Legende IT-a ulažu u "zelenu" energiju

poruka: 9
|
čitano: 2.087
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Legende IT-a ulažu u "zelenu" energiju".
16 godina
offline
Legende IT-a ulažu u "zelenu" energiju

Npr. Britanija će bacit u vjetar 300 milijardi eura, a oni imaju duplo manje za cijeli svijet i još se hvale. 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Legende IT-a ulažu u "zelenu" energiju
memulica kaže...

Npr. Britanija će bacit u vjetar 300 milijardi eura, a oni imaju duplo manje za cijeli svijet i još se hvale. 

 Baci link 

16 godina
odjavljen
offline
Legende IT-a ulažu u "zelenu" energiju

Zuckerberg na ovoj slici izgleda kao Sid iz Ice Age

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2016 8:32 (Friday).
 
11 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Legende IT-a ulažu u "zelenu" energiju

Naravno da ulažu kad im je to najveći trošak u trenutnom poslovanju. Data centri ne idu na zrak, a sad je najbolja prilika da se ubodu izdašne državne subvencije.

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Legende IT-a ulažu u "zelenu" energiju

pih! ja to činim svakoga petka na placu. iako, ponekad je energija i crvena ili narančasta. šarena. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 3 hvala 0
16 godina
offline
Legende IT-a ulažu u "zelenu" energiju

Je sam li ja mozda malo pretradicionalan ili mi se cini da je Zuckerberg ipak malo premlad za nadimak "legenda IT-a"?

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Legende IT-a ulažu u "zelenu" energiju
Ajar kaže...

pih! ja to činim svakoga petka na placu. iako, ponekad je energija i crvena ili narančasta. šarena. 

 

Ja pucam od zelene energije, nakon što se najedem graha. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
12 godina
offline
Re: Legende IT-a ulažu u "zelenu" energiju
J-man kaže...

Je sam li ja mozda malo pretradicionalan ili mi se cini da je Zuckerberg ipak malo premlad za nadimak "legenda IT-a"?

 Frajer iza servisa s kojim se sluzi cetvrtina svjetskog pucanstva, a kad gledas koliko ih ima pristup internetu i njegova polovica, svakako je legenda.

16 godina
offline
Re: Legende IT-a ulažu u "zelenu" energiju
mac92 kaže...
memulica kaže...

Npr. Britanija će bacit u vjetar 300 milijardi eura, a oni imaju duplo manje za cijeli svijet i još se hvale. 

 Baci link 

 Evo link na dokument (PDF):

 

The cost of the Climate Change Act

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice