Stopa piratstva u Hrvatskoj 54 posto

poruka: 515
|
čitano: 284.824
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stopa piratstva u Hrvatskoj 54 posto".
15 godina
offline
RE: Stopa piratstva u Hrvatskoj 54 posto

Kriste g123456 koliko ti možeš kenjati, to nije za vjerovati...

Every hole is a goal!
13 godina
neaktivan
offline
RE: Stopa piratstva u Hrvatskoj 54 posto

Detaljniji odgovor neznaš?

i nick mi nije g123456.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.9.2010 10:25 (g12356).
13 godina
neaktivan
offline
Stopa piratstva u Hrvatskoj 54 posto

meni će po prvi put u životu biti instalirani originalni WINDOWSI 7 i jako sam ponosan na to,veliki korak za mene,pošto sam još piratofil

 
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Stopa piratstva u Hrvatskoj 54 posto
ledenica kaže...

meni će po prvi put u životu biti instalirani originalni WINDOWSI 7 i jako sam ponosan na to,veliki korak za mene,pošto sam jošpiratofil

Hahahaha piratofil... ma svi mi na forumu smo piratofili no nećemo priznat nisu u pitanju uvijek igre nego filmovi, muzika itd. ja što volim kupim.

Na divljaštvo odgovorimo još večim divljaštvom.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stopa piratstva u Hrvatskoj 54 posto
ZDS kaže...
ledenica kaže...

meni će po prvi put u životu biti instalirani originalni WINDOWSI 7 i jako sam ponosan na to,veliki korak za mene,pošto sam jošpiratofil

Hahahaha piratofil... ma svi mi na forumu smo piratofili no nećemo priznat nisu u pitanju uvijek igre nego filmovi, muzika itd. ja što volim kupim.

I opet, da ponovim jer ocito 50 puta nije dovoljno:

mjesecna pretplata u videoteci i za igre i za filmove u rangu dva posudjena filma,

sto se tice muzike, tu je Spotify,

sto se tice starih filmova (obozavam npr. horrore Williama Castlea) tu su razne grupe i udruge gdje covjek to razmijenjuje i posudjuje - sve legalno organizirano.

 

Ne mjerite svijet prema balkanu.

I have got no money, I have got no power, I have got no fame... I have my strong beliefs...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice