Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?

poruka: 133
|
čitano: 23.104
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?".
12 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
Seki001 kaže...

30fps na konzoli nije isto kao 30fps kao na PC-iju!!! 

 

 Cuj ti kak se on tjesi, ajme tuge. 

8 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na

he he i ti skačeš sa RDR2 tema na ovu  RDR2 NO PC temu hhh aj fino dobro te je srest tu i tamo dragi moj pc kmečko :p

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2018 9:44 (Seki001).
12 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na

Ak se mogu smijati na dvije strane zasto si uskratiti gust? 

6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
Hexfire kaže...
sexytoiletpaper kaže...
 Ne mozes mijenjati opcije, ne mozes mijenjati rezoluciju ekrana, sve se vrti na max 60fpsa ili 30 na 4k.

 

 Dolaskom PRO-a donekle možeš mijenjati i opcije i rezoluciju. A ovo da se sve vrti na max 60 fps je i dalje nedosanjani san za plejku. Sve bitno  je uglavnom na 30 fps-a. God of War, Spiderman, Horizon, Red dead.

 A i to je tu i tamo pokoja igrica. Ali stvari tipa FIFA i sl. se vrte na 60. Mislio sam da se i GOW i Spiderman vrte na 60 na 1080p. Moja greska.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
Seki001 kaže...
Seki001 kaže...
Seki001 kaže...

 

Nemaš ti ništa prijatelju moj.

8 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?

PC master rejseri evo ja završio 3 poglavlje RDR2 main story ima ih preko 100 :p

 

Jel čekate da RDR2 dođe na "pc"  i kako izgleda to čekanje malo nama konzolašima objasnite? Ja samo čekam rdr2 online :)

Ove koje imaju i gaming pc i konzolu molim da neodgovaraju jer su izdajice svoje pc master rase!

Hvala unaprijed.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 4 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na

Pa onako, osim cinjenice da se ne ceka rdr2 sve ostalo klizi na 144+ hz i nema krvarenja ociju na 30 FPS-a sa dropovima. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2018 15:12 (war3_tft).
8 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
war3_tft kaže...

Pa onako, osim cinjenice da se ne ceka rdr2 sve ostalo klizi na 144+ hz i nema krvarenja ociju na 30 FPS-a sa dropovima. 

 Meni samo "krvari" srce i duša od tuge  što se ovi balabani iz rockstara nisu vama PC masterašima smilovali pa istovremeno i vama ponudili za vaše "zvijeri" da odigrate ovu ljepoticu od THE IGRETINE.

Stvarno ih sram može biti 

Napad je najbolja obrana :)
12 godina
offline
Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?

Ja već zaboravio na ove relacije PC-konzola.

Vi to za ozbiljno ili je ovo insiderska zahebancija?

 
6 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
ante_etna kaže...

Ja već zaboravio na ove relacije PC-konzola.

Vi to za ozbiljno ili je ovo insiderska zahebancija?

 A pusti djecu nek se zabavljaju 

5 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?

ovo nikad nece na pc

ms dao 40 milja za konzolu

sonly 40 milja da bude i na ps4 konzoli

 

 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na

 Taman sam prekjučer ko frenda bio kad je instalirao igru na PS4 Pro i igra se čini odlična kao i grafika, pogotovo ako se propisno prebaci na PC pa se potjera s finim GPU-om .  Pun pogodak bi bio da izađe i za PC.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
itomic009 kaže...

 Taman sam prekjučer ko frenda bio kad je instalirao igru na PS4 Pro i igra se čini odlična kao i grafika, pogotovo ako se propisno prebaci na PC pa se potjera s finim GPU-om .  Pun pogodak bi bio da izađe i za PC.

 Kakv je bio tebi dojam kao PC gameru naviknutom na 60 fpsa?

13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na

 E pa znaš šta, mogu ti reći da sam i imao dojam da to nije to iako nije trzalo uopće, taj jedno sat, sat i pol gameplay dijela što sam vidio i igrao. Ali ne mogu sad baš tu prosipati bisere kao neki dežurni s foruma . Tako da ono, vidi se da je grafika super ali da ipak fali puno oštrine i da je vjerojato FPS možda limitiran na 30 fps. No kako je to avantura, nije drama kao da se igra neki FPS ali dojam se osjeti da nije visok FPS. Ne znam sada je li to i do TV-a i postavki ili šta god, ali nije to to ko kod mene na kompu. Ali daleko od toga da se ne možeš normalno igrati kad ti se igra i kad je igra igriva .

8 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na

itomic009 ti mi se činiš kao jedan razuman i pametan pc master rejser za razliku od tvojih nekih kolega ovdje baš si simpa.

Ali moram te ražalostiti  ništa neće bit od RDR2 na PC-iju bolje ti je nabavi ps4 pro konzolu kao sav normaln svijet.

Ja ti iz iskustva govorim da igra glatko klizi preko ps4 pro konzole možda kažem možda su neki mali problemčići na običnom ps4 i slim modelu ali ništa strašno.

To ovi neki zlobni pc master rejseri iz zavisti zlobe i teške ljubomore pljuju po svemu šta se tiče konzola jer eto nemogu nikad igrat ovakvu RDR2 THE IGRETINU na svojoj kanti u koju su ulupali tko zna koliko a ono izbor igara blago reć živa žalost!!!

Napad je najbolja obrana :)
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na

 Ma neću sada sigurno kupovati PS4 na smiraju karijere, nego bi mogao PS5 nagdinu. 

16 godina
odjavljen
offline
Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?

Tak i ja razmišljam...

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
itomic009 kaže...

...Ne znam sada je li to i do TV-a i postavki ili šta god, ali nije to to ko kod mene na kompu. Ali daleko od toga da se ne možeš normalno igrati kad ti se igra i kad je igra igriva .

 mda, otprilike slično kao i gta5 na 30fps kad nisam skužio da je vsync ostao na pola

igraš, igra super izgleda, igrivo je i full zanimljivo, ali neki kujac ne valja i cijelo vrijeme imaš dojam da ne valja

 

čim isključiš vsync i igra slobodno radi na bar 50fps average, cijeli taj glupi osjećaj nestane i možeš normalno igrati - a radi se o istom tipu igre

možda se čovjek i može naviknuti na to, ali ja radije ne bih

8 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
itomic009 kaže...

 Ma neću sada sigurno kupovati PS4 na smiraju karijere, nego bi mogao PS5 nagdinu. 

 Sumnjam da će PS5 nagodinu al aj ako te to tješi čekaj i to kao i RDR2.

Vi na PC-iju ste navikli čekat kažu stari pametni ljudi pa tako i ja strpljen spašen .

Brijem da neće prije 2020-21.

Napad je najbolja obrana :)
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
Seki001 kaže...
itomic009 kaže...

 Ma neću sada sigurno kupovati PS4 na smiraju karijere, nego bi mogao PS5 nagdinu. 

 Sumnjam da će PS5 nagodinu al aj ako te to tješi čekaj i to kao i RDR2.

Vi na PC-iju ste navikli čekat kažu stari pametni ljudi pa tako i ja strpljen spašen .

Brijem da neće prije 2020-21.

 de dobro je

Sjedi 1
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
Seki001 kaže...
itomic009 kaže...

 Ma neću sada sigurno kupovati PS4 na smiraju karijere, nego bi mogao PS5 nagdinu. 

 Sumnjam da će PS5 nagodinu al aj ako te to tješi čekaj i to kao i RDR2.

Vi na PC-iju ste navikli čekat kažu stari pametni ljudi pa tako i ja strpljen spašen .

Brijem da neće prije 2020-21.

  A nije mi sila, kad dođe dođe. Nije da nemam šta igrat na kompu .

11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
Seki001 kaže...

PC master rejseri evo ja završio 3 poglavlje RDR2 main story ima ih preko 100 :p

 

Jel čekate da RDR2 dođe na "pc"  i kako izgleda to čekanje malo nama konzolašima objasnite? Ja samo čekam rdr2 online :)

Ove koje imaju i gaming pc i konzolu molim da neodgovaraju jer su izdajice svoje pc master rase!

Hvala unaprijed.

 ej debilko da ti nema PC-a, qurac bi ti igro online :D

 

znas,internet ti je od PCjaša...kao i tvoja konzolica koja ima procesor memoriju disk i sve ostalo kao PC.......sad si i ti PCjaš buhaha

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2018 19:26 (GSP).
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
Seki001 kaže...

30fps na konzoli nije isto kao 30fps kao na PC-iju!!! 

 

 3cm=3cm.... u teoriji i u praksi...nažalost pišo ti je mali...

 

 

IIII
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2018 19:35 (ZGamer).
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
Seki001 kaže..

Vi na PC-iju ste navikli čekat kažu stari pametni ljudi pa tako i ja strpljen spašen .

 šta čekamo ? 

8 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
loky4i4 kaže...
Seki001 kaže..

Vi na PC-iju ste navikli čekat kažu stari pametni ljudi pa tako i ja strpljen spašen .

 šta čekamo ? 

 A ništa nečekate 

 

Zato ste i otvorili pc master rejseri ovu temu kad će "Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?

Nadam se nikad jer ste bahati i naduti ko balon ali ima ljeka za to.

Napad je najbolja obrana :)
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
loky4i4 kaže...
Seki001 kaže..

Vi na PC-iju ste navikli čekat kažu stari pametni ljudi pa tako i ja strpljen spašen .

 šta čekamo ? 

 Još ovakvih...od 8 jutros igra R2D2 sa ekipom na Pc-u... 

IIII
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na

Bug ti je inače otvorio temu, isti onaj koji ti dopušta to tvoje baljezganje ali svemu dođe kraj.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
itomic009 kaže...

 Ma neću sada sigurno kupovati PS4 na smiraju karijere, nego bi mogao PS5 nagdinu. 

 Tako je.

8 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?

Ispričavam se PC majsteri ako sam vas sa bilo sučim uvrijedio komentirajući da će te se dobrano načekat dok ova ljepotica od THE IGRETINE dođe na vaše PC kante.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
Seki001 kaže...

Ispričavam se PC majsteri ako sam vas sa bilo sučim uvrijedio komentirajući da će te se dobrano načekat dok ova ljepotica od THE IGRETINE dođe na vaše PC kante.

 Dijete drago, nepismeno ako si ti sedamdeseto godište ja sam astronaut... (ako i jesi onda si intelektualno ostao u tim sedamdesetim)


Vidim da te ekstremno zabavlja trollanje i podbadanje ali isto tako vjerovatno ne vidiš koliko su ti komentari isprazni, glu*i i djetinjasti... Red Dead je ocigledno dobra igra, dobre su i God of War, Uncharted, Last of Us etc ali nekima od nas jednstavno nije isplativo niti zanimljivo baciti 2-3k kuna za konzolu "na zalazu" i onda usto bacati gomile novca na gore navedene igre koje imaju ili prije nemaju dovoljan replay value za kolicinu $ koje traže. 

Uđem u temu da vidim jeli postoji neka relevantna informacija o tome dali zanimljiva igra dolazi na PC i onda moram prelistati 3-4 stranice nekog idi*ta koji iz posta u post piše iste nebuloze...
Imaš igru, uživaj u njoj i odustani od prosipanja gluposti po forumu..., no realno neznam zašto se uopće obraćam nezrelom troll-u kao sto si ti...., opet ćeš terati po svojem.

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2018 21:51 (D3ViL).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice