Lockerz je SCAM!

poruka: 188
|
čitano: 53.848
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Lockerz
15 godina
protjeran
offline
Lockerz je SCAM (imam mail kao dokaz)!!!

Ovako jučer sam poslao direktno AMAZON.COM-u pitanje:Jeste li vi na ikakav način povezani sa STRANICOM LOCKERZ.COM i Da li su ONI VAŠI tzv "Partneri" i dobio sam sljedeći odgovor!

 

 

Hello,

From your email I understand that you want to know whether Lockerz.com is a partner of Amazon.com.

I've checked all the details and can confirm that Amazon.com is no where related to Lockerz.com and the gift cards which are available on lockerz.com cannot be used on Amazon.com.

I've also checked your concern regarding shipping to Croatia and confirm that items can be shipped to Croatia.

We look forward to see you soon again.

TAKO DA LOCKERZ.COM JE SCAM!!!!!!!!!!!!!!!!!










-
POZIVNICE ZA LOCKERZ!!Brzo i sigurno preko ovog formulara:http://fs17.formsite.com/sixmixtrix/form184260076/index.html
 
43 4 hvala 22
15 godina
neaktivan
offline
Lockerz je SCAM (imam mail kao dokaz)!!!

To sam znao od samog početka,zato ni ne idem na lockerz višeCool

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2009 9:50 (big_guy).
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Lockerz je SCAM (imam mail kao dokaz)!!!

I meni je nešto tu postalo vrlo mutno zadnjih dana, pa više ne idem tamo.

 

U ostalom jedna stvar mi je ful čudna bila od samog početka, kad su radili one svoje snimke daily questiona, prostorija oko njih u kojoj valjda "rade" je izgledala redovito kao nekakva rupa :S

Let The Metal Flow - Chuck Schuldiner, The Father Of Death Metal (1967 - 2001) R.I.P.
Moj PC  
5 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lockerz je SCAM (imam mail kao dokaz)!!!

Jao onima koji su se ubili da dovedu 20 ljudi :)

 

I hvala bogu, neko pametan da se sjetio pitat Amazon i dobit odgovor iz prve ruke! Bravo!

Posjetite moju web stranicu: www.djchof.com
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2009 9:58 (Creative).
 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lockerz je SCAM (imam mail kao dokaz)!!!

Pa tko bi normalan nekome dao x360 i psp zato što odgovara na pitanja i logira seBelji se

Moj PC  
15 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Lockerz je SCAM (imam mail kao dokaz)!!!

Ma,sad smo te Gadove raskrinkali i sad ću ih samo pljuvat gdje god stignem..Još čekam prokeletu majcu xD!

POZIVNICE ZA LOCKERZ!!Brzo i sigurno preko ovog formulara:http://fs17.formsite.com/sixmixtrix/form184260076/index.html
 
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Lockerz je SCAM (imam mail kao dokaz)!!!

Molim vas da ne sirite lazi.Kao prvo lockerz nema gift cardove od americkog amazona (com) nego od britanskog,njemackog i francuskog.

Sta ste vi ocekivali gdje ce radit u nekom dvorcu pih.

Zasto bi oni morali bit partneri amazona.

Sta su svi oni videi o lockerzu na holywodu scam i oni videi sretnih korisnika koji otvaraju nagrade scam takodjer.

Ja dobivam majicu za tjedan i pol.

Razmislite ponovo sto znaci scam.

Piratizam je način života i ja ga živim!!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2009 10:14 (Perkan777).
Moj PC  
14 6 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Lockerz je SCAM (imam mail kao dokaz)!!!

Ne znam što si ti sad tu otkrio toplu vodu, kad je LIJEPO NAPISANO da  LOCKERZ NIJE POVEZAN s AMAZONOM, već da je samo GLAVNI DIREKTOR osoba koja je prije bila u VRHU AMAZONA!!

Ukoliko želite LOCKERZ POZIVNICU obratite mi se na PM ili upišite svoj mail na ovom linku: http://fs17.formsite.com/CroWarrior/form245636018/index.html
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lockerz je SCAM (imam mail kao dokaz)!!!

Nemojte prerano zaključivati, ima puno dokaza po netu koji tvrde drugačije. Sačekajmo još malo pa vidimo.

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lockerz je SCAM (imam mail kao dokaz)!!!

a u *urac!!!!!!!!!!!! čini se da je Miro bio u pravu.

nfsbaby- vrlo sam zahvalan na dokazu, iako se nisam "ubio" od skupljanja 20 ljudi ( ionako sam haxo...) opet mi je žao :)

ima li sad kakve šanse barem za majicu?

When i get sad, i stop being sad and be awesome instead. True story.
15 godina
protjeran
offline
Lockerz je SCAM (imam mail kao dokaz)!!!

Upravo tako  RoyalBloodN i trance001.

I molim da ubuduce ne siris lazi jesi cuoViče.

Piratizam je način života i ja ga živim!!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2009 10:03 (Perkan777).
Moj PC  
0 6 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lockerz je SCAM (imam mail kao dokaz)!!!
Perkan777 kaže...

Molim vas da ne sirite lazi.Kao prvo lockerz nema gift cardove od americkog lockerza (com) nego od britanskog,njemackog i francuskog.

Sta ste vi ocekivali gdje ce radit u nekom dvorcu pih.

Zasto bi oni morali bit partneri amazona.

Sta su svi oni videi o lockerzu na holywodu scam i oni videi sretnih korisnika koji otvaraju nagrade scam takodjer.

Ja dobivam majicu za tjedan i pol.

Razmislite ponovo sto znaci scam.

 Lockerz nema gift cardove od američkog lockerza? Daj pojasni malo tu rečenicu plz :)

Posjetite moju web stranicu: www.djchof.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lockerz je SCAM (imam mail kao dokaz)!!!
SPAWNK4MPER ti mama kaže...

a u *urac!!!!!!!!!!!! čini se da je Miro bio u pravu.

nfsbaby- vrlo sam zahvalan na dokazu, iako se nisam "ubio" od skupljanja 20 ljudi ( ionako sam haxo...) opet mi je žao :)

ima li sad kakve šanse barem za majicu?

pričekajmo malo pa ćemo vidjet oće šta stić...

Ukoliko želite LOCKERZ POZIVNICU obratite mi se na PM ili upišite svoj mail na ovom linku: http://fs17.formsite.com/CroWarrior/form245636018/index.html
15 godina
protjeran
offline
Lockerz je SCAM (imam mail kao dokaz)!!!

Ovako Perkane i Ekipa kad ja širim laži onda ćemo napraviti ovu stvar:

 

JA SAM Z-LISTER DUŽE OD TEBE I OVE DVOJCE i čekam svoju PROKLETU MAJCU VEĆ MJESEC DANA!!!Slao sam im 1000 mailova i kao bude stigla,bla,bla,bla..

 

A pošto ćeš je ti dobiti za TJEDAN i POL(držim te za rječ),postavi sliku te majce na forumu i pored nje papir s napisanim Perkan-Bug Online FORUM!

 

A ako to nebude,ja dobivam moralnu satisfakciju a ti ćeš ispasti budala....

POZIVNICE ZA LOCKERZ!!Brzo i sigurno preko ovog formulara:http://fs17.formsite.com/sixmixtrix/form184260076/index.html
 
10 1 hvala 2
15 godina
protjeran
offline
RE: Lockerz je SCAM (imam mail kao dokaz)!!!
Creative kaže...
Perkan777 kaže...

Molim vas da ne sirite lazi.Kao prvo lockerz nema gift cardove od americkog lockerza (com) nego od britanskog,njemackog i francuskog.

Sta ste vi ocekivali gdje ce radit u nekom dvorcu pih.

Zasto bi oni morali bit partneri amazona.

Sta su svi oni videi o lockerzu na holywodu scam i oni videi sretnih korisnika koji otvaraju nagrade scam takodjer.

Ja dobivam majicu za tjedan i pol.

Razmislite ponovo sto znaci scam.

 Lockerz nema gift cardove od američkog lockerza? Daj pojasni malo tu rečenicu plz :)

Postoje vise amazon servisa ovo ti je engleski a ovu ti npr americki a imas jos njemacki i francuski

Piratizam je način života i ja ga živim!!!!
15 godina
protjeran
offline
RE: Lockerz je SCAM (imam mail kao dokaz)!!!
nfsbaby kaže...

Ovako Perkane i Ekipa kad ja širim laži onda ćemo napraviti ovu stvar:

 

JA SAM Z-LISTER DUŽE OD TEBE I OVE DVOJCE i čekam svoju PROKLETU MAJCU VEĆ MJESEC DANA!!!Slao sam im 1000 mailova i kao bude stigla,bla,bla,bla..

 

A pošto ćeš je ti dobiti za TJEDAN i POL(držim te za rječ),postavi sliku te majce na forumu i pored nje papir s napisanim Perkan-Bug Online FORUM!

 

A ako to nebude,ja dobivam moralnu satisfakciju a ti ćeš ispasti budala....

Moze dajte mi roka do 16.11 a usput evo ti mail koji su meni poslali.

 

Thanks for contacting us. Your Z-List t-shirt was just shipped on October 29th.
We don't provide tracking numbers for the t-shirts. So I don't know where your
t-shirt is right now. It should arrive to you within 2-3 weeks.

Piratizam je način života i ja ga živim!!!!
15 godina
neaktivan
offline
Lockerz je SCAM (imam mail kao dokaz)!!!

OK ljudi polako i smirite strasti :D

pričekajmo da vidimo kako će se situacija razviti...

ne treba vam ban zbog svađe...

Ukoliko želite LOCKERZ POZIVNICU obratite mi se na PM ili upišite svoj mail na ovom linku: http://fs17.formsite.com/CroWarrior/form245636018/index.html
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lockerz je SCAM (imam mail kao dokaz)!!!
Perkan777 kaže...
Creative kaže...
Perkan777 kaže...

Molim vas da ne sirite lazi.Kao prvo lockerz nema gift cardove od americkog lockerza (com) nego od britanskog,njemackog i francuskog.

Sta ste vi ocekivali gdje ce radit u nekom dvorcu pih.

Zasto bi oni morali bit partneri amazona.

Sta su svi oni videi o lockerzu na holywodu scam i oni videi sretnih korisnika koji otvaraju nagrade scam takodjer.

Ja dobivam majicu za tjedan i pol.

Razmislite ponovo sto znaci scam.

 Lockerz nema gift cardove od američkog lockerza? Daj pojasni malo tu rečenicu plz :)

Postoje vise amazon servisa ovo ti je engleski a ovu ti npr americki a imas jos njemacki i francuski

 Aha, dobro, onda si editiraj i ispravi grešku ak si mislio na amazon... napisao si lockerz xD

 

A ako je tako, onda ćemo poslat engleskom amazonu mail i odma otkrit jel fejk il ne...

Posjetite moju web stranicu: www.djchof.com
15 godina
protjeran
offline
RE: Lockerz je SCAM (imam mail kao dokaz)!!!
Perkan777 kaže...
Creative kaže...
Perkan777 kaže...

Molim vas da ne sirite lazi.Kao prvo lockerz nema gift cardove od americkog lockerza (com) nego od britanskog,njemackog i francuskog.

Sta ste vi ocekivali gdje ce radit u nekom dvorcu pih.

Zasto bi oni morali bit partneri amazona.

Sta su svi oni videi o lockerzu na holywodu scam i oni videi sretnih korisnika koji otvaraju nagrade scam takodjer.

Ja dobivam majicu za tjedan i pol.

Razmislite ponovo sto znaci scam.

 Lockerz nema gift cardove od američkog lockerza? Daj pojasni malo tu rečenicu plz :)

Postoje vise amazon servisa ovo ti je engleski a ovu ti npr americki a imas jos njemacki i francuski

To je ISTINA DA POSTOJE AMAZONOVI SERVISI u ENG,NJEM itd...Ali sve je to isto,isti je vlasnik,samo je support drugi..A ako nisi znao AMAZON.COM JE VRHOVNI AMAZON I NJEGOVI SVI VLASNICI SU U AMERICI,sinko!PA AKO OVAJ DIREKTOR KOJI JE Na vrhu svih AMAZONA kaže da nema blage veze i Da nije nikad ni čuo za LOCKERZ.COM onda kako su se oni mogli dogovoriti sa Njemcima i Englezima kad SVE IDE PREKO AMAZON.COM I IZVRŠNOG DIREKTORA!!

 

 

POZIVNICE ZA LOCKERZ!!Brzo i sigurno preko ovog formulara:http://fs17.formsite.com/sixmixtrix/form184260076/index.html
15 godina
neaktivan
offline
Lockerz je SCAM (imam mail kao dokaz)!!!

we got pwned by lockerz.

When i get sad, i stop being sad and be awesome instead. True story.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Lockerz je SCAM (imam mail kao dokaz)!!!
nfsbaby kaže...
Perkan777 kaže...
Creative kaže...
Perkan777 kaže...

Molim vas da ne sirite lazi.Kao prvo lockerz nema gift cardove od americkog lockerza (com) nego od britanskog,njemackog i francuskog.

Sta ste vi ocekivali gdje ce radit u nekom dvorcu pih.

Zasto bi oni morali bit partneri amazona.

Sta su svi oni videi o lockerzu na holywodu scam i oni videi sretnih korisnika koji otvaraju nagrade scam takodjer.

Ja dobivam majicu za tjedan i pol.

Razmislite ponovo sto znaci scam.

 Lockerz nema gift cardove od američkog lockerza? Daj pojasni malo tu rečenicu plz :)

Postoje vise amazon servisa ovo ti je engleski a ovu ti npr americki a imas jos njemacki i francuski

To je ISTINA DA POSTOJE AMAZONOVI SERVISI u ENG,NJEM itd...Ali sve je to isto,isti je vlasnik,samo je support drugi..A ako nisi znao AMAZON.COM JE VRHOVNI AMAZON I NJEGOVI SVI VLASNICI SU U AMERICI,sinko!PA AKO OVAJ DIREKTOR KOJI JE Na vrhu svih AMAZONA kaže da nema blage veze i Da nije nikad ni čuo za LOCKERZ.COM onda kako su se oni mogli dogovoriti sa Njemcima i Englezima kad SVE IDE PREKO AMAZON.COM I IZVRŠNOG DIREKTORA!!

 

 

Pa jesi cenzura(zbog vec jednog zutog) zasto bi oni morali imat ugovor sa amazonom.Lol sta zato sto dijele njihove gift cardove.Pa i obicni korisnik moze uzet gift card.

Sljedeci put malo razmisli.

Piratizam je način života i ja ga živim!!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2009 10:17 (Perkan777).
14 godina
odjavljen
offline
Lockerz je SCAM (imam mail kao dokaz)!!!

O yes. Perkan777 aj se ohladi malo, nitko ne želi iz obične rasprave napravit rat. U ostalom ako je netko tko je Z lister duže od tebe još uvijek na čekanju za majicu, onda je ni ti neces dobit za tih tjedan i pol jer ih očito NEMA.

 

Dobro da se nisam trudio ni prstom mrdnut kod sakupljanja 20 žrtava za tu glupost, malo lijenosti se isplatilo ovaj put :D

Let The Metal Flow - Chuck Schuldiner, The Father Of Death Metal (1967 - 2001) R.I.P.
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2009 10:24 (D.N.R.).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Lockerz je SCAM (imam mail kao dokaz)!!!

Ajde skeptici vidit cemo.

Piratizam je način života i ja ga živim!!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lockerz je SCAM (imam mail kao dokaz)!!!
Perkan777 kaže...

Ajde skeptici vidit cemo.

Mislim da nećemo vidjet ništaBelji se

14 godina
neaktivan
offline
Lockerz je SCAM (imam mail kao dokaz)!!!

Ma lockerz je scam,bilo bi mi realno da djele nagrade po onom principu klikni na link cekaj 30 sekundi i onda dobi 1 point a ne ovako..I ono kad su dosle nove posliljke nagrada odmah je bilo Fresh Out ko da nisu ni došle..I ja gledam oni rade u nekoj rupčugi pa da imaju love (kolko bi trebali imat za sve nagrade,shipinge,hostanje weba itd,itd) nebi valjda radili tamo.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2009 11:08 (Gauta).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Lockerz je SCAM (imam mail kao dokaz)!!!

Dosta mi svadjana za danas sljedeci put na ovu temu dolazim sa slikom majice.

Piratizam je način života i ja ga živim!!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2009 11:20 (Perkan777).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Lockerz je SCAM (imam mail kao dokaz)!!!

Meni daravi sa Lokerza zvuče kao predizborna obećanja naših političara...

They took our jobs!
Moj PC  
12 0 hvala 0
16 godina
offline
Lockerz je SCAM (imam mail kao dokaz)!!!

ljudi moji pošteni, ja odavno govorim da je Lockerz prevara, no to da su oni povezani s Amazonom nije nikad niti bilo potvrđeno od strane njih, to je netko ovdje na forumu da izvinite po*ra i svi počeli ponavljat za njim kao papige

 

jedina veza s amazonom je da je bivši direktor amazona sada direktor ili vlasnik lockerza, ili tako nešto sad sam i zaboravio točno

a iza Lockerza stoji jedna druga tvrtka, netko je spomenuo na onom forumu Lockerz Pozivnice koja je to, ali sad sam zaboravio

DirectX is dead! OpenGL+OpenCL forever!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lockerz je SCAM (imam mail kao dokaz)!!!

lockerz zaruđuje na reklamiranju svako pitanje je i reklama nagrade šalju kad ih dobiju možda svaki mjesec tako da je njima profit i veči

Ako kome treba Lockerz pozivnica neka se javi pp
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lockerz je SCAM (imam mail kao dokaz)!!!

Uopće mi nebi bilo čudno da netko stvarno dobije onu Z-lister majcu. To bi zapravo bio odličan trik Lockerza. Mi vam damo majcu, zaradimo vaše povjerenje, vi odgovarate svaki dan i širite priču dalje ljudima. Nagrade uvijek stavimo da nisu dostupne i poberemo lovu :)

Posjetite moju web stranicu: www.djchof.com
 
7 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Lockerz
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice