Evasi0n jailbreak protiv piratstva

poruka: 13
|
čitano: 3.125
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Evasi0n jailbreak protiv piratstva".
15 godina
odjavljen
offline
Evasi0n jailbreak protiv piratstva

Cim na operativnom sustavu (u ovom slucaju mslim na iOS) ne mozes staviti svoj ringtone u 3 minute znaci da je nesto u qurcu i da ni jedan jailbreak ne moze pomoci trenutno.

http://isvijet.com.hr
 
10 14 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Evasi0n jailbreak protiv piratstva
Edge kaže...

Cim na operativnom sustavu (u ovom slucaju mslim na iOS) ne mozes staviti svoj ringtone u 3 minute znaci da je nesto u qurcu i da ni jedan jailbreak ne moze pomoci trenutno.

Kako ne možeš staviti? Ja imam svoj ringtone, a nemam jailbreak. Kako si ti stavljao?

13 godina
offline
Re: Evasi0n jailbreak protiv piratstva
Edge kaže...

Cim na operativnom sustavu (u ovom slucaju mslim na iOS) ne mozes staviti svoj ringtone u 3 minute znaci da je nesto u qurcu i da ni jedan jailbreak ne moze pomoci trenutno.

3 minute je previše za ringtone,oko 30 sekundi je i više nego dovoljno.

robimarko@gmail.com
15 godina
offline
Evasi0n jailbreak protiv piratstva

naravno - najbitnija stavka na mobitelu, koji kosta vise nego moje prvo auto, mi je ringtone...

Kad kupujem mob udjem u ducan i pitam prodavacicu da mi da mob da testiram koliko treba za prominit ringtone, a ona sa štopericom u ruci asistira. Onaj kojemu treba najmanje odmah kupujem, ne pitam za cijenu!

Sad cujem da ce novi mobiteli imat direktan download najnovijih ljetnih hitova u ringtone folder, to odmah kupujem... uz malu nadoplatu bit ce i "Choban edition", pa cete moc izabrat da vam na mobu zvone najnoviji folk hitovi...

 

a tek promjena wallpapera kako je bitna...

 
23 10 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Evasi0n jailbreak protiv piratstva

Bravo, da imas nesto inteligencije u svojoj glavi zakljucio bi da je to samo jedan od primjera koji cini iOS problematicnim. Losa stvar u tome je da je iPhone malo racunalo i da ono radi treba jos jedno vece racunalo tj. da ti pokrenes manje racunalo treba ti jos jedno racunalo sto je glupo do daske u danasnje vrijeme.

 

Jos jedna glupost na iOS-u je da si ne mozes formirat foldere sa dokumentima, ja ocu na svom mobu imat folder FAKS i u njemu ce biti skripte u PDF-u, txt-u i tu i tamo skice u Jpeg formatu. Ali da to je nemoguce u iOS-u. 

 

Ako sam kupio MP3 pjesmu na nekom servisu tipa beatport zasto jednostavno ne mogu tu pjesmu skinuti preko browsera i stavit je u playlistu nego se moram yebat s onim retardiranim usporenim iTunesom.

 

Azuriram iPhone 4 na iOS 7 i spor je ko kineski srot Android, ali da, ne mogu spustiti firmware zato jer je Apple retardiran.

http://isvijet.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2013 13:19 (Edge).
 
9 12 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Evasi0n jailbreak protiv piratstva
Edge kaže...

Bravo, da imas nesto inteligencije u svojoj glavi zakljucio bi da je to samo jedan od primjera koji cini iOS problematicnim. Losa stvar u tome je da je iPhone malo racunalo i da ono radi treba jos jedno vece racunalo tj. da ti pokrenes manje racunalo treba ti jos jedno racunalo sto je glupo do daske u danasnje vrijeme.

 

Jos jedna glupost na iOS-u je da si ne mozes formirat foldere sa dokumentima, ja ocu na svom mobu imat folder FAKS i u njemu ce biti skripte u PDF-u, txt-u i tu i tamo skice u Jpeg formatu. Ali da to je nemoguce u iOS-u. 

 

Ako sam kupio MP3 pjesmu na nekom servisu tipa beatport zasto jednostavno ne mogu tu pjesmu skinuti preko browsera i stavit je u playlistu nego se moram yebat s onim retardiranim usporenim iTunesom.

 

Azuriram iPhone 4 na iOS 7 i spor je ko kineski srot Android, ali da, ne mogu spustiti firmware zato jer je Apple retardiran.

Kupi si zivot ili ga napravi ti bolje! :*

 

Let the flame begin!

14 godina
offline
Re: Evasi0n jailbreak protiv piratstva
Rezi sve!
16 godina
offline
Re: Evasi0n jailbreak protiv piratstva
Kineski androidi ne stekaju.
Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
15 godina
offline
Re: Evasi0n jailbreak protiv piratstva
DJecko23 kaže...
Edge kaže...

Bravo, da imas nesto inteligencije u svojoj glavi zakljucio bi da je to samo jedan od primjera koji cini iOS problematicnim. Losa stvar u tome je da je iPhone malo racunalo i da ono radi treba jos jedno vece racunalo tj. da ti pokrenes manje racunalo treba ti jos jedno racunalo sto je glupo do daske u danasnje vrijeme.

 

Jos jedna glupost na iOS-u je da si ne mozes formirat foldere sa dokumentima, ja ocu na svom mobu imat folder FAKS i u njemu ce biti skripte u PDF-u, txt-u i tu i tamo skice u Jpeg formatu. Ali da to je nemoguce u iOS-u. 

 

Ako sam kupio MP3 pjesmu na nekom servisu tipa beatport zasto jednostavno ne mogu tu pjesmu skinuti preko browsera i stavit je u playlistu nego se moram yebat s onim retardiranim usporenim iTunesom.

 

Azuriram iPhone 4 na iOS 7 i spor je ko kineski srot Android, ali da, ne mogu spustiti firmware zato jer je Apple retardiran.

Kupi si zivot ili ga napravi ti bolje! :*

 

Let the flame begin!

Moram se slozit s tvojim komentarom :)

Kupis (da, kupis) full verziju neke office aplikacije i mos radit foldere kakve oces i u njoj razvrstat skripte po predmetima, datumima, folderima, mos i dodat ringtone na svaku i stavljat favorites zvjezdice kraj onih iz koje si dobia peticu...

 

Meni ne treba "veliko racunalo" da bi pokrenia "malo racunalo"... backup mi radi preko Wi-Fi, tako da cu ih trebat spojit u slucaju da "malo racunalo" rikne... osim toga ih ne spajam. 

 

Mislim da tebi treba mp3 player - pa si radis playliste kakve oces, imas ih za 100kn kupit i iPhone ti ni ne treba u tom slucaju.


Cemu kenjat po necemu, jednostavno se rjesi iPhonea i kupis si nesto sto mislis da je bolje...  

10 godina
protjeran
offline
Re: Evasi0n jailbreak protiv piratstva
Jel nekome uspio JB 7.0.4 iPad2?
12 godina
protjeran
offline
Re: Evasi0n jailbreak protiv piratstva
skilly kaže...
Jel nekome uspio JB 7.0.4 iPad2?

 

Napravio JB na zeninom iPad2, sve proslo poprilicno glatko i jednostavno. Samo prati upute. 

10 godina
protjeran
offline
Re: Evasi0n jailbreak protiv piratstva
jumboY kaže...
skilly kaže...
Jel nekome uspio JB 7.0.4 iPad2?

 

Napravio JB na zeninom iPad2, sve proslo poprilicno glatko i jednostavno. Samo prati upute. 

Nece, vraca boot logo i gotovo. probao 3x, a nemam vremena za vise, jer preko 45 minuta cekam na (2/2)...odustajem :)

15 godina
offline
Re: Evasi0n jailbreak protiv piratstva
Edge kaže...

Cim na operativnom sustavu (u ovom slucaju mslim na iOS) ne mozes staviti svoj ringtone u 3 minute znaci da je nesto u qurcu i da ni jedan jailbreak ne moze pomoci trenutno.

Mislim da se ni ne sjecam kako mi iPhone zvoni, zadnih 5 godina telefoni su mi uvijek na vibri.

Moj Portfolio - http://3docean.net/user/tomislavn -III- Battle.net Profil - http://eu.battle.net/d3/en/profile/gaap-2615/hero/153335
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice