GIMP dostupan i za Mac

poruka: 15
|
čitano: 2.901
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "GIMP dostupan i za Mac".
15 godina
protjeran
offline
GIMP dostupan i za Mac

A traljavo napisane vijesti :( Trebali ste napisati da je Gimp verzija za Win nezvanicna i da traze developere da se malo vise angazuju na Win verziji. A ne ona brljavstina sto napisaste

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GIMP dostupan i za Mac

OffTopic:

GIMP je odličan alat, svakako pokušajte s GIMP shopom , ja ga koristim za obradu tekstura. 

 

 

 

na brzinu obrađeni skeč pomoču GIMP-a i MyPaint-a.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2012 21:32 (woodgamesfx).
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
GIMP dostupan i za Mac

Uh što je ružan! Mogli bi si oni i Mac programere zaposliti, a ne samo Windows. Pogledajte samo te ikonice. Yuck!

Gimp for Mac screenshot Gimp for Mac screenshot
 
0 2 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
GIMP dostupan i za Mac

Nisam graficar, ali za potrebe mog posla/osobne potrebe cesto imam potrebu baratati grafickim alatima...

 

Meni se od mladosti PS nije svidio, koristio sam piratizirani Corel Photo Paint ili Jasc Paint Shop Pro ali sam otkrivanjem Gimpa u potpunosti zamijenio sve njime.

Ruzan je, bio Linux ili Windows izdanje, kadkad nezgrapan sa konfiguriranjem ali zaista ima sve potrebne alate za nas entuzijaste ili one kojima grafika nije primarna djelatnost vec posao za odraditi u kratkom vremenu... a kad se naviknes na GIMP on zaista i postane brz alat :)

 

Volio bih kad bi se developeri odlucili za sucelje slicnije Paint Shop Prou/Photo Paintu a vidio sam da je isto ucinjeno od strane Adobea u PS... Volio bih kad bi u GIMP dodali mogucnost GUI batch editinga slicnu kakvu ima posljednji PS.... ostalo sve 5 :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: GIMP dostupan i za Mac
zoki.zlikowski kaže...

Uh što je ružan! Mogli bi si oni i Mac programere zaposliti, a ne samo Windows. Pogledajte samo te ikonice. Yuck!

Screenshot je od stare verzije koja zahtjeva X11, kako izgleda nova neznam, vjerojatno isto ružno, ali je dobar program

14 godina
neaktivan
offline
Re: GIMP dostupan i za Mac
zoki.zlikowski kaže...

Uh što je ružan! Mogli bi si oni i Mac programere zaposliti, a ne samo Windows. Pogledajte samo te ikonice. Yuck!

GIMP trenutno ima najmanjih problema sa ikonama.

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
13 godina
protjeran
offline
GIMP dostupan i za Mac

Slabom ku**u i dlaka smeta {#}

DerbyCon 2012
 
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
GIMP dostupan i za Mac
Pogledajte Pixelmator, tri puta ljepsi program, a ima sve sto vam treba ako niste profic (ako jeste onda nema druge nego photoshop).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: GIMP dostupan i za Mac
zoki.zlikowski kaže...

Uh što je ružan! Mogli bi si oni i Mac programere zaposliti, a ne samo Windows. Pogledajte samo te ikonice. Yuck!

 

Ti nešto radiš na PC-u ili samo gledaš ikone? O pardon ,na Macu ,izvinjavam se na uvredi!! {#}{#}

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.8.2012 12:36 (kizo2703).
14 godina
neaktivan
offline
Re: GIMP dostupan i za Mac
kizo2703 kaže...

Ti nešto radiš na PC-u ili samo gledaš ikone? O pardon ,na Macu ,izvinjavam se na uvredi!! {#}{#}

Da ti nisi nešto pobrkao? :D

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.8.2012 12:26 (rustweaver).
15 godina
neaktivan
offline
Re: GIMP dostupan i za Mac
rustweaver kaže...

Da ti nisi nešto pobrkao? :D

Jesam ,priznam. Greška u žurbi - izvinjavam se ,ispravljeno. {#}{#}

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
12 godina
neaktivan
offline
Re: GIMP dostupan i za Mac
kizo2703 kaže...
zoki.zlikowski kaže...

Uh što je ružan! Mogli bi si oni i Mac programere zaposliti, a ne samo Windows. Pogledajte samo te ikonice. Yuck!

 

Ti nešto radiš na PC-u ili samo gledaš ikone? O pardon ,na Macu ,izvinjavam se na uvredi!! {#}{#}

Kizo, kad si kupiš Maca onda ćeš i ti dugo vremena gledati samo ikone. Ja na Windowsima radim samo onoliko dok me grč u grlu ne uhvati da ću povraćati od ružnoće, pa se vratim na OSX i dugo gledam  ikone da se povratim od povraćanja.

15 godina
neaktivan
offline
Re: GIMP dostupan i za Mac
zoki.zlikowski kaže...

Kizo, kad si kupiš Maca onda ćeš i ti dugo vremena gledati samo ikone. Ja na Windowsima radim samo onoliko dok me grč u grlu ne uhvati da ću povraćati od ružnoće, pa se vratim na OSX i dugo gledam  ikone da se povratim od povraćanja.

Gle ,radim na poslu na MacPro-u ,imam OS X u dual boot-u na svom PC-u. Radi isto kao i original Mac.

Zato ,prodaj te fore o Windowsima i OS Xu nekom drugom!!{#}

 

Nema potrebe davat duplo više para za duplo slabiju konfiguraciju samo zbog jabuke!! {#}

Inače ,ikone na OS X-u me uopće ne fasciniraju.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.8.2012 23:17 (kizo2703).
12 godina
neaktivan
offline
Re: GIMP dostupan i za Mac
zoki.zlikowski kaže...

Uh što je ružan! Mogli bi si oni i Mac programere zaposliti, a ne samo Windows. Pogledajte samo te ikonice. Yuck!

 

To je default tema koju je moguce promjeniti u par clickova... a posto je GIMP Open Source program takodjer mozes promjeniti svaku ikonicu kao i raspored tj. izgled menu-a,komande na tipkovnici...itd. 

 

Komotno se da pretvoriti u klona koji je sposoban izgledati i napraviti vecinu stvari kao Photoshop.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2012 15:41 (fade).
12 godina
neaktivan
offline
Re: GIMP dostupan i za Mac
fade kaže...
Komotno se da pretvoriti u klona koji je sposoban izgledati i napraviti vecinu stvari kao Photoshop

Ima koja ovakva?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice