Links-kupovina

poruka: 692
|
čitano: 356.797
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Re: Links-kupovina
Arienos kaže..

 

 

A cek, povrat ide zbog sta otiska prsta na naljepnici uredjajA ?

 

 

Ili je uređaj korišten ili nije. A za to odgovara trgvac. Niti ja ne želim laptop koji ne netko raubao kao divlji 10ak dana, pa ga je potom odlučio vratiti. Niti znam što je taj netko s njime radio niti želim takav uređaj - jer se prodaje kao nov i nekorišten. Ako je korišten, cijena ne može biti jednaka kao nekorištenom i takav proizvod mora biti označen, što kod nekih jest (npr. kod Neutrina takvo što piše na Webu).

15 godina
protjeran
offline
Re: Links-kupovina
Boris grozni kaže...
 nazalost nisu imali ova dva gore no bio je i jedan Grundig koji mi se svidio, covjek mi sve objasnio i još mi reko da neuzimam neku vecu seriju jer se masovno vracaju na reklamaciju uzeo kod njih tv. Hgshop bravo, Links sramota.

 super, uvalili ti Grunding... još su ti slagali da ljudi bolje marke vraćaju..

to je trgovina.

Baš sam ja htio to napisati, ali si me pretekao

Ovi u Hg šrotu bi mu učinili uslugu da su ga ignorirali

Sve što imam u životu sam ukro, jedino sam vozačku kupio
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.12.2021 13:22 (popo).
2 godine
offline
Re: Links-kupovina
Boris grozni kaže...
A ti se kao kužiš u televizore?

 Da, jako dosta...

3 godine
offline
Links-kupovina

12.3. je bila akcija na Razer mis u Linksu za koji sam napravio narudbu, pisalo je jos 5 komada! status naloga i dalje u toku, nekuzim tu prodaju i akciju majke mi!

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.3.2022 11:36 (Boris grozni).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Links-kupovina
Primjer dobre prakse. Tako bi trebao raditi svaki trgovac koji prodaje monitore, laptope, tablete...

To bi i njima išlo u korist jer ne bi mogao reklamirati tv kao recimo oštećen da nešto naknadno primjetiš jer si ga pregledao i dao potpis/ili imaju video nadzor.
3 godine
offline
Links-kupovina

Evo i 3 narudba na akciji da sam nesto kupio i cisti odjeb opetrobe nema! Pa nekužim kakvo je to poslovanje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Links-kupovina
Boris grozni kaže...

Evo i 3 narudba na akciji da sam nesto kupio i cisti odjeb opetrobe nema! Pa nekužim kakvo je to poslovanje?

 1.) Robe nema, ali je pisalo da ju imaju u trenutku naručivanja?

2.) Robe nema, naručio si, platio, ali nikada nije stiglo na kućnu adresu?

3 godine
offline
Re: Links-kupovina
zelenapaprika kaže...
Boris grozni kaže...

Evo i 3 narudba na akciji da sam nesto kupio i cisti odjeb opetrobe nema! Pa nekužim kakvo je to poslovanje?

 1.) Robe nema, ali je pisalo da ju imaju u trenutku naručivanja?

2.) Robe nema, naručio si, platio, ali nikada nije stiglo na kućnu adresu?

 https://www.links.hr/hr/discounted-products/informatika-01

evo uzmi odavde bilo kaj dobit ces k, samo da je narudba napravljena i da ces biti obavijesten nikada da pokupis robu

12 godina
neaktivan
offline
Links-kupovina

Moje osobno iskustvo kod njih sa takvim narudžbama (razne akcije) je kad platim odmah karticom uvijek iskopaju od nekud naručeno, ali kad odaberem plaćanje kod preuzimanja u trgovini ili pouzećem svaki put dobijem od*eb. Možda nije pravilo, ali kod mene se tako ponovilo dovoljno puta da sad uvijek platim odmah karticom. 

 
1 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Links-kupovina
Boris grozni kaže...

 https://www.links.hr/hr/discounted-products/informatika-01

evo uzmi odavde bilo kaj dobit ces k, samo da je narudba napravljena i da ces biti obavijesten nikada da pokupis robu

 De molim te...

U zadnja 2 mjeseca sam napravio nekih 7-8 narudžbi u Linksu baš na raznim akcijama.

Ne da sam dobio sve nego sam dobio ekspresno brzo, čim sam obavio narudžbu idući dan već dostavna služba šalje mejlove.

Evo jučer baš kupio ovaj Realme 8 što je bio na akciji, GLS ga je danas preuzeo i sutra je kod mene.

Stvarno ne znam kakvih ti problema imaš ali to što pišeš su za mene gluposti i laži.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.4.2022 15:52 (thermo).
3 godine
offline
Re: Links-kupovina
thermo kaže...
Boris grozni kaže...

 https://www.links.hr/hr/discounted-products/informatika-01

evo uzmi odavde bilo kaj dobit ces k, samo da je narudba napravljena i da ces biti obavijesten nikada da pokupis robu

 De molim te...

U zadnja 2 mjeseca sam napravio nekih 7-8 narudžbi u Linksu baš na raznim akcijama.

Ne da sam dobio sve nego sam dobio ekspresno brzo, čim sam obavio narudžbu idući dan već dostavna služba šalje mejlove.

Evo jučer baš kupio ovaj Realme 8 što je bio na akciji, GLS ga je danas preuzeo i sutra je kod mene.

Stvarno ne znam kakvih ti problema imaš ali to što pišeš su za mene gluposti i laži.

 

 

 bravo za tebe

14 godina
offline
Re: Links-kupovina
thermo kaže...
Boris grozni kaže...

 https://www.links.hr/hr/discounted-products/informatika-01

evo uzmi odavde bilo kaj dobit ces k, samo da je narudba napravljena i da ces biti obavijesten nikada da pokupis robu

 De molim te...

U zadnja 2 mjeseca sam napravio nekih 7-8 narudžbi u Linksu baš na raznim akcijama.

Ne da sam dobio sve nego sam dobio ekspresno brzo, čim sam obavio narudžbu idući dan već dostavna služba šalje mejlove.

Evo jučer baš kupio ovaj Realme 8 što je bio na akciji, GLS ga je danas preuzeo i sutra je kod mene.

Stvarno ne znam kakvih ti problema imaš ali to što pišeš su za mene gluposti i laži.

 

 

Boris nam je u biti nehotice svima pomagao za mob jer sam vidio jučer njegov post, kliknuo na te popuste koje je linkao,listao ih i vidio Realme 8 i napravio naruđbu,isto mi stiže sutra Realme 8 za 824 kune i besplatnom dostavom,po trackingu preuzeo ga je Overseas jutros(moglo se birati Overseas ili GLS),a malo nakon toga su ga uputili meni na odredište.Stavio sam link na forum za mob i još neka ekipa sa foruma je kupila,bio je i jutros još neko kratko vrijeme raspoloživ.

BE HAPPY 要開心 : )
5 godina
neaktivan
offline
Links-kupovina

Kakvo je iskustvo kupnje računala u Linksu? Kakvo je cijenom i servisom u odnosu prema drugim trgovinama?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Links-kupovina
Pozz. Jel netko zna, kod kupnje monitora preko web shopa, jel moguće povrat robe u roku od 14 dana, ako recimo nisam zadovoljan sa proizvodom. Jel ovo što piše na njihovoj stranici vezano za povrat nemam pojma, ne mogu razumjeti uopće to što piše, brdo nekih propisa
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.6.2022 12:04 (sage).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Links-kupovina
Ja sam Linksu jednom vraćao monitor kupljen preko web shopa i izvršili su mi povrat uz umanjenje od nekih 10% zbog otvaranja ambalaže. Mislim da im isto negdje i piše u uvjetima.
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Links-kupovina
sage kaže...
jel moguće povrat robe u roku od 14 dana, ako recimo nisam zadovoljan sa proizvodom.

 Mozes

display name ivo kaže...
Ja sam Linksu jednom vraćao monitor kupljen preko web shopa i izvršili su mi povrat uz umanjenje od nekih 10% zbog otvaranja ambalaže. Mislim da im isto negdje i piše u uvjetima.

 Zavaljalo te za 10%

12 godina
online
Re: Links-kupovina
I meni...I još smješniji je što je ambalažu oštetio njihov čovjek kad je provjeravao jel sve tu. Nikad gore iskustvo oko povrata nisam imao.
Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Links-kupovina

Nije ništa zavaljalo, tako je kako je, s obzirom na sve, to bi realno trebalo bit tako kod svih...

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Links-kupovina
cvaja997 kaže...

Nije ništa zavaljalo, tako je kako je, s obzirom na sve, to bi realno trebalo bit tako kod svih...

 

Ima ovaa zanimljiva stavka...

 

(6) Potrošač je odgovoran za svako umanjenje vrijednosti robe koje je rezultat rukovanja robom, osim onog koje je bilo potrebno za utvrđivanje prirode, obilježja i funkcionalnosti robe.

 

Tako da osim ako kupac nije konjina i sve razdere to nemože biti umanjenje. Kao ni transportna oštečenja.

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.6.2022 21:50 (Alfa_R).
4 godine
offline
Re: Links-kupovina
Alfa_R kaže...
cvaja997 kaže...

Nije ništa zavaljalo, tako je kako je, s obzirom na sve, to bi realno trebalo bit tako kod svih...

 

Ima ovaa zanimljiva stavka...

 

(6) Potrošač je odgovoran za svako umanjenje vrijednosti robe koje je rezultat rukovanja robom, osim onog koje je bilo potrebno za utvrđivanje prirode, obilježja i funkcionalnosti robe.

 

Tako da osim ako kupac nije konjina i sve razdere to nemože biti umanjenje. Kao ni transportna oštečenja.

 Konjina kažeš...

 

Kupio sam kod njih monitor. Evo mi kutijetine u sobi. Držim ju tu još par dana u slučaju da monitor pokaže znakove loše izrade, kvara i sl. A onda ću kutiju baciti. Imam doplatu jamstva na 5 godina (3 osnovno + 2 dodatno). Ali kutiju neću čuvati 5 godina. Monitor stoji na stolu i radi. Nit ga kamo nosim nit ga diram, osim što obrišem prašinu s njega. I bogme će ispoštovati to jamstvo kako god znaju ako se išta dogodi. 

5 godina
offline
Links-kupovina

Za to dodatno jamstvo kod njih je odgovorna uniqua, a ne links. To je natezanje sa nekim drugim opet

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Links-kupovina
zelenapaprika kaže...
 Konjina kažeš...

 

Kupio sam kod njih monitor. Evo mi kutijetine u sobi. Držim ju tu još par dana u slučaju da monitor pokaže znakove loše izrade, kvara i sl. A onda ću kutiju baciti. Imam doplatu jamstva na 5 godina (3 osnovno + 2 dodatno). Ali kutiju neću čuvati 5 godina. Monitor stoji na stolu i radi. Nit ga kamo nosim nit ga diram, osim što obrišem prašinu s njega. I bogme će ispoštovati to jamstvo kako god znaju ako se išta dogodi. 

 

Pa da. Ako kupac koji ima imalo namjeru vratiti robu pod 14. dana razdere kutiju kao konjina onda imaju pravo na umanjenje vrijednosti i kompletno je zasluženo. Ako se otvori bez oštečenja (koliko god je to moguće) i probaju umanjiti - na nosim se  nabije ova stavka ZZOP-a.... pa ako inzistiraju nek to tumače inspektorima...  

 

Za jamstvo možeš s kutijom što god hoćeš.. Čak je i njima odnjeti i oni je moraju zbrinuti, a onda im pada u vodu da je ista potrebna za reklamaciju.

Ali pustimo to, ja isto čuvam sve kutije za eventualno jamstvo i prodaju... pa mogu slati bezbrižno... 

 

9 godina
offline
Re: Links-kupovina
cvaja997 kaže...

Nije ništa zavaljalo, tako je kako je, s obzirom na sve, to bi realno trebalo bit tako kod svih...

 Ti sljedeci put ostavi 40%, zasto se zaustavit samo na 10%.

zelenapaprika kaže...
I bogme će ispoštovati to jamstvo kako god znaju ako se išta dogodi. 

 Za mat. nedostatke i jamstva ti ne treba ambalaza. Ovo samo ako kupujes na daljinu pa nisi siguran hoces li zadrzati ili ne u roku od 14 dana.

4 godine
offline
Re: Links-kupovina
SamoPitam3 kaže...

Za to dodatno jamstvo kod njih je odgovorna uniqua, a ne links. To je natezanje sa nekim drugim opet

 Sve 5. I dalje imaju obavezu.

4 godine
offline
Re: Links-kupovina
Alfa_R kaže...
zelenapaprika kaže...
 Konjina kažeš...

 

Kupio sam kod njih monitor. Evo mi kutijetine u sobi. Držim ju tu još par dana u slučaju da monitor pokaže znakove loše izrade, kvara i sl. A onda ću kutiju baciti. Imam doplatu jamstva na 5 godina (3 osnovno + 2 dodatno). Ali kutiju neću čuvati 5 godina. Monitor stoji na stolu i radi. Nit ga kamo nosim nit ga diram, osim što obrišem prašinu s njega. I bogme će ispoštovati to jamstvo kako god znaju ako se išta dogodi. 

 

Pa da. Ako kupac koji ima imalo namjeru vratiti robu pod 14. dana razdere kutiju kao konjina onda imaju pravo na umanjenje vrijednosti i kompletno je zasluženo. Ako se otvori bez oštečenja (koliko god je to moguće) i probaju umanjiti - na nosim se  nabije ova stavka ZZOP-a.... pa ako inzistiraju nek to tumače inspektorima...  

 

Za jamstvo možeš s kutijom što god hoćeš.. Čak je i njima odnjeti i oni je moraju zbrinuti, a onda im pada u vodu da je ista potrebna za reklamaciju.

Ali pustimo to, ja isto čuvam sve kutije za eventualno jamstvo i prodaju... pa mogu slati bezbrižno... 

 

 Nemam gdje čuvati kutije. Račun je i ugovor, pa prema tome imaju se držati slova zakona koji se odnose na trgovinu u maloprodaji bez svojih interpretacija.

6 godina
offline
Re: Links-kupovina

Ja i ostavljam u jednom dućanu više novaca jer onda, kao kupac, nemam apsolutno nikakvih problema sa ničim. Ima tema i o tom dućanu, posluju jako dobro i izlaze kupcu ususret čak i kad nije u pravu. Neki ne razmisle dovoljno prije kupnje pa žele besplatno probat stvar 14 dana. Sve legitimno, al ne shvaćaju ljudi da se zakon može izmjenit i dopunit. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.6.2022 11:37 (cvaja997).
9 godina
offline
Re: Links-kupovina
cvaja997 kaže...

al ne shvaćaju ljudi da se zakon može izmjenit i dopunit. 

 Kad se to dogodi onda cemo se prema njemu ponasat. Trenutno to nije po zakonu

6 godina
offline
Re: Links-kupovina

Meni trenutni zakon odgovara, ja nebih da se izmjeni...

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
14 godina
offline
Links-kupovina

Može pomoć.

Kupljene su komponente u linksu i zabunom je uzet Ryzen 5 5600 koji nema grafiku. Da nema grafiku, uočeno je pošto je bio montiran. Vraćen u orginalnu ambalažu u roku od 14 dana i gospoda seru da nemogu vratiti pare jer je navodno par pinova iskrivljeno. Garantirano nije, jedino ako su oni sami skrivili. U dućanu nema serije Ryzen 5 sa grafikom nego samo Ryzen 7. Sada čovik kupuje grafu za 3.000,00kn, ali u drugom dućanu. Gadi mi se taj Links, već sam imao loših iskustva sa prijateljičinim laptopom, tako da NIKAD VIŠE LINKS.

Moj PC  
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Links-kupovina
Uvijek slikaj prije vraćanja, makar ti Sveti Petar prodao CPU
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice