Novi logo Windowsa

poruka: 100
|
čitano: 14.281
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi logo Windowsa".
16 godina
offline
Re: Novi logo Windowsa
Mitsuoka kaže...

O ukusima se ne raspravlja, modernizam je takav, a logotip MORA BIT PREPOZNATLJIV I JEDNOSTAVAN. Tako da je ovdje MS u Win situaciji.

 

Nisam ni raspravljao o ukusima, raspravljao sam o uzimanju zasluge naspram (ne)rada. I ja sam ZA da logo treba da bude prepoznatljiv i jednostavan. A modernizam u umjetnosti je debilan u vecini slucajeva.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Novi logo Windowsa
Trebali su bar gradijent napravit...
420chan.org // 7chan.org
13 godina
neaktivan
offline
Re: Novi logo Windowsa
Mitsuoka kaže...

O ukusima se ne raspravlja, modernizam je takav, a logotip MORA BIT PREPOZNATLJIV I JEDNOSTAVAN. Tako da je ovdje MS u Win situaciji.

aj ti reci da ovo nije jednostavno. a kamo li ne prepoznatljivo e

 

meni se ne sviđa novi logo.

''Kad sam bio mlad, vjerovao sam da je novac najvažnija svar u životu. Sad kad sam ostario - to znam.'' - Oscar Wilde
14 godina
neaktivan
offline
Re: Novi logo Windowsa

Je i jednostavno i prepoznatljivo, ali ako si upoznat sa WP7 i W8 sučeljem, promjena ima logike. 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.2.2012 21:40 (Mitsuoka).
12 godina
offline
Novi logo Windowsa

sto vise gledam u logo, sve mi se vise svidja

Had a dream I was king, I woke up still king
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Novi logo Windowsa

Sviđa mi se ovaj novi logo Windowsa, fora je. {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi logo Windowsa

Znao sam ja da na forumu, pored mene, ima pametnih ljudi. ;)

Nije mi jasno cemu toliko pompe oko logo-a, vise nego oko novog dadotecnog sustava.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.2.2012 10:08 (royalhero).
16 godina
neaktivan
offline
Novi logo Windowsa

novi logo windowsa kad se okrene za 90 stupnjeva postaje 'recycle bin'. i još povrh svega koriste ubuntu logo za share ikonu. moglo bi bit tužbi

 

 

Kapitalizam želi proizvesti i prodati što više u što kraćem vremenu sa što manje radnika!
 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi logo Windowsa
hrvooje kaže...

novi logo windowsa kad se okrene za 90 stupnjeva postaje 'recycle bin'. i još povrh svega koriste ubuntu logo za share ikonu. moglo bi bit tužbi

 

 

ubuntu logo i share ikona uopće nisu iste!

Tko se zadnji smije, nije skužio!
15 godina
offline
Re: Novi logo Windowsa
hrvooje kaže...

novi logo windowsa kad se okrene za 90 stupnjeva postaje 'recycle bin'. i još povrh svega koriste ubuntu logo za share ikonu. moglo bi bit tužbi

 

 

 

Da, tužbi protiv ljudi kao ti koji bumpaju staru temu virtualnim govnetom i hrpom lošitisa. Jel znas ako rotiras <3 za -45° dobiješ zensko dupe, gle čuda {#}

http://msacademic.hr/ - Ne gubi vrijeme guglajući o prilikama koje učenicima i studentima nudi Microsoft, ovdje je sve što ti treba! Ako sad nemaš vremena, msacademic.hr je tu i sutra :)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice