Isprobali smo HTC One

poruka: 455
|
čitano: 69.345
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo HTC One".
14 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One
explorer 4 kaže...
skank666 kaže...
explorer 4 kaže...Neznam baš tko baljezga. Ne želim reći da je difre stavio gore ono što je stvarno ali daj malo pogledaj taj svoj link i usporedbe fotića.

Ako se imalo kužiš u fotografije možeš primjetit jednu jako čudnu stvar, a to je da DSLR po ovom testu ima tek malo bolju kvalitetu slike od današnjih smartphonea. Glupo, zar ne?

gle, čovjek je imao svakog galaksija do sada i trenutno čeka 4. pa valjda zna što priča i naravno da je objektivan. :D

 

koliko sam ja uspio skužit kamere tj slike su i na jednom i na drugom odlične... ali ipak prednost dajem htc-u zbog dizajna, nešto za što samsung nije nikad čuo.

 

Hahaha, hvala na ranojutarnjem humoru ;)

 

Inače, ti i paško se znate ?

ja i skank666 smo skoro svako jutro na kavi u jednom od paskih kafica {#}

Sada Galaxy S3 uskoro Galaxy S4
15 godina
offline
Isprobali smo HTC One

Ja sam sa kamerom prezadovoljan. Ne zanimaju me nikakve recenzije ni ništa. Tek kad se uređaj isproba, onda se vide njegove mogućnosti. A to na netu su gluposti, na jednom portalu bolje slike radi S4 dok na drugom One, na trećem pak popljuju i jednog i drugog...

hobi:moj-android.net
 
9 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo HTC One

opet htc daje lažne datume...

vjerojatno prelazim konkurenciji ako do kraja tjedan ne dođe ili ako ne daju neku iskrenu izjavu kada će doći i zašto nema danas

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Isprobali smo HTC One

Ovo je sada vec smiješno ! novi datum je 10.05

 

No tko im vise vjeruje,totalno sam razocaran ?!

 

Kada se sjetim da su imali prakticno dva mjeseca prednosti na Samsungom

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One
spaws kaže...

opet htc daje lažne datume...

vjerojatno prelazim konkurenciji ako do kraja tjedan ne dođe ili ako ne daju neku iskrenu izjavu kada će doći i zašto nema danas

 

wenclino kaže...

Ovo je sada vec smiješno ! novi datum je 10.05

 

No tko im vise vjeruje,totalno sam razocaran ?!

 

Kada se sjetim da su imali prakticno dva mjeseca prednosti na Samsungom

Zato je trebalo kupiti vani a ne kod nas.

hobi:moj-android.net
12 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One
nsoul kaže...
spaws kaže...

opet htc daje lažne datume...

vjerojatno prelazim konkurenciji ako do kraja tjedan ne dođe ili ako ne daju neku iskrenu izjavu kada će doći i zašto nema danas

 

wenclino kaže...

Ovo je sada vec smiješno ! novi datum je 10.05

 

No tko im vise vjeruje,totalno sam razocaran ?!

 

Kada se sjetim da su imali prakticno dva mjeseca prednosti na Samsungom

Zato je trebalo kupiti vani a ne kod nas.

Nakon ovoliko krivih informacija od strane HTC Hrvatska,rijesenje je NE kupiti ga !

Nazalost

13 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One
nsoul kaže...

Zato je trebalo kupiti vani a ne kod nas.

 

Da i platit ga kakvih 4500kn, bez mogucnosti uzimanja na pretplatu, bez mogucnosti garancije.

14 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One
gamer34 kaže...

bez mogucnosti garancije.

Garancija je worldwide.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
13 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One
DamageHigh kaže...
gamer34 kaže...

bez mogucnosti garancije.

Garancija je worldwide.

 

Zna se kolko je ta worldwide garancija pouzdana, a i da ti se nesto dogodi kome bih to u hrv poslao, koliko ja znam nema ovlastenog servisa za htc?

14 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One
gamer34 kaže...
Zna se kolko je ta worldwide garancija pouzdana

Ne razumijem?

gamer34 kaže...
 a i da ti se nesto dogodi kome bih to u hrv poslao, koliko ja znam nema ovlastenog servisa za htc?

Kad ne znaš. Agramservis.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
13 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One
DamageHigh kaže...
gamer34 kaže...
Zna se kolko je ta worldwide garancija pouzdana

Ne razumijem?

gamer34 kaže...
 a i da ti se nesto dogodi kome bih to u hrv poslao, koliko ja znam nema ovlastenog servisa za htc?

Kad ne znaš. Agramservis.

 

Onda se ispricavam ali nisam znao. Znaci to je nesto kao sto ima apple, di god da kupis neki njihov proizvod tipa ipad, nosis u apple store i oni servisiraju ma gdje kupio?

14 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One
gamer34 kaže...

Onda se ispricavam ali nisam znao. Znaci to je nesto kao sto ima apple, di god da kupis neki njihov proizvod tipa ipad, nosis u apple store i oni servisiraju ma gdje kupio?

Tako je...Namigiva

 

Za HTC znam iz prve ruke da vrijedi garancija iz vana, ali vjerujem da i ostali proizvođaći imaju takvu praksu.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
12 godina
protjeran
offline
Re: Isprobali smo HTC One
ljudi, vidim nitko osim dizajna ne spominje fantastican zvuk? neka iskustva iz prve ruke?!?
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2013 23:57 (difre).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo HTC One
explorer 4 kaže...
nsoul kaže...
BMK kaže...

Gadan je silver za poludit, trebao si crni uzet :D.

 

Da ne ispadne trolerski, jednobojni uredaji mi djeluju skladnije, dok mi je silver uzasno odbojan, crni je ufff, divan.

Vjeruj mi, uživo je predobar. Mislim barem meni. Iako ljepši mi je crno bijeli one x. Ali ak već nema bijele, i srebrna je ok, tj. siva. 

 

Nego uređaj je čista perverzija :)

Ekran najbolji koji sam do sad vidio na mobitelima.

Sense 5 isto tako dobar te pomak naprijed.

 

EDIT: Zvučnici, nešto predobro, zvuk jak, čist, bas dosta dobar... 

 

Dobro sad {#}

 

Zvučnik je dobar, za tri koplja bolji od svih ostalih mobitela. Probao sam ga, naložio sam skoro do daske zvučnik tamo u VIP-u (zaposlenica se počela smijati ali boli me kifla, na katu nije bilo nikog osim nje i mene). Btw. bila je slatka neka cura :D

Zvuči ko neki jeftini radio, znači dosta solidno s obzirom na veličinu. I da, utor za slušalice je prilično dobar.

Ugl. mobitel me tako dojmio da sam ga odlučio nabaviti ubrzo ako financije dopuste. Najbolji ekran koji sam dosad vidio na mobitelu. Tako oštar prikaz, a boje vrhunske. Izrada kvalitetna, brz kao munja. Moram napomenuti da sam ga koristio oko 10-15 min i svašta mu radio(trpao widgete, slikavao, snimao, slao bluetothoom, palio svašta a nisam gasio namjerno) i nije ni jednom zaštekao. To mi se jako svidjelo, rijetka pojava na androidu. Eh da, bluetooth sam koristio za slanje fotografija da ih usporedim sa svojom Xperiom S. Neznam zašto se tako priča ali fotoaparat na Htc ONE-u je sve samo ne loš. Kvaliteta slike je bila čak i nešto bolja od one na Xperiji S. E sad, ako je to loše onda znači da niti jedan mobitel nema dobar fotoaparat (osim Nokie pureview naravno).

Sense 5 mi se odmah na prvu svidio. Iako iskreno, nisam se odmah snašao. Ima fora stvari ali mi jako lijepo i moderno izgleda, nekako premium :D

 

Puno puno bolji uređaj od Xperie Z ako se mene pita. Definitivno adroid no.1 dok ne vidim kakav je S4 u praksi.

 

 

 

Evo citiram sam sebe. Tu sam nešto pisa o zvuku i kvaliteti pa se probaj orijentirati.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
12 godina
protjeran
offline
Isprobali smo HTC One
pohvalno u svakom slucaju:). steta sto HTC nema love za advertising kao neke kompanije, ovo bi im mogao biti (pored dizajna) prilicno jak adut za prodaju.. i da, htio bih srusiti jedan mit samsungovaca u vezi 'boljeg' battery life- a njihovog sgs4 (slika dolje). na prvi pogled izgleda bolje ali.. mislim da u reali 99 % ljudi koristi iskljucivo web browsing i pozive. gledanje filmova na smartphone- u je zadnja rupa na svirali (barem je takav moj subjektivan dojam). dakle, na papiru je sgs4 jaci, u RL bas i nije.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.5.2013 9:22 (difre).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo HTC One
difre kaže...
pohvalno u svakom slucaju:). steta sto HTC nema love za advertising kao neke kompanije, ovo bi im mogao biti (pored dizajna) prilicno jak adut za prodaju.. i da, htio bih srusiti jedan mit samsungovaca u vezi 'boljeg' battery life- a njihovog sgs4 (slika dolje). na prvi pogled izgleda bolje ali.. mislim da u reali 99 % ljudi koristi iskljucivo web browsing i pozive. gledanje filmova na smartphone- u je zadnja rupa na svirali (barem je takav moj subjektivan dojam). dakle, na papiru je sgs4 jaci, u RL bas i nije.

 

I da je, kakva je prednost. Ili prednost u trajanju razgovora. Ista pašta, sve u 10-15-20 min koliko vidim.

 

A ipak 1 sat i 15 minuta surfanja više po meni znači nešto.

 

Ma uzet ću ga, samo da počne ljeto i stigne neka para, odmah je u đepu.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.5.2013 11:15 (explorer 4).
11 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo HTC One

došao je u t-mobile skuplji od S4, ali s obzirom da HTC dolazi sa 32 GB memorije i očekivano

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.5.2013 11:52 (drapa88).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Isprobali smo HTC One

tocno,dosao je !

 

Zvali su me iz call centra.

Isporuka 5-7 radnih dana,50 ili 70 prvih sretnika dobiju poklon u obliku HTC media centra + stereo zvucnika (nadam se da ne misli one na telefonu :D )

 
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo HTC One
wenclino kaže...

tocno,dosao je !

 

Zvali su me iz call centra.

Isporuka 5-7 radnih dana,50 ili 70 prvih sretnika dobiju poklon u obliku HTC media centra + stereo zvucnika (nadam se da ne misli one na telefonu :D )

 

{#}{#}

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
13 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo HTC One

Stigao je kao što sam i rekao u prethodnom postu (ja sam imao informaciju da će doći sutra). Zvučnici koji se dobiju uz uređaj su oni X-MINI-UNO, ali to je samo marketinški trik jer ne vidim razlog što će HTC One-u dodatni zvučnici...

 

Uz Ugovor na 24 mjeseca u tarifi Plan za mlade (koja pogađa najveći raspon korisnika ovog foruma) uređaj košta 4.398 kn što je 400 kuna više od SGS4. Uređaj se zasad može kupiti smao preko web shopa, a oni koji su se predbilježili trebali bi dobiti poziv od t-mobile službe unutar par dana.

 

Moja procjena je da će biti rasprodan do kraja ovog mjeseca.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Isprobali smo HTC One
explorer 4 kaže...
difre kaže...
pohvalno u svakom slucaju:). steta sto HTC nema love za advertising kao neke kompanije, ovo bi im mogao biti (pored dizajna) prilicno jak adut za prodaju.. i da, htio bih srusiti jedan mit samsungovaca u vezi 'boljeg' battery life- a njihovog sgs4 (slika dolje). na prvi pogled izgleda bolje ali.. mislim da u reali 99 % ljudi koristi iskljucivo web browsing i pozive. gledanje filmova na smartphone- u je zadnja rupa na svirali (barem je takav moj subjektivan dojam). dakle, na papiru je sgs4 jaci, u RL bas i nije.

 

I da je, kakva je prednost. Ili prednost u trajanju razgovora. Ista pašta, sve u 10-15-20 min koliko vidim.

 

A ipak 1 sat i 15 minuta surfanja više po meni znači nešto.

 

Ma uzet ću ga, samo da počne ljeto i stigne neka para, odmah je u đepu.

 

al pazi, sgs4 ima 2600 mah bateriju a htcone 2300 i opet dulje traje. al reklama jbg..
14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo HTC One

Nisi me razumio, ne govorim ja protiv Htc-a.

 

Govorim također da je prednost S4 naspram ONE-a u dužini razgovora i video playbacku mala u odnosu na to koliko je prednost ONE-a u odnosu na S4 kod surfanja netom.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One
buraas kaže...

Stigao je kao što sam i rekao u prethodnom postu (ja sam imao informaciju da će doći sutra). Zvučnici koji se dobiju uz uređaj su oni X-MINI-UNO, ali to je samo marketinški trik jer ne vidim razlog što će HTC One-u dodatni zvučnici...

 

Uz Ugovor na 24 mjeseca u tarifi Plan za mlade (koja pogađa najveći raspon korisnika ovog foruma) uređaj košta 4.398 kn što je 400 kuna više od SGS4. Uređaj se zasad može kupiti smao preko web shopa, a oni koji su se predbilježili trebali bi dobiti poziv od t-mobile službe unutar par dana.

 

Moja procjena je da će biti rasprodan do kraja ovog mjeseca.

Pogotovo kad dođe bogati Vlada s našom lovom, koji ne pita za cijenu, ode prva pošiljka u roku keks!

 

OT. Osobno sam pikirao jedan sebi, ali cijena od 500e uz tarifu XL je komedija.

best regards, Maks_Bilogorski
14 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One
Sutra je u mojim rukama. VIP ;) Konačno.
ptspclan.com | visit us ^^
12 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One
buraas kaže...

Stigao je kao što sam i rekao u prethodnom postu (ja sam imao informaciju da će doći sutra). Zvučnici koji se dobiju uz uređaj su oni X-MINI-UNO, ali to je samo marketinški trik jer ne vidim razlog što će HTC One-u dodatni zvučnici...

 

Uz Ugovor na 24 mjeseca u tarifi Plan za mlade (koja pogađa najveći raspon korisnika ovog foruma) uređaj košta 4.398 kn što je 400 kuna više od SGS4. Uređaj se zasad može kupiti smao preko web shopa, a oni koji su se predbilježili trebali bi dobiti poziv od t-mobile službe unutar par dana.

 

Moja procjena je da će biti rasprodan do kraja ovog mjeseca.

Meni je agent osim tih zvucnika obecao i Media Link,vidim da se ne spominje na Web shopu ?!

 

http://www.htc.com/hr/accessories/htc-media-link-hd/

 

btw na VIP-u je ponešto povoljniji

12 godina
protjeran
offline
Re: Isprobali smo HTC One
@explorer: skuzio sam frende, samo naglasavam koliko je bolje napravljen:). ne treba mu 2600 mah za bolji rezultat u RL
14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo HTC One

Iako S4 ima veći ekran, u Samsungu su se nekako puno hvalili da je Exynos štedljiv, ne vidi se to.

 

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One
explorer 4 kaže...

Nisi me razumio, ne govorim ja protiv Htc-a.

 

Govorim također da je prednost S4 naspram ONE-a u dužini razgovora i video playbacku mala u odnosu na to koliko je prednost ONE-a u odnosu na S4 kod surfanja netom.

htc ima prednost kod surfanja jer koristi lcd ekran. amoled ekrani troše dosta više energije kada prikazuju bijelu boju koja prevladava kod web stranica

14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo HTC One

Ali je pentile u igri koji opet manje troši.

 

Tko će biti pametan više, neću se zamarat s tin. Htc mi je zasad bolji mob i pikiram ga uzet na lito.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Isprobali smo HTC One
zuper: jel ikada kod ove vrste lcd ekrana primjecen burn- in? znam da je samsung imao velikih problema sa zalbama korisnika sgs3? http://vr-zone.com/articles/samsung-denies-responsibility-for-galaxy-s3-screen-burn-in/16616.html
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice