Najgledaniji video - Gangnam Style

poruka: 115
|
čitano: 15.582
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najgledaniji video - Gangnam Style".
12 godina
odjavljen
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

ne znas koje je gore 

 

dobro zna se ,al opet nije niti ovo nist sto bi zavrijedilo ovakvu gledanost

http://revohd.com
Moj PC  
36 50 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

Doslo je vrijeme gdje ocigledno  prevladavaju spodobe,nakaze, etc... Toliko o tome...

ॐ नमः शिवाय
 
26 41 hvala 2
15 godina
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

Zašto tolika mržnja prema psy-u na ovome forumu?

Meni je totalno ok, ništa posebno, čak je bilo i smješno kada sam prvi put vidio spot, u svakom slučaju bolji od onog dječaka.

Volio bi i ja da najviše viewova imaju legendarne rock pjesme, ali to se jednostavno neće dogoditi u generaciji kojoj je vrhunac glazbe lady gaga, biber i ekipa.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
117 6 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

Užas, povrača mi se na sam zvuk tog gangam styla, veće s..nje u svom životu nisam vidio...

 
26 64 hvala 4
16 godina
neaktivan
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
Arnold Layne kaže...
SPY kaže...

Kandalf kaže...

Friško iz ustiju samoprozvanih mjerodavnih kritičara...

Get pissed and slapped my bitch right in her dirty pudding.
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2012 13:35 (i_rambo_plache).
12 godina
protjeran
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
ma nema to veze s nicim nego one male azijatkinje ili kaj vec koje polugole tj u vrucim gacicama skakucu i guze se...hmm da:) i ne gledali
16 godina
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

a mi mislili da su korejanci dobri samo u StarCraftu... cega god se docepaju, rasturaju...

Moj PC  
36 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

Kakvo god imali mišljenje o Gangamu, činjenica je da je čovjek pogodio slušatelje u "žicu". Sviđala se pjesma ljudima ili ne, mislili da je pjesma šrot ili ne, ljudi se stalno vraćaju po još. Čemu stoga pljuvati - 800 milijuna pogleda je tu, a većini bugovih forumaša uspjeh je ako im se komentar nađe ispod nekog YouTube filmića kao "top comment". Stoga - no comment :)

 
39 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

Ja mislim da je samo pitanje vremena kada će Gangam Style dostići "magičnu" milijardu

 
30 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

eeeeeeej sexy lady.. op op op .. {#}

xfact
Moj PC  
36 3 hvala 0
14 godina
online
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
nele'ba kaže...

Ja mislim da je samo pitanje vremena kada će Gangam Style dostići "magičnu" milijardu

Za 15ak dana {#}

Swedish latin super funk.
13 godina
neaktivan
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

A sta je bolje gledati razne Timberleke, Bibere i ine izvedenice. Gangam PSy se naprosto desio i to je sasvim ok nista losije od svega ostaloga, dapace cak me dobro nasmijao prvi put, za razliku od ljigavaca poput Bibertetkice i Timbertetkice

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2012 14:15 (drki).
Moj PC  
16 0 hvala 0
13 godina
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

a bieber ima toliko viewa zbog "dobrih" komentara

gangnam style rastura

Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

eto nedavno u ogulinu fajrunt u disku ..skoro .. i krene gangam style .. zaleti se frajer sam na podij i pocme plesat.. 2 konobarice kraj mene pogledaju se i zalete k njemu na podij..  legenda .. trebao sam ih snimit mozda bi postali popularni.. {#}

 

 

xfact
Moj PC  
14 0 hvala 0
16 godina
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

Meni je bas simpaticna pjesma, jedino ova verzija s tetom je iritantna jer ima krestav glas ;)

Moj PC  
8 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

Svi vi koji mrzite Gangnam Style, gtfo.

 

Slusam metal inace, a pjesma je prezarazna, bas, za otic van i horse ride zajebavat se s ekipom ( eeeeeeeey sexy laaaady op op op op) , neprocjenjivo, uvijek je vristanje s tom pjesmom, pa kako god bilo, pogledajte malo kad su snimali spot, ni sam PSY nije vjerovao kaj snima, uglavnom urnebes i smijuljija, pjesma je nastala onako iz zajebancije vise, i zato je prefora, i znao sam kad je imao jos 10ml pogleda, jos u 8. mjesecu da ce bit najjaca stvar na svijetu, i konacno!

I bas zato sto je na korejskom je zakon, svi ju vole iz zezancije ne zato sto znaju lirikse ili nesto.

 

Poslusajte mu malo i druge stvari, ima jedno 5 zanrova u svojim pjesmama, super je lik.

 

Op op op op! Opan Gangnam Style!

Moj PC  
31 4 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
zuper kaže...

a bieber ima toliko viewa zbog "dobrih" komentara

gangnam style rastura

Biebera muče hateri,ima 1M likea a 3M dislikea

13 godina
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

ima jedna parodija kako bi gangnam zvučao bez muzike

{#}

 

Moj PC  
13 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

PSY nije nist posebno, a ni onaj balavi biber..danas su glazbenici tolko glupi da neznaju napisati vlastitu pjesmu {#}...svi su stihovi isti, copy paste. na pameti im je samo zarada, slično kao kod određenih igara..

Moderator ★★★★★★
 
8 10 hvala 0
15 godina
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

Op Op.......

Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

Ljudi su totalni idioti kojima možeš uvaliti doslovno sve pa čak i nešto poput tog smeća od pjesme i onog debelog rižoždera koji skakuće okolo. Svijet polako ali sigurno ide kvragu.{#}

He who is brave is free.
 
8 23 hvala 2
16 godina
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
AMD Phenom II X4 kaže...

PSY nije nist posebno, a ni onaj balavi biber..danas su glazbenici tolko glupi da neznaju napisati vlastitu pjesmu {#}...svi su stihovi isti, copy paste. na pameti im je samo zarada, slično kao kod određenih igara..

A kaj si ti napravio s svojim imenom ovdje na forumu? S avatarom? {#}

Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
11 godina
protjeran
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

ovi koji komentiraju protiv pokusavaju biti "drugaciji" time da ispadnu viseg nivoa...ako je toliko praceno znaci da je stvar dobra, originalna. svi vi koji pljujete, aj me iznenadite...sta ste vi napravili u zivotu?

Moj PC  
4 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style

Ovaj psy zraci nekom pozitivom zato je spot popularan meni je bas smijesan onaj drugi video nije ni cudo da je gledan kad je mala ko lutkica :-)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
online
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
Matijasever kaže...

...ako je toliko praceno znaci da je stvar dobra, originalna. svi vi koji pljujete, aj me iznenadite..

Po toj logici Bieber je najveći umjetnik današnjice...

 

Glupost je PSY, glupost je i Bieber, razlika je što ti prvo vrlo lako upadne u uho i pjevušiš ga cijeli dan...

Swedish latin super funk.
11 godina
protjeran
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

ja to nisam rekao...bieber mi se ne sviđa...ali pazi...ja sam napisao da se MENI NE SVIĐA...nisam rekao da nista ne vrijedi, da je glupost, itd...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
ukay1000 kaže...
AMD Phenom II X4 kaže...

PSY nije nist posebno, a ni onaj balavi biber..danas su glazbenici tolko glupi da neznaju napisati vlastitu pjesmu {#}...svi su stihovi isti, copy paste. na pameti im je samo zarada, slično kao kod određenih igara..

A kaj si ti napravio s svojim imenom ovdje na forumu? S avatarom? {#}

nist posebno, R* avatar, BTW ovo boldano se odnosi na cod

Matijasever kaže...

ovi koji komentiraju protiv pokusavaju biti "drugaciji" time da ispadnu viseg nivoa...ako je toliko praceno znaci da je stvar dobra, originalna. svi vi koji pljujete, aj me iznenadite...sta ste vi napravili u zivotu?

neznam po cemu je taj rizozder poseban? neznam, mozda po tom sranj{#} pod imenom gangnam style? nemam nist protiv, svako ima pravo na svoje misljenje i slusa kaj hoce, al vec mi je pun qurac katy perry, rihanne, biebera, lady gage, miley cyrus, rebbece black, j lo, pitbulla, tak mogu nabrajati do preksutra... ljudi vise nemaju pojma kaj je muzika, sve su pjesme vecinom tehno gay asshole shit napravljene na pc-u {#}

Moderator ★★★★★★
11 godina
protjeran
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

AMD...sta ti slusas tako posebno da se osjecas pametniji i vrijedniji od nekog drugog? kad je glupost, sto se ti nisi toga sjetio i zaradio love za slj 10 generacije familije?

Moj PC  
5 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
Matijasever kaže...

AMD...sta ti slusas tako posebno da se osjecas pametniji i vrijedniji od nekog drugog? kad je glupost, sto se ti nisi toga sjetio i zaradio love za slj 10 generacije familije?

klik, to nisu svi bendovi, ima ih jos dosta

★★★ Ja sam netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spola te smatram da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja. ★★★
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2012 15:09 (AMD Phenom II X4).
12 godina
online
Najgledaniji video - Gangnam Style

Nema nikakve glazbene, ni umjetničke vrijednosti. Ovo nije pjesma, niti se može tako zvati.

 

Ulazi u uho brzo, ulazi i psovka još brže u rječnik nečiji, pa što?

 
7 9 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice