Apple od sada i u Tisak media centrima

poruka: 13
|
čitano: 4.463
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple od sada i u Tisak media centrima".
12 godina
neaktivan
offline
Apple od sada i u Tisak media centrima

Danas Apple sutra Verizon i AT&T.(Sarcasam on!)

Međutim Motorole RAZR MAXX,Huaweie i Raspberry pi-jeve i ostale "jeftinije" i superiornije novotarije nikad nećemo vidjeti.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.9.2012 17:00 (Ikarus01).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple od sada i u Tisak media centrima

"...mogu se naručiti putem Tisak media webshopa te se mogu dostaviti na odabrani kiosk Tiska"

I tak ja dodem do lokalne trafike i velim teti nutra, dajte mi zvake i MacBook Pro, da ne ispade da sam doso samo po zvake. Racun je bio 23004 kune i 99 lipa.

EDIT: jedna 0 je ipak bila previse

Pravi programeri programiraju binarno!
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.9.2012 17:55 (Pentium100).
Moj PC  
15 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Apple od sada i u Tisak media centrima

Cestitke na uspjesno uspostavljenoj suradnji pogotovo stoga sto se tu radi o lihvarskom Apcom-u Drage Gajskog - desetljecima jednom od najvecih IT gulikoza na ovim prostorima te njegovom jos uspjesnijem pandanu u svemu ostalom sto nema veze s  IT-ijeme I. Todoricem... u svakom slucaju zaobliazit ovo smradove od firme u sirokom luku...

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
 
10 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple od sada i u Tisak media centrima

doc ce i do siptara na pazaru

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple od sada i u Tisak media centrima
R4sput1n kaže...

Cestitke na uspjesno uspostavljenoj suradnji pogotovo stoga sto se tu radi o lihvarskom Apcom-u Drage Gajskog - desetljecima jednom od najvecih IT gulikoza na ovim prostorima te njegovom jos uspjesnijem pandanu u svemu ostalom sto nema veze s  IT-ijeme I. Todoricem... u svakom slucaju zaobliazit ovo smradove od firme u sirokom luku...

apsolutno se slažem, već godinama pišem po forumima o ovom stričeku. konačno da se objavi i njegova slika. daklem, momci i cure, hrvatice i hrvati, dragi građani lijepe naše, ovaj gospodin (nekako paše sa todorićem, da vrag vraga hebe) dila tuđe proizvode po tečaju 1$=10 kn

13 godina
offline
Re: Apple od sada i u Tisak media centrima
florijan kaže...
R4sput1n kaže...

Cestitke na uspjesno uspostavljenoj suradnji pogotovo stoga sto se tu radi o lihvarskom Apcom-u Drage Gajskog - desetljecima jednom od najvecih IT gulikoza na ovim prostorima te njegovom jos uspjesnijem pandanu u svemu ostalom sto nema veze s  IT-ijeme I. Todoricem... u svakom slucaju zaobliazit ovo smradove od firme u sirokom luku...

apsolutno se slažem, već godinama pišem po forumima o ovom stričeku. konačno da se objavi i njegova slika. daklem, momci i cure, hrvatice i hrvati, dragi građani lijepe naše, ovaj gospodin (nekako paše sa todorićem, da vrag vraga hebe) dila tuđe proizvode po tečaju 1$=10 kn

Apsolutno se slažem sa ocjenom karaktera i djela i jednog i drugog gospodina.

12 godina
protjeran
offline
Apple od sada i u Tisak media centrima

Super stvar. Barem za istyle.hr. Sada nisu vise najskuplji po pitanju prodaje macova. Prestigao ih tisak.

Doticnog gospodina iz apcoma ne poznajem, niti znam bilo sta o njemu. No nije tesko ni za povjerovati ovih par "sitnica" koje je ekipa ovdje napisala. Dovoljno je posjetiti tisak webshop (link unutar clanka) i pogledati cijene macbooka. Skuplje cak i od famoznog istylea. Nabrzake sam preletio i preko cijena ipada. Presmijesno :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple od sada i u Tisak media centrima
jumboY kaže...

Super stvar. Barem za istyle.hr. Sada nisu vise najskuplji po pitanju prodaje macova. Prestigao ih tisak.

Doticnog gospodina iz apcoma ne poznajem, niti znam bilo sta o njemu. No nije tesko ni za povjerovati ovih par "sitnica" koje je ekipa ovdje napisala. Dovoljno je posjetiti tisak webshop (link unutar clanka) i pogledati cijene macbooka. Skuplje cak i od famoznog istylea. Nabrzake sam preletio i preko cijena ipada. Presmijesno :)

 

Nije bas da imamo izbora. Gdje bi ti kupio iPad?
13 godina
neaktivan
offline
Apple od sada i u Tisak media centrima

stvarno deru nemilice

http://tisakmedia.hr/Artikl/Tehnika-Racunala-Tablet-racunala-Mac-Book-Pro-15-2-6GHz-750GB.html?q=cGdcMjE5LHByXDE1ODE5

bez SSD-a, bez retine. prestrasno

malo OT ali sto je bilo sa nekom picom da se planira nekakav apple store u ZG?? ili je to bila prica o lokalizaciji itunes storea za nase podrucje??

pozz
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple od sada i u Tisak media centrima

Nisam ništa čuo o otvaranju Apple store-a u Zagrebu, ali sam čuo da bi iTunes store kod nas

već odavno bio u potpunosti funkcionalan da tu nije prste umiješao ZAMP, koji ne može

podnijeti niti pomisao da na glazbi kod nas zaradi netko drugi osim njih.

16 godina
neaktivan
offline
Apple od sada i u Tisak media centrima

Kada pogledam listu gdje je sve Itunes music store dostupan, a kod nas nije dođe mi da se plačem.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple od sada i u Tisak media centrima
Borostef kaže...

Nisam ništa čuo o otvaranju Apple store-a u Zagrebu, ali sam čuo da bi iTunes store kod nas

već odavno bio u potpunosti funkcionalan da tu nije prste umiješao ZAMP, koji ne može

podnijeti niti pomisao da na glazbi kod nas zaradi netko drugi osim njih.

sta to stvarno samo ZAMP koči?

dakle to bi trebalo biti samo za muziku? a filmovi, serije i to?

 

 

pozz
12 godina
offline
Re: Apple od sada i u Tisak media centrima
dkacunic kaže...

stvarno deru nemilice

http://tisakmedia.hr/Artikl/Tehnika-Racunala-Tablet-racunala-Mac-Book-Pro-15-2-6GHz-750GB.html?q=cGdcMjE5LHByXDE1ODE5

bez SSD-a, bez retine. prestrasno

malo OT ali sto je bilo sa nekom picom da se planira nekakav apple store u ZG?? ili je to bila prica o lokalizaciji itunes storea za nase podrucje??

8GB (2x2 GB) :D

 

Ne znam bas za Apple store, sumnjam da ima dovoljno prometa. A nas PDV od 25% cini kupnju bilo cega lako svercljivog potpuno neisplativim u Hr. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice