Mobicity.com.uk - vaša iskustva

poruka: 423
|
čitano: 83.794
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

naručio sam redmi 1s u ponedjeljak, jučer sam dobio mail da je poslano i danas mi je došlo.

gledao sam dhl tracking jučer u 22:30 mobitel je bio još u UK a danas u 16:30 su mi ga isporučili

mobitel je upravo ono što sam očekivao, puno muzike za relativno malo para.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
Crofarmer kaže...

i nije baš jeftin za quad 1.2 i 1 gb rama

Safet je kao himna, ustaneš kad ga spomeneš...
10 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
Crofarmer kaže...

Preskup je za te specifikacije.

BF3: MicroGuyCRO
9 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Narucio sam Hongmi 1s u petak i pisalo je da ga imaju na zalihi. Odma kroz par sati je prosla uplata i od onda mi pise pending fullfilment A i od tada se status ne mijenja. Koliko se dugo ceka da ga posalju? I kad ga posalju odma drugi dan je kod mene ili treba ceka vise dana?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
sakho kaže...

Narucio sam Hongmi 1s u petak i pisalo je da ga imaju na zalihi. Odma kroz par sati je prosla uplata i od onda mi pise pending fullfilment A i od tada se status ne mijenja. Koliko se dugo ceka da ga posalju? I kad ga posalju odma drugi dan je kod mene ili treba ceka vise dana?

Kada ga posalju u pravilu 3-4 dana maksimalno 1 tjedan.

BF3: MicroGuyCRO
13 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
Kada ga pošalju treba ti 1-2 dana da se dostavi
robimarko@gmail.com
15 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Britanci me pokušavaju odj.... Došao mi je mi3 sa oštećenjima i prašinom ispod ekrana. Prijavio sam nedostatke i sad mi kenjaju da mi nemogu ništa napraviti jer nisam unutar 24 sata prijavio. Nakon kaj sam zapeo i zaprijetio paypal ticketom, rekli su da je rok 7 dana za povrat. A kontaktirao sam ih 6 sati prije isteka tih 7 dana.

Pogledajte si robu sa povećalom kad vam stigne i nemojte se iznenaditi ako budete imali problema sa njima jer su bahata i bezobrazna gamad ko i kinezi. Apsolutno mi sada ništa ne znači kaj imam "garanciju" koju ne žele priznati.

Ako ne prihvate ponudu da mi vrate novac a ja njima telefon, ide ticket(mada i t nije neka garancija)

Kaj se mene tiče nikad više Mobi City.

 

[M|C] jokaCRO ingame
Moj PC  
1 2 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
red_bull kaže...

Britanci me pokušavaju odj.... Došao mi je mi3 sa oštećenjima i prašinom ispod ekrana. Prijavio sam nedostatke i sad mi kenjaju da mi nemogu ništa napraviti jer nisam unutar 24 sata prijavio. Nakon kaj sam zapeo i zaprijetio paypal ticketom, rekli su da je rok 7 dana za povrat. A kontaktirao sam ih 6 sati prije isteka tih 7 dana.

Pogledajte si robu sa povećalom kad vam stigne i nemojte se iznenaditi ako budete imali problema sa njima jer su bahata i bezobrazna gamad ko i kinezi. Apsolutno mi sada ništa ne znači kaj imam "garanciju" koju ne žele priznati.

Ako ne prihvate ponudu da mi vrate novac a ja njima telefon, ide ticket(mada i t nije neka garancija)

Kaj se mene tiče nikad više Mobi City.

 

pa jel tebi trebalo 7 dana da skužiš da ti je mobitel došao sa oštećenjima?

Safet je kao himna, ustaneš kad ga spomeneš...
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.8.2014 17:27 (cola777).
15 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
cola777 kaže...
red_bull kaže...

Britanci me pokušavaju odj.... Došao mi je mi3 sa oštećenjima i prašinom ispod ekrana. Prijavio sam nedostatke i sad mi kenjaju da mi nemogu ništa napraviti jer nisam unutar 24 sata prijavio. Nakon kaj sam zapeo i zaprijetio paypal ticketom, rekli su da je rok 7 dana za povrat. A kontaktirao sam ih 6 sati prije isteka tih 7 dana.

Pogledajte si robu sa povećalom kad vam stigne i nemojte se iznenaditi ako budete imali problema sa njima jer su bahata i bezobrazna gamad ko i kinezi. Apsolutno mi sada ništa ne znači kaj imam "garanciju" koju ne žele priznati.

Ako ne prihvate ponudu da mi vrate novac a ja njima telefon, ide ticket(mada i t nije neka garancija)

Kaj se mene tiče nikad više Mobi City.

 

pa jel tebi trebalo 7 dana da skužiš da ti je mobitel došao sa oštećenjima?

Stvar je u tome što nisam ni znao da trebam odmah reagirati, mada nisam prekršio rok.

Imao sam tu tvorničku foliju gore 4 dana čekajuči pravu foliju da stigne da ne izgrebem telefon. Kad sam je skinuo postalo je sve vidljivo.

Nakon toga nisam imao ni pristup netu, bio sam na terenu sa starim telefonom (pčelarstvo). Kad sam se vratio sve sam prijavio i sad kenjaju. ZnačiJa nisam oštetio telefon ni stavio prašinu ispod stakla.

Telefon radi i sve ali ovo su tvornički nedostaci koji ako se dogode lijepo vratiš i dobiš drugi.ali ne.

Seronje me sad ignoriraju ko da bude njima išlo iz đepa, a sto posto sam siguran da im xiaomi neće odbit garanciju.

[M|C] jokaCRO ingame
14 godina
neaktivan
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

pfff, xiaomi nema veze s njima, oni daju svoju garanciju 12 mj sto znaci da oni popravljaju/mijenjaju mob kao sto pise na njihovoj stranici.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
dedaa kaže...

pfff, xiaomi nema veze s njima, oni daju svoju garanciju 12 mj sto znaci da oni popravljaju/mijenjaju mob kao sto pise na njihovoj stranici.

E pa onda sam dobio "popravljeni" telefon..

 

[M|C] jokaCRO ingame
13 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Meni je prošli tjedan od njih stigao Xiaomi Mi3 sa pokvarenim zvučnikom. Tako da sam sad morao platiti 100kn poštarine da im to vraćam umjesto da oni provjere ispravnost mobitela prije slanja. A bar to danas nije problem pošto svaki mobitel ima servisni meni u kojem se može ispitati ispravnost svih komponenti mobitela i ne traje dulje od 5 minuta. Mislim da ću se ja vratitit na kineske shopove, sa njima još niti jedan problem.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.8.2014 19:17 (Janer).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
Onda bi se svi žalili da prodaju otvorene i rabljene uređaje
robimarko@gmail.com
13 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Kinezi mi ga svaki put otvore i pregledaju, a opet dođe kao nov.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
Da,ali ti je stvar ovdje što ti Xiaomi kutije vakumira u plastici,te čim toga nema to ti je znak kopije.
Tako da to nije baš najbolje.
Nije njihova greška ako tvornički zapakiran uređaj ne radi kako spada,a ti sam prihvaćaš rizik i troškove u slučaju reklamacija
robimarko@gmail.com
13 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
Meni se sviđalo kod Mi3 kaj je kutija bila zapakirana u foliju tak da znam da ga nitko nije prčkal, dok sam npr kupoval preko Kineza, onda obavezno je netko prčkal baš zbog toga kaj originalno nije zapakiran u foliju.
13 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
Pa o tome i govorim,baš to što kada mi dođe vakumirana kutija znam da se radi o nečemu što nitko nije dirao
robimarko@gmail.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
robimarko kaže...
Pa o tome i govorim,baš to što kada mi dođe vakumirana kutija znam da se radi o nečemu što nitko nije dirao

Jel se vi zaje*ajete? Šta mislite da uređaj za vakumiranje ili varenje plastične folije košta milijardu dolara? 

 

Pa ja sam kad sam u trafici radio kao dječarac otvarao playboy pa svario na kraju foliju da izgleda ko da nije dirana..

 

Koji ste vi bogovi..

Live and let live.
13 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
Vjeruj mi na Mi kutiji znaš je li bila otpakirana ili ne,a i nemožeš ovo vakumirati kod kuće
robimarko@gmail.com
9 godina
neaktivan
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
sakho kaže...

Narucio sam Hongmi 1s u petak i pisalo je da ga imaju na zalihi. Odma kroz par sati je prosla uplata i od onda mi pise pending fullfilment A i od tada se status ne mijenja. Koliko se dugo ceka da ga posalju? I kad ga posalju odma drugi dan je kod mene ili treba ceka vise dana?

potpuno ista situacija kod mene. Platio u petak, verificirano isti dan i još uvijek ništa. mislio sam da ću ga dobit prije ovako, no nisam ja te sreće{#}

9 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Pitao sam ih jučer na chatu i kaže Genevieve da je delay kod skladišta i da je ETA petak. Samo ju nisam skužio dali je do etka kod mene ili ga tek u petak oni šalju. U svakom slučaju javi kad ti ga pošalju i kad ga dobiješ. :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2014 11:35 (sakho).
9 godina
neaktivan
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Hoću, također. Ja pretpostavljam da šalju u petak tek. Živi bili pa vidili {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
robimarko kaže...
Da,ali ti je stvar ovdje što ti Xiaomi kutije vakumira u plastici,te čim toga nema to ti je znak kopije.
Tako da to nije baš najbolje.
Nije njihova greška ako tvornički zapakiran uređaj ne radi kako spada,a ti sam prihvaćaš rizik i troškove u slučaju reklamacija

To ti ništa ne znači.Na mobicity stranici imaš disclaimer u vezi toga. Ukratko piše da možeš dobiti odvorenu kutiju jer "pregledavaju" telefon.

Ne odustajem dok ne dobim svoje novce natrag ili drugi telefon ili zamjnu ekrana sa prašinom

Izgleda da sam dobio refurbished telefon.

Uopće se više ne javljaju.

Nemojte se čuditi problemima ako zatreba garancija.

Sve je super i krasno dok ne kreneš tražit ono kaj si i platio.

 

[M|C] jokaCRO ingame
11 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Hmm.. prošla 3 dana od kad je poslan moj xiaomi mi3, kažu mi da je definitivno poslan i na putu prema Hrvatskoj. Nadam se da će stići uskoro.

 

edit: došla poruka, dolazi u utorak ;)

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.8.2014 21:45 (glikoprotein).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
sakho kaže...

Pitao sam ih jučer na chatu i kaže Genevieve da je delay kod skladišta i da je ETA petak. Samo ju nisam skužio dali je do etka kod mene ili ga tek u petak oni šalju. U svakom slučaju javi kad ti ga pošalju i kad ga dobiješ. :)

 

Prošao i sedmi dan i još ne šalju...je li kod tebe isto?

9 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Također. Jučer sam im poslao mail te mi još nisu odgovorili. Da sam znao da ću tako dugo čekati rađe bi naručio coolpad 7230 iz Kine, po meni bolji mob za isti novac.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Ja sam u četvrta kasno navečer naručio hongmi 1s,  u utorak kroz jutro stigao mail da je poslan, sa imei i tracking numom.

Međutim, kad upišem taj tracking num, stoji samo ovo : Shipment information recieved...i to još od subote, 23.08.og,

U Profilu i na mailu mi stoji da je mobitel Dispatched...

Posla sam im mail, čekam odgovor.. jel ima ko kakav info oko ovoga, šta bi ovo bilo?

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.8.2014 21:23 (john_rambo).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

koja je razlika u mobicity.com i mobicity.uk? pretpostavljam da ne racunaju porez na .com domeni i primjetio sam da ne vrijedi ukfship kod, lumia 625 je 1200 kn a na uk. stranici 1400 kn

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
domac5 kaže...

koja je razlika u mobicity.com i mobicity.uk? pretpostavljam da ne racunaju porez na .com domeni i primjetio sam da ne vrijedi ukfship kod, lumia 625 je 1200 kn a na uk. stranici 1400 kn

.com je za SAD i Global, a .uk je za UK i EU.

 

 

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice