Isprobali smo HTC One

poruka: 455
|
čitano: 69.328
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo HTC One".
16 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One
Znaci u vipu u slobodnoj prodaji bude 5 soma? Kaje to potvrdjeno,ili s u to samo nagadjanja? Pa bu na kraju cijena prek 5 soma.
12 godina
offline
Isprobali smo HTC One

Kad se otprilike moze ocekivat dolazak u hrvatsku?

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 3 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Isprobali smo HTC One
Kelam kaže...

Kad se otprilike moze ocekivat dolazak u hrvatsku?

jesi ti pročitao tekst? piše ti u zadnjem pasusu...

 

http://www.bug.hr/vijesti/isprobali-htc-one/121982.aspx

 

 

...
13 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One
zvonac kaže...
Znaci u vipu u slobodnoj prodaji bude 5 soma? Kaje to potvrdjeno,ili s u to samo nagadjanja? Pa bu na kraju cijena prek 5 soma.

HTC One će se naći u prodaji sredinom ožujka u preko 80 zemalja svijeta, uključujući i Hrvatsku. Doći će istovremeno u ponudu sva tri domaća mobilna operatera, a očekivana cijena bez ugovorne obveze je oko 5.999 kuna. 

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
16 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One
Uh, preeeskupo.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo HTC One
CelticFrost kaže...
gin.tonic kaže...

2. Power tipka je na lijevoj strani? Jako, jako praktično...

2. Koristim svake prijestupne. xD

A kako namjeravaš otključat uređaj?

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Isprobali smo HTC One

Mobitel je lijep, ali nekako mi dizajnom vuče previše na tablet (???) i home screen mi i nije baš neki, više bi mi se sviđalo da je tipa kao i na S3-u.

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo HTC One

Cini se jako dobar uredjaj. Ako se kamera pokaze kao jako dobra, mogao bi biti moj sljedeci mob. Iako su mogli bas na 5mpx zaokruzit tu kameru. No manje bitno, ako slike budu kvalitetne.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Isprobali smo HTC One

Hardverski odličan, ali IMHO ružan, a i Sense je katastrofa. 

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
1 11 hvala 0
12 godina
offline
Isprobali smo HTC One
Premisljao sam se izmedu nexus 4 i sgs3 mozda cak xperia z, ali ovo je popunim win
Aluminijsko kućište me dojmilo jako mnogo
[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo HTC One
Mitsuoka kaže...
CelticFrost kaže...
gin.tonic kaže...

2. Power tipka je na lijevoj strani? Jako, jako praktično...

2. Koristim svake prijestupne. xD

A kako namjeravaš otključat uređaj?

Nije se sjetio čovjek da nema hardverskih tipki na prednjoj strani uređaja Smijeh

Vi neznate tko sam ja, ja neznam tko ste vi i ne zanima me.
13 godina
offline
Isprobali smo HTC One

Evo da se i ja pričestim na ovoj temi, a razloga ima ohOhoHoOhoo {#} !!!!

 

Kao prvo bez zamjerke ili kakve krive primisli, primjetio sam jedno, da autor članka se je totalno {#} zatelebao u ovaj mob,što je pohvalno, ali može biti i pre subjektivno kontra produktivno {#} u recenziji!?

A što se tiče samog moba, za moj ukus, ovako preko ekrana laptopa mi se čini u redu, ali samo u redu, jer da bi bio WOW, možda da ipak pričekam da dođe u rvacku {#}!

Što se tiče specifikacija HW-a i jedna GSMArena ga fali do neba, što se tiče SW-a, može se reći da je vrhunski odrađen posao, dizajn, ima jedan detalj, po mojem mišlenju previše, koji ga identificira sa IPhone5, što baš i nije oličenje originalnosti, možda i povod za neku laganu tužbicu, malo generalno detalja koji previše vuku na BB, dočim rezolucija od SAMO 469 PPI, e to je WOW, do kuda će ići ta granica, baš me zanima?!

U svemu je skorom odličan, a sada ono ključno upitanje, cijena, kolika će biti, u svakom slučeju gro većini malo puno pre pre visoka!

 

Biti će ovo ljeto 2013 jako vruće, tko će imati NO1 mob sezone, SONY je izašao sa kandidatom, HTC također, Samsung slijedi, OPPPO, Huawei, a Motorola još nije došla, barem trako ja vidim, u Hrvatskoj, samo je pitanje, ima li se novaca kojim kupiti {#} {#} !!?? 

 

ATJ Lučko
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo HTC One

meni je ovo prehebeno dobar dizajn,fan sam galaxy-a ali me ovaj htc odusevio :)

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo HTC One
Kill Frenzy kaže...

i sad mi netko kaže da nije vrlo sličan iphoneu5?

nisam ničiji fan.imao sam one x ali ovo je smiješno koliko je sličan.dajte ljudi malo originalnosti

Prije BlackBerry

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo HTC One
logik kaže...
Kill Frenzy kaže...

i sad mi netko kaže da nije vrlo sličan iphoneu5?

nisam ničiji fan.imao sam one x ali ovo je smiješno koliko je sličan.dajte ljudi malo originalnosti

Prije BlackBerry

vidjeli da samsungu dobro ide

malo iphone, malo bb, malo nokiju (ne samo u dizajnu)...

 

ali na kraju, koga briga, mob je ok. ima par zanimljivih noviteta

zanima me kamera, hoce li biti mrtvo slovo na papiru kao i audio "poboljsanja"

u zadnjih par modela

15 godina
offline
Isprobali smo HTC One

moze meni neko objasnit ovu 4 mp kameru, jel sad to neka nova tehnologija ili? jer vidio sam da pise nesto uz to.

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo HTC One

Joj što su usrali tipke pa to je strašno. Nakon predivnog One X ovako nešto izadat, pa pojest će ga Samsung sa S4. Ipak prvom prilikom hvatam Nexus 4 ne marim što je "samo" 720p ekran. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo HTC One
apoteka kaže...
logik kaže...
Kill Frenzy kaže...

i sad mi netko kaže da nije vrlo sličan iphoneu5?

nisam ničiji fan.imao sam one x ali ovo je smiješno koliko je sličan.dajte ljudi malo originalnosti

Prije BlackBerry

vidjeli da samsungu dobro ide

malo iphone, malo bb, malo nokiju (ne samo u dizajnu)...

 

ali na kraju, koga briga, mob je ok. ima par zanimljivih noviteta

zanima me kamera, hoce li biti mrtvo slovo na papiru kao i audio "poboljsanja"

u zadnjih par modela

Pa imaš sampleova na netu:

http://blog.gsmarena.com/here-are-the-first-samples-from-the-htc-one-ultrapixel-camera/

 

Valjda bi u low-light kadrovima trebala doći najviše do izražaja, a ovi sampleovi gore ne pokazuju da je baš nešto revolucionarno.

13 godina
offline
Isprobali smo HTC One

Odličan!
Jedva čekam vidjeti odgovor konkurenata.

14. ožujka {#} 

 

 

 

P.s. ja uopće ne znam što svi raspravljate uvijek kada se pojave flagship uređaji, ista priča oko cijene.
Za takve uređaje, domaći imaju posebno drage cjenovnike.
Zna se da bez 5k neće biti, kao ni prije 5 godina, tako ni sada.
Apple ima svoju tarifu, ostali svoju.
To je tako od 5-6k kn i . 

Keep flashing! || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2013 23:43 (sudy_freak).
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Isprobali smo HTC One

Iskreno, ovako srebreno-crni je odvratan :( Podsjeca me na Grundig kasetofone iz 80-tih :( One X mi je bio fantastican, mnogo ljepsi nego mutavi Samsung Galaxy dizajn. Sto se novog Sense tice, ni on mi se nije svidio na prvu, sudeci po fotkama, kada ga isprobam dacu bolji sud, ali ovo sad djeluje neprivlacno. I Sense 4 mi je bio odlican. Sto se tice ostalih specifikacija, pa otprilike sve sto ce i drugi ponuditi za ovo ljeto, manje nisam ni ocekivao od top modela ;) A cijena? Pa za to mogu kupiti 3 pristojna mobitela ili 2 vrhunska proslogodisnja, tako da :P

Moj PC  
2 2 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Isprobali smo HTC One

Iskreno, ovako srebreno-crni je odvratan :( Podsjeca me na Grundig kasetofone iz 80-tih :( One X mi je bio fantastican, mnogo ljepsi nego mutavi Samsung Galaxy dizajn. Sto se novog Sense tice, ni on mi se nije svidio na prvu, sudeci po fotkama, kada ga isprobam dacu bolji sud, ali ovo sad djeluje neprivlacno. I Sense 4 mi je bio odlican. Sto se tice ostalih specifikacija, pa otprilike sve sto ce i drugi ponuditi za ovo ljeto, manje nisam ni ocekivao od top modela ;) A cijena? Pa za to mogu kupiti 3 pristojna mobitela ili 2 vrhunska proslogodisnja, tako da :P

Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo HTC One

U Vipu je 1000 kn skuplji nego One X kada je dolazio. Dosta velika razlika mislim..  {#} 

 

http://www.bug.hr/vijesti/htc-one-x-danas-prodaji-vip-centrima/115322.aspx

 

iPhone je mislim bio iste cijene kao prethodnik? (Nisam siguran zapravo) Baš me zanima me hoće li i S4 biti skuplji nego S3 kada dođe.. 

Ali zapravo svejedno, ionako će ih malo ljudi kupiti po toj cijeni.. 

 -- Zašto je plavuša konvergentna? Jer je ograničena i monotona.. || http://youtu.be/7W8QERGvax0
14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo HTC One

Po meni je jedan veliki + što nisu išli na 5", nego sad imamo lijepo flagship pravi s 4,7".

 

Također, sviđa mi se ovo oko kamere :)

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
16 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One
Agent Rico kaže...

U Vipu je 1000 kn skuplji nego One X kada je dolazio. Dosta velika razlika mislim..  {#} 

 

http://www.bug.hr/vijesti/htc-one-x-danas-prodaji-vip-centrima/115322.aspx

 

iPhone je mislim bio iste cijene kao prethodnik? (Nisam siguran zapravo) Baš me zanima me hoće li i S4 biti skuplji nego S3 kada dođe.. 

Ali zapravo svejedno, ionako će ih malo ljudi kupiti po toj cijeni.. 

nije, iphone je isto skuplji od prethodnika svih.

13 godina
offline
Isprobali smo HTC One

Jako dobro izgleda al me bas zanima kako izgledaju te 4Mpx slike

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo HTC One

Ja mislim da će se puna snaga ove kamere iskazati u FullHD videu, pošto je on cjeli 2Mpx za video kvalitetu sve na senzoru iznad 2Mpx ne znači ništa, ALI hvatanje full RGB-a na svakom pikselu znači puno. I ukoliko bude imao izvrstan mikrofon, situacija je čista na video planu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo HTC One

Ovo je prvi htc dosad koj mi se jako svida,tocnije prvi android telefon od kojeg sam ostao jako jako impresioniran,za razliku od prestavljanja one x-a koj me nije ni 2% privukao isto tak vrijedi i za s3. Jako mi se svida dizajn telefona i novog sensa radi Blink feeda. Napokon je htc ubacio prave mikrofone .  Jos samo cekam da vidim camera samples i kakva je baterija. Ako to prode moje full stroge kriterije mozda cak prodam iphone i uzmem ovu zvjer.

I drago mi je kaj ce telefon odma izbaciti sljedeci mjesc, a ne ko retardirani mikrosoft nakon 8 godina najavljivanja.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2013 1:23 (kach).
 
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo HTC One

 

Zippo kaže...

Ja mislim da će se puna snaga ove kamere iskazati u FullHD videu, pošto je on cjeli 2Mpx za video kvalitetu sve na senzoru iznad 2Mpx ne znači ništa, ALI hvatanje full RGB-a na svakom pikselu znači puno. I ukoliko bude imao izvrstan mikrofon, situacija je čista na video planu.

 

Svaki element ne hvata RGB.

Što će reći - tek milijun elemenata hvata crvenu, milijun plavu i 2 milijuna zelenu.

 

Dragane, nemaš izvor za ovo:

"Fotoapart HTC-a One dolazi s najvećim fotoosjetljivim ćelijama ikad viđenima na fotoosjetljivom senzoru u smartphoneu, gdje svaki [element?] "hvata" sve tri osnovne boje..."

Njegova mati i moja ujna - to dve rođene sestre.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2013 3:18 (Random.).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Isprobali smo HTC One

Dobar uređaj. Za 2013. godinu.

 

No, mene moj Samsung Galaxy S+ još uvijek sasvim dobro služi. Stvarno ne vidim razlog prelaska na ove najnovije Androide. Ljubitelj sam velikih ekrana, tako da mi i tih 4,7" izgleda premalo. Jedino bi možda Note II mogao proći, kratkoročno.

 

Ono što bih ja želio kupiti još nije izašlo: formata A4 foldabilni tablet kojeg mogu "zarolat" ili zaklopiti i strpat u džep. Milimetar ili manje debljine. OLED ekran od 12" ili više inča, potpuno open source operativni sustav, razni opcionalni dodaci, stotine senzora za sve i svašta, na primjer, medicinski senzori (za razne bolesti, senzor šećera u krvi mi pada na pamet)... Nešto kao Star Trekov PADD. Više od telefona i tableta zajedno. Jedna nova kategorija uređaja. Sva navedena tehnologija postoji već danas, pitanje je samo vremena (i pohlepe proizvođača) kada ćemo dobiti jedan takav uređaj. Odnosno, onda kada proizvođači dovoljno zarade i izmuzu korisnike na ovim 4-5" Android igračkama, koje, iako izgledaju impresivno, na kraju dana nisu ništa posebno; nakon par dana ili tjedana korištenja istih shvatite da se ne radi o ničemu posebnom, već čistoj evoluciji... ali još uvijek ništa revolucionarno. Ja želim revoluciju, želim Star Trekov PADD u džepu, a ne ovakve igračke. Znam da je to moguće, ali pitam se zašto nitko ne radi na tome, na nečemu revolucionarnom?

 

Računalo od prije pet godina može većinu stvari kao i najnovije računalo. Isto za i mobitel. Ja želim promjenu paradigme, korisničkog iskustva, načina upotrebe i širenja upotrebe računala na sve više područja ljudskoj djelovanja... Google Glasses, Appleov nadolazeći Watch, integrirani mini projektori, napredni voice recognition, virtualna stvarnost, lokacijske usluge, "the internet of things", to su pravi primjeri inovacija... Samo da netko integrira sve nabrojene tehnologije u jedan univerzalni, džepni uređaj i na konju smo :-) Komunikacija je osnova društva, a gdje ćeš bolji "tool" za postizanje mira i tolerancije u svijetu od takvog nečega. U svakom slučaju, živjela tehnologija :-) Ali i na nama, potrošačima, odnosno konzumentima (sviđa mi se ironija ovog termina) gotovih uređaja koje nam serviraju velike multinacionalne kompanije, na nama je velika odgovornost da pritisnemo iste proizvođače na razvoj nama prihvatljivih, otvorenih, naprednih, ili, zašto ne, revolucionarnih tehnologija!

 

Hm, možda je vrijeme da odem spavati... počeo sam sanjati :-)

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2013 3:43 (Dans).
Moj PC  
3 2 hvala 0
12 godina
offline
Isprobali smo HTC One

svaka cast HTC na ovom uredaju , jako mi se dopada, plastika izbacena , izgled dobar , konacno 2 zvucnika i neki normalan zvuk muzike i ti novi mikrofoni konacno ubaceni u smarthpone thumbsup :)

XS LT26i
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice