Novi logo Windowsa

poruka: 100
|
čitano: 14.275
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi logo Windowsa".
12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi logo Windowsa

Da!, Metro je i na PC-u.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.2.2012 9:48 (royalhero).
15 godina
neaktivan
offline
Novi logo Windowsa

...još spavam pa ne mogu odredit kakva je to točno boja, plava ili cijan...treba mi omjer...

dosadno i prazno uglavnom, u svakom slučaju ide uz moj avatar...{#}

...kaos...
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.2.2012 11:06 (Jurra).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Novi logo Windowsa

Ljudi vi zaboravljate da je recesija.....vjerojatno u Microsoftu štede boje

Believe those who are seeking the truth. Doubt those who find it!
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Novi logo Windowsa

Šta fali ovom od Win7 logo? Mogli su njega zadržati i možda malo srediti, ali ovo čudo, kao da sam ja radio prije 7 godina u paintu s rectangular toolom

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Novi logo Windowsa

Boja ćeš moći mjenajti: ''Our final goal was for the new logo to be humble, yet confident. Welcoming you in with a slight tilt in perspective and when you change your color, the logo changes to reflect you. It is a “Personal” Computer after all.''

 

http://windowsteamblog.com/windows/b/bloggingwindows/archive/2012/02/17/redesigning-the-windows-logo.aspx

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi logo Windowsa
Neville2MUFC kaže...

Boja ćeš moći mjenajti: ''Our final goal was for the new logo to be humble, yet confident. Welcoming you in with a slight tilt in perspective and when you change your color, the logo changes to reflect you. It is a “Personal” Computer after all.''

 

http://windowsteamblog.com/windows/b/bloggingwindows/archive/2012/02/17/redesigning-the-windows-logo.aspx

 

Nisam citao dalje clanak, ali ako je tako onda dajem TU za novi logo. Svidja mi se jednostavnost, ali mi se ne svidja ta plava boja. Da imam Windows Phone nikad ne bih izabrao plavu temu.
15 godina
offline
Re: Novi logo Windowsa
Ma lupeta i gnjilić ne bi napravili bolji...
And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
12 godina
neaktivan
offline
Novi logo Windowsa

Na prvu razočaranje, ali nakon što ga malo gledaš i navikneš se... a hoćete - nije loš. Moderno, minimalistički, kul. Bit će loših kritika, ali ljudi će se naviknuti, definitivno nije GAP-like sranj*.

 

Jedino mi nije jasno je li to budući logo od Windowsa ili od Windows 8?

★ Regionalni portal posvećen Linuxu i otvorenim sustavima - www.linuxzasve.com
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Novi logo Windowsa
Neville2MUFC kaže...

Boja ćeš moći mjenajti: ''Our final goal was for the new logo to be humble, yet confident. Welcoming you in with a slight tilt in perspective and when you change your color, the logo changes to reflect you. It is a “Personal” Computer after all.''

 

http://windowsteamblog.com/windows/b/bloggingwindows/archive/2012/02/17/redesigning-the-windows-logo.aspx

što otvara mogućnost mnogih tužbi. imaš pravokutnik žute boje, ms te tuži, imaš pravokutnik crvene boje ms te tuži

 

mislim kad se boja personalizira u crvenu, danska bi se mogla naći u neobranom grožđu

 

 

Kapitalizam želi proizvesti i prodati što više u što kraćem vremenu sa što manje radnika!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi logo Windowsa
IvoZetich kaže...

evo ja sam sam napravio novi logo windowsa u paintu

 

Super, još da mu sliči. Iako izgleda lagan za napravit, zapravo je težak, čak i u Illustratoru.

 

Cromaki - nije baš. Za metro temu treba metro znak, a ne 3d-like znak iz 7-ice.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.2.2012 10:39 (logik).
15 godina
offline
Novi logo Windowsa

Neznam baš, uvjek mi je se sviđao windowsov logo jer je bio onako šaren, sada je totalno minimalistički kao i kod 90% drugih stvari.

Old logo ftw.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi logo Windowsa

Bezveze logo, stari mi je bio simpatičniji.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Novi logo Windowsa
hrvooje kaže...

što otvara mogućnost mnogih tužbi. imaš pravokutnik žute boje, ms te tuži, imaš pravokutnik crvene boje ms te tuži

 

mislim kad se boja personalizira u crvenu, danska bi se mogla naći u neobranom grožđu

 

 

 Zato je pravokutnik zakošen, Microsoft sigurno neće nekog tužiti jer ima 4 pravokutnika iste boje. Ovakav dinamički pravokutnik baš i nije uobičajen...

Meni je malo čudan, možda bi bilo ljepše da nije zakošen, ali priviknut ćemo se. Sad samo da saznamo dal će i Windows Phone 8 dobiti taj logo, nadam se da hoće :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi logo Windowsa
Neville2MUFC kaže...

Boja ćeš moći mjenajti: ''Our final goal was for the new logo to be humble, yet confident. Welcoming you in with a slight tilt in perspective and when you change your color, the logo changes to reflect you. It is a “Personal” Computer after all.''

 

http://windowsteamblog.com/windows/b/bloggingwindows/archive/2012/02/17/redesigning-the-windows-logo.aspx

 

Ne plaća MS markentingaše samo za vizual. 90% posla markentinga je da se kvalitetno nadrobi bulšitanja uz novi logo, kako bi se ljudi bolje identificirali s istim... ili ne. :) Ipak, i dalje su bogovi riječi hifisti i arhitekti (npr. tekstovi u stručnim časopisima - ali to bar tamo ima nekog smisla). Pitam se kako bi napravili brand za prodaju gašenog kreča i mrkog uglja.

 

Šteta, danas je sve manje konkretne dobiti od napretka a sve više šarenog omota i iluzija. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Novi logo Windowsa

Ja sam zadovoljan nečim drugim. Nakon dugo vremena će Windows vijest imati više od 100 komentara na Bug forumu. To je uglavnom bilo rezervirano za Apple/Steve Jobs/iOS vs Android vijesti.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.2.2012 10:52 (Viggo).
12 godina
protjeran
offline
Novi logo Windowsa
Mislim da je sve ovo u duhu sveopćeg imitiranja onog što radi Apple. Prije 20 godina Apple logo je bio u duginim bojama i onda su ga promijenili u jednu boju, najčešće plavu ili sivu. Microsoft je izgleda zaključio da je to tajna Appleovog uspjeha.
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.2.2012 10:57 (Gnjakotaro).
Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Novi logo Windowsa
hrvooje kaže...

što otvara mogućnost mnogih tužbi. imaš pravokutnik žute boje, ms te tuži, imaš pravokutnik crvene boje ms te tuži

 

mislim kad se boja personalizira u crvenu, danska bi se mogla naći u neobranom grožđu

 

 

najbolje da su stavili sahovsko polje s crveno bijelim kockicama.

Rvacka kao zemlja "visokih standarda demokracije i liberalizma" ne bi ih tuzila a Windowsi bi izgledali jako lijepo {#}

 

 

 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.2.2012 11:09 (Budokai).
16 godina
offline
Novi logo Windowsa

Ovo je dokaz da je skupina dizajnera i kreativaca vecinom popunjena psihicki poremecenim ljudima koji zive u svom nekom svijetu. Mogu se opkladit da bi ova ista glupaca mogla napisat citav tekst o tome kako je bila inspirisana i sta sve predstavljaju plave kockice na logo-u.

 
1 5 hvala 0
15 godina
offline
Novi logo Windowsa
bsod bsod
 
22 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Novi logo Windowsa
H4X0R kaže...

Ovo je dokaz da je skupina dizajnera i kreativaca vecinom popunjena psihicki poremecenim ljudima koji zive u svom nekom svijetu. Mogu se opkladit da bi ova ista glupaca mogla napisat citav tekst o tome kako je bila inspirisana i sta sve predstavljaju plave kockice na logo-u.

 Nije mi jasno ako tu nije neugodno napisat takav komentar. Očito da nemaš poima kaj znače te kockice niti kako se nešto dizajnira. Najvažnije je da te ljude nazoveš budalama ili kako već...

Ovakav logo je sasvim logičan za W8 i to zan svatko tko je vidio i jedan screenshout Windoswsa 8.

14 godina
offline
Novi logo Windowsa

Ajde, ovaj barem liči na prozore.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi logo Windowsa
LOL.

Sad kreću nove tipkovnice
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
offline
Novi logo Windowsa

Evo mj brzi pokusaj 

 
2 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Novi logo Windowsa

http://www.samsung.com/global/microsite/omnia7/

 

otvorite ovo i recite dal vidite šta poznato... uzmite prve četiri pločice sa ekrana mobitela... :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Novi logo Windowsa

Sada će ovaj čovjek morati mijenjati prozor, više nije fora. {#}

 
15 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi logo Windowsa

Nisam ni ja oduševljen nekako je gol, ali kako možemo očekivat da Metro dolazi na sve platforme ikad na svijetu nije ni čudno šta su promijenili logo. ALi gol je, mršaaaaav  {#} 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi logo Windowsa
Neville2MUFC kaže...
H4X0R kaže...

Ovo je dokaz da je skupina dizajnera i kreativaca vecinom popunjena psihicki poremecenim ljudima koji zive u svom nekom svijetu. Mogu se opkladit da bi ova ista glupaca mogla napisat citav tekst o tome kako je bila inspirisana i sta sve predstavljaju plave kockice na logo-u.

 Nije mi jasno ako tu nije neugodno napisat takav komentar. Očito da nemaš poima kaj znače te kockice niti kako se nešto dizajnira. Najvažnije je da te ljude nazoveš budalama ili kako već...

Ovakav logo je sasvim logičan za W8 i to zan svatko tko je vidio i jedan screenshout Windoswsa 8.

Da, vidim da većina ljudi na ovom forumu nema pojma o ikakvoj likovnosti i kreativnosti. Nekad za ovakav logo treba i više nego za onaj prijašnji, to nije samo nacrtaj i pošalji.

 

Kao drugo, sama ideja svih dizajna logo-a i naziva Windowsa te izgleda OS-a je jedna od najoriginalnijih ideja u modernoj povijesti.

15 godina
offline
Novi logo Windowsa

Pa dobro, nije H4XOR kriv što je neobrazovan {#}

 

Ruku na srce, postoje puno ljepše metro ikone od ove, mislim da bi čak i najobičniji negativ na plavoj boji bolje izgledao. Problem koji ovaj logo dobro rješava je da prikaže Windowse vizualom prozora, a ne vizualom zastave (kakva je bio prijašnji logo).

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Novi logo Windowsa
logik kaže...
IvoZetich kaže...

evo ja sam sam napravio novi logo windowsa u paintu

 

Super, još da mu sliči. Iako izgleda lagan za napravit, zapravo je težak, čak i u Illustratoru.

 

Cromaki - nije baš. Za metro temu treba metro znak, a ne 3d-like znak iz 7-ice.

To ti baš ne stoji, evo ja u Corelu napravio za 5 minuta, a najvše mi je vremena oduzelo dok sam našao Registered Trademark znakić :) Jedino font nije pogođen.

 

Meni se sviđa novi dizajn logotipa, iako mi je stari oblik bio lijepši

 

 

http://key-storm.com/ ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV || ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV
15 godina
neaktivan
offline
Novi logo Windowsa

Sve se vraća svojoj prvotnoj jednostavnosti. To je opći zakon prirode. 

 
3 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice