Apple najpopularniji

poruka: 249
|
čitano: 36.349
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple najpopularniji".
16 godina
neaktivan
offline
Apple najpopularniji
Ovakvu količinu neinteligentnog generaliziranja, homofobije i iracionalne mržnje i kompleksa više vrijednosti je postalo pravilo na svakoj temi o appleu u bugu. Još nisam upoznao iole zrelog ili uravnoteženog "informatičara" da pljuca po appleu ili macu ( ili amerikancima generalno, osim satirično ). Dokaz je i velika većina novinara u bugu koji ( redovito ) objektivno izvještavaju. Izgleda da apple kao magnet privlači sve kompleksaše koji ama baš nikad nemaju ništa pametno za reći jer nisu na forumu da bi iznosili svoja iskustva ( nemaju ih ) nego svoje predrasude i smeće koje drže u svom sistemu. Trollovi i psihopate uistinu i budale.
A.
 
12 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple najpopularniji
Paolo2612 kaže...

Što se tiče intelektualaca - to je čisto s ekonomske strane, a ne idu tamo samo zato jer je to "pametna zemlja". Još bi moj bivši profesor u sarkazmu rekao "da ih imaju dovoljno u svojoj zemlji, ne bi ih uvozili."

E taj ti je profesor stvarno pametan. I sto je najzalosnije ako ti je bio profesor onda je tu svoju glupost prenio i na svoje ucenike.

 

To sto je rekao jednako je tome da netko kaze da samo glupi ljudi uce jer da su dovoljno pametni ne bi trebali vise uciti.

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2009 17:32 (virtualAThome).
15 godina
offline
RE: Apple najpopularniji
Paolo2612 kaže...
Assassin kaže...
Paolo2612 kaže...
WItcher kaže...

U europi možda macovi nisu popularni ali  u americi jesu.

Možda nisu močniji od  pca ali su bolji.

 

Mac je PC.

 

 

Inače što se tiče amerikanaca - to je definitivno najgluplja nacija na svijetu. I to nije problem, nego "amerikanizacija" svijeta.

A po cemu to znas? Po americkim serijama na TV-u (u kojima je nazalost gluma puno bolja nego u nasim serijama), ili po nekim stereotipima koji nemaju veze sa zdravom pameti. Kad bi oni svi bili toliko glupi, nebi danasnji intelektualci iz cijelog svijeta odlazili u ameriku. Amerikanci su po svojoj "pameti" (sto god to znacilo, jer se radi o jako subjektivnoj kvaliteti) na istoj razini kao i ostatak svijeta, pojedinci su ti koji neku naciju u svijetu proslave kao "pametnu".

 

edit: a za amerikanizaciju smo mi sami krivi, a ne oni. Nitko nase novinare ne tjera da govore "backstage", "new entry" i slicne gluposti, i nitko nas netjera da pijemo Coca Colu i jedemo u Mc Donaldsu.

Ne - ja ne donosim pretpostavke i zaključke na temelju serija i stereotipa.

Što se tiče intelektualaca - to je čisto s ekonomske strane, a ne idu tamo samo zato jer je to "pametna zemlja". Još bi moj bivši profesor u sarkazmu rekao "da ih imaju dovoljno u svojoj zemlji, ne bi ih uvozili."

I ja nikada nisam rekao da nam je netko drugi kriv za "amerikanizaciju", samo sam rekao da je to problem.

 

Zaratustra kaže...

 

 

A tvoj avatar je iz neke domaće serije?   Smiješno je govoriti od "glupim amerikancima" pomoću PC računara koji je razvijen u USA, preko Interneta koji je razvijen u USA, pomoću struje koju je (vidi čuda) Tesla pronašao u USA. Iz USA dolazi mnogo loših stvari ali isto tako i najviše dobrih. Ako je itko glup onda su to ostale nacije koje "amerikanizaciju" prihvataju.

 

edit: Assasin me prestigao, u principu isto razmišljanje.

Ne - nije iz domaće serije. A bit koju si htio dokazati s tim je?

Si siguran da mi je PC razvijen u USA?

Ovu glupost što si napisao za teslu neću ni komentirati - gdje ju je pronašao? ispod kamena možda?

Ovo za amerikanizaciju sam napisao gore Assasinu pa pročitaj.

1. Avatar ti je iz američke serije, a pričaš o glupim amerima i imaš negativan stav prema amerikanizaciji. Zar ovo treba pojašnjavati?

2. Jel znaš odakle je IBM? Jel znaš ko je postavio standard za PC? Odakle su Intel, AMD?

3. Ovo za Teslu ću ti pojasniti pošto očigledno ne razumiješ. U Americi veliki umovi zaista imaju priliku da budu veliki. Džaba si genije u Smiljanima. Pametne nacije plaćaju umove da dodju kod njih.

4.  "Amerikanizacija" je prenapuhana. Evo u USA se upravo uvodi zdravstvena zaštita koja je poput evropske, sve su popularniji evropski automobili koji manje troše. Dobre ideje se šire u svim smjerovima. Ne znam zašto, ali pričati o "glupim amerima" je postalo moderno i ta priča ne može se nikakvim dokazima potkrijepiti.

:)
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2009 17:46 (Zaratustra).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple najpopularniji
virtualAThome kaže...
Paolo2612 kaže...

Što se tiče intelektualaca - to je čisto s ekonomske strane, a ne idu tamo samo zato jer je to "pametna zemlja". Još bi moj bivši profesor u sarkazmu rekao "da ih imaju dovoljno u svojoj zemlji, ne bi ih uvozili."

E taj ti je profesor stvarno pametan. I sto je najzalosnije ako ti je bio profesor onda je tu svoju glupost prenio i na svoje ucenike.

 

To sto je rekao jednako je tome da netko kaze da samo glupi ljudi uce jer da su dovoljno pametni ne bi trebali vise uciti.

Napisao sam da je to rekao u sarkazmu, i on je to izrekao u smislu: Zašto ako imaju toliko pametnih i sposobnih ljudi u svojoj zemlji trebaju tuđe? I ne brini se - inteligentan je.

Zaratustra kaže...
Paolo2612 kaže...

Ne - nije iz domaće serije. A bit koju si htio dokazati s tim je?

Si siguran da mi je PC razvijen u USA?

Ovu glupost što si napisao za teslu neću ni komentirati - gdje ju je pronašao? ispod kamena možda?

Ovo za amerikanizaciju sam napisao gore Assasinu pa pročitaj.

1. Avatar ti je iz američke serije, a pričaš o glupim amerima i imaš negativan stav prema amerikanizaciji. Zar ovo treba pojašnjavati?

2. Jel znaš odakle je IBM? Jel znaš ko je postavio standard za PC? Odakle su Intel, AMD?

3. Ovo za Teslu ću ti pojasniti pošto očigledno ne razumiješ. U Americi veliki umovi zaista imaju priliku da budu veliki. Džaba si genije u Smiljanima. Pametne nacije plaćaju umove da dodju kod njih.

4.  "Amerikanizacija" je prenapuhana. Evo u USA se upravo uvodi zdravstvena zaštita koja je poput evropske, sve su popularniji evropski automobili koji manje troše. Dobre ideje se šire u svim smjerovima. Ne znam zašto, ali pričati o "glupim amerima" je postalo moderno i ta priča ne može se nikakvim dokazima potkrijepiti.

1. Ja sam rekao da su amerikanci najgluplji, nikada nisam rekao da su apsolutno svi glupi i da su vi njihovi proizvodi glupi. Ja sam izrekao prosjek a ti uzeo svakog pojedinačno.

2. Moje računalo u većinskom dijelu nije razvijeno u Americi. To što se baziralo na nečemu što je je potpuno druga stvar. Da li ti smatraš da je svaki auto je razvijen u Africi gdje je neki pračovijek izumio kotač i postavio standard za gotovo sve pokretne uređaje i strojeve?

3. Prije je to bilo točno - odakle i fraza "američki san". Sa sadašnom situacijom nisam dovoljno upoznat pa neću pričati.

4. Nekima je, nekima nije. Sve ovisi o čovjeku i negovom pogledu na svijet. Nekome leži taj američki način života, nekome ne.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
16 godina
neaktivan
offline
Apple najpopularniji

upravo se dodaje dodatni materijal na stereotip o primitivnim Balkancima

http://www.metacafe.com/watch/1972097/how_to_behave_on_a_forum/
 
4 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: Apple najpopularniji
Paolo2612 kaže...
virtualAThome kaže...
Paolo2612 kaže...

Što se tiče intelektualaca - to je čisto s ekonomske strane, a ne idu tamo samo zato jer je to "pametna zemlja". Još bi moj bivši profesor u sarkazmu rekao "da ih imaju dovoljno u svojoj zemlji, ne bi ih uvozili."

E taj ti je profesor stvarno pametan. I sto je najzalosnije ako ti je bio profesor onda je tu svoju glupost prenio i na svoje ucenike.

 

To sto je rekao jednako je tome da netko kaze da samo glupi ljudi uce jer da su dovoljno pametni ne bi trebali vise uciti.

Napisao sam da je to rekao u sarkazmu, i on je to izrekao u smislu: Zašto ako imaju toliko pametnih i sposobnih ljudi u svojoj zemlji trebaju tuđe? I ne brini se - inteligentan je.

Zaratustra kaže...
Paolo2612 kaže...

Ne - nije iz domaće serije. A bit koju si htio dokazati s tim je?

Si siguran da mi je PC razvijen u USA?

Ovu glupost što si napisao za teslu neću ni komentirati - gdje ju je pronašao? ispod kamena možda?

Ovo za amerikanizaciju sam napisao gore Assasinu pa pročitaj.

1. Avatar ti je iz američke serije, a pričaš o glupim amerima i imaš negativan stav prema amerikanizaciji. Zar ovo treba pojašnjavati?

2. Jel znaš odakle je IBM? Jel znaš ko je postavio standard za PC? Odakle su Intel, AMD?

3. Ovo za Teslu ću ti pojasniti pošto očigledno ne razumiješ. U Americi veliki umovi zaista imaju priliku da budu veliki. Džaba si genije u Smiljanima. Pametne nacije plaćaju umove da dodju kod njih.

4.  "Amerikanizacija" je prenapuhana. Evo u USA se upravo uvodi zdravstvena zaštita koja je poput evropske, sve su popularniji evropski automobili koji manje troše. Dobre ideje se šire u svim smjerovima. Ne znam zašto, ali pričati o "glupim amerima" je postalo moderno i ta priča ne može se nikakvim dokazima potkrijepiti.

1. Ja sam rekao da su amerikanci najgluplji, nikada nisam rekao da su apsolutno svi glupi i da su vi njihovi proizvodi glupi. Ja sam izrekao prosjek a ti uzeo svakog pojedinačno.

2. Moje računalo u većinskom dijelu nije razvijeno u Americi. To što se baziralo na nečemu što je je potpuno druga stvar. Da li ti smatraš da je svaki auto je razvijen u Africi gdje je neki pračovijek izumio kotač i postavio standard za gotovo sve pokretne uređaje i strojeve?

3. Prije je to bilo točno - odakle i fraza "američki san". Sa sadašnom situacijom nisam dovoljno upoznat pa neću pričati.

4. Nekima je, nekima nije. Sve ovisi o čovjeku i negovom pogledu na svijet. Nekome leži taj američki način života, nekome ne.

Ja sam upoznat sa danasnjom situacijom: ako si dovoljno dobar u svom poslu, u americi ces zaradjivati puno vise nego ovdje. Ako nisi nista specijalno dobar, neces zaradjivati puno, ali ces imati visok zivotni standard. Ako si los, i ides u ameriku u potrazi za novim zivotom, najvjerojatnije ces propast.

Nothing is true, everything is permitted...
16 godina
offline
Apple najpopularniji

Jadni glupi Amerikanci, što oni znaju i mogu protiv Balkanaca. Nema nama ravnih...

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Apple najpopularniji
PICART kaže...

Jadni glupi Amerikanci, što oni znaju i mogu protiv Balkanaca. Nema nama ravnih...

Evo ste dokazali da su hrvati gluplji i bezobrazniji od Amerikanaca, na ovom forumu, a i sire. Glup i Zatucan kao Hrvat, Nema nam nitko ravan slazem se, ameri si mogu priustiti Mac a ti ne, pa onda nije on bas jadan nego ti...

Neznam sto znaju, ali nit stapom na daljinski nediraju u Balkan, jer smrdi na trulez... Bitno je da vi idalje mislite kako ste najpametniji i najbolji na svijetu, a svi drugi su uglavnom supci i kreteni... 

 

Ha Ha Ha

Zlo i Naopako
16 godina
offline
RE: Apple najpopularniji

Ne znam sto da kazem na ove gluposti o Tesli i Americi.

Ako nista, ajde RTFM:
http://en.wikipedia.org/wiki/Nikola_Tesla

Vrijedjas genija sto govoris da je "izmislio" struju jer je on radio na puno vise od toga, medju ostalom na elektromagnetizmu i to primjenio izradom generatora i okrece se u grobu na spomen da ga je USA cijenila za zivota (druga stvar sto danas ima statuu na americkoj strani Nijagare). Da je tako, nebi umro sam, siromasan, pokradenih patenata (Edison, zarulja, zbog cega je i O D B I O Nobelovu nagradu, jer bi je morao dijeliti s njim i na taj nacin bi se slozio s time da je to i Edisonova ideja). A to ga zapravo cini jos vecim covjekom jer nije radio za slavu i novac nego iz ljubavi.

..

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2009 19:55 (dado).
16 godina
protjeran
offline
RE: Apple najpopularniji
Zaratustra kaže...


"Mac je PC.





Inače što se tiče amerikanaca - to je definitivno najgluplja nacija na svijetu. I to nije problem, nego "amerikanizacija" svijeta."

 

A tvoj avatar je iz neke domaće serije?   Smiješno je govoriti od "glupim amerikancima" pomoću PC računara koji je razvijen u USA, preko Interneta koji je razvijen u USA, pomoću struje koju je (vidi čuda) Tesla pronašao u USA. Iz USA dolazi mnogo loših stvari ali isto tako i najviše dobrih. Ako je itko glup onda su to ostale nacije koje "amerikanizaciju" prihvataju.

 

edit: Assasin me prestigao, u principu isto razmišljanje.

Tesla pronašao struju LOL, se ti to šališ

I don't need sex, T-com fucks me every day
15 godina
offline
Apple najpopularniji

Ameri definitivno nisu glupi ,ali da su bahati to jesu,i prevršili su svaku mjeru.

Govoriti o dobrim amerima e to je vec idiotizam ,u stanju su svaku državu poravnat sa zemljom samo da očuvaju svoj životni standard.

Ameri su isto što i skakavci dođu i opustoše sve

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Apple najpopularniji

Da nije bilo Amerike pitanje je da li bi bilo izmjenične struje, kompjutera, satelita, teflon tava, žvaka, itd. Zato pustite Ameriku na miru. Glupan je glupan ma gdje bio, a nama ih ne fali.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Apple najpopularniji

Jao DEBILA

 

Alo tema je najprodavaniji pc u americi, trolajte negdje drugdje.

Normalno da je najprodavaniji kad za te pare nemos ni priblizno dobit.

Ove trolicine me iz dana u dan iznenadjuju, na svakom apple topicu su i jos se oni ljute sto neko ima argumentiran post.

Pametnije vam je zurit u sunce, tak ne utjecete negativno na kolektivni IQ.

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple najpopularniji
artfull kaže...
Ovakvu količinu neinteligentnog generaliziranja, homofobije i iracionalne mržnje i kompleksa više vrijednosti je postalo pravilo na svakoj temi o appleu u bugu. Još nisam upoznao iole zrelog ili uravnoteženog "informatičara" da pljuca po appleu ili macu ( ili amerikancima generalno, osim satirično ). Dokaz je i velika većina novinara u bugu koji ( redovito ) objektivno izvještavaju. Izgleda da apple kao magnet privlači sve kompleksaše koji ama baš nikad nemaju ništa pametno za reći jer nisu na forumu da bi iznosili svoja iskustva ( nemaju ih ) nego svoje predrasude i smeće koje drže u svom sistemu. Trollovi i psihopate uistinu i budale.

Jedini dobar post, iako niti on nema veze s temom iz naslova. Povremeno čitam ovaj forum radi zabave. Kakvo se tu bljezgarenje može pronaći, toga ima samo u j_____ Kroaciji.

artfull mi je uzeo riječ iz rukava. Uglavnom da se nadopunim, ovaj forum je veliko tipično hrvatsko mediokritetsko kazalište sastavljeno od pozamašne hrpe balkanski neodgojene djece koja nemaju pojma o ničemu.

 

(Ovo bih napisao da sam na nekom normalnom forumu, koji zapravo raspravlja, zamislite o temi na koju je pokrenut.)

Ovaj iMac možeš koristiti samo kao monitor, ako baš mrziš Apple zato jer si ne možeš priuštiti (prokleti balkanski jal, ne može se protiv toga). Takav LED 27" ekran te kvalitete i raspona boja ne možeš nigdje kupiti ispod 10000 kn. Na njega prikopčaš neki dobar gaming PC stroj i udri. 

 

Još jedamput, dijelim mišljenje s artfullom. Zbogom, možda zauvijek, jer odista nema smisla išta više pisati na ovom forumu. 

 

Core 2 Duo 6750 3.2GHz 4GB ddr2 800 MHz Gigabyte HD4870 512 MB Gigabyte P35-DS3L Windows 7 Ultimate beta
16 godina
offline
Apple najpopularniji

Americki san: Dobis prehladu i umres jer nisi zdravstveno osiguran.

- Psiho246
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Apple najpopularniji
artfull kaže...
Ovakvu količinu neinteligentnog generaliziranja, homofobije i iracionalne mržnje i kompleksa više vrijednosti je postalo pravilo na svakoj temi o appleu u bugu. Još nisam upoznao iole zrelog ili uravnoteženog "informatičara" da pljuca po appleu ili macu ( ili amerikancima generalno, osim satirično ). Dokaz je i velika većina novinara u bugu koji ( redovito ) objektivno izvještavaju. Izgleda da apple kao magnet privlači sve kompleksaše koji ama baš nikad nemaju ništa pametno za reći jer nisu na forumu da bi iznosili svoja iskustva ( nemaju ih ) nego svoje predrasude i smeće koje drže u svom sistemu. Trollovi i psihopate uistinu i budale.

Artfull u jednoj drugoj temi:

 

Psiho246 kaže...

Jel ti garancija jos uvijek vrijedi?

Artfull kaže...

lool

Neki Apple ljubimci kaže...

Naravno da da

Psiho246 kaže...

>Link sa dokazom ovdje<

Zasto onda ovdje tvrde drukcije?

Paolo2612 kaže...

(User potvrdi moje tvrdnje)

 

Artfull kaže...

glup si ko kuac

 

 

Ispricavam se sto nisam normalno citirao, ali nesto zeza forum.

Ugl, ovo je user koji nam sada soli pamet o kulturi i vrijednostima i mrznji.

Ignorirajte ga, jel kao sto vidite nije bas stabilan i nemorate uzimat njegove postove za ozbiljno.

Vjerojatno ima 9 godina...

 

- Psiho246
16 godina
neaktivan
offline
Apple najpopularniji
psajho ponovio bih ti opet isto al jbg forum ima neka pravila.
A.
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Apple najpopularniji

Moram priznat, kad čovjek vidi takvu ekrančinu i još kad je cijeli PC u njemu... stvarno pocure sline Smijeh Da radim na nekim poslovima koji uključuju adobeove programe, definitivno bi ovako nešto ugrabio prvom prilikom!

Posjetite moju web stranicu: www.djchof.com
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple najpopularniji

Bilo ja na televiziji nasumično ispitivanje amerikanaca, mislim da su pitanja išla ovako:

 

novinar: Tko je kraljica Elizabeta?

amerikanci: ?????????

novinar: gdje je buckinghamska palača?

amerikanci: ?????? what is that????

novinar: jeste li čuli za Cristofora Columboa?

amerikanci: ??????? who is that?? i don`t know

 

itd. itd.

 

Sičan se pitanja jer san cilu večer umira os smijeha skoro san se ugušija

 

i štaje najžalosnija pitalo studente, radnike u nekim firmama za informacije ili nešto slično, pa čak i starije ljude. Nitko ama baš nitko nije zna odgovor. A ispitivali po raznim gradovima

 
2 1 hvala 1
16 godina
offline
RE: Apple najpopularniji
P4k1 kaže...

Bilo ja na televiziji nasumično ispitivanje amerikanaca, mislim da su pitanja išla ovako:

 

novinar: Tko je kraljica Elizabeta?

amerikanci: ?????????

novinar: gdje je buckinghamska palača?

amerikanci: ?????? what is that????

novinar: jeste li čuli za Cristofora Columboa?

amerikanci: ??????? who is that?? i don`t know

 

itd. itd.

 

Sičan se pitanja jer san cilu večer umira os smijeha skoro san se ugušija

 

i štaje najžalosnija pitalo studente, radnike u nekim firmama za informacije ili nešto slično, pa čak i starije ljude. Nitko ama baš nitko nije zna odgovor. A ispitivali po raznim gradovima

Kad ispitas dovoljnu kolicinu ljudi, naici ces i na nekoliko takvih pojedinaca. Tako nesto mozes i kod nas napravit, i ocjenjivat cijelu naciju prema intervjuu sa 5 ljudi je jako glupo...

Nothing is true, everything is permitted...
16 godina
offline
RE: Apple najpopularniji
artfull kaže...
psajho ponovio bih ti opet isto al jbg forum ima neka pravila.

To se zove odraz kulture. Namigiva

- Psiho246
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple najpopularniji
P4k1 kaže...

Bilo ja na televiziji nasumično ispitivanje amerikanaca, mislim da su pitanja išla ovako:

 

novinar: Tko je kraljica Elizabeta?

amerikanci: ?????????

novinar: gdje je buckinghamska palača?

amerikanci: ?????? what is that????

novinar: jeste li čuli za Cristofora Columboa?

amerikanci: ??????? who is that?? i don`t know

 

itd. itd.

 

Sičan se pitanja jer san cilu večer umira os smijeha skoro san se ugušija

 

i štaje najžalosnija pitalo studente, radnike u nekim firmama za informacije ili nešto slično, pa čak i starije ljude. Nitko ama baš nitko nije zna odgovor. A ispitivali po raznim gradovima

Kakve to veze ima s popularnošću Apple...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Apple najpopularniji
lebo1 kaže...
P4k1 kaže...

Bilo ja na televiziji nasumično ispitivanje amerikanaca, mislim da su pitanja išla ovako:

 

novinar: Tko je kraljica Elizabeta?

amerikanci: ?????????

novinar: gdje je buckinghamska palača?

amerikanci: ?????? what is that????

novinar: jeste li čuli za Cristofora Columboa?

amerikanci: ??????? who is that?? i don`t know

 

itd. itd.

 

Sičan se pitanja jer san cilu večer umira os smijeha skoro san se ugušija

 

i štaje najžalosnija pitalo studente, radnike u nekim firmama za informacije ili nešto slično, pa čak i starije ljude. Nitko ama baš nitko nije zna odgovor. A ispitivali po raznim gradovima

Kakve to veze ima s popularnošću Apple...

Kad je tema otišla na glupost amerikanaca a ovo mi palo na pamet

14 godina
neaktivan
offline
Apple najpopularniji

ako su amerikanci toliko glupi i bahati kako se ode prica zasto nama drzava propada... ako su oni glupi zasto je Hrvatska puna korupcije i niko ne cini nista po tome pitanju... ako su amerikanci toliko glupi zasto hrvatska uvozi jedno 90% proizvoda... ecc inace ko ode ima MAC da moze pricati kakav je komp? ja da imam para kao prosjecni amerikanac prva stvar sta bi kupija je mac book pro bez itimalo razmisljanja da vidim kako to funkcionira do temelja a nebih donosio odluke i procjene ovako kako mi hrvati to radimo u hodu... apple sig nije najpopularniji jer nevalja sada recite to su glupi amerikanci je ali glupi amerikanci nemaju na TV simonicu antu hanu i ostalu ekipu svaki dan... razumite da se samo u hrvatskoj gluposti i sponzoruse prodavaju i to vrlo dobro... glupih ljudi ima svugdje sada vi ocete reci da je glup hrvat gluplji od glupog amerikanca... oboje su glupani neznam sta se oko toga zamarate... i to sta je vec poznato rijetko koji amerikanac zna tocno di je hrvatska zna da je to balkan i da je to fuj... jer i jesmo jedna od najarogantnijih i najbezobraznijih nacija jer se mrzimo i medusobno te automatski kolektivno mrzimo sve oko sebe... apple je najpopularniji u americi trenutno bio bi lip dan kada apple dode u prihvatljivu ponudu u hrvatskoj tj da bude pristupacniji te bi tako razbio mnogo stereotipova... i sta sada najpopularniji je a to je nekima kao da su infartk dobili ja cu samo reci bravo apple i samo narpijed

P.S. psiho pratio sam tu temu gdje te izvridalo i mogu samo reci da me cudi sta te prije nije napa jer covik ocito ima hebene zivce... furas svoju okorjelu zatucanost i nikako nemozes da razumis neke stvari... ako ti ljudi koji imaju iphone kazu nesto da se moze vjeruj a ako ne vjerujes googlaj pa se uvjeri te nemoj ici glavom kroz zid

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Apple najpopularniji
bestia kaže...
PICART kaže...

Jadni glupi Amerikanci, što oni znaju i mogu protiv Balkanaca. Nema nama ravnih...

Evo ste dokazali da su hrvati gluplji i bezobrazniji od Amerikanaca, na ovom forumu, a i sire. Glup i Zatucan kao Hrvat, Nema nam nitko ravan slazem se, ameri si mogu priustiti Mac a ti ne, pa onda nije on bas jadan nego ti...

Neznam sto znaju, ali nit stapom na daljinski nediraju u Balkan, jer smrdi na trulez... Bitno je da vi idalje mislite kako ste najpametniji i najbolji na svijetu, a svi drugi su uglavnom supci i kreteni... 

 

Ha Ha Ha

bestia, nadam se da smo se razumijeli?

15 godina
offline
Apple najpopularniji

Ovo vrijeđanje Amerikanaca vam je stvarno jadno!

Prvo pogledajte sebe, pa onda govorite o drugima.

Ne možete cijelu naciju procjenjivat po pojedincima.

Baš smo vidjeli koliko ste vi pametni s ovakvim izjavama.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple najpopularniji

"Inače što se tiče amerikanaca - to je definitivno najgluplja nacija na svijetu. I to nije problem, nego "amerikanizacija" svijeta.""

 

Vidim, mi smo pametniji,  zato nam je drzava u tako super stanju i super nam je u njoj...  trebamo zapocet "Hrvatizaciju" svijeta, da pokazemo svijetu kako smo mi "najpametnija" nacija u galaksiji...da pokazemo amerima kako bi im zapravo bilo "odlicno" kada bi bili kao i mi i kada bi im drzava bila kao sto je nasa sada. to bi bio "bullseye".

16 godina
neaktivan
offline
Apple najpopularniji

...i Apple je BMW u IT svijetu. samo idioti bez mozga seru po njihovim proizvidima... over and out.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Apple najpopularniji
P4k1 kaže...

Bilo ja na televiziji nasumično ispitivanje amerikanaca, mislim da su pitanja išla ovako:

 

novinar: Tko je kraljica Elizabeta?

amerikanci: ?????????

novinar: gdje je buckinghamska palača?

amerikanci: ?????? what is that????

novinar: jeste li čuli za Cristofora Columboa?

amerikanci: ??????? who is that?? i don`t know

 

itd. itd.

 

Sičan se pitanja jer san cilu večer umira os smijeha skoro san se ugušija

 

i štaje najžalosnija pitalo studente, radnike u nekim firmama za informacije ili nešto slično, pa čak i starije ljude. Nitko ama baš nitko nije zna odgovor. A ispitivali po raznim gradovima

Isto takvo "istrazivanje" proveli su ljudi u Velikoj Britaniji,Njemackoj itd.I rezultati su uglavnom isti,isto tako bilo je prije par godina u nekoj hrvatskoj emisiji pitali su par pojmova,rijeci slucajne prolaznike koji nisu znali sta znac itd i na tome se sprdali.Istina je da glupi ljudi postoje svuda u bilo kojoj zemlji na svijetu.

 

A sto se tice vijesti,ne čudi me uopće jer se  Apple većini slučajeva se pokazao dobrim za ono sto na njemu ljudima treba plus jos veliki sto estetski itd ide uvijek korak naprijed.Također na Americkom trzistu ima puno jace propagandu sto mu također ide u prilog. Cijena mu je veća nego kod pc,samo sto ljudi koji imaju novca spremni su platit vise kako bi dobili ono  sto im treba i sto im se sviđa.A posto se radi o americkom trzistu gdje ljudi imaju veću kupovnu moci vijest uopce ne cudi..

15 godina
offline
Apple najpopularniji

Idi tako pitat po ulici hrvate kako je započeo domovinski rat pa ih pola neće znat, iako se dogodilo prije samo 20-ak godina.

Serete po Amerima bez razloga.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice