Oprez! Kamere vrebaju na više od 40 novih lokacija

poruka: 19
|
čitano: 10.414
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Oprez! Kamere vrebaju na više od 40 novih lokacija".
16 godina
offline
Oprez! Kamere vrebaju na više od 40 novih lokacija

Da li Waze ima sve te nove lokacije kamera? Ja inače poštujem ograničenja brzine, ali da mi se noga slučajno ne omakne...

I`m silicon-based life-form
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Oprez! Kamere vrebaju na više od 40 novih loka

ova u Međimurskoj - kod Oporovca - zapravo na staroj servisnoj cesti uz akumulacijsko jezero HE Donja Dubrava - je postavljena u Waze nakon 2-3 dana što je "nikla"...

 

ali me brine to u na Waze webu ne mogu više dodati ja sam na karti kameru ili bar naznačiti pa da viši uređivači mogu na osnovu te prijave ju postaviti...

Ju je je? Je ju je!
13 godina
offline
Re: Oprez! Kamere vrebaju na više od 40 novih loka
Nisu napisana dva nova kućišta u VŽ županiji. Oba su postavljena prema graničnom prijelazu Donja Dubrava. Prvo je u Donjem Vratnu, a drugo u selu Brezje Dravsko.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Oprez! Kamere vrebaju na više od 40 novih loka
Sibensko kninska zupanija: 1. Kod restorana Vicko (bivsa Torcida) u Donjem polju i magistrala u Sibeniku, 500 m nakon stadiona na Subicevcu, put Zadra.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Oprez! Kamere vrebaju na više od 40 novih lokacija

U nizozemskoj recimo nema kamere, ali zna se koja ti je prosječna brzina (snime te na ulazu i izlazu ceste), i ako to ne odgovara maksimalnoj prosječnoj brzini, stiže automatski kazna, i ćao. Žali se upravi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.7.2024 11:45 (gpd).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Oprez! Kamere vrebaju na više od 40 novih loka
P.S. meni se najboljim pokazao Radarbot, sve nove kamere se ubace nakon 2-3 dana
 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Oprez! Kamere vrebaju na više od 40 novih loka
Pu Zadarska: Dinjiska, Stosici, Jovici, Vrankovici. Dojavio mi sad prijatelj
 
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Oprez! Kamere vrebaju na više od 40 novih lokacija

Ma ovdje fali kamera kao u priči. Samo ja znam za barem 3 da nisu na spisku. I to samo u okolici Pule. A nisu frisko postavljene, nego su vec tu jako dugo. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Oprez! Kamere vrebaju na više od 40 novih loka
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Oprez! Kamere vrebaju na više od 40 novih loka
@CrispyKevin

Tekst i kaže "lokacije novih kamera", stare se nalaze na popisu svih lokacija. Čitati treba, čitati...😁
Nikakav problem za one koji voze po propisima...svu petoricu (ja jedan od njih🤗).🖖🏻
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.7.2024 12:17 (UniqueBug).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Oprez! Kamere vrebaju na više od 40 novih loka
Je samo sto je supak izmislio super uber gold pretplatu pa okrljastio app... Ja sam uzeo pro cim ke izasao, bio na akciji nekoj i reko ajde... I naravno kad je lik, ili likovi vidjeli da pretplata bolja para odma zakljucavaj android auto i stako svasta nesta... Al aj makar na mobitelu s ovim pro radi za kamere sto najvisr i trebam....
VenAtoR#2231
16 godina
offline
Oprez! Kamere vrebaju na više od 40 novih lokacija

I da cujem, koliko se smanjio broj prometnih nesreca, poginulih i slicno u prometu od kad su kamere u funkciji?

Linux, Arch Linux.
 
7 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Oprez! Kamere vrebaju na više od 40 novih loka
Je, slazem se. I ja sam takodjer uzeo pro dok je bio na akciji, sad je sve na supscription shemu jbg.
15 godina
offline
Re: Oprez! Kamere vrebaju na više od 40 novih loka
Ante kaže...

I da cujem, koliko se smanjio broj prometnih nesreca, poginulih i slicno u prometu od kad su kamere u funkciji?

 ne razumiješ ti to, druže sudija. nema to veze sa sigurnošću i sličnim pijescima u oči i igrokazima za mase. ovo je vrhnje za obiranje. prvo si dignu plaće (samo gazde, ne drotovi vulgaris) u nebo a onda skupljaju milodare. a svi imamo putra na glavi, jebiga. nije loše biti država: alaj volim ovaj režim, pare idu a ja ležim ... 

 

pe se: ako u mrkloj noći, uz poneku škrtu zraku mjesečine koja se jedwa probija kroz teške oblake, kad mukla tišina prekrije autentičan hrvatski krajobraz, razmišljate o ništavnosti univerzuma šetajući pokraj ceste, osim ćuka udaljenog nekih 27 km zračne, možete čuti i kako ove kamere vrebaju: vreb, vreb. brrrrr ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.7.2024 11:07 (Ajar).
16 godina
offline
Re: Oprez! Kamere vrebaju na više od 40 novih loka
nisi rekao najbitnije, koja aplikacija?
11 godina
offline
Re: Oprez! Kamere vrebaju na više od 40 novih loka
Stric_Jura kaže...

ova u Međimurskoj - kod Oporovca - zapravo na staroj servisnoj cesti uz akumulacijsko jezero HE Donja Dubrava - je postavljena u Waze nakon 2-3 dana što je "nikla"...

 

ali me brine to u na Waze webu ne mogu više dodati ja sam na karti kameru ili bar naznačiti pa da viši uređivači mogu na osnovu te prijave ju postaviti...

 Možeš na webu prijaviti kao problem i onda u opis problema dodaš da je nova kamera ili što već prijavljuješ - desni klik na mjestu gdje je problem i "Prijavi problem"
Čupamo podatke o kamerama kako se gdje objavljuju, problem je u tome što puno ljudi prijavi nešto i onda više ne odgovara kada upitaš o čemu se radi

15 godina
offline
Re: Oprez! Kamere vrebaju na više od 40 novih loka
CrispyKevin78 kaže...

Ma ovdje fali kamera kao u priči. Samo ja znam za barem 3 da nisu na spisku. I to samo u okolici Pule. A nisu frisko postavljene, nego su vec tu jako dugo. 

 Kod mene obrnuto: ne fali kamera (koje su već davno postavljene). Ali najvažnije je: neke od kamera nemaju oznaku o kontroli kretanja brzine (u gradu), ali imaju tablu o ograničenju brzine (negdje je to 30 km).

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.7.2024 21:11 (zzib).
15 godina
offline
Re: Oprez! Kamere vrebaju na više od 40 novih loka
Radarbot... Sori.. zaboravim da je forum u bananu na mobu pa ne qout-a kao kad sam na laptopu...
VenAtoR#2231
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice