Besplatna igra za oštećene Xboxaše

poruka: 7
|
čitano: 2.131
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Besplatna igra za oštećene Xboxaše".
15 godina
neaktivan
offline
Besplatna igra za oštećene Xboxaše

Je li npr ja mogu uzet xbox one npr u nekoj zemlji iz EU i igrat ga ovdi u Hr ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatna igra za oštećene Xboxaše

Trebalo bi biti moguće, ali ti vjerojatno će ti biti malo otežan digitalnom sadržaju xbox sotrea kod kupovine. Idući mjesec idem za švabiju i planirao sam zeti jednoga, pa ću javiti kako funkca sve.

 

Sunny D. and Rum
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2013 14:55 (ThaBigNec).
16 godina
offline
Re: Besplatna igra za oštećene Xboxaše
Ako nemate preorder onda morate cekat do prvog mjeseca prije nego se konzole pojave u slobodnoj prodaji.
15 godina
neaktivan
offline
Besplatna igra za oštećene Xboxaše

Bug kaže, Microsoft kaže

 

Kako bi donekle ispravio situaciju i igračima olakšao čekanje zamjene MS će vlasnicima Xboxa One s hardverskim kvarovima ponuditi jednu besplatnu igru. Igrači će moći birati između Dead Risinga 3, Forze Motorsport 5, Ryse: Son of Romea ili Zoo Tycoona, a kako se radi o digitalnim verzijama u njima će moći uživati i igrači s pokvarenim optičkim pogonom.

 

 

 

 

Aha, dakle biraj, hoćeš li besplatnu igru, ili hoćeš zamjenu optičkog pogona, biraj. {#}

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
Moj PC  
0 8 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatna igra za oštećene Xboxaše

Šalju im nove, ispravne konzole, bez čekanja na povrat one neispravne. A piše ti i u tekstu da će dobiti nove konzole, malo pažljivije čitati. {#}

 

EDIT: Sad vidim da te suspendiralo, pa nije valjda zbog ovoga?! {#}

gort247
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2013 18:48 (Emin).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatna igra za oštećene Xboxaše
NEW_MAN kaže...
Ako nemate preorder onda morate cekat do prvog mjeseca prije nego se konzole pojave u slobodnoj prodaji.

 

Po Engleskoj se prodaju sad za prije Bozica. Obecaju da ce do Bozica stici ako sad kupis.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatna igra za oštećene Xboxaše
Emin kaže...

Šalju im nove, ispravne konzole, bez čekanja na povrat one neispravne. A piše ti i u tekstu da će dobiti nove konzole, malo pažljivije čitati. {#}

 

EDIT: Sad vidim da te suspendiralo, pa nije valjda zbog ovoga?! {#}

Ma ne, nije zbog ovoga.Bila neka tema o patološkim lažvljivcima, i tako ja potegnem paralelu sa LGBT prijemnicima jel.I Dobijem crveni te mi uzelo pola zvijezdice.Tko mi je i kriv kada ćuškam svete krave po medijima.Nikada ne znaš gdje se krije kakav LGBT prijemnik ili njegovi podanici.

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice