Jeff Bezos bogatiji od Billa Gatesa

poruka: 13
|
čitano: 3.286
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jeff Bezos bogatiji od Billa Gatesa".
16 godina
offline
Jeff Bezos bogatiji od Billa Gatesa

Zanimljivo je to... firma ti nikad nije pozitivno poslovala, a ti postanes najbogatiji covjek na svijetu... ima i kod nas slicnih...

Moj PC  
3 9 hvala 0
15 godina
offline
Re: Jeff Bezos bogatiji od Billa Gatesa
Malo domaćeg razmišljanja
morrisoN
 
13 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Jeff Bezos bogatiji od Billa Gatesa
Aldo kaže...

Zanimljivo je to... firma ti nikad nije pozitivno poslovala, a ti postanes najbogatiji covjek na svijetu... ima i kod nas slicnih...

 

Eee, kad bi Amazonu bio bitan profit oni ne bi imali ni desetinu prihoda koje danas imaju. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
14 godina
offline
Re: Jeff Bezos bogatiji od Billa Gatesa
Jozo prosvijetli me, sto im je bitno?
12 godina
offline
Jeff Bezos bogatiji od Billa Gatesa

Internetska konekcija

 
14 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Jeff Bezos bogatiji od Billa Gatesa
ivanzu kaže...

Internetska konekcija

 

16 godina
offline
Re: Jeff Bezos bogatiji od Billa Gatesa
JozoBozo121 kaže...
Aldo kaže...

Zanimljivo je to... firma ti nikad nije pozitivno poslovala, a ti postanes najbogatiji covjek na svijetu... ima i kod nas slicnih...

 

Eee, kad bi Amazonu bio bitan profit oni ne bi imali ni desetinu prihoda koje danas imaju. 

 hebemu, oni su fuckin preprodavači roba i usluga... ako njima nije bitan profit, kome je onda bitan...

uništili su konkurenciju dumpingom i sad samo vrebaju da dignu cijene svojih usluga, jer jasno je ko dan, preuzeli su monopol.

s aspekta običnog konzjumera u pravu si, super kompanija, ali ako malo dublje pogledamo,  još jedan kapitalistički div koji nemilosrdno melje sve pred sobom sve dok hype traje i dok ima tržišta na koje se može širiti. 

15 godina
offline
Jeff Bezos bogatiji od Billa Gatesa

Poznat po svojem filantropskom radu, Gates je do sada u razne humanitarne svrhe putem svoje zaklade donirao preko 31 milijarde dolara. 

 

Hebo Bezosa, Gates je

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Jeff Bezos bogatiji od Billa Gatesa
Ove vjesti nisu vrijedne spomena dok god mu ljudi po skladistima rade ko robovi za crkavicu... da da svakom povisicu makar nekakvu od tog djela bio bi mudo....
VenAtoR#2231
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Jeff Bezos bogatiji od Billa Gatesa
Aldo kaže...

 hebemu, oni su fuckin preprodavači roba i usluga... ako njima nije bitan profit, kome je onda bitan...

 

 malo pogledaj cime se amazon sve bavi. 

da, najpoznatiji je po retailu, al daleko od toga da je to glavni generator prihoda i profita.

profitabilnost nije problem, problem je grabljenje naprijed, bez re-investiranja nema opstanka (slicno radi i musk).

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Jeff Bezos bogatiji od Billa Gatesa

Gates je potrosio 3 mlrd dolara samo u borbi protiv malarije... A gdje su jos ostale donacije Bill & Melinda Gates Foundation u zadnjih 17 godina.

 

Nije dovoljno biti samo najbogatiji, treba ne biti shupak isto.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Jeff Bezos bogatiji od Billa Gatesa

To su samo brojke. Ekipi koja je O.K. u glavi, pare ne predstavljaju ništa u životu, nego samo sredstvo plaćanja, te nadoknadu za njihov rad.

Može čovjek biti ohol i bahat i sa socijalnom pomoći, pa mu u stvari nitko ne može pomoći.

 

Ovo su samo igre sa brojkama, te ni Jeff ni našem Billu čije prozore vrtimo na mašinama, pare ne znače puno. Njih pokreću drugi motivi. Da, nije tako ne bi ni tako daleko dogurali uz sve ostale kvalitete koje imaju.

 

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.TMATIJA1.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Jeff Bezos bogatiji od Billa Gatesa

bolje 100 godina živjeti u bogatstvu nego tri dana u siromaštvu

PSN - darklydexter
Moj PC  
6 1 hvala 4
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice