Panasonicovi Blu-ray playeri osvojili EISA nagradu

poruka: 3
|
čitano: 789
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Panasonicovi Blu-ray playeri osvojili EISA nagradu".
12 godina
neaktivan
offline
Panasonicovi Blu-ray playeri osvojili EISA nagradu

A kakav je Panasonic s laserom u praksi? ...čisto retoričko pitanje radi neznanja ponašanja ovakvog tipa uređaja.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Panasonicovi Blu-ray playeri osvojili EISA nag
Igor150 kaže...

A kakav je Panasonic s laserom u praksi? ...čisto retoričko pitanje radi neznanja ponašanja ovakvog tipa uređaja.

Imao sam svojevremeno jedan Panasonicov BR player koji je bio nahvaljen model pun nagrada u to vrijeme (ne sjećam se više modela) i riješio sam ga se jer je bio bučan ko avion. Kasnije kad sam gledao playere drugih proizvođača skužio sam da je to sve više-manje isto. Povremeno još bacim oko na ponudu tih playera po trgovinama kad se zaletim negdje u Mediamarkt i sl. Ne znam po čemu više nešto u ovoj kategoriji uređaja može dobiti, odn. ne dobiti nagradu? Po dizajnu kućišta i dužini strujnog kabla? Ili možda što je skuplje to je automatski i bolje? Ili ko bolje podmaže žiri?

Deckard
12 godina
neaktivan
offline
Re: Panasonicovi Blu-ray playeri osvojili EISA nag

Odkako znam za općenito optiku na svim poljima se LG pokazao dosta pouzdan i trajan čak i uz gaženje...tako da neznam ni za šta drugo osim LGa

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.8.2017 10:04 (Igor150).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice