Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?

poruka: 133
|
čitano: 22.976
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?".
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
Lovac kaže...

Malo se i trolla ovdje.
a) RDR 2 je dobra igra, daleko od toga
b) ima previše loših strana za 90+ kategoriju, čisto objektivno bez obzira na ukuse; to što je iza njega Rockstar/sav hype i izgleda kao pravi eye candy je drugi par cipela
c) Spominje se W3; iako su različite igre, RDR 2 je barem klasu ispod kao proizvod

d) ima nas koji ne cmizdrimo već imamo sasvim nevjerojatno PC i konzolu ; što se mene tiče ne mora na PC
e) ponavljam, trollanje. Do not feed the troll. Neka se dečko ceri kako je svima tu rekao svoje

 Ajde nabroji "previše loših strana", u usporedbi sa ostalim igrama naravno. Baš me zanima.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
Isto kao i rdr jedinica
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
8 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?

A spomenuti će ti pad fps ili nizak fps na odnosu mogućih 60fps na PC-iju što ja smatram glupo uspoređivat jer ovih 30fps na ps4 pro glatko klizi i odlično šljaka i ovo šta sam ja dosad u igri prošao čista 10+ i dalje smatram da 30fps na konzoli nije i nemože bit isto kao na PC-iju jer su to totalno drugčije koncepcije platformi i nefunkcioniraju na iste načine.

Onda če ti spmenut dosadno jahanje od točke A do točke B (meni osbno a ni mnogima to nije dosadno jer usput i između možeš 100 čuda zanimljivih radit od lova na velike zvjeri do traženja blaga ili pljačkanja karavna i slično) inače vjerovatno će rockstar u nekoj ubrzo zakrpi omogučit teleport od točke A do točke B ali ok.

Onda če ti spomenit dosta toga drugog šta veze sa vezom niđe nema :)

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.10.2018 17:27 (Seki001).
Moj PC  
0 6 hvala 0
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?

Lijep svijet s previše praznog putovanja (držanje "X" je samo da imaš osjećaj da radiš nešto...), razvučenosti, dosade, priglupi neprijatelji, frame dropovi itd (piše u postu na prošloj stranici). Ima srećom i jako dobrih strana, ali brate ovo nije igra "za deset".
Btw., zašto se razapinje kad netko veli da nije igra svih igri (a nije); baš sam bacio oko na meta (user score). Pa igri ne ruše ocjene samo one nule frustriranih PC-aša, ima more objektivnijih ljudi i vidim da nisam jedini koji je tako doživio igru.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
1 3 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?

A nisam ni ja rekao da su svi na metacritic PC useri dali 0/10 ali jedno 90% jeste što se i vidi iz njihovih komentara kad se razotkriju do kraja.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
Seki001 kaže...

A spomenuti će ti pad fps ili nizak fps na odnosu mogućih 60fps na PC-iju što ja smatram glupo uspoređivat jer ovih 30fps na ps4 pro glatko klizi i odlično šljaka i ovo šta sam ja dosad u igri prošao čista 10+ i dalje smatram da 30fps na konzoli nije i nemože bit isto kao na PC-iju jer su to totalno drugčije koncepcije platformi i nefunkcioniraju na iste načine.

Onda če ti spmenut dosadno jahanje od točke A do točke B (meni osbno a ni mnogima to nije dosadno jer usput i između možeš 100 čuda zanimljivih radit od lova na velike zvjeri do traženja blaga ili pljačkanja karavna i slično) inače vjerovatno će rockstar u nekoj ubrzo zakrpi omogučit teleport od točke A do točke B ali ok.

Onda če ti spomenit dosta toga drugog šta veze sa vezom niđe nema :)

To Roki, neka si ti to sve prostudirao  Imaš pivo

Daj se izvadi iz svoje guzice; 30FPS-a na telki s gamepadom sasvim je ok, a to što igra često ne radi tako na standardnog PS-u 4 je druga stvar. Brutalno je zanimljivo jahati pun q i onda (100x viđeno) skenirati tragove životinja, pa ih sljediti.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.10.2018 17:38 (Lovac).
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?

Želim reći da nije nešto ludo zanimljivo, ili ti se svidi ili ne..
Podlegao sam hypeu i očekivao drugi dolazak spasitelja, evo mene je osobno igra malo razočarala. Tko voli nek izvoli, mislim da se nema smisla prepucavati jer će letjet kartoni.

EDIT: Evo popravio, "iz svoje guzice", a da bi nekog nabio na onu stvar, prvo to moraš i imati

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.10.2018 17:43 (Lovac).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
Seki001 kaže...

Poglete pijsijaši kako najveća THE IGRETINA svih vremena (bar za sad) tuče,obara,razbija rekorde svih rekorda u cijeloj ljudskoj povijesti gaminga 750 000 000 $ u tri dana:

 

http://www.ladbible.com/news/gaming-red-dead-reemption-2-hits-record-opening-weekend-in-history-20181030?source=facebook&fbclid=IwAR1flGga3PthEvidMgzmkHwR0HcTXys53B3ZDJzJ4SLOSIDrmO--akN6cGI

 

A vi ljepo sad laprdajte kako je sve repetatitvno,dosadno,već viđeno..itd,itd... i fino zagrlite tu vašu kanturinu u koju ste tko zna koliko lovetine istresli pa cmizdrite kako ova krasotica nije izišla za vaš omiljeni PC he he 

Izaći će samo treba čekat par godina dok se mi gospoda konzolaši prvo zasitimo onda vi nabrijavajte svoje priče kasnije dotle će nama u opticaju bit dostupna nova vrhunska ekskluziva ili više njih hhhh

 

  Kad sam ovo pročitao umro sam..

6 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?

Dok ovdje leticime prelistavam neulozne komentare i rasprave RDR2 zgrće vagone novaca svojim developerima

https://www.hcl.hr/vijest/red-dead-redemption-2-prodaja-3-129622/

U i međuvremenu dok ja i mnogi drugi čekamo PC verziju, imamo nešto "slično" već sada

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
Seki001 kaže...

Poglete 

 Toliko ti je zabavna da više provodiš tu na forumu pišući o njoj nego što se igraš 😂 probaj jedan običan rocket league na konzoli i na pcu , razlika svemir i zemlja u korist pc-a ,možda progledaš (iako jako teško, puno govori i tvoja jedna zvijezdica u 2 godine na forumu)

15 godina
online
Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?

Mali balonja zabrijo da ljudi koji vise vole pc imaju samo PC ;) jao... koliko moras biti limitiran u pm.. Samo decko na PC-u je svaka igra koje je dosla i na konzolu 100 puta bolja nisam niti malo pretjerao em mozes igrato na 100+ frejmova em lijepse graficki izgleda..

Da ne pricam koliko si limitiran kad se veselis kako igra nece doci na PC jos par godina, ja kazem i ? Ako i kada dode na PC to ce biti kud i kamo bolje iskustvo igranja to je cinjenica.

I oni koji su igru prosli na konzoli htjet ce igrac na PC-u jer ce biti kud i kamo bolja...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2018 8:34 (toxic).
Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
offline
Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?

Mali debilko kaze dosta onda opet dodje prosrat 5 postova...mrs u krpe i ujutro u skolu dosta sramocenja

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?

pij-sij kmečavci tišina tamo!!!!

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 5 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice