Mobicity.com.uk - vaša iskustva

poruka: 423
|
čitano: 83.814
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Posjedujem bijelu Lumiu 925 koja je kupljena preko mobicitya u 8. mjesecu ove godine.

 

Koristim je dakle vec par mjeseci i prakticki odkad je imam, svako malo desi se da se mobitel sam od sebe ugasi, bez obzira na postotak baterije i nakon toga se ne zeli upaliti normalno pritiskom na power tipku. Pali se jedino dugim drzanjem tipke power i volume down, dakle jedino ga uspijem upaliti sa tom kombinacijom tipke a ta kombinacija tipki je soft reset mobitela sto znaci da svaki put kad mi se to desi, upalim mob na takav nacin te onda moram ponovo namjestat datum i vrijeme, i tako svaki put. 

 

Jednom mi se desilo 2 puta u jednom danu, inace se desava barem 2-3 puta tjedno. Jednom se ugasio tako preko noci pa sam propustio predavanje jer mi alarm nije zvonio ujutro. 

 

Pitanje je sad sta da ja radim? Ne znam da li mi je pametno slati ga na servis u UK jer cu morati platiti postarinu a uz to i biti bez mobitela nekih 10-15 dana ili ko zna koliko. Nekako sumljam da ce ga oni uspijet popraviti te da ce mi ga vratit istog kakvog sam poslao, da li ima smisla traziti refund pa da vratim uredaj? 

Windows Phone FTW
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Naručio i platio moto g 13.11. i još ga nisu poslali. U svakoj poruci koju razmijenim sa njima pišu da će provjeriti. Ako ga ne pošalju ovaj tjedan, tražim povrat novca.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
Gogy31 kaže...

Naručio i platio moto g 13.11. i još ga nisu poslali. U svakoj poruci koju razmijenim sa njima pišu da će provjeriti. Ako ga ne pošalju ovaj tjedan, tražim povrat novca.

ja sam ga cekao mjesec i tjedan dana.... i napokon je bio dosao.... jbg. ocito je prevelika potraznja za njim a nemaju ga tolko pa se mora cekat da dode do njih pa onda da nam oni salju...

15 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
DommY kaže...

Posjedujem bijelu Lumiu 925 koja je kupljena preko mobicitya u 8. mjesecu ove godine.

 

Koristim je dakle vec par mjeseci i prakticki odkad je imam, svako malo desi se da se mobitel sam od sebe ugasi, bez obzira na postotak baterije i nakon toga se ne zeli upaliti normalno pritiskom na power tipku. Pali se jedino dugim drzanjem tipke power i volume down, dakle jedino ga uspijem upaliti sa tom kombinacijom tipke a ta kombinacija tipki je soft reset mobitela sto znaci da svaki put kad mi se to desi, upalim mob na takav nacin te onda moram ponovo namjestat datum i vrijeme, i tako svaki put. 

 

Jednom mi se desilo 2 puta u jednom danu, inace se desava barem 2-3 puta tjedno. Jednom se ugasio tako preko noci pa sam propustio predavanje jer mi alarm nije zvonio ujutro. 

 

Pitanje je sad sta da ja radim? Ne znam da li mi je pametno slati ga na servis u UK jer cu morati platiti postarinu a uz to i biti bez mobitela nekih 10-15 dana ili ko zna koliko. Nekako sumljam da ce ga oni uspijet popraviti te da ce mi ga vratit istog kakvog sam poslao, da li ima smisla traziti refund pa da vratim uredaj? 

 

Mobitel ti se na gasi, ugasi se samo ekran, a mobitel i dalje radi tj. očito se zavrti u 'mrtvoj petlji'. Ako postoji neka opcija za popravkom softvera na Microsoft OS-u, probaj prvo to napraviti, da ne šalješ mobitel bezveze na popravak.

12 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Ima ko da je naručival LG G2 32GB nedavno? da čujem kolko im je trebalo da ga pošalju i dal je na skladištu?

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.11.2014 17:24 (HrcHC).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

evo, danas mi stigao paketić, pa da podjelim svoje iskustvo

 

03.11.  naručena 2 nexusa4 + 2 pakiranja sa 3 skrinprotektora (uz 2 dodatka ide free poštarina)

 

24.11. sam tek dobio mail da je paket poslan DHL-om, a prije nego su ga poslali sam gnjavio skoro svakodnevno po četu, helpdesku...svašta nešta...ali, u jednoj od čet sesija su mi obećali u paket ubacit i 2 komada case bump-a za telefone kao naknada za čekanje (spominjao sam im lažno reklamiranje po pitanju vremena isporuke i tak svašt nešta {#} )

 

25.11. na tracking-u DHL javlja da je preuzeo paket

 

27.11. oko 14:40 zove kurir da ima paket za mene {#}

 

u paketu je stiglo sve što sam platio + bumper case-ovi, oba mobitela mi djeluju potpuno novi (iako su navedeni kao fektori rifabrišd modeli) i rade savršeno

 

long-story-short, ja sam jako zadovoljan
obzirom da su za sve naručene item-e garantirali rok isporuke 3 dana, a trebalo im je čak 3 tjedna da to pošalju, ocjena je 9/10, da je to bilo kak treba, bila bi čista 10-ka

svakako ih preporučam za trgovanje zbog odličnih cijena pojedinih modela, ali svakak se pripremite da budete čekali 2-3 tjedna {#} 

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Cisto da vise ne trazite okolo i da se ne mislite da li odredeni kupon vrijedi, ovdje mozete pronaci njihove trenutno aktivne kupone

 

http://www.mobicity.co.uk/extras/coupons-discount-codes.html

Korisnik bonbona? Imas smartphone koji pokreće android?, što čekaš onda: http://www.probonbon.net
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
Planiram naručiti G2 na mobicityu početkom drugog tjedna, pa me zanjima iksustva, dal bi to stiglo do božiča? :) Bitno mi je da do onda stigne.
Uny kaže...

Cisto da vise ne trazite okolo i da se ne mislite da li odredeni kupon vrijedi, ovdje mozete pronaci njihove trenutno aktivne kupone

 

http://www.mobicity.co.uk/extras/coupons-discount-codes.html

Znači od kupona samo to trenutno imaju; "Add 2 or more accessories and get FREE SHIPPING  - Automatic, no code required - order must be over £50"

Ima koji kupon kao prije da sa jednim itemom si smanjim cijenu?

 

 

11 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Pozdrav, namjeravam si uzet Nokiu Lumiu 636 u nas je još nema a koliko vidim na Mobicity-u se prodaje za 130 GBP, ali za mobitel nema upće nikakav review, pa me zanima zašto nema dok ostali mobiteli imaju?

 

Evo link: 

http://www.mobicity.co.uk/nokia-lumia-636-lte.html#.VHn1IVNd2ht

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Nije 130 nego je 109 funti..

Kao da je potrebno da neki mobitel ima review? Pa valjda znas za sto si se odlucio, i sto kupujes..

Inace ovi sto i imaju review su u principu od ljudi koji su kupili navedeni mobitel, i dobili mail da ako naprave review mogu dobiti kod za popust od 5 funti.. Do sada sam imao 10-tk narudjbi s mobija, i svaki puta kroz nekih mj dana od kad je mobitel stigao sam dobio mail da li zelim napraviti review..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
10 godina
neaktivan
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

dečki pomagajte! narucio sam bratu moto g 2014 i on je sad u zgu na faksu,nazvao me prije 10min i rekao da mu je ekran jednostavno riknio... doso je do tel htio ga otkljucati kad ono neki šum boja,snijeg itd...i nikkaog pomaka tj ekran ne prikazuje nist... znaci otisao je k vragu..... koji je sad postupak da ja vracam mobitel u englesku ? moram podnjet neki zahtjev? dogovorit se snjima? otvorit ticket (vidio sam da spomienje to). kolko me kosta slanje mobitela? imali neko iskustva s istim problemom tj slanjem mobitela nazad itd?

 
0 4 hvala 0
14 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Planiram naruciti LG G3 ovih dana pa me zanima u slucaju kvara je li moguce odnijeti mobitel na servis u slucaju kvara negdje u RH ili se mora slati postom njima u Englesku.

LoL EU West - KingNothing666
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

@RondoVK

samo ideja, ako je neka marka (tipa Samsung, Sony, Lg ili nešto), probaj možda kontaktirat s nekim našim hr servisom pa vidi možda izađu u suret.

Više informacija na http://www.mobicity.co.uk/extras/warranty.html , zanimljiva rečenica 

  • Equivalent to manufacturer’s warranty from such companies as Nokia, Sony Ericsson and HTC.

Ako pitaš neće te nitko ubit :)

Ostalo sve piše na sajtu.

Sretno.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

prilikom kupnje telefona s mobiciyta nisam dobio nikakav papir. što je od mejlova kao ''garancija'' koji mejl? hitno je pa ako neko moze odgovorit tj pomoc

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
RondoVK kaže...

prilikom kupnje telefona s mobiciyta nisam dobio nikakav papir. što je od mejlova kao ''garancija'' koji mejl? hitno je pa ako neko moze odgovorit tj pomoc

Racun od mobicity odnosno invoice koji dobijes kao pdf kad se ulogiras na njihovu stranicu.

9 godina
neaktivan
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Bok! Kupio sam Nokiu Lumiu 930 pute MobiCitya... 3.12.
8.12. ujutro su poslali na mail da je shipped putem DHL-a.

Danas, 10.12., isti status na DHL-u, shippment information received.

Iz hrvatskog DHL-a su mi jučer javili da paket jos nisu zaprimili, a MobiCity kaže da je poslan.

Danas im dva puta šaljem poruku online i ne javljaju se...

Šta očekivati na kraju sada? :D
Hvala... 

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.12.2014 13:30 (Axlaxe93).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
Isto bilo i meni moraš malo po čekati
HTC ONE M8 !!!!!!!!!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
pasko kaže...
Isto bilo i meni moraš malo po čekati

Ma samo bi htio da stigne do Božića... Koliko otprilike si čekao?
tnx btw :)

14 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Da li se plaća cjena u funtama? Pošto recimo lg g3 dođe bez vata 310 eura i kada odem na checkout preko paypala onda prebaci na funte? Tako da ispadne osjetno skuplje.

http://www.youtube.com/user/SarcasticTwist
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
Axlaxe93 kaže...
pasko kaže...
Isto bilo i meni moraš malo po čekati

Ma samo bi htio da stigne do Božića... Koliko otprilike si čekao?
tnx btw :)

od te iste poruke nakon 4 dana je krenuo i za tri dana bio u Pagu

HTC ONE M8 !!!!!!!!!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
thechosenfreak kaže...

Da li se plaća cjena u funtama? Pošto recimo lg g3 dođe bez vata 310 eura i kada odem na checkout preko paypala onda prebaci na funte? Tako da ispadne osjetno skuplje.

yes

uvijek u funtama naplate {#}

13 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Pozdrav, ima li netko vouchere koje ne planira iskoristiti? Planiram si kupiti mobitel, pa ako netko ima voucher koji mu ne treba ja bi ga kupio.

Why so serious?! Let's put a smile on that face!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva

@jocker'86: ne mogu ti odgovoriti na privatnu poruku jer ti je disejblano primanje privatnih poruka {#}

 

uglavnom, naručio sam 2 nexusa 4, jedan bratu jedan sebi, oba su savršeno ispravna i stigli su sa UK punjačima uz koje je došao UK/EU adapter
ja sam svog čak uspio prodati za nešto više nego sam ga platio, tak da sam si već naručio još 2, jedan za sebe, a drugi će odmah u oglasnik {#}

brat svog i dalje koristi i nema nikakvih problema s njim {#} 

14 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

LG G3 32GB narucen i placen PayPalom 6.12., poslan 11.12. i stigao danas (15.12.) posto DLH ne dostavlja preko vikenda. Zadovoljan sa uslugom. Sve stiglo dobro zapakirano, original kutija i sadrzaji unutra te adapter koji je (meni) nepotreban posto je u kutiji normalan punjac.

LoL EU West - KingNothing666
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Garancija vam vrijedi u agram servisu.

15 godina
neaktivan
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

jel se meni čini ili više ne odbijaju VAT ?!?!?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
Ne čini ti se, gotovo je kaj se PDV-a tiče...
16 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Tak je ne odbijaju vise VAT, prosla baba s kolacima, bilo je dobro dok je trajalo. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Za kolko su oni obavezni popravit telefon po EU zakonima? Kreteni mi vec 2mjeseca drze telefon i prave se mutavi.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][ EUNE:exzzy ][ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
R4zOR229 kaže...

Za kolko su oni obavezni popravit telefon po EU zakonima? Kreteni mi vec 2mjeseca drze telefon i prave se mutavi.

Posalji prigovor ako vec nisi i nadaj se najboljem.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice