Facebook za iPad?

poruka: 14
|
čitano: 2.836
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook za iPad?".
16 godina
offline
Facebook za iPad?

Pa dokaz inteligencije je prilagođavanje novoj situaciji. Zuckerberg očito nije glup i kad je uvidio da

tablet računala na čelu sa predovdnikom ipadom ispadaju kao stvorena za mrljanje po statusu fb-a,

prionuo je da se prilagode novonastaloj situaciji. Samo bi tvrdoglava budala ustrajala na prvom dojmu

i kada se okolnosti originalnog zaključka birno promijene.

Moj PC  
13 0 hvala 0
16 godina
offline
Facebook za iPad?
Ej, dobro se sitija. I on je bio u zabludi oko potencijala iPada. Twitter je napravio odličnu aplikaciju za iPad.
 
11 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Facebook za iPad?

Hehe, kako smještno izgleda ova iPhone verzija facebooka rastegnuta preko velikog ekrana iPada  {#}
Pošto nekima život ovisi o FB (nažalost), ovo je sjajna vijest. Sad ce iPad biti još prodavaniji{#}

Vecina ljudi pojma nema što tocno znaci OS, ali da ih pitaš za neku fintu na FB, tu su eksperti.

 

EDIT: Cudi me da iOS5 nije donio integraciju s FB kao što je to slucaj s twitter-om. Ima par zanimljivih teorija o tome ovdje.

Moguce da su cekali šta ce bit s iOS5, tj.hoce li pasti dogovor o integraciji u sam iOS.

Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.6.2011 23:50 (alen-c).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Facebook za iPad?
alen-c kaže...

Hehe, kako smještno izgleda ova iPhone verzija facebooka rastegnuta preko velikog ekrana iPada {#}
Pošto nekima život ovisi o FB (nažalost), ovo je sjajna vijest. Sad ce iPad biti još prodavaniji{#}

Vecina ljudi pojma nema što tocno znaci OS, ali da ih pitaš za neku fintu na FB, tu su eksperti.

 

EDIT: Cudi me da iOS5 nije donio integraciju s FB kao što je to slucaj s twitter-om. Ima par zanimljivih teorija o tome ovdje.

Moguce da su cekali šta ce bit s iOS5, tj.hoce li pasti dogovor o integraciji u sam iOS.

Uključena je integracija i za facebook.

14 godina
offline
Facebook za iPad?
Po cemu je ova vjest toliko vazna? Kao da sutra dode fejs aplikacija za galaxy tab... Ali nee ovo je ajped, on je poseban...
Bilo bi zgodno, ali nije potrebno!
Moj PC  
1 6 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Facebook za iPad?
kakav si panj. pa galaxy tab ima jedno 500 000 ljudi (jos sam i puno reko), a iPad preko 25 milijuna! kog boli ku**c za galaxy tab i njegove aplikacije
 
6 7 hvala 0
14 godina
offline
Facebook za iPad?
Mene puno vise zanima galaxy pad nego ipad jer mi se on vec popeo na vrh k****. I sta to mene briga ako ipad ima i 98% ljudi na ovom svijetu? To nije nikakva izlika da ga se toliko reklamira. I ne nisam nikakav apple hater(imam iphone 3GS) samo me zivcira toliko forsanje sa apple vijestima.
Bilo bi zgodno, ali nije potrebno!
Moj PC  
1 6 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook za iPad?

jos jedan dokaz da ios nema dobro rijeseno pregledavanje neta

a pogotovo nije full web experience

sto se na drugim uredajima da napravit samim odlaskom na stranicu

za ipad treba app... i tako jos tisuce web siteova

i eto ti famozne brojke appova na store-u

ne shvacajte salu ozbiljno
14 godina
offline
Facebook za iPad?
Nije cukerberg bio u zabludi oko potencijala ipada nego kao sto pise "nije ga smatrao mobilnim uredjajem". Facebook radi sasvim normalno u safariu. Ali obzirom da smo vec svi razmazeni posebnim iphone i ipad aplikacijama za sve i sva koje poboljsavaju iskustvo koristenja svega i svacega tako ce i posebna facebook aplikacija za ipad dobro doci.
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook za iPad?
EZY-E kaže...
Mene puno vise zanima galaxy pad nego ipad jer mi se on vec popeo na vrh k****. I sta to mene briga ako ipad ima i 98% ljudi na ovom svijetu? To nije nikakva izlika da ga se toliko reklamira. I ne nisam nikakav apple hater(imam iphone 3GS) samo me zivcira toliko forsanje sa apple vijestima.

dosadan si. Mišljenje ti je ko i šup*k, svak ga ima, samo je pitanje vrimena kad ces skuzit da je i tvoje mišljenje ko i svaki drugi šup*k

13 godina
neaktivan
offline
Facebook za iPad?

Opet se cure idu tući sa svojim Apple/Android torbicama... 

 

Iako ne posjedujem iPad i ne mogu govoriti previše o web-experiencu, sama činjenica da sam Zuckenberg radi na verziji za iPad govori o važnosti tableta kao sredstva za internetske "Medije"

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Facebook za iPad?
sweetchuck kaže...
EZY-E kaže...
Mene puno vise zanima galaxy pad nego ipad jer mi se on vec popeo na vrh k****. I sta to mene briga ako ipad ima i 98% ljudi na ovom svijetu? To nije nikakva izlika da ga se toliko reklamira. I ne nisam nikakav apple hater(imam iphone 3GS) samo me zivcira toliko forsanje sa apple vijestima.

dosadan si. Mišljenje ti je ko i šup*k, svak ga ima, samo je pitanje vrimena kad ces skuzit da je i tvoje mišljenje ko i svaki drugi šup*k

Nebitan si.
Bilo bi zgodno, ali nije potrebno!
15 godina
offline
Facebook za iPad?

Neznam za vas, ali meni je aplikacija definitivno uvijek bolja nego koristiti web stranicu u browseru, i ne samo za facebook na smartphonu/tabletu. Jednostavno sve funkcionira brže, jednostavnije, i imaš dodatne mogućnosti koje nemaš kada koristiš browser.

 

Naprimjer za facebook, preko aplikacije imate push opciju koje će vam odmah javljati notifikacije, kao komentari, poruke, pozivnice i sl. Poruka kada dođe na iOS-u izgleda identično kao da ste dobili SMS poruku, i jedanko tako i odgovorite na nju. To mi je super jer sam uvelike smanjio broj sms poruka koje šaljem već se dopisujem ovako praktički besplatno. 

 

A pogotovo tek na androidu di se još preko aplikacije možete duboko sinrkonizirati mobitel i face, sa kontaktima, slikama, brojevima telefona i slično. Nije aplikacija samo preslika web stranice samo drugačijeg izgleda...

Stoja
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Facebook za iPad?
A dobro se sjetio...
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice