Links-kupovina

poruka: 692
|
čitano: 357.272
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Links-kupovina
sandokan111 kaže...
SamoPitam3 kaže...

I tih 14 dana "bez da pitaju zasto" su se ogradili sa:

https://www.links.hr/hr/article/tablica-umanjenja-iznosa-povrata

Pa kome ne odgovara kupovina kod njih, mogu kupiti na drugom mjestu.

 Nemogu se oni ogradit od tog jer je zakonom propisano sto i kako. To sto netko pise, a kad se kosi s zakonom mogu objesit macku o rep.

 Nemas pojma ili opet pametujes bez da pogledas na link. Mogu se ograditi i ogradili su se... Zakonom je propisana i zastita trgovca kao i kupca.

Otvori slobodno trgovinu i bas me zanima kako ces gledati kada ti pocnu vracati proizvode sa ostecenom ambalazom i slicno.

 

P.S. Naravno, sada ocekujem da ces opet ispravljati krive Drine. Izvlaciti se eventualno opet na alkohol ili izvrtati moj odgovor.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.11.2018 1:30 (SamoPitam3).
9 godina
offline
Re: Links-kupovina
SamoPitam3 kaže...

Nemas pojma ili opet pametujes bez da pogledas na link. Mogu se ograditi i ogradili su se...

Mogu se ogradjivat koliko hoce ako to zakon ne podrzava. Imas neki link na clanak zakona koji kaze da se ovo moze. Ja s druge strane imam clanke zakona koji kazu da ovo ne mogu, a i milion puta ovako nesto nije proslo.

Imas raspravu o istoj stvari vec u temi za to i sve je napisano, ako trebas pomoc u trazenju oboje pomognem ti.

SamoPitam3 kaže...

Otvori slobodno trgovinu i bas me zanima kako ces gledati kada ti pocnu vracati proizvode sa ostecenom ambalazom i slicno.

Nek se onda zale onome tko je pisao zakone. To moj problem nije.

SamoPitam3 kaže...

Izvlaciti se eventualno opet na alkohol ili izvrtati moj odgovor.

Izvlaciti se na alkohol? Pa ti ni citati jadan neznas. Samo si mi bio smjesan onu vecer, vjerojatno radi alkohola jer smjesan nisi....

14 godina
offline
Links-kupovina

dakle, black friday popusti i ponuda vrijedi samo za jednu trgovinu u zagrebu i ne može se kupiti u webshopu?

zanimljiv odnos s kupcima ostatka hrvatske. više sramotan nego zanimljiv.

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Links-kupovina

Bok

Eto da se izjadam tu malo na forumu...
Došao danas u 4:15 ispred Links dućana, bio drugi u redu, čekao gotovo 4 sata, spavao 3 :)
Dućan se otvorio u 8:00, uđem i tražim PS4 i sve prodano???
Čovjek ispred mene kupovao RX580, ja bio prvi u redu za PS4.
Ja jasno pop*&$&#, tražim šefa poslovnice, jasno nema ga, tražim da vidim te fantomske račune kucane u 8:00:01, jasno ne mogu oni to meni pokazati.
Na video snimci se vidi da sam drugi u redu na njhovom face profilu, pitali djelatnika koji je proces kupovine, veli čovjek dođeš na blagajnu, tražiš platiš i pokupiš.
Napravio komentar na njihovom profilu, to su odmah pobrisali, šta reći...
Sve skupa jedna velika farsa i navlakuša i tamo više neću kupiti ni šaraf.
Ako Links ovo čita, htio bih im se zahvaliti što su napravili budalu od mene, ekipa svaka čast.

Pozz

 
9 0 hvala 0
11 godina
offline
Links-kupovina

Moj ti je savjet da kontaktiraš portale tipa 24sata i index jer netko od njih će te sigurno kontaktirati i objaviti vijest .... Ovo je stvarno bezobrazno s njihove strane .... Govna ...

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Links-kupovina
peltierzg kaže...

Bok

Eto da se izjadam tu malo na forumu...
Došao danas u 4:15 ispred Links dućana, bio drugi u redu, čekao gotovo 4 sata, spavao 3 :)
Dućan se otvorio u 8:00, uđem i tražim PS4 i sve prodano???
Čovjek ispred mene kupovao RX580, ja bio prvi u redu za PS4.
Ja jasno pop*&$&#, tražim šefa poslovnice, jasno nema ga, tražim da vidim te fantomske račune kucane u 8:00:01, jasno ne mogu oni to meni pokazati.
Na video snimci se vidi da sam drugi u redu na njhovom face profilu, pitali djelatnika koji je proces kupovine, veli čovjek dođeš na blagajnu, tražiš platiš i pokupiš.
Napravio komentar na njihovom profilu, to su odmah pobrisali, šta reći...
Sve skupa jedna velika farsa i navlakuša i tamo više neću kupiti ni šaraf.
Ako Links ovo čita, htio bih im se zahvaliti što su napravili budalu od mene, ekipa svaka čast.

Pozz

 Na snimci s Facebookove Links stranice se jasno vidi da jedna osoba uzima konzolu (verzija s Spidermanom)... Očito da nisi baš bio 'prvi' u redu za konzolu ili ti je konzola promakla na polici...

14 godina
neaktivan
offline
Links-kupovina

Kratki update, nakon što sam poslao mail na sve adrese u Linksu, ispričao što se dogodilo i digao teme na forumima, kontaktirali su me putem maila.
Ispričali su se radi nastalog nesporazuma. Rekli su da je nastala gužva i da se prodavači nisu snašli, te da mogu doći po konzolu po navedenoj cijeni.
Sreća je bila što se sve snimalo tako da nitko nije mogao osporiti da sam zbilja bio drugi u redu...
Na kraju sam uspio doći do konzole i lijepo je od Linksa što su uvidjeli propust i ispravili isti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 21:40 (peltierzg).
 
13 0 hvala 0
9 godina
offline
Links-kupovina

E vidis, ovo je happy ending. Sad ces valjda svugdje gdje si pisao i nadopisati to jer ovo se (barem kod nas) ne vidja cesto.

 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Links-kupovina
peltierzg kaže...

Kratki update, nakon što sam poslao mail na sve adrese u Linksu, ispričao što se dogodilo i digao teme na forumima, kontaktirali su me putem maila.
Ispričali su se radi nastalog nesporazuma. Rekli su da je nastala gužva i da se prodavači nisu snašli, te da mogu doći po konzolu po navedenoj cijeni.
Sreća je bila što se sve snimalo tako da nitko nije mogao osporiti da sam zbilja bio drugi u redu...
Na kraju sam uspio doći do konzole i lijepo je od Linksa što su uvidjeli propust i ispravili isti.

 odlicno. drago mi je sa se i kod nas firme trude imati sto pozitivniji odnos prema kupcu, i da su ti izasli u susret. 

 

 

10 godina
offline
Links-kupovina

Čovjek je otkrio prevaru kupaca, potrudio se izaći u medije, a na bug forumu ga se još i vrijeđa (na drugoj temi), uz činjenicu da mu se predbacuje da je sam kriv..

 

Nažalost, svi smo mi prisiljeni kupovati u navedenim trgovinama jer drugih nema..Živimo u šupku europe..Takve su nam i kvazi trgovine hr švercera..

A kakva im je praksa i odnos prema kupcima znamo i od prije..Nije nam trebao ovakav slučaj da bi "progledali"..

 

Veće iznenađenje je da se čovjeka napada ovdje..

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.11.2018 9:26 (boatenga).
 
10 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Links-kupovina
boatenga kaže...

Nažalost, svi smo mi prisiljeni kupovati u navedenim trgovinama jer drugih nema..

 Nismo, trgovina u HR imaš koliko hoćeš, nisu sve iste, isto tako nisi prisiljen stražarit pred trgovinom od 4 ujutro, sve je to izbor mušterije.

I svake godine ista priča, trgovine nas varaju, nećemo tamo više kupovati i onda opet navala u te iste trgovine čim je nešto sniženo malo više.

11 godina
offline
Re: Links-kupovina
sandokan111 kaže...

Sad ces valjda svugdje gdje si pisao i nadopisati to jer ovo se (barem kod nas) ne vidja cesto.

 pa nadopisao je ovdje, isto tako je nazvao i redakciju večernjeg lista i oni su to stavili kao update članka

očito je da se potrudio, najprije istjerat to na čistac i objaviti - što je dobro za nas potrošače, a zatim i dodati update na priču

 

svakako vrlo pozitivno, jer nije ovo jedini slučaj, već godinama slušamo priče o ljudima koji bi došli prvi ili drugi u trgovinu, da bi im rekli kako je nešto rasprodano

zato ih treba ovako prozvati i malo upristojiti - ili vlasnike trgovina koji lažno oglašavaju artikle koje nemaju ili zaposlenike koji tih par artikala sami pokupuju prije nego uopće otvore trgovinu

7 godina
protjeran
offline
Re: Links-kupovina
peltierzg kaže...

Kratki update, nakon što sam poslao mail na sve adrese u Linksu, ispričao što se dogodilo i digao teme na forumima, kontaktirali su me putem maila.
Ispričali su se radi nastalog nesporazuma. Rekli su da je nastala gužva i da se prodavači nisu snašli, te da mogu doći po konzolu po navedenoj cijeni.
Sreća je bila što se sve snimalo tako da nitko nije mogao osporiti da sam zbilja bio drugi u redu...
Na kraju sam uspio doći do konzole i lijepo je od Linksa što su uvidjeli propust i ispravili isti.

 Sad u jutarnjem vidio clanak o tebi, drago mi je da si izganjao zasluzenu konzolu s popustom    

7 godina
neaktivan
offline
Re: Links-kupovina
Ipak si se proda za popust hehe, sad su divni krasni :)
10 godina
offline
Links-kupovina

Da links ima pametnu pr službu, naparavio bi od ovog kao "lijepu priču" o dobroti i altruizmu te poklonio plejstešn dječaku, naravno sve snimljeno, popraćeno u svim medijima i televizijama, jedno pet dana..

A vijest bi bila prva u dnevniku novatv uz andriju jarka koji bi izvještavao iz ulice ispred ulaza..

 

Veze nemaju..lol

 

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Links-kupovina
boatenga kaže...

Nažalost, svi smo mi prisiljeni kupovati u navedenim trgovinama jer drugih nema..Živimo u šupku europe..Takve su nam i kvazi trgovine hr švercera..

A kakva im je praksa i odnos prema kupcima znamo i od prije..Nije nam trebao ovakav slučaj da bi "progledali"..

 Ti si jedan od onih koji nikad nije sretan. Valjda u nekoj idili u glavi zivis gdje svi sve rade kako bi pomogli jedni drugima i nema nikakvih zala na svijetu. On se izborio za sebe i trgovina je izasla u susret i to je sve. Svaka cast i njemu i trgovini. Sto se tocno dogodilo s tom playkom nikad necemo znat, al dramit o supku europe i opet kukat kad se i dobro sve zavrsi je u najgoru ruku upitno s cime si ti ikad sretan. Al dobro nebitno, samo sam se osvrnuo.

picajzla0707 kaže...

pa nadopisao je ovdje, isto tako je nazvao i redakciju večernjeg lista i oni su to stavili kao update članka

očito je da se potrudio, najprije istjerat to na čistac i objaviti - što je dobro za nas potrošače, a zatim i dodati update na priču

 

svakako vrlo pozitivno, jer nije ovo jedini slučaj, već godinama slušamo priče o ljudima koji bi došli prvi ili drugi u trgovinu, da bi im rekli kako je nešto rasprodano

zato ih treba ovako prozvati i malo upristojiti - ili vlasnike trgovina koji lažno oglašavaju artikle koje nemaju ili zaposlenike koji tih par artikala sami pokupuju prije nego uopće otvore trgovinu

 Pa sve 5, nisam pratio slucaj detaljno bio sam cijeli dan u banani od tog BF vukla me zena po trgovinama a nakon 30 minuta tako neceg dobijem slom zivaca i radje bi pretovario kamion vreca cementa nego to prozivljavao, al tako je kako je. Ako je stvarno to i napravio super. Pohvale za oboje i tako i treba biti. Ono sam nadopisao cisto jer ima ovih kojima nikad nije pravo pa i kad se netko potrudi ispravit stvar i dalje su nesretni.

Cervinjo kaže...
Ipak si se proda za popust hehe, sad su divni krasni :)

Evo, ni kad se stvari isprave ne valja... Bezvezni komentari. Da sam mladji bi uredno sjeo tamo ako mi netko kaze da mogu dobit ps za 50% cijene. Netko nebi netko bi.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Links-kupovina
Ma šalim se ja malo, svaka čast čovjeku..tako se bori za svoje dijete !
11 godina
offline
Re: Links-kupovina
sandokan111 kaže...

 Pa sve 5, nisam pratio slucaj detaljno bio sam cijeli dan u banani od tog BF vukla me zena po trgovinama a nakon 30 minuta tako neceg dobijem slom zivaca i radje bi pretovario kamion vreca cementa nego to prozivljavao, al tako je kako je. Ako je stvarno to i napravio super. Pohvale za oboje i tako i treba biti. Ono sam nadopisao cisto jer ima ovih kojima nikad nije pravo pa i kad se netko potrudi ispravit stvar i dalje su nesretni.

 ma slučaj je zapravo izvrsna stvar, da je takvih slučajeva po novinama bilo više, već davnih dana bi imali standarde u odnosu kupac-trgovac kakve uživaju građani razvijenijih zemalja (koliko god to izgledalo kao floskula)

nije niti kod njih bilo uvijek med i mlijeko, no malo po malo su ti standardi postali standardi zato jer su tamo tvrtke shvatile da im negativni publicitet čini štetu veću od koristi koju imaju ovakvim sitnim podvalama i lopovlucima

 

međutim, kod nas se proziva takve ljude koji se odluče boriti za svoja prava, naziva ih se budalama što stoje satima pred trgovinom i to od strane onih koji smatraju da su oni 'pametni' i elita, pa kupuju online fino doma iz fotelje i ne nasjedaju na ovakve gluposti

kao da neki žele da nas trgovci guze i nije im jasno da svaka ovakva pobjeda znači da će trgovac dvaput razmisliti prije nego te ide zajebat - ne samo na bf akciji, nego i u svemu drugom, pa tako i u šopingu online 

 

meni se isto ne da stajati ispred linksa satima, ali ako naletim u trgovini na akciju nečega što mi treba - pa naravno da ću kupiti i biti sretan što sam uštedio, ali ne želim poslije skužiti da akcije zapravo nije niti bilo, da je cijena prije akcije umjetno napumpana i da su me napravili budalom

a to je ista stvar kao i ovo sa bf i ako će ovaj slučaj pomoći da links razmisli i u drugim slučajevima, poput napumpavanja cijena prije akcije ili bilo koje druge nepoštene trgovačke prakse, onda ovom čovjeku mogu samo reći - hvala

11 godina
neaktivan
offline
Links-kupovina

Može netko napisati kakvi su bili deal-ovi u Linksu za ekipu koja je dosla odmah u 8 ujutro, ja sam dosao oko 10h i naravno vecina dobrih stvari je bila razgrabljena. Logicno, nista se ne žalim, samo me zanima sto je ekipa kupila na dobrom popustu? Vidio sam par etiketa sa cijenama za neke sennheiser slusalice preko 3000kn(ako se ne varam) pa 50% na njih...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Links-kupovina

Da, i mene bi cisto zanimalo sto se dalo uhvatit a da se ne mora kempirat od 4 u jutro :) Cisto iz znatizelje.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Links-kupovina

 Moj slučaj. Na Cyber Mondey sam želio kupiti 17 artikala. Kod plaćanja dva artikla su bila nedostupna i uredno platim preostalih petnaest. Danas primim paket sa dva artikla koja sam kupio onako usput (četka za roštilj i roštilj rukavica). Od ostalih kompjuterskih elemenata ni traga. Ovo je baš ruganje, nisu trebali poslati ni to. Bez ikakvog objašnjenja ili isprike. Koja banda!

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Links-kupovina

Sličan slučaj, kolega je na moju sugestiju na Cyber Monday naručio Crucial SSD od 525 GB i još jedan SSD od 120 GB i miš. Juče mu stigao mail da Crucial SSD ni miš nisu dostupni i da imaju samo ovaj manji SSD. Naravno otkazao je narudžbu.

Nije mi jasno da odmah kod narudžbe nisu mogli obavijestiti da proizvodi nisu dostupni nego tek dva dana poslije.

Totalno neprofesionalno.

13 godina
offline
Links-kupovina

Ista stvar narucija misa u pon, posli dva dana mail narudzba otkazana sve rasprodano. Navlakusa teza.

Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Links-kupovina

Prošli tjedan naručio dron, došao u roku 2 dana i bez ikakvih problema, sve 5 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Links-kupovina

26og opet nesto spremaju u Vinkovcima, jos su im komentari i za poslat poruku ugaseni na fb ugaseni, malo su se opametili pa su napisali koliko komada cega prodaju, a mozda i bacicka dolazi u Vinkovce hahahaha, tko ide? :))))

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2019 8:35 (GoogleHydrant).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pozdrav,,,

Htio sam pitati sljedeće; imam u kompu DDR3 4GB(1600MHz) i htio sam nadograditi sa ovim ramom: 4 Memorija PC-12800, 4 GB, G.SKILL DDR3 series, F3- 1600C11S-4GNT, DDR3 1600MHz. Jesam li izabrao dobar? Htio sam poklopiti brzine, a i veličine. 

    Hvala, Daniel

 

0 Dobro
0 Nije dobro
danielB
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2019 13:44 (danći123321).
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Links-kupovina

Ako ne mozes naci istu, onda nadjes sto slicniju po specifikacijama,

vrsti chipova, jednostrana/dvostrana i uglavnom onda nema problema.

 

Ni ja nisam mogao naci Kingston koji mi je OEM dosao sa laptopom, pa sam uzeo G.Skill koji ima iste chipove, frenkvenciju, napon i latencije,

ustekao i radi skroz OK sa Kingstonom OEM for MSI memorijom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Links-kupovina

Sta rade ovi na tresnjevci ? Znaci u utorak narucio, u srijedi stiglu u poslovnicu i od tad stoji (iliti oni odgovaraju na mail) da se posiljka priprema za izdavanje, znaci ista stvar u cetvrtak, petak a vjerovatno ce tak bit i danas... Taman sam si zadao da cu u subotu (danas) radit kompletno ciscenje kompa tak da u nedjelju mogu bit miran, ali izgleda nista od toga... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Links-kupovina

Samo cu ovde napisat jedno iskustvo sa Links servison iz Zagreba,inace kupujen u Linksa otkad se otvorija i nisan nikad ima losa iskustva samo dobra.Slaga san kod njih kompjuter 4 puta dosad i sve su mi uvik napravili kako triba.Zadnji put kad su mi tribali posla san in PC konfiguraciju na nadogradnju i kad je bilo to sve gotovo,kad san dosa kuci primjetija san da nisu spojili SATA express kabel sa prednjeg USB upravljaca na plocu i katoda u spremniku vode od tekucine za ladenje ne svitli jer nedostaje kabel koji ide iz spremnika na struju.Ovo sa SATA express kabelon je stvarno sitnica i kabel san sam spojia.Posla san in u vezi ovoga prigovor na adresu servisa i dobija san odgovor da ce provjerit sta je bilo sa kabelon od spremnika vode.Taj odgovor san dobija 18.02.2019. i vise mi se nisu javljali nakon toga.Znaci,uglavnon moja iskustva sa Linkson su dobra,samo malo iman sitnih prigovora na rad njihovog servisa.

Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Links-kupovina

links/links servis sve pohvale u mojem slučaju od prije 20-ak dana

 

dobio DOA 9700k, doduše ne skroz, nije radio na stock ali je radio na ultra sapunatorskih 5ghz 1.25V , no šteta i pri takvom radu je imao stalno pozadinske greške (ne radi nestabilnosti) u idlu čak bacao greške...

prvi dan ga odnio u trgovinu, drugi dan išao do srevisa, treći dan ga testirali i odobrili zamjenu.... za manje od 48h sam imao novi proc  u kompu

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice