Smrt "igricama"

poruka: 214
|
čitano: 67.888
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Smrt "igricama"".
15 godina
neaktivan
offline
RE: Smrt "igricama"
Faerdhur ti si hrpa smeča povezanih samo sa željom za životom i sebičnom naslađivanju svojih nižih potreba....
Ne znam koliko imaš godina, ali si stavio datum rođenja dan D???? WTF u čemu je problem dat svoj pravi datum rođenja?
Kakav si odgovor očekiva kad si pisa poviše tekst? Nismo mi  teletabisi pa da se idemo grlit nakon što jedni druge nazivamo gay? Što si mislio? Jesi bolestan jel imaš temperaturu?
Ma koga će taj kolumnist educirat? Moju babu u Omišu? Ili mog starog čaču? Njih boli nika stvar za ovakve stvari. TI stvarno misliš da uz pustu recesiju i pad svjetske ekonomije i terorističku krizu nekog zaista bolit nika stvar za neke luđake koji igraju igrice.
Ti stvarno misliš da će oni stat i pročitat članak dug milju i pol o tome kako nekog triba poštovat. Ma ne će niti sekunde odvojit za misao, onu  predodžbu o tome ko si i šta si.
Lika (recimo da mu vjerujen) koji proizvodi igrice, programira ih, nešto što ti nisi nikad u životu radio....(recimo da to taj lik i radi, ne znam nikome nemožeš virovat ) si nazvao gay zato što ima drukčije mišljenje od tebe. Da si reka meni pa dobro, nego njemu: WTF? Misliš da mi ne vidimo veliku sliku sociološkog pitanja koje se temelji na toleranciju drugih ljudi (obično djece) dok se bave nečim drukčijim, i stvarno  misliš da mi ne vidimo da to poteže dublja pitanja tolerancije rase, religije i svega ostaloga što se može tolerirat uključujući tuđih mana kao subjektivnih maksima u praktičnom umu....misliš da ne vidimo hegelov poučak ja=ja na ovom primjeru? Kako se usuđuješ ti malo termitsko parazitsko .......... vrijeđat ostale za ne tolerantnost a ti si ne tolerantan (znam da pišem ne odvojeno, sa razlogom...logička cijelina) . I onda počneš o obitelji i prijateljima.... koji ti je .......?....ljudi nemaju vremena da zarade za otplatit kredit...rade svaki svakcati dan a ti si vamo doša i počea pričat o  toleranciji. WTF?
neka malo sačekaju da uđu u svijet odraslih? WTF, to priča čovik koji skriva svoj datum rođenja? ............. od čovika.....
Neka malo sačekaju da uđu u svijet odraslih? Je si ti s koje meni nepoznate planete .....kripton ili neki drugi , pa si poslan da spasiš zemlju.....nebi ni  Superman ovako govorio...... tebe triba streljat,iscjedku od čov(i)jeka......neka malo sačekaju da uđu u svojet odraslih? pokušavaš nekako izvuć da poniziš sve forumaše koji su niže inteligencije od tebe iako neki od njih imaju  fakultetsku diplomu, a da ti ne pozovu moderatora da te banna.....baš me zanima koju ti imaš fakultetsku diplomu.....ne one printane iz Monoplia ili nećeg drugog sa kojima se samozadovoljavaš svaku večer. I pošto ti ne vidim godine možda i imaš koju. Što je žalosno jer je nevjerovatno da nisi dao datum rođenja...evo zašto se daje datum rođenja!!!!!!!!!!!!! Da znam s kim pričam, sad ne znam ni skim pričam ti otpatku ljudske rase. Kad budete s obitelji pričali o igricama? Jbt mora se radit: Split-Omiš-Jelsa-Korčula.....dica, računi, loši prijatelji, globalna kriza,sprovodi a ti bi priča o igricama?!!!!!!!!!!!! Što Super Mario će ti bit važniji od faksa? Djece? Kredita?
WTF!!!!?????                      GADIŠ MI SE!!!!

Evo dobio sam sigurno ban nakon ovog izljeva čiste ne-tolerantnosti......ja sam malo glupast jer se osvrčem da pogledam što neko piše za razliku od ostalog "zrelog" svijeta koji je to samo zanemario i nastavio svojim životom.....

Tikviči vladaju svijetom!
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.2.2009 22:54 (Tale).
15 godina
neaktivan
offline
Smrt "igricama"

Ja mislim da ovu temu treba pod lock.Potpuno je nepotrebna.

Konfa:Intel Celeron 2.4Ghz/ATI Radeon 9550 128MB/NO-name napajanje 400W/MBO:Asrock P4V88+/HDD:80GB/1.5 GB ram/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Smrt "igricama"

E moj Tale, opet ti. Ovdje su upozorili na tebe i citirali kako se izražavaš na drugim forumima i kao "objašnjavaš" to, ali izgleda da ne možeš pobjeći kroničnom nedostatku odgoja i kulture.

Meni se čini da ovo s igricama, pardon, igretinama, pardon, igrama ima neku dublju ideju kao u trajanju možda.

LOL @ http://www.youtube.com/watch?v=Y_uCjnuY9D4
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Smrt "igricama"
Tale kaže...
Faerdhur ti si hrpa smeča povezanih samo sa željom za životom i sebičnom naslađivanju svojih nižih potreba....
Ne znam koliko imaš godina, ali si stavio datum rođenja dan D???? WTF u čemu je problem dat svoj pravi datum rođenja?
Kakav si odgovor očekiva kad si pisa poviše tekst? Nismo mi  teletabisi pa da se idemo grlit nakon što jedni druge nazivamo gay? Što si mislio? Jesi bolestan jel imaš temperaturu?
Ma koga će taj kolumnist educirat? Moju babu u Omišu? Ili mog starog čaču? Njih boli nika stvar za ovakve stvari. TI stvarno misliš da uz pustu recesiju i pad svjetske ekonomije i terorističku krizu nekog zaista bolit nika stvar za neke luđake koji igraju igrice.
Ti stvarno misliš da će oni stat i pročitat članak dug milju i pol o tome kako nekog triba poštovat. Ma ne će niti sekunde odvojit za misao, onu  predodžbu o tome ko si i šta si.
Lika (recimo da mu vjerujen) koji proizvodi igrice, programira ih, nešto što ti nisi nikad u životu radio....(recimo da to taj lik i radi, ne znam nikome nemožeš virovat ) si nazvao gay zato što ima drukčije mišljenje od tebe. Da si reka meni pa dobro, nego njemu: WTF? Misliš da mi ne vidimo veliku sliku sociološkog pitanja koje se temelji na toleranciju drugih ljudi (obično djece) dok se bave nečim drukčijim, i stvarno  misliš da mi ne vidimo da to poteže dublja pitanja tolerancije rase, religije i svega ostaloga što se može tolerirat uključujući tuđih mana kao subjektivnih maksima u praktičnom umu....misliš da ne vidimo hegelov poučak ja=ja na ovom primjeru? Kako se usuđuješ ti malo termitsko parazitsko .......... vrijeđat ostale za ne tolerantnost a ti si ne tolerantan (znam da pišem ne odvojeno, sa razlogom...logička cijelina) . I onda počneš o obitelji i prijateljima.... koji ti je .......?....ljudi nemaju vremena da zarade za otplatit kredit...rade svaki svakcati dan a ti si vamo doša i počea pričat o  toleranciji. WTF?
neka malo sačekaju da uđu u svijet odraslih? WTF, to priča čovik koji skriva svoj datum rođenja? ............. od čovika.....
Neka malo sačekaju da uđu u svijet odraslih? Je si ti s koje meni nepoznate planete .....kripton ili neki drugi , pa si poslan da spasiš zemlju.....nebi ni  Superman ovako govorio...... tebe triba streljat,iscjedku od čov(i)jeka......neka malo sačekaju da uđu u svojet odraslih? pokušavaš nekako izvuć da poniziš sve forumaše koji su niže inteligencije od tebe iako neki od njih imaju  fakultetsku diplomu, a da ti ne pozovu moderatora da te banna.....baš me zanima koju ti imaš fakultetsku diplomu.....ne one printane iz Monoplia ili nećeg drugog sa kojima se samozadovoljavaš svaku večer. I pošto ti ne vidim godine možda i imaš koju. Što je žalosno jer je nevjerovatno da nisi dao datum rođenja...evo zašto se daje datum rođenja!!!!!!!!!!!!! Da znam s kim pričam, sad ne znam ni skim pričam ti otpatku ljudske rase. Kad budete s obitelji pričali o igricama? Jbt mora se radit: Split-Omiš-Jelsa-Korčula.....dica, računi, loši prijatelji, globalna kriza,sprovodi a ti bi priča o igricama?!!!!!!!!!!!! Što Super Mario će ti bit važniji od faksa? Djece? Kredita?
WTF!!!!?????                      GADIŠ MI SE!!!!

Evo dobio sam sigurno ban nakon ovog izljeva čiste ne-tolerantnosti......ja sam malo glupast jer se osvrčem da pogledam što neko piše za razliku od ostalog "zrelog" svijeta koji je to samo zanemario i nastavio svojim životom.....

 Pa članak nije namijenjen tebi. Nekom igre predstavljaju hobi, nisu mi važnije od djece i kredita, ali su mu toliko važne da ih smeta što ih netko naziva igricama i time podcjenjuje cijelu gaming industriju, i sve koji igraju igre. Kad kažu igraš igrice, misle da si kreten, "jer samo djeca mlađa od 6 godina i freakovi igraju igre".E vidiš, to meni smeta. Ne treba tvoja baba pročitat članak, jer nije ni namijenjen njoj. Čovjek je reko samo ono što svatko normalan misli. J*be mi se živo za naziv dok netko mene ne vrijeđa. Sa frendovima mogu pričat o igricama, al sa starcima ne, jer oni po tom nazivu sude o igrama, i po onom šta vide u emisijama tipa provjereno, i zato im trebam objašnjavat da je igra nešta puno više nego šta oni misle da je.
Core 2 Quad Q6600@ 3.5 GHz, Thermatake Max Orb, Asus P5K PRO, 2X2GB kingmax, WD 500 GB, Nvidia GeForce 9800 GTX+, Antec 900, Razer Death Adder + Razer eXact Mat+Logitech Cordless Rumble Pad II
15 godina
neaktivan
offline
Smrt "igricama"

Naxeem nije li to erotski sadržaj u tvojoj slici? Koliko znam to krši neko pravilo ovog foruma.....

Tikviči vladaju svijetom!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Smrt "igricama"
Tale kaže...

Naxeem nije li to erotski sadržaj u tvojoj slici? Koliko znam to krši neko pravilo ovog foruma.....

  Meni ne smeta. Tebi da?
"If A is a success in life, then A equals x plus y plus z. Work is x; y is play; and z is keeping your mouth shut." Albert Einstein
16 godina
offline
RE: Smrt "igricama"
Tale kaže...

Naxeem nije li to erotski sadržaj u tvojoj slici? Koliko znam to krši neko pravilo ovog foruma.....

 Ne diraj naxeemov avatar, pa nek krsi i 10 zapovjedi.
I'm fat, you're ugly! I can diet.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Smrt "igricama"
besla kaže...

Ja mislim da ovu temu treba pod lock.Potpuno je nepotrebna.

 slažem se.
Tale kaže...

Naxeem nije li to erotski sadržaj u tvojoj slici? Koliko znam to krši neko pravilo ovog foruma.....

 ja ne vidim niti jednu s*su da viri ili nešto takvoga.
AMD Athlon 64 X2 4800+ 2.50 Ghz 2048 MB ATI Radeon 4850 Windows Vista Home Premium
15 godina
neaktivan
offline
Smrt "igricama"

Evo jedna ozbiljna emisija na tu temu. link

Vuk dlaku mjenja ali nikada!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Smrt "igricama"
ksoric kaže...

Evo jedna ozbiljna emisija na tu temu. link

Da, Onion News Network je fakat ozbiljan sajt... Neodlučan

Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
16 godina
protjeran
offline
RE: Smrt "igricama"

upsssssssssss

zelim,hocu,mogu al neam koga
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.3.2009 13:16 (lepi).
16 godina
offline
Smrt "igricama"

Hehehe, lik nakon 6 strana postova odgovara na neki s prve strane. :)

Vjerovatno je tek poceo citati temu pa tek tu dosao, ali ide on nesto da napise. :)

Dajte lockajte ovo, samo moze krenuti ponovo isto, nista se novo nece reci.

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Smrt "igricama"

Niste vi čuli za zajebanciju? A dobro, nastavite onda biti ozbiljni i pametni. Aj bog.

Vuk dlaku mjenja ali nikada!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Smrt "igricama"
DrNasty kaže...
Tale kaže...

Naxeem nije li to erotski sadržaj u tvojoj slici? Koliko znam to krši neko pravilo ovog foruma.....

 Ne diraj naxeemov avatar, pa nek krsi i 10 zapovjedi.
 Smeta mu zato što ga je naxeem spustio pa sad pokušava spasit svoj "muški" ponos.. Neuspjel pokušaj... hehe :))
There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money! ----- HP 6715b: Turion X2 64bit, 3 GB DDR2 667Mhz, 120GB SATA disk, X1250 graphics chip, Ubuntu 8.10 I ja ću si kao i naxeem stavit neku sexy tetu na avatar. Aha!
15 godina
offline
Smrt "igricama"

Meni ne smeta pojam Igre/Igrice, vec mi smeta sto ljudi misle kad govore o njima.To je cisti problem neobrazovanosti nase nacije koji ovakav hobi ne smatraju vazecim nego gublejnjem vremena ili nesto od cega djeca postaju nasilna i ovisna.Ako cemo gledat svaki je hobi ovisnost,bilo to skuplanje marki,gledanje filmova,citanja knjiga,kuhanja svako osoba ima nesto sta voli i sta mu nemoze dosadit raditi,a neki se vole igrati igre na svom kompu/konzoli.Ljudima kad kazes da igras igre/igrice misle da si neki freak a onaj koji igra po cijeli dan nogomet je pravi covjek.Stvar je u tome sto smo mi balkanci i 30-ak godina kasnimo za svjetom gdje vec imamo igrace koji zaraduju za kruh igrajuci counterstike i starcraft.Kod nas je igranje samo neki idiotski nacin gubljenja vremena,a zapravo ovdje i ucis dok se zabavljas(osobito ako se igraju strateske igre),dok kad igras nogomet molis boga da te neko ne pokupi i zavrsis u bolnici.Valjda za nekih 30-ak godina cemo i mi balkanci shaviti da je igranje hobi kao i nogomet ili gledanje filmova(prije kao nogomet jer se od njega moze zaradit a od gledanja filmova neces dobit nis).Naravno kod nas je problem i piratstvo jer ima ljudi koji ne vole multiplayer pa nezele dat puno novaca za par sati igre koliko im nudi singleplayer.Ak zelite da vas ljudi vise postuju nema druge nego pravac amerika i ako ste dobar igrac mozda budete i zivjeli od svog hobija.

I da okoncam kod nas nije problem koji se pojam koristi igre/igrice/video igre nego sta se misli o tome i ljudima koji ih igraju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Smrt "igricama"
Stoja kaže...

Meni ne smeta pojam Igre/Igrice, vec mi smeta sto ljudi misle kad govore o njima.To je cisti problem neobrazovanosti nase nacije koji ovakav hobi ne smatraju vazecim nego gublejnjem vremena ili nesto od cega djeca postaju nasilna i ovisna.Ako cemo gledat svaki je hobi ovisnost,bilo to skuplanje marki,gledanje filmova,citanja knjiga,kuhanja svako osoba ima nesto sta voli i sta mu nemoze dosadit raditi,a neki se vole igrati igre na svom kompu/konzoli.Ljudima kad kazes da igras igre/igrice misle da si neki freak a onaj koji igra po cijeli dan nogomet je pravi covjek.Stvar je u tome sto smo mi balkanci i 30-ak godina kasnimo za svjetom gdje vec imamo igrace koji zaraduju za kruh igrajuci counterstike i starcraft.Kod nas je igranje samo neki idiotski nacin gubljenja vremena,a zapravo ovdje i ucis dok se zabavljas(osobito ako se igraju strateske igre),dok kad igras nogomet molis boga da te neko ne pokupi i zavrsis u bolnici.Valjda za nekih 30-ak godina cemo i mi balkanci shaviti da je igranje hobi kao i nogomet ili gledanje filmova(prije kao nogomet jer se od njega moze zaradit a od gledanja filmova neces dobit nis).Naravno kod nas je problem i piratstvo jer ima ljudi koji ne vole multiplayer pa nezele dat puno novaca za par sati igre koliko im nudi singleplayer.Ak zelite da vas ljudi vise postuju nema druge nego pravac amerika i ako ste dobar igrac mozda budete i zivjeli od svog hobija.

I da okoncam kod nas nije problem koji se pojam koristi igre/igrice/video igre nego sta se misli o tome i ljudima koji ih igraju.

  • "...djeca postaju nasilna i ovisna." - Sve zavisi o kakvom se tipu osobe radi. Manja djeca žele oponašati sve što im je cool (i s filmova i s igrica).
  • "Ljudima kad kazes da igras igre/igrice misle da si neki freak..." - Ovdje si vjerojatno mislio na to da ako kažeš da igraš igrice po cijeli dan da si freak. I jesi freak ako igraš igrice po cijeli dan.
  • "...vec imamo igrace koji zaraduju za kruh igrajuci counterstike i starcraft." - Ne kužim zašto ljudi plaćaju druge da igraju igrice? Plaćanje nogometaša ima neku svrhu (zabavljanje onih koji gledaju nogomet), plaćanje filmaša isto ima svoju svrhu (zabavljanje onih koji gledaju filmove), ali nitko od naroda se ne zabavlja gledajući druge kako igraju.
  • "...da je igranje hobi kao i nogomet..." - Nogomet je hobi jedino ako se netko bavi rekreativno njime, profesionalni nogomet je biznis.
Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
16 godina
protjeran
offline
Smrt "igricama"

kolko ja znam, u koreji prenose uzivo na tevejima turnire na kojima se igraju igrice, pardon igre :P

dolaze ih gledati kao u kakvoj areni

tamo i pishu o njima

po cemu onda to nije profesionalni sport (tamo)?

 

zelim,hocu,mogu al neam koga
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Smrt "igricama"

ako želite pametovati znaći netrabamo mi zvati ni igra ni igrica nego games zato što onaj koji igra igrice zove se gamer nisam čuo naziv igrać ili igličast reci te mi zato se zove gamer

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Smrt "igricama"
gamer2400 kaže...

ako želite pametovati znaći netrabamo mi zvati ni igra ni igrica nego games zato što onaj koji igra igrice zove se gamer nisam čuo naziv igrać ili igličast reci te mi zato se zove gamer

 Ako ga već nećeš zvat po naški znači "igrač" ajmo onda ga zvat spieler ili joueur... što bi moralo bit na engleski. :)
Q6600 -OCC, 8GB ddr2 mushkin, 4870 512MB OCC, 2x640GB Samsung F1 raid 0, DFI P45-T2RS MB, Antec p182 kućište
16 godina
offline
RE: Smrt "igricama"
gamer2400 kaže...

 nisam čuo naziv igrać

 A svašta... Al u pravu si. Ne postoji naziv igrać. Postoji samo igrač, što vjerovatno nije isto.
A ako nisi čuo, razmotri kupovinu slušnog aparata. Ili uzmi neku domaću informatičku literaturu. Prosvijetli se.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Smrt "igricama"
DrNasty kaže...
gamer2400 kaže...

 nisam čuo naziv igrać

 A svašta... Al u pravu si. Ne postoji naziv igrać. Postoji samo igrač, što vjerovatno nije isto.
A ako nisi čuo, razmotri kupovinu slušnog aparata. Ili uzmi neku domaću informatičku literaturu. Prosvijetli se.
 samo sam tebe čekao da mi pametuješ
15 godina
neaktivan
offline
Smrt "igricama"

A boze sveti!

 

Kad bi vecina vas vodila tolku brigu o nekim vaznijim stvarima kako bi nam svima bilo lijepo...

 

Igra ili igrica.Koga boli *****?!

 

Idi zasadi drvce ispred kuce il napravi nesta korisno.**be se meni hocu li ja uvrijedit developere il one koji rade na tim Igrama/Igricama!

 

Kako god okrenes oni dobiju novce za to koje ja nikad necu vidit!

 

Budalije na kvadrat....

I am the annihilator!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Smrt "igricama"
VirtUoso kaže...

A boze sveti!

 

Kad bi vecina vas vodila tolku brigu o nekim vaznijim stvarima kako bi nam svima bilo lijepo...

 

Igra ili igrica.Koga boli *****?!

 

Idi zasadi drvce ispred kuce il napravi nesta korisno.**be se meni hocu li ja uvrijedit developere il one koji rade na tim Igrama/Igricama!

 

Kako god okrenes oni dobiju novce za to koje ja nikad necu vidit!

 

Budalije na kvadrat....

 istina. i da vam priznam još nešto. ja sam užasan čovjek. užasan. naime, uvijek u bircu i općenito svugdje kažem "može sokić" a ne sok. time umanjem vrijednost soka kao osvježavajućeg napitka koji može i dati energiju i ima vitaminsku vrijednost. to je velika mana koje se pokušavam riješiti, ali je jače od mene. hoću li ići u pakao?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Smrt "igricama"
DaffyDuck kaže...
VirtUoso kaže...

A boze sveti!

 

Kad bi vecina vas vodila tolku brigu o nekim vaznijim stvarima kako bi nam svima bilo lijepo...

 

Igra ili igrica.Koga boli *****?!

 

Idi zasadi drvce ispred kuce il napravi nesta korisno.**be se meni hocu li ja uvrijedit developere il one koji rade na tim Igrama/Igricama!

 

Kako god okrenes oni dobiju novce za to koje ja nikad necu vidit!

 

Budalije na kvadrat....

 istina. i da vam priznam još nešto. ja sam užasan čovjek. užasan. naime, uvijek u bircu i općenito svugdje kažem "može sokić" a ne sok. time umanjem vrijednost soka kao osvježavajućeg napitka koji može i dati energiju i ima vitaminsku vrijednost. to je velika mana koje se pokušavam riješiti, ali je jače od mene. hoću li ići u pakao?
 Hahahaha.Naravno da hocesSmijeh
I am the annihilator!
15 godina
protjeran
offline
RE: Smrt "igricama"

Ljudovi... ovo mi je tu mač

get a life!!!

Nema bombe do napalm bombe.. Dual Core 6550; 8800 GTS 640mb, 4 gb, bla bla
15 godina
offline
RE: Smrt "igricama"

ali opet kužim vas. kad sam živio kod kuće i majka mi je govorila "daj prestani više igrat te IGRICE i počni učiti" redovito bi ju istukao. to se dogodilo neka 23 puta, i uvijek bi bio priveden. ali policajci bi me uvijek pustili jer su i oni shvaćali važnost mojih uvjerenja. zajedno smo se borili protiv marginalizacije umjetnosti. 

 

ne znam za zagreb, tamo su  policajci dosta kulturno zakinuti.

 

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Smrt "igricama"

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/international/3257205/index.do

 

...evo, kompjuterska IGRA odnosno pucačina Far Cry je dobila prva dva odlomka, a s&M pornografija u lancima je novinaru po važnosti tek poslije ...Mršti se to je najtužnije od svega u biti... no, bar su se naučili izbjegavat termin igrica

Intel 486DX2/66 MHz Processor, 90MB Hard Drive - no OS, 8MB Memory,5.25" & 3.5" Floppy drives, 8 ISA Slots, Speakers, Keyboard and Mouse
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.3.2009 2:10 (markbodin).
16 godina
protjeran
offline
Smrt "igricama"

novinar nije htio reci igrice iz straha da se i njemu neshto ne dogodi

valjda je citao ovaj topic :D

zelim,hocu,mogu al neam koga
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Smrt "igricama"

hoće li i netko otvorit temu "smrt pornićima" mislim zašto neki kažu porno film pornić

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Smrt "igricama"
gamer2400 kaže...

hoće li i netko otvorit temu "smrt pornićima" mislim zašto neki kažu porno film pornić

 Hhahahahahahha!  Bravo!!!!!!!!

Evo isti ***** drugo pakovanje!
AMD Athlon 64bit 3200+ | Gigabyte K8NXP-SLI | Gigabyte Radeon HD4850 w/Zalman, 512MB | HDD Maxtor 320 GB | Samsung Sync Master 957 MB | 3GB Kingmax 400 Mhz | Razer Lycosa | Logitech G9 | Sennheiser HD595 | Razer eXactMat | Logitech X 230 |
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice