Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 959.162
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Jel imaš dokaze da je netko kriv, a nije cijepljen?
Valjda znaš što može bit kada nekoga lažno optužuješ(npr. Kolegu na poslu...).
Imunitet krda možemo stvoriti besplatno. Vjerojatno ga već i imamo, jednim dijelom.

To što ti tjeraš je diktatura.
Pararera
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 23:34 (Pararera).
15 godina
online
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Baš je lijepo vidjeti da netko još vjeruje da ima neku slobodu :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
D3lBoy kaže...

Natjeraj me.

Također kriviš nekog za stavljanje riječi u usta, a zaokružuješ sve teoretičare zavjere kao i svi domaci mediji, cim je netko skeptican u nešto odma vjeruje u 5G, chipove, chemtrailove, Haarp, lizard kraljicu... Ne, ljudi ne žele predat slobodu samo tako za koju su se vodili ratovi. Također "Šta je tu diktatorski......" i onda kazes da selektiranoj skupini ljudi treba oduzet prava posla, javnog prijevoza... Fascinantno.

 kakvu to slobodu? da radi tebe i sličnih umiru ljudi, slobodu da debilnim razmišljanjem i necijepljenjem pobiješ još staraca i onih koji se iz validnih razloga ne smiju cijepiti, ja bih vas sve poslao na sud s optužbama za ubojstvo iz nemara i gluposti

 

imaš vrlo jasnu cost-benefit sliku koju sam iznio par postova ranije... napravit ćete zajedno sa ili potaknuti od zadnjeg zavjereničkog dna nevjerojatnu štetu i ekonomiji i u ljudskim životima ukoliko se radi vas na vrijeme ne postigne optimalan učinak masovne procijepljenosti

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 0:57 (Louis Pluto).
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Bolje ikakva nego nikakva, jel imamo privatnosti? Jako malo (također smo ju dali za minoran konfor), ali kad se usporedimo sa Kinom smo anonimni.

Sloboda se definitivno sužava i zato se za nju treba i boriti, a ne predati jer smo već izgubili nešto drugo.

Louis Pluto haha oces sad opet rec da nisi diktator? Istina, treba sacuvati starce, a to što putem uništavamo sve ostalo nije bitno. I molim te da me ne nazivaš ubojicom jer cjepivo nije ni blizu Hrvatske još, pricekaj još malo da lokalni portali krenu onda možeš. E da i btw. toliki sam ubojica da sam svojevoljno ostao 21 dan u samoizolaciji nakon što sam se zarazio, što je 110% više nego se mora. Tolika sam sotona. Strašno, baš bi volio vidjet koliko bi uzivao u takvom svijetu kakav si opisao.

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 23:52 (D3lBoy).
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
A ja bi tebe tužio radi lažnog optuživanja. Što ćeš sada?
Pararera
5 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
D3lBoy kaže...
 kad su svi tražili da se zatvore letovi iz Kine onda je WHO to odbio

 

D3lBoy, odakle ti ovo? 

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Louis Pluto kaže...
D3lBoy kaže...

Natjeraj me.

Također kriviš nekog za stavljanje riječi u usta, a zaokružuješ sve teoretičare zavjere kao i svi domaci mediji, cim je netko skeptican u nešto odma vjeruje u 5G, chipove, chemtrailove, Haarp, lizard kraljicu... Ne, ljudi ne žele predat slobodu samo tako za koju su se vodili ratovi. Također "Šta je tu diktatorski......" i onda kazes da selektiranoj skupini ljudi treba oduzet prava posla, javnog prijevoza... Fascinantno.

 kakvu hebenu slobodu? da radi tebe i sličnih umiru ljudi, slobodu da debilnim razmišljanjem i necijepljenjem pobiješ još staraca i onih koji se iz validnih razloga ne smiju cijepiti, ja bih vas sve poslao na sud s optužbama za ubojstvo iz nemara i gluposti

 

imaš vrlo jasnu cost-benefit sliku koju sam iznio par postova ranije... napravit ćete zajedno sa ili potaknuti od zadnjeg zavjereničkog dna nevjerojatnu štetu i ekonomiji i u ljudskim životima ukoliko se radi vas na vrijeme ne postigne optimalan učinak masovne procijepljenosti

 Ne trkeljaj gluposti! Ugroženi imaju prednost i među prvima će se cijepiti. Štoviše, zdravorazumski se preporuča cijepljenje starijima i onim ljudima kojima korona predstavlja realnu opasnost (u kombinaciji s drugim bolestima).

7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Pararera kaže...
Jel imaš dokaze da je netko kriv, a nije cijepljen?
Valjda znaš što može bit kada nekoga lažno optužuješ(npr. Kolegu na poslu...).
Imunitet krda možemo stvoriti besplatno. Vjerojatno ga već i imamo, jednim dijelom.

To što ti tjeraš je diktatura.

 kako imamo imunitet krda kad imamo nikad više zaraženih i nikad više mrtvih? znaš li uopće što znači imunitet krda i koliko je jeftinije do njega doći cjepivom nego preko pedesetak i kusur mrtvih dnevno još mjesecima, godinama... ukoliko zbog tvoje slobode pobiješ ljude a to se lako može desiti ukoliko se ne cijepite i ne stvorimo imunitet krda, to onda ne da nije sloboda nego je zločin

 

osvijestite se još nije kasno...

10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Al Crane kaže...
D3lBoy kaže...
 kad su svi tražili da se zatvore letovi iz Kine onda je WHO to odbio

 

D3lBoy, odakle ti ovo? 

 

https://www.reuters.com/article/us-china-health-who-idUSKBN1ZX1H3

https://www.forbes.com/sites/judystone/2020/02/01/why-travel-bans-dont-work-during-an-outbreak-like-coronavirus/

On January 30, the World Health Organization finally declared this 2019-nCov as a PHEIC (Public Health Emergency of International Concern —pronounced phake). Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus, WHO Director General, emphasized that “WHO doesn’t recommend limiting trade and movement” and that decisions should be “evidence-based and consistent.”


 

Cue the Seinfeld theme

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 0:02 (D3lBoy).
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
D3lBoy kaže...

Bolje ikakva nego nikakva, jel imamo privatnosti? Jako malo (također smo ju dali za minoran konfor), ali kad se usporedimo sa Kinom smo anonimni.

Sloboda se definitivno sužava i zato se za nju treba i boriti, a ne predati jer smo već izgubili nešto drugo.

Louis Pluto haha oces sad opet rec da nisi diktator? Istina, treba sacuvati starce, a to što putem uništavamo sve ostalo nije bitno. I molim te da me ne nazivaš ubojicom jer cjepivo nije ni blizu Hrvatske još, pricekaj još malo da lokalni portali krenu onda možeš. E da i btw. toliki sam ubojica da sam svojevoljno ostao 21 dan u samoizolaciji nakon što sam se zarazio, što je 110% više nego se mora. Tolika sam sotona. Strašno, baš bi volio vidjet koliko bi uzivao u takvom svijetu kakav si opisao.

 o čemu ti uopće pričaš? ja govorim o temi, o cijepljenju i onom za što smatram da će biti krivi oni koji se odluče ne cijepiti... nema se više što čekati kada su antivakseri od cijepljenja odbili skoro pola hrvatske a za uspjeh u obuzdavanju pandemije bit će potrebna procijepljenost od sedamdesetak posto

3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Pričam napamet brojke, ali recimo da u HR ima 40t smrti godišnje. To je cca 100+ smrti dnevno.
Smrtni slučajevi od drugih bolesti se ne broje? Jedno je umrijeti s COVIDom, jedno je umrijeti od COVIDa.

Planiraš stvoriti imunitet krda s cijepivom upitne kvalitete? Svaka ti čast.
COVID je u Italiji pronađen i prije nego što je prijavljen prvi slučaj. Ko zna koliko je on među nama.
Pararera
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Pararera kaže...
A ja bi tebe tužio radi lažnog optuživanja. Što ćeš sada?

 ništa, nadati se da ćeš možda uključiti mozak i moguće shvatiti prioritete, odnosno da shvatiš o kojoj vrsti slobode se radi... slobodi da se bude idiot, odnosno slobodi da nekoga ubiješ i slobodi da budeš odgovoran građanin i cijepiš se

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 0:31 (Louis Pluto).
5 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
D3lBoy kaže...
Al Crane kaže...
D3lBoy kaže...
 kad su svi tražili da se zatvore letovi iz Kine onda je WHO to odbio

 

D3lBoy, odakle ti ovo? 

 

https://www.reuters.com/article/us-china-health-who-idUSKBN1ZX1H3

https://www.forbes.com/sites/judystone/2020/02/01/why-travel-bans-dont-work-during-an-outbreak-like-coronavirus/

On January 30, the World Health Organization finally declared this 2019-nCov as a PHEIC (Public Health Emergency of International Concern —pronounced phake). Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus, WHO Director General, emphasized that “WHO doesn’t recommend limiting trade and movement” and that decisions should be “evidence-based and consistent.”


 

Cue the Seinfeld theme

 
Dakle “WHO doesn’t recommend limiting trade and movement” ti prevodiš kao "WHO je zabranio"? 

Bajdvej, Kinezi su sami srezali svoj avionski putnički promet, tako da WHO niti nije imao šta "zabraniti", sve i da ima tu vojsku koja će Kini nešto zabraniti, i to na temelju tada im dostupnih podataka.
https://www.statista.com/statistics/1109886/china-novel-coronavirus-covid-19-impact-on-air-travel-transactions-by-transaction-type/




A to je theme

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
5 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Pararera kaže...
Pričam napamet brojke, ali recimo da u HR ima 40t smrti godišnje. To je cca 100+ smrti dnevno.
Smrtni slučajevi od drugih bolesti se ne broje? Jedno je umrijeti s COVIDom, jedno je umrijeti od COVIDa.

Planiraš stvoriti imunitet krda s cijepivom upitne kvalitete? Svaka ti čast.
COVID je u Italiji pronađen i prije nego što je prijavljen prvi slučaj. Ko zna koliko je on među nama.

 
Znaš, i 4 950 ljudi poginulih u napadu na Blizance umrlo je s nekim bolestima. Dakle, samo 50 ih je umrlo od udara aviona?

A otkud tebi da je cjepivo upitne kvalitete?

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 0:27 (Al Crane).
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Pardon onda, kriva riječ. No i dalje su se pozivali na dokaze, koji su tada bili tocni.... Bili...

Cue the Seinfeld Theme

Battlelog: D3lBoy-00
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Pararera kaže...
Pričam napamet brojke, ali recimo da u HR ima 40t smrti godišnje. To je cca 100+ smrti dnevno.
Smrtni slučajevi od drugih bolesti se ne broje? Jedno je umrijeti s COVIDom, jedno je umrijeti od COVIDa.

Planiraš stvoriti imunitet krda s cijepivom upitne kvalitete? Svaka ti čast.
COVID je u Italiji pronađen i prije nego što je prijavljen prvi slučaj. Ko zna koliko je on među nama.

 za ove smrti bit ćeš odgovoran, moći ćeš o njima direktno odlučivati cijepljenjem, cjepiva koja će biti puštena u promet su prošla sve faze testiranja uz velike postotke učinkovitosti i uobičajene nuspojave...

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 0:51 (Louis Pluto).
9 godina
neaktivan
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ne cijepis se i ne razbolis se? 

Mene je vise trta U zg prelaziti cestu prek zebre nego ijedna bolest.

 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
D3lBoy kaže...

Pardon onda, kriva riječ. No i dalje su se pozivali na dokaze, koji su tada bili tocni.... Bili...

Cue the Seinfeld Theme

 
WHO je kriva što su se Kinezi na samom početku pandemije zlagali?

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
5 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Kolacic kaže...

Ne cijepis se i ne razbolis se? 

Mene je vise trta U zg prelaziti cestu prek zebre nego ijedna bolest.

 

A ja se ne bojim rata kad je toliko heroja uokolo.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Kolacic kaže...

Ne cijepis se i ne razbolis se?

a kako? fizičkom distancom, maskom, higijenom i svime onime što se čini u lockdownu, koliko još tog lockdowna, blagog, potpunog ili nepotpunog? koliko još ekonomske stagnacije i smrti? a možeš se jednostavno cijepiti, uostalom već smo se svi cijepili, cjepivo je prvorazredno civilizacijsko dostignuće, neke boleštine koje su odnosile milijune života potpuno smo uništili upravo cijepljenjem, umjesto da slavimo ovaj trijumf pameti što smo u ultrakratkom vremenu uspjeli složiti na desetke različitih cjepiva i svi se cijepimo mi ćemo odabrati stagnaciju, povjerovati zavjerenicima, najjadnijem talogu društva i podleći zloj atmosferi koja se prolijeva internetom... jad, bijeda i poraz... mislio sam da će se pojavom interneta otvoriti nova polja slobode, biti svima dostupne nove velike ideje ali usporedo s tim izronilo je i ono najgore od čovječanstva i odnosi pobjedu, ovu civilizaciju neće uništiti ni korona ni rat ni klimatske promjene, uništit će je ovaj nevjerojatan uzlet gluposti koji ne namjerava stati

 

nema ovo veze sa slobodom, ima veze s time što smo uspjeli stvoriti društvo razmaženih individualaca, gomile malih dobrostojećih g0vana okruženih aureolom vlastite samoživosti koji bi vlastite privilegije izdizali iznad prava ugroženih skupina na život, zamisli on se neće cijepiti jer je jedan od stotine tisuća cijepljenih imao teže nuspojave a s druge strane dnevno nam umire na tisuće ljudi i nastavit će umirati upravo zato jer se on i njegovi istomišljenici neće htjeti cijepiti, sramota!

 

btw. dio moje shitliste, vidim njezin pripadnik mi se pokušava obratititi pa ga ovom prilikom molim da to ne čini jer s njim ne želim imati posla...

inače poslao bih ja i starce i ugrožene koji se neće cijepiti na sud jer bi svjesno produživali lockdown te time destabilizirali ekonomiju i normalan život, necijepljenjem bi ugrožavali uz svoj i tuđe živote a ima ih i to možda i više nego mlađarije, nisu oni otok već dio društva kao i ostali

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 4:07 (Louis Pluto).
9 godina
neaktivan
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Sori. Obavezno cjepivo do prvog srednje skole. 

Od kad je prvi lockdown zapoceo do danas nisam promijenio misljenje,to je da nema smisla i ako nije apsolutan i pravila vrijede za sve. 

Da ne moram objasnjavati i pisati,znas i znate kako svijet funkcionira. Ne,ne mislim na masone i pip pip nego na "normalan" zivot. I u takvom je skoro nemoguce odrzati pravilno odrzavanje prevencije sirenja zaraze. Pokusat cu i navesti cu primjere ako me zamolis.

Anti 5G ce na kraju opet kupiti Mob s 5G,antivaxeri ce se usrati i cijepiti,ici kod doktora itd.,ravnozemljasi nece pasti s ruba Zemlje,glupan ce i dalje se napijati i trositi na kurve dok ce se zaliti kako nema para,kako ga kontroliraju masoni takav mozda nikad nece shvatiti. Najveci problem to ako se uhvatite u raspravi sa nekim iz ove grupe a da nije na forumu vjerojatno ce te se potuci.

Mi ili vi "normalni" koji se protivite odabiru ne cijepljenja koje nije obavezno isto pomalo spada u ovu gore grupu. 

U moje tijelo nece,ako dozivim te stare nemocne godine potrudit cu se da sto manje kompliciram zivot ostalima. 

31°C 90god,mladi su ovo ono. 

 

Ihush nauci me!

 

 
1 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Jedino za što ću bit odgovoran je smanjenje vlastitog IQa. Dok čitam tvoje postove kako bi uveo diktaturu, kako napadaš da ćemo bit krivi.... Sve mi više opada IQ. Takvo plitko razmišljanje još nisam vidio. Smatram te likom koji svako jutro na fejs stavlja objavu sa slikom "dobro jutro", koji lizne prst kad čita novine na mobitelu, nadam se da tipkaš s dvije ruke.
Mislim da si neki troll. Molim te, stavi i mene na listu blokiranih da sebe zaštitim.
Pararera
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 8:03 (Pararera).
12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Louis Pluto kaže...
Pararera kaže...
Pričam napamet brojke, ali recimo da u HR ima 40t smrti godišnje. To je cca 100+ smrti dnevno.
Smrtni slučajevi od drugih bolesti se ne broje? Jedno je umrijeti s COVIDom, jedno je umrijeti od COVIDa.

Planiraš stvoriti imunitet krda s cijepivom upitne kvalitete? Svaka ti čast.
COVID je u Italiji pronađen i prije nego što je prijavljen prvi slučaj. Ko zna koliko je on među nama.

 za ove smrti bit ćeš odgovoran, moći ćeš o njima direktno odlučivati cijepljenjem, cjepiva koja će biti puštena u promet su prošla sve faze testiranja uz velike postotke učinkovitosti i uobičajene nuspojave...

 

 

"cjepiva koja će biti puštena u promet su prošla sve faze testiranja uz velike postotke učinkovitosti i uobičajene nuspojave..."

Od kojih je jedna alergijska reakcija, ne preporuča se osobama sa alergijama.

To su izjavili tek nakon što je nekoliko ljudi razvilo alergijsku reakciju, time sljedi da ti ubijaš ako tjerašsve na cijepljenje, ne mogu se svi cijepiti, nisam protiv, ali sam suzdžan jer sam i sam alergičar i imao sam reakciju na neka cijepiva (Vojska) i ljekove.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 8:22 (mGT).
15 godina
odjavljen
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ako cjepivo nije obavezno, onda ne može biti ni uvjet za posao, osim ako je u opisu posla putovanje u zemlje u kojima je obavezno. 

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MrBlc kaže...

Ako cjepivo nije obavezno, onda ne može biti ni uvjet za posao, osim ako je u opisu posla putovanje u zemlje u kojima je obavezno. 

 2/3 njegovatelja u domovima za starije se ne želi cijepiti. Kako dozvoliti takvima da rade kada postoji cjepivo? Nije li mantra bila 'zaštitimo starije, pustimo ostale da žive?' OK, nek rade, ali u skafanderima po ljeti na +30°.

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
mGT kaže...

 

"cjepiva koja će biti puštena u promet su prošla sve faze testiranja uz velike postotke učinkovitosti i uobičajene nuspojave..."

Od kojih je jedna alergijska reakcija, ne preporuča se osobama sa alergijama.

To su izjavili tek nakon što je nekoliko ljudi razvilo alergijsku reakciju, time sljedi da ti ubijaš ako tjerašsve na cijepljenje, ne mogu se svi cijepiti, nisam protiv, ali sam suzdžan jer sam i sam alergičar i imao sam reakciju na neka cijepiva (Vojska) i ljekove.

 

 

 

 Ja ne znam je li ovo što neki ovdje rade iz neznanja ili iz pokvarenosti. Obveznog cijepljenja neće bit. Ako bi zbog nekog katastrofalnog scenarija i bilo obvezno cijepljenje, to ne znači da bi se cijepili ljudi čije zdravstveno stanje to ne dozvoljava. Eto kažeš, bio si u vojsci. Pretpostvljam kad je služenje vojnog roka bilo obvezno. Jesu li svi morali u vojsku? 

12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MrBlc kaže...

Ako cjepivo nije obavezno, onda ne može biti ni uvjet za posao, osim ako je u opisu posla putovanje u zemlje u kojima je obavezno. 

 Daj ljudi prestanite svoja razmišljanja iznositi kao činjenice. Nije svaki posao isti i normalno da za neke poslove cijepljenje na određene bolesti može biti obvezno a za druge ne. Ne da može nego već i je.

3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Korona je sezonska. Da nije bilo testiranja ljeti ne bi ni znali da je tu.
Pararera
15 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Pararera kaže...
Korona je sezonska. Da nije bilo testiranja ljeti ne bi ni znali da je tu.

 

Ja sam se zarazio početkom 9.mj, od ljudi koji su se zarazili krajem 8.mj. Imao sam 10 dana temperaturu, njuh još uvijek nemam kako je bio.

Koja je to točno sezona o kojoj pričaš?

 

Testiranje i služi da ljudi znaju da je tu. No da nije bilo virusa ne bi bilo ni testiranja, a ne obrnuto.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 9:41 (Bitanga).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Pararera kaže...
Korona je sezonska. Da nije bilo testiranja ljeti ne bi ni znali da je tu.

 Izvlačiš pravilo iz jednog primjera. Prošlo ljeto je bilo početak pandemije i u njega smo ušli s malim brojem zaraženih, a i dalje se usprkos mjerama širila zaraza i ljudi su umirali, samo u manjem broju. Da sada krene ljeto sigurno ne bi bilo tako blago kao prošlo.

 

Osim toga poanta mog posta nema veze s ljetom, nego obavezom domova da štićenicima osiguraju sigurnost.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice