Windows 8 CP dostupan za skidanje zaključana tema

poruka: 854
|
čitano: 107.545
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows 8 CP dostupan za skidanje".
15 godina
neaktivan
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

Radi zvook, radi net, sve se vrti na virtualki, za početak nije loše. Idem nekaj instalirati da vidim kak se ponaša.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

haha, tek izašli a več ima 5 updejta

 
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje

Koliko je velik Windows(mozda su i promijenili naziv) folder?

 

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // Steam: http://steamcommunity.com/id/Hexx2012
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje

@dado

Ne sad je kao Windows Phone.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
kizo2703 kaže...
Tonči kaže...

Da ,ako skidaš Setup.

 

''If you install Windows 8 Consumer Preview using the Windows 8 Consumer Preview Setup program, you won't need to enter a product key—the setup program automatically provides the product key. If you create installation media, start your PC from the media, and then install Windows 8 Consumer Preview, you'll need to enter this product key: NF32V-Q9P3W-7DR7Y-JGWRW-JFCK8.''

 

Za .iso je ovaj drugi.

Čitaš li vlastite citate? - Ne, nego ako skidaš ISO. Ako instaliraš putem Setupa, ne moraš sam broj kucati. Oba broja uredno rade za ISO instalacije. 

12 godina
neaktivan
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

Može li mi netko odgovoriti gdje se sprema Windows 8 kada ga skidam pomoću "Windows 8 Consumer Preview Setup" programa ? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.2.2012 18:41 (maxi850).
 
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
dadoremix kaže...

haha, tek izašli a več ima 5 updejta

hahhah, bit će do kraja dana još 5GB novih update, dok im svi svoje greškice jave :D

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
maxi850 kaže...

Može li mi netko odgovoriti gdje se sprema Windows 8 kada ga skidam pomoću "Windows 8 Consumer Preview Setup" programa ? 

Logično bi bilo u folderu download, znači my computer -> favorites -> download -> pa pogledaj tu da nije  kakav folder napravilo

16 godina
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

majke mu, nikut neznam putem onog metro sučelja

start-a nema, izgleda mi da nema uopšte kalkulator, my computer itd..

uopšte me za sad ne privlači to novo sučelje

 

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

Gledao sam svugdje, nigdje nema mape. Pitam jer sam skidao u .iso formatu i došlo mi je do 99% i prekinulo se samo -.-" Pa sam probao preko ovog programa, ali ne mogu shvatiti gdje ga sprema. Ima li netko odgovor ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

Samo da vam kažem iz prve ruke...instalirao sam ovo i maknuo na jedvite jade.Prvo-nije mi prepoznao USB bežični stick za internet,onda nakon instaliranja drivera sa CD-a,još gore,nije ih prepoznao,počeo se restartati nakon 1 sekunde....Poludio sam.

Ubacio instalacijski CD od Windows 7,išao na install,formatirao particiju sa Windows 8,kompjuter poludio i počeo tražiti greške po disku,ali na sreću se nekako uspio pojaviti boot ekran od Sedmice.Kao da sam Gospu vidio....

Bježim od ovoga zasad.Horror.

 
3 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

Ovo je stvarno katastrofa. Radi na VM-u 7 sa 1.5 GB RAMA 70 puta bolje i brže nego 7 sa 4 GB.

Moj PC  
2 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

Upravo se skida žalosnom brzinom od 50kb/s iako mi je veza 16mb/s (Definitivno su se trebali bolje pripremiti)... Javim prve dojmove kad instaliram, iako već imam loš predosjećaj s obzirom na vaše komentare, kolege...

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.2.2012 18:56 (Jizzy2007).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
miki150 kaže...

Ovo je stvarno katastrofa. Radi na VM-u 7 sa 1.5 GB RAMA 70 puta bolje i brže nego 7 sa 4 GB.

  Šta ti radi brže 8 ili 7?

12 godina
neaktivan
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

I ja koristim USB bezicni stick za net, pa ako neko jos bude imao problema s tim, nek pise ovdje... :) da ne instaliram i ja bezze ako ga vec nece prepoznat...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
maxi850 kaže...

Gledao sam svugdje, nigdje nema mape. Pitam jer sam skidao u .iso formatu i došlo mi je do 99% i prekinulo se samo -.-" Pa sam probao preko ovog programa, ali ne mogu shvatiti gdje ga sprema. Ima li netko odgovor ?

c:\ - users - username - appdata - local -temp

 

Valjda si stavio ko ja open with deamon dok si skido pa ga je spremio u temp folder.

 

 

 

 

EDIT: Instaliro chipset drivere i otad 8-ica 64x vise ne funkcionira

        - nema ATI drivera (7000 serija)

j,bkjbk
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.2.2012 19:09 (lmutak).
12 godina
neaktivan
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

Ja koristim  stick TP-Link TL-WN422G....Nije ga prepoznao i vidjeli ste kakve mi je još muke pri  neprekidnom restartiranju nakon 1 sekunde pričinila 8-ica.

Ne znam,možda je problem u nekom mom hardveru,ali sumnjam,7-ica nikad nije ovako reagirala.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje

Kod mene 8-ica, hm moze se reci radi dobro ali jos jedan komad hardware-a mi ne radi. TV kartica. Imao sam opciju da instaliram drivere u nekom kompatibiliti modu to je proslo ali polovicno ima zvuk a nema slike. Tako da se bar za veceras micem sa 8-ice jer zelim pogledati utakmicu :)

 

Btw za ISO datoteke ne treba neki poseban program. Otvara ih kao obican folder.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
Godin kaže...

Ja koristim  stick TP-Link TL-WN422G....Nije ga prepoznao i vidjeli ste kakve mi je još muke pri  neprekidnom restartiranju nakon 1 sekunde pričinila 8-ica.

Ne znam,možda je problem u nekom mom hardveru,ali sumnjam,7-ica nikad nije ovako reagirala.

MA SEDMICA MAJKA SVIH SISTEMA, dok se oni ne ustabile i ne naprave nešto fiksno. Ne pati mi se sa drajverima. Više volim ovako sačekat još malo nego - ne radi mi ovo, ne radi mi ono, jel neko zna kako skinuti drajvere, jel neko...? 

Valjda će za par dana biti i par update da poispravljaju te greškice :)

 

Jel neko ima problema sa prepoznavanjem grafičkih drajvera????

12 godina
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

de vi koji ste instalirali, recite mi inace, da li ste zadovoljno, da li radi bolje, brze od win  7, onako općenito

 

nesto razmislja, da normalno instaliram, posto pc nisam vec odavno formatirao, pa reko da ga oslobodim muka, je li ko probao igrice, i ostale stvari

Had a dream I was king, I woke up still king
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

Imam HD radeonku i nemam puni ekran na monitoru, reza je ok, sve ok al nikako dobit puni ekran... probao sam inst driver od 7 x64, onaj suit 12.1 i ne pomaže... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
Indestructible kaže...

 nesto razmislja, da normalno instaliram, posto pc nisam vec odavno formatirao, pa reko da ga oslobodim muka, je li ko probao igrice, i ostale stvari

 Pa prvo ga probaj u virtualnoj mašini, igre?, ne vjerujem da je neko već njih probao.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
spartacus984 kaže...

Imam HD radeonku i nemam puni ekran na monitoru, reza je ok, sve ok al nikako dobit puni ekran... probao sam inst driver od 7 x64, onaj suit 12.1 i ne pomaže... 

Možeš li da provjeriš da li ti prepoznaje cijelu grafičku?? Upiši u run dxdiag  i pod display pogledaj koliko prepoznaje, tj. jel to to što ti imaš na računaru, ili prepoznaje samo dio :)

12 godina
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
royalhero kaže...
Indestructible kaže...

 nesto razmislja, da normalno instaliram, posto pc nisam vec odavno formatirao, pa reko da ga oslobodim muka, je li ko probao igrice, i ostale stvari

 Pa prvo ga probaj u virtualnoj mašini, igre?, ne vjerujem da je neko već njih probao.

pokusat cu, bilo bi lijepo kad bi fino radilo :D

Had a dream I was king, I woke up still king
13 godina
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

ja sam stavio skidat za 32-bitu :) ali mi je na 66% stalo :( dali znate dali je to pretrpanost servera ili ?  hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje

Malo više informacija, koji download manager... ?

13 godina
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

Molim vas ako bi mi netko od vas dao link gdje ste vi skidali te skinuli i isprobali windows 8 beta za 32 bit (x86) hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
Gale92 kaže...

Molim vas ako bi mi netko od vas dao link gdje ste vi skidali te skinuli i isprobali windows 8 beta za 32 bit (x86) hvala

 Ne kontam, link za download?
http://windows.microsoft.com/en-US/windows-8/iso

13 godina
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje

ja sam od tuda skidao i zastekalo mi je na 66%, dal je to pretrpanost servera il?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
Gale92 kaže...

ja sam od tuda skidao i zastekalo mi je na 66%, dal je to pretrpanost servera il?

 Ma ja od tamo skidam, još 25 minuta, ali reci s čim skidaš?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice