Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.491
|
čitano: 1.044.664
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
3 godine
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/video-foto-andrija-stampar-i-isus-krist-su-mi-najjaci-frajeri-jedva-cekam-cipiranje-a-zbog-5g-imat-cemo-medicinu-kakvu-sad-vidimo-u-sf-filmovima-foto-20210915

 

*Zar nije tužno to da zemlja koja je imala Andriju Štampara toliko loše stoji s cijepljenjem?

 

To je tragično! Da je on živ, bio bi vrlo, vrlo ljut. Ali da je on živ, to ne bi bilo moguće jer bi on kontinuirano radio na edukaciji. Bilo koje cjepivo koje smo dobili do dana današnjega najveći je civilizacijski doseg koji smo mogli znanstveno napraviti. To što naša djeca nemaju polio, to je zbog cjepiva, to što danas možemo skinuti krpelja i biti mirni jer dva tjedna nakon toga nećemo ostati debilni, to je zato što imamo cjepivo protiv virusa koji izaziva meningoencefalitis. Za to su sve cjepiva pod navodnicima kriva.

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
 
3 6 hvala 0
3 godine
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

ministar, meet, neutrino, wilson, po stoti put..

ne čitajte moje postove, na ignore listi ste. 

 

još malo pa ćemo i ihush-a staviti na tu listu...

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.9.2021 10:03 (Zaporožac).
 
0 6 hvala 1
4 godine
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Zaporožac 

Čitam te i ispravljam ti greške radi drugih forumaša.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.9.2021 11:25 (WadeWilson).
3 godine
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/ante-tomic-antivakseri-bi-trebali-upadati-i-u-covid-odjele-u-bolnicama-svaki-protivnik-cijepljenja-zasluzuje-postenu-sansu-zaraziti-se-koronom-1127663

 

Svaki protivnik cijepljenja zaslužuje poštenu šansu zaraziti se koronom. Ne smije mu se uskratiti pravo doći u tijesni kontakt s virusom kako bi dokazao ispravnost svoga stava kako je to šuplja priča, kako je bolest izmišljena ili u najmanju ruku prenapuhana, kako se iza takozvane pandemije krije prepredeni naum farmaceutske industrije i Židova da pokore čovječanstvo.

Gledamo posljednjih dana kako protivnici cijepljenja nasilno upadaju u televizijske studije i škole ne bi li narod upoznali s ovom istinom, ali to je, po mom sudu, glupo.

Da sam na njihovu mjestu, ja bih svakako nastojao ući u bolnicu, na odjele s navodno teškim bolesnicima, koji zbog tko zna kojeg razloga besposleno leže tamo. Bez maske i rukavica hodao bih između njihovih postelja i ovako im propovijedao:

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
 
3 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...
Isto tako bi zagovaratelji mjera i cijepljenja trebali dobit priliku da im se prioritetno snimi stanje mozga

Moras bit poremecen da se cijepis. Tko je vidio koristit jedan od najvecih izuma u medicini u svrhu zastite. Samo strucnjaci sa YTa i googla dolaze u obzir. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 7 hvala 0
3 godine
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...
Isto tako bi zagovaratelji mjera i cijepljenja trebali dobit priliku da im se prioritetno snimi stanje mozga

 ti vrijeđaš, ili ?

 

tebe nitko nije uvrijedio.

kolumnist Ante Tomić ti je samo dao super šansu dokazati da se zagovarateljima mjera i cijepljenja ipak treba snimiti mozak.

kako, MRI, CT, što time dobiješ ?

 

ne vidi se jesi li lud na snimku..

ali, po pisanju, stavovima, se ipak to stanje uma primjeti.

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
 
0 5 hvala 0
10 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Jedna misao, kako svi vidimo prijetnju u "antivakserima" jer zbog njih se sve događa, šta je sa cijepljenima koji se cijepe i "ma ja sam se cijepio, to što imam temperaturu nije korona, ne trebam se ja distancirat nemam ja koronu - ja se cijepio". Jesu i oni rasadnici bolesti ili imaju green pass jer su se cijepili (ne tako efikasno)?

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

ma baš. problem su cijepljeni. oni prenose necijepljenima. necijepljeni protestiraju. žele prirodno preboljeti. cijepljeni pizde. neće na staro ako se ne cijepite. cjepivo nije učinkovito. cjepivo je učinkovito. ljudi umiru. sa koronom ili od nje. ostali žive. životare zaključani. nevidljivim lancem mjera. mjere donose oni koji ih ne poštuju. poštuje se samo vlastiti odabir. bira se vijest. objavljuje laž. laže bez posljedica. posljedice boleštine su trajne. bolest ne postoji. postojim samo ja i ja i ja............

 

jučer sam pročitao stvarno pametno razmišljanje o svemu ovome, već sam zaboravio ime mislioca, isprike mu.

on kaže da nije na djelu inflacija gluposti i glupih, bez obzira kojem taboru pripadaš, na djelu je potpuno odsustvo ljudskosti. više nismo ljudi. 

 

potpuno se slažem.

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
Moj PC  
5 1 hvala 0
15 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Cijepljeni su največi problem, bioteroristi 

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Sto se to dogada zbog stotina milijuna "antivaksera"? Sto se dogadalo prije kad smo svi bili "antivakseri"?

Zasto cijepljenje nije obavezno?

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
D3lBoy kaže...

Jedna misao, kako svi vidimo prijetnju u "antivakserima" jer zbog njih se sve događa, šta je sa cijepljenima koji se cijepe i "ma ja sam se cijepio, to što imam temperaturu nije korona, ne trebam se ja distancirat nemam ja koronu - ja se cijepio". Jesu i oni rasadnici bolesti ili imaju green pass jer su se cijepili (ne tako efikasno)?

Kriva misao. Jer ovo je subjektivno misljenje nekog imbecila. Imao ti temperaturu u vrijeme ove pandemije ili prije 5g je potpuno isto. Nejdes medu ljude. Doslovno nista ne postizes gutanjem MaxiFlua ko bonbona i odlazeci u drustvu ili na posao. 

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Zašto nitko nikad nije potegao pitanje odgovornosti firmi koje reklamama za proizvode poput MaxiFlu ili Coldrex sugeriraju suprotno?

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
offline
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MrBlc kaže...

Zašto nitko nikad nije potegao pitanje odgovornosti firmi koje reklamama za proizvode poput MaxiFlu ili Coldrex sugeriraju suprotno?

Kakvu tocno odgovornost? Lijepo kaze u reklami da smiruje/smanjuje simptome prehlade. Nigdje ne pise da lijeci.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
SimeKZ kaže...
MrBlc kaže...

Zašto nitko nikad nije potegao pitanje odgovornosti firmi koje reklamama za proizvode poput MaxiFlu ili Coldrex sugeriraju suprotno?

Kakvu tocno odgovornost? Lijepo kaze u reklami da smiruje/smanjuje simptome prehlade. Nigdje ne pise da lijeci.

 

Naravno.

Jer su današnja farmacija i medicina uglavnom usmjerene u ublažavanje simptoma, u stvaranje i održavanje pretplatničkog odnosa s pacijentima a ne u liječenje i prevenciju bolesti. Uz svesrdnu podršku politike i medija.

Gdje god se može to je imperativ.

Jer kori$t.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.9.2021 15:21 (Maat).
3 godine
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

to su samo kao i vitamini, minerali, "dodaci prehrani" i nitko ne smije napisati da takvi i slični proizvodi liječe, osim onih kretena (ne znam tko im to dozvoljava) što rokaju oglasnike po online portalima o nazovi lijekovima protiv dijabetesa, pretilosti, smanjenja pritiska i sl.

 

I još navedu da su službeni lijekovi koje ljudi uzimaju "štetni" , sve zbog profita farmaceutskih kompanija.

 

Oni to nemilice reklamiraju i prodaju, sve po preporukama nekakvih prof.dr.sc, za koje kad ih ukucaš u google, nema podataka da uopće postoje.

 

gdje je tu zakon ?

 

mislim da je Bug online jedini portal u RH koji ne prihvaća takve prevarantske reklame, iako takvi idioti dobro plaćaju reklamirati svoj kriminal.

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.9.2021 15:00 (Zaporožac).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Je, isti stav imali su oni stari Francuski vlastodršci prije one famozne glavosjekačke revolucije.

 

Kad im zagusti, ili kad zafali doktora onda če bit dobri i VKV mehaničari u ulozi doktora.Dalje se nema kaj komentirat, i bez Korona cirkusa Francuska je puna razno raznih problema.

 

https://www.24sata.hr/zabava/regular/2021-09-16

 

Maat kaže...

Naravno.

Jer su današnja farmacija i medicina uglavnom usmjerene u ublažavanje simptoma, u stvaranje i održavanje pretplatničkog odnosa s pacijentima a ne u liječenje i prevenciju bolesti. Uz svesrdnu podršku politike i medija.

Gdje god se može to je imperativ.

Jer kori$t.

 

Dok imaš veliki profit, nema potrebe za promjenama ljudi su ionako zamjenjivi ili potrošačko topovsko meso.

 

Primjer recimo da netko sutra izmisli lijek za dijabetes, dakle eto nema više dijabetesa itd.Super za sve dosadašnje bolesnike, ali vrlo loše za sve proizvođače(ogromna industrija) koji proizvode razne proizvode za držanje dijabetsa pod šepavom kontrolom.

 

Prvencija bolesti malo morgen, dakle recimo na javnoj TV istaknut kaj zapravo jedemo i koju bi sve industrijsku hranu trebalo izbjegavat.S obzirom da toga ima jako puno, a takvi proizvodi se reklamiraju na televiziji..................................

 

Nismo daleko dogurali, iako je eto "nekad davno"(kao da je bilo prije 500godina) bilo sasvim ok da doktori reklamiraju cigarete.

 

 

Reklama kao da dolazi iz Zone Sumraka, osim kaj je eto ipak bila tipična reklama na Američkoj javnoj TV.

 

AMD,........is that Epyc or what?
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
bruno1026 kaže...
Bitanga kaže...

 

Gdje sam rekao da nije problem da bilo tko bilo koga zarazi gripom? Problem je! Naravno da je problem. Ali je mala vjerojatnost - zna se kad je sezona gripe i liječnici već na telefon znaju reći da ne dolaziš jer trenutno ima hrpa boleština (oni koji su imali malu djecu znaju o čem pričam) nego te pošalje na hitnu ako imaš temperaturu 39 već tri dana ili na neke druge pretrage.

 

Linkao sam zakon, a dalje je na odvjetnicima ožalošćenih obitelji! Postoje odvjetnici koji su specijalizirani za izvlačenje para od bolnica za nesavjesno liječenje.

 ček malo, tvrdiš da LOM-ovi ljude sa 39+ telefonskim pregledom šalju na hitnu? onda su sve moje dokse, od moje vlastite pedijatrice, do trenutnog LOM-a i djetetove pedijatrice debili jer me nitko od njih apsolutno nikada nije slao na hitnu, nego eventualno na vađenje krvi u istom domu zdravlja poslije pregleda uživo i nikako drugačije, a pogotovo ne nakon nikakvog telefonskog debilizma.

ako te doksa telefonskim pregledom sa 39+ šalje na hitnu, onda ne radi svoj posao, a od tebe radi budalu.

usput, danas je pravilo da se do 38,5 ne daje nikakva terapija niti skidanje temp, znači po tvojoj praksi bi čovjek išao LOMu jedino ako ima 38,5 - 39C, a za iznad pravac hitna. ajde ne pričaj gluposti.

 

Znači, kad je sezona gripe ili crijevnih viroza i kad je pedijatru puna čekaona takve djece, i kad nazoveš radi nečeg što pedijatar može odmah zaključit što bi moglo biti, izričito ti kaže da ne dolaziš u ambulantu s djetetom da ne pokupite i drugo neko sranje (i da se boleštine ne šire dalje) i dobiješ lijepo uputnicu / recept za što god želiš. Ima i normalnih ljudi koji nisu debili i znaju opisati tegobe. I liječnici normalno telefonski izdaju uputnice za druge pretrage, bez ikakvog problema.

 

Ako čovjek kuri 39+ već tri-četiri dana i jedva skida temperaturu, muti mu se pred očima i petak je navečer, laboratoriji ne rade i sl. liječnik će ga normalno uputiti na hitnu, jer to nije zajebancija. Može ga čak uputiti i direktno na bolničko liječenje, da, telefonski!

 

Nije sve crno-bijelo. 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.9.2021 17:16 (Bitanga).
16 godina
neaktivan
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Tipična priča, antivakser/antimasker kada oboli od korone trči doktorima, guta gomilu (vjerojatno nepotrebnih) antibiotika i tada ga ne brine zarada zle farma industrije. A čim mu je malo bolje opet sve relativizira. Koja je to kaša u glavi. 

Ali zato nedostatak pameti i poštenja nadoknađuje glasnoćom.

 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/bunjac-sirio-zavjere-o-koroni-sad-je-jedva-prezivio-umrla-mi-je-vrsnjakinja/2304369.aspx

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
7 1 hvala 1
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
I na kraju nažalost preživi, valjda mu njegov dragi bog pomogao
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Visak kaže...

Tipična priča, antivakser/antimasker kada oboli od korone trči doktorima, guta gomilu (vjerojatno nepotrebnih) antibiotika i tada ga ne brine zarada zle farma industrije. A čim mu je malo bolje opet sve relativizira. Koja je to kaša u glavi. 

Ali zato nedostatak pameti i poštenja nadoknađuje glasnoćom.

 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/bunjac-sirio-zavjere-o-koroni-sad-je-jedva-prezivio-umrla-mi-je-vrsnjakinja/2304369.aspx

 Nije to kaša, to je agenda. Zna jako dobro kome govori. Kao što Lauc/Bakić/Sladoljev aka živi zid 2.0 znaju kome govore svoje nebuloze.

 

Vlast je slatka, sabor je slatki..mmm taj slatki novac poreznih obveznika.

Nadglednik dina
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Entry Point kaže...

 Nije to kaša, to je agenda. Zna jako dobro kome govori. Kao što Lauc/Bakić/Sladoljev aka živi zid 2.0 znaju kome govore svoje nebuloze.

 

Vlast je slatka, sabor je slatki..mmm taj slatki novac poreznih obveznika.

Da, Trump se cijepio, ekipa Fox Newsa se cijepila, a i dalje povlađuju antivakserima.

Ali ovaj se nije ni cijepio, znači stvarno je vjerovao u te gluposti.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

"Stožer je donio i odluku o obveznom posjedovanju EU digitalne covid-potvrde za popisivače i kontrolore zbog skorašnje provedbe druge faze popisa stanovništva", rekao je Božinović.

 

Eto, popisivači trebaju potvrde!!

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...

"Stožer je donio i odluku o obveznom posjedovanju EU digitalne covid-potvrde za popisivače i kontrolore zbog skorašnje provedbe druge faze popisa stanovništva", rekao je Božinović.

 

Eto, popisivači trebaju potvrde!!

 Neozbiljno. To je trebalo ranije biti iskomunicirano s popisivačima.

16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
WadeWilson kaže...
Bitanga kaže...

"Stožer je donio i odluku o obveznom posjedovanju EU digitalne covid-potvrde za popisivače i kontrolore zbog skorašnje provedbe druge faze popisa stanovništva", rekao je Božinović.

 

Eto, popisivači trebaju potvrde!!

 Neozbiljno. To je trebalo ranije biti iskomunicirano s popisivačima.

 

Bude sigurno testiranje gratis.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Visak kaže...

Tipična priča, antivakser/antimasker kada oboli od korone trči doktorima, guta gomilu (vjerojatno nepotrebnih) antibiotika i tada ga ne brine zarada zle farma industrije. A čim mu je malo bolje opet sve relativizira. Koja je to kaša u glavi. 

Ali zato nedostatak pameti i poštenja nadoknađuje glasnoćom.

 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/bunjac-sirio-zavjere-o-koroni-sad-je-jedva-prezivio-umrla-mi-je-vrsnjakinja/2304369.aspx

Pokajnik a božanski i ljudski je oprostiti..., bar prizna da je prestravljen od fatalne fobije od cjepiva. Samo, žao mi ljudi koji su ga možebitno slijedili...ali kao što rekoh, barem je javno iznio loše Korona iskustvo koje su mnogi od nas proživili.

Sumamed sam i ja dobio, kao preventivu da pored virusne infekcije ne dobiješ i bakterijsku...to je onda gadna kombinacija. Nakon Sumameda popio sam još dvije kutije drugog antibiotika jer sam za vrijeme korone dobio težu upalu uha. To da sam pluća iskašljao,

bio tri puta na rendgenu, bio više od mjesec dana na bolovanju, i polako se vračao u normalu u periodu u tri mjeseca spominjao sam i ranije...Korona=gripa 

9 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
WadeWilson kaže...
Bitanga kaže...

"Stožer je donio i odluku o obveznom posjedovanju EU digitalne covid-potvrde za popisivače i kontrolore zbog skorašnje provedbe druge faze popisa stanovništva", rekao je Božinović.

 

Eto, popisivači trebaju potvrde!!

 Neozbiljno. To je trebalo ranije biti iskomunicirano s popisivačima.

  Ne gluparaj, iskomunicirano je, već sam to napisao.
I još će se pravila dinamički dorađivati, po potrebi.
Uvjet da te prime za popisivača je - EU-covid potvrda.
Nije naznačeno kao uvjet, jer:
u zakonu ne piše da je cijepljenje obavezno, da su maske normalna stvar u epidemiji, kao što ne piše niti da bi bilo normalno ponašati se normalno.
Obzirom da vas gomila budalaša nariče zbog prava na necijepljenje/nenošenje maski... nepranje ruku, nogu valjda...
...vjerojatno bi se našao bar jedan živozidaš ili lolekbolek "racionalist" koji bi tužio izborno povjerenstvo da su stavili kao službeni UVJET da se moraš cjepiti.
To što bi svakom normalnom to trebalo biti normalno, da ne zaražuje ljude naokolo (koliko je to moguće) - ovdje je "gušenje sloboda" i valjda "diskriminacija prava na rad".


Fala Perunu da je Francuska (a evo sad i Italija) uvela obveznost tih potvrda za sve bitno, i da su se posljedično gomile konačno docijepile.
A šta raditi kad npr onaj gore siroti - radije bi umro nego li se cijepio? 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.9.2021 19:27 (Zechina).
9 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Visak kaže...
Entry Point kaže...

 Nije to kaša, to je agenda. Zna jako dobro kome govori. Kao što Lauc/Bakić/Sladoljev aka živi zid 2.0 znaju kome govore svoje nebuloze.

 

Vlast je slatka, sabor je slatki..mmm taj slatki novac poreznih obveznika.

Da, Trump se cijepio, ekipa Fox Newsa se cijepila, a i dalje povlađuju antivakserima.

Ali ovaj se nije ni cijepio, znači stvarno je vjerovao u te gluposti.

 

Najgluplje je da svaki od tih koji se boje cjepiva i farmacije, kad dođe njihovo dupe u pitanje, pristaju na sve moguće injekcije i cjepiva, sve antibiotike, samo kako bi spasili vlastito dupe.
SVAKI od zakletih antivaksera koji je dobio citokinsku oluju ili zbog teške kliničke slike morao na respirator, svaki je prije toga molio da mu se da cjepivo!
I daj ti sad budali reci da je ne samo prekasno za cjepivo, već da bi ga u toj situaciji cjepivo dokusuralo (a i bez tog ima tek valjda 50% šansi da se izvuče).

Bunjac je poremećen i vjerojatno se stvarno boji cjepiva jer je paranoik, ali to ne znači da NIJE zločesti sociopatski manipulant. Brat mu je novinar, svašta je o njemu rekao, od toga da je stvarno "ekscentričan", do toga da u pola tog što kenja naokolo uopće privatno ne vjeruje nego populistički odrađuje "politiku". 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.9.2021 19:37 (Zechina).
10 godina
neaktivan
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Jel ovo dejavu ili zagrebancija? 

Svakih nekoliko stranica ista rasprava odnosno isti postovi.

 
8 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice