Google Glass za 299 dolara?

poruka: 14
|
čitano: 4.168
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Glass za 299 dolara?".
14 godina
offline
Google Glass za 299 dolara?

čekajte malo sad sam na smartphoneu ...

 
1 7 hvala 0
16 godina
offline
Google Glass za 299 dolara?

oho, bilo bi zgodno isprobati, a i cijena je na ruku (đep)

 
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Google Glass za 299 dolara?

Je, a kad će napraviti prvi upgrade, mene zanima, kad će dodati onu ledicu koja pokazije da snimaš/slikaš koga, itd..

You are in a dark musty temple. The shadows seem to play tricks with your eyes and you can hear the faint sound of movement.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Google Glass za 299 dolara?

ne bih ih uzeo ni da mi ih nude besplatno....

Roses are red,my screen is blue,and I'm sitting here thinking WTF did I do?
Moj PC  
9 25 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google Glass za 299 dolara?

200-250 bi da za njih trenutacno... pa kad vidis koliko obicne naocale kostaju ovo je bagatela...

 

 

Moj PC  
16 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Google Glass za 299 dolara?

slažem se...{#} sad če propast guči,parada,rejben,polis {#},za iste pare dobiješ gugl glas....{#}

 
2 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Google Glass za 299 dolara?
Abomb kaže...

200-250 bi da za njih trenutacno... pa kad vidis koliko obicne naocale kostaju ovo je bagatela...

 

 

 

Imaj na umu da google glass isto tako nema funkcionalnost "običnih" naočala, tipa da ti ispravi vid, zaštiti oči od sunca itd :) Ali slažem se, cijena od 200-250 dolara je sasvim prihvatljiva, čak i niska, samo što kod nas to vjerojatno bude oko 2500-3500 kn ako ne i više. Ja bih ipak pričekao sljedeću generaciju, ili verziju, kako god jer u njimavjerojatno bude bolja kamera, baterija, ekran itd. A i treba pričakat da vidimo kakva bude zakonska situacija s njima, ne isplati mi se dati 3000 kn za komad elektornike koji na kraju budem smio nositi i koristiti tamo gdje mi to država i zakon kažu

15 godina
offline
Google Glass za 299 dolara?

Ja sam bio napravio preorder za oko 1000$ i nešto dolara, prodao sam ih odma i uzeo 2x GoPro Hero3 Black :)

 

U bundle-u se ne dobivaju naočale, već samo taj uređaj i leća koje idu na bilo koje vaše naočale. Nema tu nikakvih stakla itd, samo okvir sa detachable "kutijicom" u kojoj je zapravo Glass.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Google Glass za 299 dolara?

Puno pričaju o hardveru, a malo o softveru. Što je sve razvijeno za Google glass uopće? Postoji li ne ki App Store za Google glass aplikacije ili je sve prepušteno smartphoneu?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google Glass za 299 dolara?
zoki.zlikowski kaže...

Puno pričaju o hardveru, a malo o softveru. Što je sve razvijeno za Google glass uopće? Postoji li ne ki App Store za Google glass aplikacije ili je sve prepušteno smartphoneu?

 

App Store?

sta bi ti kupio? Aplikaciju za alarm? angry birds?Aplikaciju za gledanje zvijezda?

 

15 godina
offline
Re: Google Glass za 299 dolara?
zoki.zlikowski kaže...

Puno pričaju o hardveru, a malo o softveru. Što je sve razvijeno za Google glass uopće? Postoji li ne ki App Store za Google glass aplikacije ili je sve prepušteno smartphoneu?

Imaš turn-by-turn navigaciju, VOIP s videom, "notes", sinkronizirani kalendar, glasnovnog asistenta, gledanje videa (uskoro i YT), solidnu kameru, handsfree uz smartphone i to je to.

 

Što ti više treba?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google Glass za 299 dolara?
Mitch kaže...
zoki.zlikowski kaže...

Puno pričaju o hardveru, a malo o softveru. Što je sve razvijeno za Google glass uopće? Postoji li ne ki App Store za Google glass aplikacije ili je sve prepušteno smartphoneu?

Imaš turn-by-turn navigaciju, VOIP s videom, "notes", sinkronizirani kalendar, glasnovnog asistenta, gledanje videa (uskoro i YT), solidnu kameru, handsfree uz smartphone i to je to.

 

Što ti više treba?

Pitanje je da li nam išta od toga treba. Iako postoje ljudi kojima možda ovako nešto treba (koji su stalno u pokretu i nespretno im je vaditi mobitel iz džepa), većina ljudi će ovo koristiti za preseranciju. Ali dobro. Cijena se čini ok

12 godina
neaktivan
offline
Re: Google Glass za 299 dolara?
Mitch kaže...
zoki.zlikowski kaže...

Puno pričaju o hardveru, a malo o softveru. Što je sve razvijeno za Google glass uopće? Postoji li ne ki App Store za Google glass aplikacije ili je sve prepušteno smartphoneu?

Imaš turn-by-turn navigaciju, VOIP s videom, "notes", sinkronizirani kalendar, glasnovnog asistenta, gledanje videa (uskoro i YT), solidnu kameru, handsfree uz smartphone i to je to.

 

Što ti više treba?

Rado bih volio vidjeti aplikacije koje koriste tu kameru u RT. Npr., prepoznavanje objekata oko sebe ili još puno bolje prepoznavanje ljudi oko sebe. Ili npr. da mi pokaže cijene sladoleda kad dođem pred Ledo frižider i sl. To ništa ne ide ako sustav nije otvoren za druge programere, a ja nemam pojma je li otvoren ili nije.

12 godina
protjeran
offline
Google Glass za 299 dolara?

Kad te naocale stignu u lijepu našu, onda se bude vidlo ko su pravi kurčubiči, pa kad pocne modna revija na špici, haha.

Stvarno ne vidim svrhu istih uz tolike smartfone i tablete.

Moj PC  
0 5 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice