - Po meni, najbolja igra za iPhone

 

Zombieville USA (1.99$) - Zabavna i jednostavna igra

 

Amateur Surgeon (2.99$) - Igra u kojoj ste vi amaterski doktor. Igra ima jako zabavne međuscene

 

Assassin's Creed (4.99$) - Zabavna igra koja ipak dosta zaostaje za PC verzijom

 

Flight Control (0.99$) - Jednostavna igra u kojoj slijećete avione

 

Ragdoll Blaster 2 (0.99$) - Logička igra u kojoj je cilj pogoditi metu s lutkama

 

Doodle Jump (0.99$) - Jako zarazna, zabavna i jednostavna igra

 

 

 

@Saphire

I ja imam isti problem s GTA Chinatown wars, sad možeš ili probati još jednom skinuti, ali ovaj put skini od drugog Codera (tj. crackera), a ako ti ni taj neće raditi onda čekaj novi update koji će ti najvjerojatnije raditi - tako sam ja uspio s Prince of Persia retro.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.6.2010 13:04 (SherlOcKOo).
 
1 0 hvala 5
14 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Evo o aplikacijama za uređivanje iPhona.

 

Prvo morate skinuti WinterBoard  (preko Cydie).

Nakon toga trebate skinuti temu koju želite koristiti (preko Cyidie) - ja osobno koristim Buuf2 temu.

Da bi aktivirali temu morate otići u WinterBoard, odete pod Select Themes i tamo izaberete temu koju ste skinuli (možete izabrati još neke opcije - ja koristim Dim Wallpaper i Transparent Dock). Nakon toga Optimize Themes i kad to završi samo pritisnite Respring.

 

Ja koristim i Five-Column SpringBoard (skinite preko Cydie) koja vam omogućava da imate 5 aplikacija u jednom redu, a ako to želite ugasiti samo odite u Postavke->Five-Column SB i izgasite Enable FCSB.

 

Još jedan koristan program je i LockInfo. Taj se program inače plača. Zato trebate skinuti crackanu verziju. Dodajte sljedeći Source u Cydiu : http://sinfuliphonerepo.com i preko njega skinite LockInfo.

LockInfo vam dodaje stvari u LockScreen (stavit ću ScreenShot da vidite o ćemu se radi). Možete staviti vrijeme, poruke, pozive, e-mail poruke, Twitter, te još neke stvari (sve morate skinuti preko Sinful iphone repo - dao sam vam source). Ako želite koristiti Lock Weather plugin morate si skinuti i Lockscreen Clock hide (preko Cydie), jer, ako to ne napravite, imati ćete 2 sata na Lockscreenu.

 

Aplikacije MakeItMine (skinite preko Cydie) vam daje mogućnost da stavite svoje ime (ili bilo što drugo) na mjesto gdje vam inače piše operater.

 

Da vam se posto baterije prikazuje brojčano, otvorite menu tako da s prstom pređete preko Status bar-a  i otvoriti će se menu (morate imati SBSettings - preko Cydie skinite), u tom menu-u pritisnite More i otvorit će vam se SBSettings pa pritisnite Extras & Options i upalite Numeric Battery.

 

 

EDIT: Dečki ova je team zamrla, dajte se malo aktivirajte. Ako trebate pomoć oko bilo čega, samo pitajte, rado ću pomoći.

LockInfo - ovo zacrnjeno su moji e-mailovi LockInfo - ovo zacrnjeno su moji e-mailovi
Moj SpringBoard :D Moj SpringBoard :D
Pređite prstom preko Status bar-a(označeno crvenim) i pritisnite More Pređite prstom preko Status bar-a(označeno crvenim) i pritisnite More
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.6.2010 22:33 (SherlOcKOo).
 
3 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Ne znam jeste li spomenuli, ali Jailbreaker je super igra.

Ne, ona ne jailbrejka iPhone, nego ste vi malo čovječuljak koji mora izbjegavati prepreke koje je postavila vojska, ako tko pobjegne iz zatvora.

Igricu možete nabaviti besplatno putem Appstorea!

 

Još zanimljiviji je komplet od 35 igrica za samo 0,99$, ili je možete besplatno nabaviti putem Installousa.

Paket se zove ALL-IN-1 GAMEBOX 

 

I još jedan paket!

Paket od 9 epizoda zabavnih akcijskih igara (Jailbreker je jedna od njih).

Ustvari, jailbreaker je izdat kao posebna igrica, ali je i dio paketa ACTION HEROES 9-IN-1 za samo 0,99$ ili besplatno putem Installousa.

Ako ti je netko pomogao klikni HVALA (ispod potpisa)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Joj, i ja sam se zarazio sa Doodle Jumpom, no nisam znao da su to naši napravili! Šta zbilja?
Enivej, izašla je nova multiplayer FPS pucačina Archetype, igraš online s bilokime samo izabereš kontinent i app ti izlista servere (nazovi servere), Onda izašla je sad i Brothers in Arms, nešto u stilu Call of Duty, igrao sam i one super male kartinge Doodle Kart, pa Angry Birds isto. Zatim Opera Mini je strašan mali browser, stoputa bolji od safarija, naravno e buddy kojeg koristim stalno, pa HTV teletekst, isto jedna super mallla aplikacijica ono za kladioničare, koji je meni osobno draži od svih onih sportskih app sa rezultatima liga i sportova uživo, ma sigurno sam još neke odlične zaboravio......

 

edit- naravno imam JB pa stoga.....ev neznam jel se ovo smije ali ok za sve one koji imaju JB a neznaju za ovaj site

 

http://apptrackr.org/

 

nema registracije, nema ništa samo skidaj, 99 % stvari koje su na iTunes store naći ćeš i tu.

Dinamo živi vječno
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.7.2010 19:49 (Kora).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije
http://www.woodgamesfx.com
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Jel postoji neka tema da sve ikone isto izgledaju samo da su umanjene?

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac.
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
cuspajz kaže...

Jel postoji neka tema da sve ikone isto izgledaju samo da su umanjene?

wtf?!

 

edit- aha u tom smislu si mislio, sorry lol

Dinamo živi vječno
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2010 23:49 (Kora).
14 godina
offline
RE: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
cuspajz kaže...

Jel postoji neka tema da sve ikone isto izgledaju samo da su umanjene?

Da,

;) 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Ovak dečki, trebao bih neku preporuku zanimljivih igara za iPhone, ali ne da ih pređem u 3min nego da mogu igrati ohoho, nešto kao AoE. Da imam na moru igrat kaj.

 

 

Hvala unaprijed!

14 godina
offline
RE: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
.: R32LowRider kaže...

Ovak dečki, trebao bih neku preporuku zanimljivih igara za iPhone, ali ne da ih pređem u 3min nego da mogu igrati ohoho, nešto kao AoE. Da imam na moru igrat kaj.

 

 

Hvala unaprijed!

Plants vs Zombies

Angry Birds

Wars

Doodle Jump 

Call of Duty: World at War: Zombies 

Labyrinth 3D Pro/Light 

Snakes

Rally 3D

Tetris ,,,

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice