Nadogradnja BugOnline Foruma

poruka: 680
|
čitano: 63.119
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nadogradnja BugOnline Foruma".
11 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Stjepanj kaže...
Hrpa td trollera(99,9% njih je trajno uklonjeno), no najvise me iznenadila cinjenica da neki stariji forumasi djele td na svaki post di se ne spominje njegov tabor bio netko u pravu ili ne...jadno! Prava slika fanoljubaca se tek sad vidi! Inace veliki Tu" za promjene! Forum je postao jos bolji!Lp

evo i tebi jedan tu od mene da zakopamo sjekiru i btw sad možeš vidjeti na svojim porukama da mene nema u tvojim "obožavateljima"

tu i tamo dobiješ td kad se ne slažem ali vrlo rijetko, pa te ljubazno molim da i ti sjašiš s mojih postova jer si malkoc pretjerao s tim td-ovima

15 godina
online
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Ikarus01 kaže...

 jel to sljaka ako ga iskljucim na prekidaču ili moram stisnuti reset gumb čačkalicom

Znam da je glupo pitanje no želim biti siguran.

 

Sum_of_all_fears kaže...

Isključi/uključi na prekidač, taj gumb na kojem piše "Reset" ti služi vraćanju routera na tvorničke postavke.

 

dastefan kaže...

Na prekidaču, ili ga iskopčaš pa ukopčaš u struju. Nemoraš ništa resetirati.

 

Jednostavnije je u postavkama rutera (192.168.1.1.) stisnuti Disconnect - Connect.

Ovako gašenjem ipak treba malo vremena dok se ponovno pokrene.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
doktor1 kaže...
Kolacic kaže...

Predlazem da uvedete da clanovi foruma moraju imati na profilu koliko imaju godina.

Zbilja? Jel ti sebe čuješ? Šta svi da predoče osobnu iskaznicu?

Tko ti brani da staviš da si 1970 godište iako si 1999?

 

To se nemože kontrolirat...

 

A i zaboli me za ovaj premium status, tu sam od početka i već sam znam koji korisnik vrijedi za diskusiju, a koji ne...

A i po novima se vidi kada je netko normalan za diskusiju a kada je poput ovog, bahati klinjo koji je najprgaviji na ovom forumu i uvijek vrijeđa i glumi...

A premium status kod takvih dolazi do problema; npr, otvori temu za neku igru, krene diskusija i on je npr "vlasnik" Assassins Creed: Unity teme; pa to bi bio živi užas od teme; radi svoje bahatosti i arogancije brisao bi postove od 90% normalnih korisnika te bi bilo potrebe otvoriti novu temu.

Jer kada pogledaš 90% postova u toj temi su mu obično vrijeđanje, a još ih je toliko i pobrisano

E to je primjer problema moderiranja premium članova! Primjer takvog, a pretplatnika šta uopće nije nemoguće! I sada ti vidi našta bi ta tema ličila!

Ponavljam, to su dijeca kojima su roditelji nabavili kompjutor prerano bez ikakve odgovornosti! Ne obaziri se na takve kretene, bezvezee si radiš brigu, imaš ostale forumašime s njima ugodno popričaj 

CoolerMaster Support
16 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Nije stvar u diskusiji, nego u poanti do čega moderatorske ovlasti nekim članovima mogu dovest!

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Stjepanj kaže...
Hrpa td trollera(99,9% njih je trajno uklonjeno), no najvise me iznenadila cinjenica da neki stariji forumasi djele td na svaki post di se ne spominje njegov tabor bio netko u pravu ili ne...jadno! Prava slika fanoljubaca se tek sad vidi! Inace veliki Tu" za promjene! Forum je postao jos bolji!Lp

 pripremi se na salvu td-ova registrirao si se prije mene dva mjeseca i već si bogatiji za jednu punu zvjezdicu.

Mrzim te skoro kak mrzim svakog prek mojih 185 cm,mrzim te skoro ko hugh jackmanna,i ben afflecka zajedno.

Ima da kupim 100 routera i 100 nic kartica,izmislim najbolji ocr software koji će tražiti tvoje postove i selektivno dislajkati. 

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Ikarus01 kaže...
Stjepanj kaže...
Hrpa td trollera(99,9% njih je trajno uklonjeno), no najvise me iznenadila cinjenica da neki stariji forumasi djele td na svaki post di se ne spominje njegov tabor bio netko u pravu ili ne...jadno! Prava slika fanoljubaca se tek sad vidi! Inace veliki Tu" za promjene! Forum je postao jos bolji!Lp

 pripremi se na salvu td-ova registrirao si se prije mene dva mjeseca i već si bogatiji za jednu punu zvjezdicu.

Mrzim te skoro kak mrzim svakog prek mojih 185 cm,mrzim te skoro ko hugh jackmanna,i ben afflecka zajedno.

Ima da kupim 100 routera i 100 nic kartica,izmislim najbolji ocr software koji će tražiti tvoje postove i selektivno dislajkati. 

 S druge strane, ti si meni ok jer imaš pola zvjezdice manje od mene. Doduše, ipak ću ti lupati TD svako malo da me ne sustigneš.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
picajzla0707 kaže...

 a što je sa bolesnicima koji pucaju td onima na koje su se zakačili, npr. osobno imam bolesnika koji je puknuo td na 90 posto mojih postova...

jel se takve može prijaviti i sankcionirati

 Po 100. put, zašto se time opterečuješ? Kako ti nečiji palac dolje realno smeta u životu?

 

 

Davor kaže...

Koliko god se trudio sagledati stvari iz svih kutova, nikako ne mogu shvatiti ovu "zašto moram biti pretplatnik da bih imao premium status/zastavicu" spiku i popratni bijes. Jednostavno ne mogu. Jednogodišnja pretplata na Bug košta 267 kuna, što znači da jedan broj košta 24,27 kuna. Dvogodišnja pretplata je 449 kuna - 20,41 kuna po broju. Za tih 20 kuna mjesečno dobiva se:

 

Ima ljudi, a među njima sam i ja, koji BUG kupuju na kiosku. Nekada davno bio sam pretplatnik i trenutno to ne namjeravam biti ponovno zbog loše financijske situacije. BUG kupujem selektivno, ovisno o temi. Na primjer, ovaj najnoviji broj koji je najavljen danas neću kupiti. Borbeni komplet? Tema iz vremena kad je uz BUG dolazika 3'5" disketa. BUG može puno bolje.

 

doktor1 kaže...
Kolacic kaže...

Predlazem da uvedete da clanovi foruma moraju imati na profilu koliko imaju godina.

Zbilja? Jel ti sebe čuješ? Šta svi da predoče osobnu iskaznicu?

 Dijelim njegovo mišljenje. I ja bih rado da piše koliko tko ima godina. Odmah bih odustao od nekih rasprava.

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
doktor1 kaže...
Zbilja? Jel ti sebe čuješ? Šta svi da predoče osobnu iskaznicu?

Tko ti brani da staviš da si 1970 godište iako si 1999?

 

To se nemože kontrolirat...

 

A i zaboli me za ovaj premium status, tu sam od početka i već sam znam koji korisnik vrijedi za diskusiju, a koji ne...

A i po novima se vidi kada je netko normalan za diskusiju a kada je poput ovog, bahati klinjo koji je najprgaviji na ovom forumu i uvijek vrijeđa i glumi...

A premium status kod takvih dolazi do problema; npr, otvori temu za neku igru, krene diskusija i on je npr "vlasnik" Assassins Creed: Unity teme; pa to bi bio živi užas od teme; radi svoje bahatosti i arogancije brisao bi postove od 90% normalnih korisnika te bi bilo potrebe otvoriti novu temu.

Jer kada pogledaš 90% postova u toj temi su mu obično vrijeđanje, a još ih je toliko i pobrisano

E to je primjer problema moderiranja premium članova! Primjer takvog, a pretplatnika šta uopće nije nemoguće! I sada ti vidi našta bi ta tema ličila!

 E doture, svaka ti je na mistu !

Konačno je netko lijepo objasnio "premium" problem.

 

 

★OMG! 了不起 NISPE !
11 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
doktor1 kaže...

Nije stvar u diskusiji, nego u poanti do čega moderatorske ovlasti nekim članovima mogu dovest!

pogotovo kad te na metu uzme netko s povlaštenim statusom i počne brisati poruke jer kako su naveli i u pojašnjenju - "mogu brisati tuđe postove unutar te teme (prema vlastitom nahođenju)", pa se ti sad misli što to znači "po vlastitom nahođenju", i kako dokazati da ti zlobnik briše poruke jer ih više nema

 

sve mi to skupa liči na pay to win model u igricama, umjesto da se zahvala za pretplatu daje kozmetički - dakle tim znakićem koji će nekima mnogo značiti - potkupljuje ih se moderatorskim ovlastima

 

a s druge strane možda mi ipak imamo premalo povjerenja u ljude, pa ovo još i dobro ispadne

10 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Moje životno iskustvo mi govori da će ljudi zloupotrijebiti svoj položaj kad god mogu, pa zašto ne bi i nešto tako malo važno kao što je moderatorski status na nekom forumu. Događalo se beskrajni broj puta, dogodit će se opet.

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
BudalastoStvorenje kaže...

Moje životno iskustvo mi govori da će ljudi zloupotrijebiti svoj položaj kad god mogu, pa zašto ne bi i nešto tako malo važno kao što je moderatorski status na nekom forumu. Događalo se beskrajni broj puta, dogodit će se opet.

 Već je rečeno da će takvima biti oduzet preimum status ako se pokaže da ga zloupotrebljavaju. Stoga, ne vidim problem.

11 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
BudalastoStvorenje kaže...
picajzla0707 kaže...

 a što je sa bolesnicima koji pucaju td onima na koje su se zakačili, npr. osobno imam bolesnika koji je puknuo td na 90 posto mojih postova...

jel se takve može prijaviti i sankcionirati

 Po 100. put, zašto se time opterečuješ? Kako ti nečiji palac dolje realno smeta u životu?

.

 

 i ne smeta ustvari, niti se previše obazirem, no kad se bolesnik nakači i trpa td-ove na skoro svaki post, prije ili kasnije ti to mora dići živac, pogotovo sada kad možeš vidjeti tko ti je cijelo vrijeme dijelio palčine i potvrditi svoje sumnje o kojem je liku riječ

16 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
BudalastoStvorenje kaže...

Zbilja? Jel ti sebe čuješ? Šta svi da predoče osobnu iskaznicu?

 Dijelim njegovo mišljenje. I ja bih rado da piše koliko tko ima godina. Odmah bih odustao od nekih rasprava.

 

 Stvar je šta svatko može napisati godište koje poželi! To ne znači baš ništa!

12 godina
odjavljen
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Pa rečeno je da će taj status biti ukinut onima koji će ga zloupotrebljavati. Ako ti se u nekoj temi brišu postovi, kontaktiraj moderatora (glavnog, ne premium) i ako se ne varam on će vidjeti koji postovi su obrisani pa će sukladno tome i reagirati. Nisu valjda napravili forum tako traljavo da se ti postovi obrišu za stalno i nema više traga o njima.

I vidim da su već i sad počela "kmečanja" o TD

 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
formula1live kaže...

Pa rečeno je da će taj status biti ukinut onima koji će ga zloupotrebljavati. Ako ti se u nekoj temi brišu postovi, kontaktiraj moderatora (glavnog, ne premium) i ako se ne varam on će vidjeti koji postovi su obrisani pa će sukladno tome i reagirati. Nisu valjda napravili forum tako traljavo da se ti postovi obrišu za stalno i nema više traga o njima.

I vidim da su već i sad počela "kmečanja" o TD

 Bit će toga uvijek  nažalost 

CoolerMaster Support
11 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
formula1live kaže...

Pa rečeno je da će taj status biti ukinut onima koji će ga zloupotrebljavati. Ako ti se u nekoj temi brišu postovi, kontaktiraj moderatora (glavnog, ne premium) i ako se ne varam on će vidjeti koji postovi su obrisani pa će sukladno tome i reagirati. Nisu valjda napravili forum tako traljavo da se ti postovi obrišu za stalno i nema više traga o njima.

I vidim da su već i sad počela "kmečanja" o TD

pitanje je jesu li to napravili kako spada, jer kad ti moderator obriše poruku nema joj više traga, bar je ne možemo vidjeti mi koji nemamo moderatorske ovlasti

 

hehe, u pravu si za kmečanja i to još kmečim ja koji sam se čudio drugima kad su kmečali o bolesnicima koji ih proganjaju, evo neću više

11 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma

PRemašili 200 postova Jej 

CoolerMaster Support
12 godina
protjeran
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Ikarus01 kaže...
Stjepanj kaže...
Hrpa td trollera(99,9% njih je trajno uklonjeno), no najvise me iznenadila cinjenica da neki stariji forumasi djele td na svaki post di se ne spominje njegov tabor bio netko u pravu ili ne...jadno! Prava slika fanoljubaca se tek sad vidi! Inace veliki Tu" za promjene! Forum je postao jos bolji!Lp

 pripremi se na salvu td-ova registrirao si se prije mene dva mjeseca i već si bogatiji za jednu punu zvjezdicu.

Mrzim te skoro kak mrzim svakog prek mojih 185 cm,mrzim te skoro ko hugh jackmanna,i ben afflecka zajedno.

Ima da kupim 100 routera i 100 nic kartica,izmislim najbolji ocr software koji će tražiti tvoje postove i selektivno dislajkati. 

 Hehe, djaba ti! Broji se samo hvala:), i imam ravno 2m visine!:P

Lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
14 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
doktor1 kaže...

Nije stvar u diskusiji, nego u poanti do čega moderatorske ovlasti nekim članovima mogu dovest!

Redakcija ima osobne podatke od svakog Premium korisnika, relativno lako ga mogu banati ili kazniti ako bude previše problematičan.

 

Također, mislim da će rijetko tko to raditi budući da se Premium status plaća.

Swedish latin super funk.
16 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Čovjek je napisao da članovi foruma pišu godište! A to je nemoguće!

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Stjepanj kaže...
Ikarus01 kaže...
Stjepanj kaže...

 Hehe, djaba ti! Broji se samo hvala:), i imam ravno 2m visine!:P

Lp

 Da parafraziram Mentalista:"Dodajem te na deathlist"

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
doktor1 kaže...

Čovjek je napisao da članovi foruma pišu godište! A to je nemoguće!

 Nije nemoguće, ali bi koštalo i trebalo bi uložiti puno truda u to. Na kraju bismo imali više kategorija korisnika na forumu i znalo bi se puno bolje tko što radi. Ovako će do izražaja doći ljudska priroda.

 

 

16 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

vjeruj mi bolje da neznam tko je koje godiste jer sam se x puta razocarao na neke postove uso u dilemu koaj je postala flame war misleci da pricam sa djetetom pa ajde mlad je naucice i sl . kad ono pogledam stariji od mene ili nesto mladji wtf ! 

evo meni pise od prvog dana godiste,ime i iz kojeg sam mjesta nemam se sto skrivat i sl. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.12.2014 12:00 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
TracerCPP kaže...
djigibao kaže...
Svako radi po svom nahodjenju ali lupat TD bezrazlosno na svaki post stvarno nema smisla ili...

 Upravo zbog takvih kompleksaša ja bih ostavio samo TU. TD ionako samo izazove svađu, a TU može samo pozitivno djelovati.

 To bi bilo najbolje. A onaj ko bi zelio dati TD, citirao bih te i objasnio zasto se ne slaze. 

14 godina
odjavljen
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Davor kaže...

Koliko god se trudio sagledati stvari iz svih kutova, nikako ne mogu shvatiti ovu "zašto moram biti pretplatnik da bih imao premium status/zastavicu" spiku i popratni bijes. Jednostavno ne mogu. Jednogodišnja pretplata na Bug košta 267 kuna, što znači da jedan broj košta 24,27 kuna. Dvogodišnja pretplata je 449 kuna - 20,41 kuna po broju. Za tih 20 kuna mjesečno dobiva se:

 

 

Sa svim tim na umu, zar smo zbilja gamad zbog toga što želimo malo dodatno potaknuti ljude da nam postanu pretplatnici?

 

Dobar post! Samo jedna opaska, onaj tko kupuje svaki broj buga, i plaća 35 kn (ne bih ulazio u to je li veća zarada po broju ili koliko odlazi kioscima), je u nešto gorem položaju. Se može priložiti dokaz u vidu svih brojeva buga od prvog broja pa do najnovijeg?

 

S tehničke strane - još uvijek ne radi autocorrect u editoru, ali dobro to mi ne smeta, samo mala opaska :)

 

I svaka čast što ste vratili prikaz poruka, dokaz da se sluša forumaše i poštuje njihova volja! Ovako je deset puta bolje

 

 

EDIT: zaboravio sam napisati, u firefoxu se vidi samo jedan red na popisu td i tu i hvala, pa molim da se to što prije riješti, već su dva forumaša to napomenula, hvala!

Svi smo mi Mentalist.
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.12.2014 12:50 (Jakovp).
13 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Jakovp kaže...
 

 

EDIT: zaboravio sam napisati, u firefoxu se vidi samo jedan red na popisu td i tu i hvala, pa molim da se to što prije riješti, već su dva forumaša to napomenula, hvala!

 Na prošloj stranici kolega je napisao kako to riješiti na FF-u. Meni je pomoglo te mu se ovim putem još jednom zahvaljujem.

16 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

iz svega ovdje pročitanog u temi - o sujeto, ime ti je Bug-ov Nepretplatnik...

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.12.2014 13:06 (hogar strašni).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

ja ne znam da li je to do mene, ali zbilja mi je čudno što je ljudima bitan palac gore ili dolje, da li je netko moderator, premium član, koliko ima zvjezdica, da li mu je netko obrisao post ... zbilja mi nije jasno zašto netko mari za to iii sam samo prestar?

 

*davor je lijepo rekao. svakom od čitatelja bi bilo u interesu što veći broj pretplatnika, pa time i sigurnija budućnost buga i bolji časopis, a time i web i forum ... win - win situacija

Life is too short to remove USB safely
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.12.2014 13:07 (hrvooje).
 
3 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Davor kaže...

 Sa svim tim na umu, zar smo zbilja gamad zbog toga što želimo malo dodatno potaknuti ljude da nam postanu pretplatnici?

A što s nama koji svaki mjesec kupujemo na kiosku Bug-časopis ?!

Možemo li priložiti svakog mjeseca račun iz npr. Tiska pa da i mi dobijemo "premium paket" ?

 

Ja se neću pretplatiti jer ćete spiskati lovu unaprijed pa će vaša izdanja postati nekvalitetnija.

★OMG! 了不起 NISPE !
12 godina
odjavljen
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Budokai kaže...
Davor kaže...

 Sa svim tim na umu, zar smo zbilja gamad zbog toga što želimo malo dodatno potaknuti ljude da nam postanu pretplatnici?

A što s nama koji svaki mjesec kupujemo na kiosku Bug-časopis ?!

Možemo li priložiti svakog mjeseca račun iz npr. Tiska pa da i mi dobijemo "premium paket" ?

 

Ja se neću pretplatiti jer ćete spiskati lovu unaprijed pa će vaša izdanja postati nekvalitetnija.

 kaj ti na kiosku procitas bug pa ga kupis ak valja ? :P

http://www.snabbox.org/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice