Lockerz

poruka: 17.482
|
čitano: 2.219.938
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Lockerz je SCAM!, Lockerz - trebate pozivnicu?
13 godina
offline
Re: Lockerz
Perkan777 kaže...

Pa ruske jesi ziv.Jesi jos na lockerzu :))

  jesam, al kao da nisam, poberem login ptz i odgovaram na pitanja...lockerz stagnira, nabijem ga...srecom bilo je nesto para do sad :) valjda ce s jeseni bit jos prilika

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.7.2011 17:26 (RuskeGTT).
14 godina
offline
Lockerz

japan,poljska,brazil i singapur dobivaju shop

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Lockerz

super odlicno...sve blize i blize... -.-"

 

ic cu u japan se zaposliti pa cu tamo primat shop MA LOL

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lockerz

evo urađene su neke promjene na lockerzu

Neću žvaku oću kusur
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Lockerz

jel se to meni čini ili više nema ni reedem ni 24/7   ?!?!!

Clausen von hassuen da Huge Boner donka le Giant Boner blitzkreig da penis of mammoth girth struass ven throbbing enormous von sack of pubes.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lockerz
Nema više ljudi ništa za HR. Niti je izgledno da će biti, sudeći po Lockerzovom mailu.

Sretno onima u drugim zemljama izvan Balkana!
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
14 godina
offline
Lockerz

znači gotovo sa lockerz-om? {#}

Clausen von hassuen da Huge Boner donka le Giant Boner blitzkreig da penis of mammoth girth struass ven throbbing enormous von sack of pubes.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lockerz pozivnice
Vraćaju 24/7 idući mjesec !!!

s time da nitko nece moc ic sa botovima, tako da ces bilo koji dan moc iskoristit PTZ-e i osvojit nesto, reedem su makli i sad se fokusiraju direktno na 24/7 koji ce bit da bilo tko moze osvojit ista :)
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
15 godina
protjeran
offline
Re: Lockerz pozivnice
Mitch kaže...
Vraćaju 24/7 idući mjesec !!!

s time da nitko nece moc ic sa botovima, tako da ces bilo koji dan moc iskoristit PTZ-e i osvojit nesto, reedem su makli i sad se fokusiraju direktno na 24/7 koji ce bit da bilo tko moze osvojit ista :)

Haha dobra fora.Svaki put je tako.Dok god je programera bit ce i botova.Nema te stvari koja se nemoze hakirati/zaobic ;) a u zadnje vrijeme imas i dosta dokaza tome (psn te jos par vecih stranica)

Prodajem Origin account!!!Jeftino!!!BF:BC2,FIFA 2011,NFS HOT PURSUIT,DRAGON AGE 2 I JOS MNOGO TOGA!!!!Samo 250 kn (popust za uplate preko paypala) http://img580.imageshack.us/img580/2521/11230275.
14 godina
neaktivan
offline
Lockerz

jel itko iz hrvatske uspio ikad uzet nešto na tom 24/7

Neću žvaku oću kusur
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Lockerz
cola777 kaže...

jel itko iz hrvatske uspio ikad uzet nešto na tom 24/7

Ja, z-lister status XD...

Straight Edge
13 godina
offline
Lockerz

podsjetite me sta je to 24/7, zaboravio sam, predugo je proslo...

 

jel to bidanje? jel to kao redemovanje samo cijeli dan? ili kaj?

 

 

btw. jedna prigodna:

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.8.2011 19:34 (RuskeGTT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Lockerz

24/7 = bidanje

iliti aukcija..

Znači svaki sat vremena ti završava aukcija i onaj koji najviše ponudi,dobije određeni predmet,al su se masovno koristili neki autobidderi pa se nije ništa moglo dobit...

Straight Edge
14 godina
neaktivan
offline
Lockerz

Yo yo yooo :D

Evo i mene nakon dugo vremena onih mojih 12 000 stoje jos :D

[url=http://www.gametracker.rs/index.php?page=server_info&ip=217.26.67.179:27041][img]http://www.gametracker.rs/banner1.php?color=siva&ip=217.26.67.179:27041[/img][/url]
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Lockerz
Jedino sto za to mozes dobiti su karte za koncerte po USA za 1$
Straight Edge
14 godina
offline
Lockerz

Refresh

 

Evo uđem ja u Lockerz nakon skoro 4 mjeseca, i vidim novi design i skužim da nema više ni shopa ni 24/7...

 

Za šta se sad mogu koristiti bodovi? Ili je to sa nagradama propalo?

Mjenjam ulazna vrata za izlazna! Hitno!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lockerz
nema nista vise
Iz dana u dan ( ( ( msn: dj_djdado@hotmail.com ) ) )
14 godina
offline
Re: Lockerz
Vkm996 kaže...

Refresh

 

Evo uđem ja u Lockerz nakon skoro 4 mjeseca, i vidim novi design i skužim da nema više ni shopa ni 24/7...

 

Za šta se sad mogu koristiti bodovi? Ili je to sa nagradama propalo?

shopa ima ali samo za neke države. reedeema nema kao ni aukcija. dakle što možemo mi hrvati radit s ptz-ima? ništa, ne možemo ih ni čak bezveze ispucat

14 godina
neaktivan
offline
Lockerz

Prodajem account koji je star koliko i Lockerz,mladji mozda 2-3 meseca. Imam 47.196 poena, cena koliko ko da {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Lockerz
stefanxzibit kaže...

Prodajem account koji je star koliko i Lockerz,mladji mozda 2-3 meseca. Imam 47.196 poena, cena koliko ko da {#}

sudeći po tome kakva je sada situacija na lockerzu mogo bi dobit 2-3 kune najviše

Neću žvaku oću kusur
12 godina
protjeran
offline
Lockerz

Zabunom postao u krivo temu. Pardon.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.9.2011 21:32 (proćerani).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Lockerz

Pozz ekipa

 

Evo posto je lockerz odustao od redeem-a i 24/7 ,trazio sam malo o lockerz alternativama i naisao

ne jednu novu stranicu(barem za mene xD)

Zove se "cosofstuff" ,jos je u beta fazi koliko vidim.Shoop i redeem coming soon.

Za sada mislim da se bodovi skupljaju prema dovođenju novih clanova pa evo mog refferer LINK-a

i non-refferer LINK

bio bi zahvalan da se regate prkeo refferer-a da dobijem barem nes bodova ali kako hocete :P

You can run, but you'll only die tired! RM ftw
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Lockerz

tko zna oćel kaj bit od tog makar imam već solidan broj bodova na toj stranici. probajte radije s marketagent.

možete se sami registrirat a ako baš želite možete meni reć da vas pozovem pa i ja imam koristi.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Lockerz

Ja bih preporučio sharecash zarada je otprilike 100-200$ mjesečno a može i više ako se potrudite ja sam u 3 mjeseca zaradio 547,21$ a na lockerzu u 17mjeseci jedva majicu i 10$. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Lockerz

E btw,sta nije trebalo u 9mj doci nazad na lockerz il redeem ili 24/7 bid?

You can run, but you'll only die tired! RM ftw
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Lockerz
Legendic1911 kaže...

E btw,sta nije trebalo u 9mj doci nazad na lockerz il redeem ili 24/7 bid?

  Babske priče.. Gotovo je, onako su navukli 5m korisnika i sad *PAF*

13 godina
offline
Lockerz

ja sam jos uvijek preko 100 dolara u plusu i cisto me zaboli

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lockerz
KASA kaže...

tko zna oćel kaj bit od tog makar imam već solidan broj bodova na toj stranici. probajte radije s marketagent.

možete se sami registrirat a ako baš želite možete meni reć da vas pozovem pa i ja imam koristi.

Bas sam se nedavno regao na marketagent..Imam jedno pitanje u vezi njega,koliko cesto budu ankete jer ja sam regan oko tjedan dana i jos nisam naletio?

A u vezi ovog cosofstuff,kak se skupljaju bodovi osim dovođenja novih ljudi?(nisam bas puno citao o tom sajtu)

You can run, but you'll only die tired! RM ftw
12 godina
neaktivan
offline
Lockerz

Ok,

 

napravio sam account na sahrecash

Evo i reff link:

http://sharecash.org/index.php?ref=1463572

 

sad ne kužim što treba raditi? Uploadat fileove? Koje? Šta?

 

Kako se tu zaradi nešto novaca?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Lockerz

Napravio sam račun na ShareCash.org pa bih vas molio tko želi brzu internet zaradu da klikne na poveznicu.

 

Ukratko o čemu se radi na ShareCash.org: Upload-ajte svoje fajlove (Mjuza, Filmovi, itd.) i budite plačeni preko paypala za to.

Stvar NIJE scam!

 

ShareCash

 

 

Hvala svima. Pozdrav!

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Lockerz je SCAM!, Lockerz - trebate pozivnicu?
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice