Isprobali smo mobilni Iskon.TV

poruka: 45
|
čitano: 9.248
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo mobilni Iskon.TV".
16 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo mobilni Iskon.TV

Isprobao i maksimalno sam zadovoljan. Odlična ideja i vrlo dobra implementacija!

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Isprobali smo mobilni Iskon.TV

Slažem se da je odlična ideja, ja sam probao preko 3G mreže na HTC Desire telefonu i radi stvarno odlično.

 

Jedino mislim, da bi ta opcija trebala biti besplatna postojećim Iskon.TV korisnicima.

A koliko vidim, od 2. svibnja će se početi naplaćivati. 

 

 

 

I rather like the restless nights
16 godina
neaktivan
offline
RE: Isprobali smo mobilni Iskon.TV
Bladepu kaže...

Slažem se da je odlična ideja, ja sam probao preko 3G mreže na HTC Desire telefonu i radi stvarno odlično.

 

Jedino mislim, da bi ta opcija trebala biti besplatna postojećim Iskon.TV korisnicima.

A koliko vidim, od 2. svibnja će se početi naplaćivati. 

 

 

 

E, pa baš to. Htio sam editirati tekst...Iznenadio sam se, i to neugodno. Ne vidim zašto ne bi ostavili korisnicima Iskon TV-a besplatnu uslugu. Ako budu naplaćivali, ne vjerujem da će usluga imati puno korisnika.

13 godina
protjeran
offline
RE: Isprobali smo mobilni Iskon.TV

Gdje se to moze skinut?

Carb0n
15 godina
offline
RE: Isprobali smo mobilni Iskon.TV

http://tv.iskon.hr/player 

 

To nije aplikacija, to je stranica.

 

na mobu ili kompu ukucaš gornju adresu, i sa svojim iskon username-om i passwordom se logiraš i to je to.

I rather like the restless nights
16 godina
offline
RE: Isprobali smo mobilni Iskon.TV
Riker kaže...
Bladepu kaže...

Slažem se da je odlična ideja, ja sam probao preko 3G mreže na HTC Desire telefonu i radi stvarno odlično.

 

Jedino mislim, da bi ta opcija trebala biti besplatna postojećim Iskon.TV korisnicima.

A koliko vidim, od 2. svibnja će se početi naplaćivati. 

E, pa baš to. Htio sam editirati tekst...Iznenadio sam se, i to neugodno. Ne vidim zašto ne bi ostavili korisnicima Iskon TV-a besplatnu uslugu. Ako budu naplaćivali, ne vjerujem da će usluga imati puno korisnika.

To je nešto što me već dulje vrijeme živcira kod Iskona - OK su, ali ih nije uopće briga za postojeće korisnike. Već nekoliko godina sam njihov .Duo korisnik i jednostavno ne mrdaju prstom da bi nas zadržali. Možda pređem nekom drugom, tek toliko... :)

Gledam te!
15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo mobilni Iskon.TV

Oni koji nemaju Iskon.TV, a žele isprobati ovu uslugu, neka pripaze na Iskonovu stranicu na Facebooku, jer će tamo dijeliti pristupne kodove.

 
1 0 hvala 5
15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo mobilni Iskon.TV

Jel to znaći da će nakon ovog svi vlasnici smatphone-a, pogotovo tableta, svečano postati pretplatnici harača {#} HRT-a?

 

LOL {#},

koja smo mi smijurija od države.

What goes around, comes around!
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Isprobali smo mobilni Iskon.TV
beziljy kaže...

Jel to znaći da će nakon ovog svi vlasnici smatphone-a, pogotovo tableta, svečano postati pretplatnici harača {#} HRT-a?

 

LOL {#},

koja smo mi smijurija od države.

Odakle si ti izvuko pretplatu HRTa iz Iskonove web-tv usluge?

I rather like the restless nights
15 godina
neaktivan
offline
RE: Isprobali smo mobilni Iskon.TV
klimama kaže...

Oni koji nemaju Iskon.TV, a žele isprobati ovu uslugu, neka pripaze na Iskonovu stranicu na Facebooku, jer će tamo dijeliti pristupne kodove.

Da

 

Slicno i na Twitteru od @HrvatskiTelekom

Danas su podijelili 40 u 3 minute (zakasnio sam samo 4 minute!)...

Sutra opet

[=XII=] {_.:BRUNO:._} ||| ''If something is hard to do, then it's not worth doing.'' Homer ||| Follow me - @bmarasovic
15 godina
offline
RE: Isprobali smo mobilni Iskon.TV

Pa imate valjda prijatelja ili nekoga ko koristi iskon tv pa uzmite od njih username i pass...

 

 

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Isprobali smo mobilni Iskon.TV
Bladepu kaže...
beziljy kaže...

Jel to znaći da će nakon ovog svi vlasnici smatphone-a, pogotovo tableta, svečano postati pretplatnici harača {#} HRT-a?

 

LOL {#},

koja smo mi smijurija od države.

Odakle si ti izvuko pretplatu HRTa iz Iskonove web-tv usluge?

On je valjda mislio da ako koristimo ovu uslugu, da ćemo morati početi plaćati HRT pretplatu i za mobitele (tablete i sl.). Šalio se čovjek, naravno.

16 godina
offline
Isprobali smo mobilni Iskon.TV

Interesantna i relativno korisna usluga.

Također smatram da bi trebala biti besplatna svim postojećim Iskon.TV korisnicima.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Isprobali smo mobilni Iskon.TV

Ako već žele napratit bilo bi dobro da i aplikacije naprave za android i iOS...

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
13 godina
offline
Isprobali smo mobilni Iskon.TV

Isprobao i radi OK.

 

Korisna i dobra fora, ako bi proširili broj kanala, ne bih imao ništa protiv i da im plaćam dodatnu uslugu.

 

Dilema ostati na Iskonu ili preći na B.Net postaje sve teža i teža....

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Isprobali smo mobilni Iskon.TV

Tak znaci to je ono kaj je Iskon najavljival vec neko vrijeme ok usluga se razme. Samo još da se može nekaj korisnog i dobrog pogledat na mobilnom TV, eh to je vec druga prica kolko vidim još ce se to naplacivat ubuduce normalno ko voli nek navali meni ne treba jer nemam niti obican Iskon TV.{#}

 

Zapravo danas se sve manje gleda obican TV kaj se tice mlađih ljudi itekak, kad pogledaš izbor na nasim TV ekranima nije nit cudno jad i cemer  kaj drugo korisnici jesu pred ekranom ali ne bule u klasican TV kaj drugo Flat trpi skoro sve ko Magarac.{#}{#}

 

 

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Isprobali smo mobilni Iskon.TV
Veliki Brat kaže...

To je nešto što me već dulje vrijeme živcira kod Iskona - OK su, ali ih nije uopće briga za postojeće korisnike. Već nekoliko godina sam njihov .Duo korisnik i jednostavno ne mrdaju prstom da bi nas zadržali. Možda pređem nekom drugom, tek toliko... :)

 

kao kod drugih je nešto drukčije? Svima si interesantan dok ne potpišeš a tada pažnju usmjeravaju spram novih korisnika zanemarujući postojeće.

Praksa svih operatera, ništa novo...

16 godina
offline
RE: Isprobali smo mobilni Iskon.TV
Blue_Fatal1ty kaže...

Ako već žele napratit bilo bi dobro da i aplikacije naprave za android i iOS...

Čemu? iPod Touch 2G radi - pokrene se QuickTime, i funkcionira.

I thought my Uncle Tommy was wearing black socks, but when I looked at them closely, they were just very, very, very, very, very, very, very, very, very dark blue.
16 godina
offline
RE: Isprobali smo mobilni Iskon.TV
movie kaže...
Veliki Brat kaže...

To je nešto što me već dulje vrijeme živcira kod Iskona - OK su, ali ih nije uopće briga za postojeće korisnike. Već nekoliko godina sam njihov .Duo korisnik i jednostavno ne mrdaju prstom da bi nas zadržali. Možda pređem nekom drugom, tek toliko... :)

 

kao kod drugih je nešto drukčije? Svima si interesantan dok ne potpišeš a tada pažnju usmjeravaju spram novih korisnika zanemarujući postojeće.

Praksa svih operatera, ništa novo...

Nije li T-Com imao bar one gluposti sa skupljanjem bodova? Svejedno, tim gore. Neka, lako ja svakih godinu-dvije promijenim operatera i uberem neku glupost za kunu, a oni nek se zabavljaju s prebacivanjem broja :D

Gledam te!
15 godina
offline
Isprobali smo mobilni Iskon.TV

Ovo je fora no vidio sam samo kako radi preko 3G-a kod T-Mobilea i preko WiFia. Jel negdje piše koliko mu je minimalno potrebno osigurati brzinu da bi funkcionirao?

 

Naravno, mislim da je ovo shit ako ne ponude svoju videoteku uz to odn. video-on-demand jer zaista uz ovako loše programe ništa ti drugo ne preostaje.

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Isprobali smo mobilni Iskon.TV
genije_čudo_prirode kaže...

. Jel negdje piše koliko mu je minimalno potrebno osigurati brzinu da bi funkcionirao?

Ako se gleda preko računala brzina ADSL-a mora biti minimalno 1200 kbps, a ako se gleda preko mobitela i sličnih uređaja, najmanje  512 kbps.

 

.

16 godina
offline
RE: Isprobali smo mobilni Iskon.TV
Veliki Brat kaže...

Nije li T-Com imao bar one gluposti sa skupljanjem bodova? Svejedno, tim gore. Neka, lako ja svakih godinu-dvije promijenim operatera i uberem neku glupost za kunu, a oni nek se zabavljaju s prebacivanjem broja :D

Još uvijek ima :D

15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo mobilni Iskon.TV

sad mi je baš drago što sam na iskonu :D

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Isprobali smo mobilni Iskon.TV
djdomi kaže...

sad mi je baš drago što sam na iskonu :D

lako tebi. Kod mene nije dostupan :(

(jedino preko t-comove infrastrukture, ali tu nema IPTV-a u ponudi)

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.2.2011 22:36 (denix).
16 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo mobilni Iskon.TV

Ma dobar je Iskon. Koristim njihove usluge već par godina i zaista nikad nisam imao nekih 'neriješivih' problema. Trenutačno koristim Iskon TV Trio start, i zadovoljan sam. Rijetko, ali doista rijetko se zna dogoditi da izbaci uređaj, tj. vrši se neki automatski update ili sl. A i ako se takvo nešto dogodi, ispravi se u roku od sat vremena. Služba za korisnike je dosta susretljiva i spremni su pomoći. A ova nova usluga samo pokazuje da idu u korak s vremenom.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Isprobali smo mobilni Iskon.TV
Riker kaže...

Ma dobar je Iskon. Koristim njihove usluge već par godina i zaista nikad nisam imao nekih 'neriješivih' problema. Trenutačno koristim Iskon TV Trio start, i zadovoljan sam. Rijetko, ali doista rijetko se zna dogoditi da izbaci uređaj, tj. vrši se neki automatski update ili sl. A i ako se takvo nešto dogodi, ispravi se u roku od sat vremena. Služba za korisnike je dosta susretljiva i spremni su pomoći. A ova nova usluga samo pokazuje da idu u korak s vremenom.

ja kad mi izbaci ono upozorenje kod wireless ikone odem do rutera i lupim gumb iza i sve normalno..

samo je bezveze što se moram s jednim kompom spajat wireless.

 

ot: hoće li meni kad uzmem još jedan komp zaštekat u igri ako netko loada neku stranicu?

 

još bi bilo super da ima history channel na ovome jer obožavam taj program hehe

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.2.2011 22:52 (djdomi).
16 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo mobilni Iskon.TV

Postavio sam im to pitanje, i rekli su da je cijela stvar, naravno, u još probnoj fazi, a da će s vremenom dodavati i druge programe.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Isprobali smo mobilni Iskon.TV
Riker kaže...

Postavio sam im to pitanje, i rekli su da je cijela stvar, naravno, u još probnoj fazi, a da će s vremenom dodavati i druge programe.

a bilo bi dobro da se ne plaća jer nema logike, zašto plaćati televiziju 2x?

fino nam ostave taj mobilni, a plaćamo ko i prije.

inače iskon ima dobrih fora. youtube,facebook(kojeg doduše nisam probo) i sad ovo..inače ne gledam ovo na nikakvom mobilnom uređaju nego na samom kompu :D

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
16 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo mobilni Iskon.TV

dobra stvar.....

AMD Athlon64 X2 5200+ 2.71 GHz , Asus Radeon HD3650, 2 GB RAM, 320 GB, Logitech X-530
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Isprobali smo mobilni Iskon.TV
Bladepu kaže...

http://tv.iskon.hr/player 

 

To nije aplikacija, to je stranica.

 

na mobu ili kompu ukucaš gornju adresu, i sa svojim iskon username-om i passwordom se logiraš i to je to.

 

Ljudi na koji naicin se vi ulogirate? Odem sa HTC Desirea i sa Nokije N8 na ovu stranicu gore i kad kliknem na play onda me pita da se ulogiram. Glupo napravljeno ali preko gorme za login mi je stavljenja screenshot onoga sto je trenutno na TV i ne vidim polje za username ni password ni gumb logini ni nsta. samo sliku (nepomicnu) onoga sto bi sad trebalo biti na tvu. Saljem sliku HTC Desirea fotkanu sa N8 :) Desire je kupljen u vipu i vrti Android 2.2. nerutan, dakle sve origigi.

HTC Desire HTC Desire
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice