Lockerz

poruka: 17.482
|
čitano: 2.221.902
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Lockerz je SCAM!, Lockerz - trebate pozivnicu?
13 godina
neaktivan
offline
Lockerz

kao govore da će ponovo pokrenut 24/7 u sljedećih par mjeseci?

''Kad sam bio mlad, vjerovao sam da je novac najvažnija svar u životu. Sad kad sam ostario - to znam.'' - Oscar Wilde
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Lockerz
To pitaš ili si negdje pročitao pa tražiš našu potvrdu?
Osobno mislim da se neće vraćat na to i mijenjat sadašnji model
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lockerz
KASA kaže...
To pitaš ili si negdje pročitao pa tražiš našu potvrdu?
Osobno mislim da se neće vraćat na to i mijenjat sadašnji model

pa evo čitam već pol sata na lockerz help desku u svakom postu spominju 24/7 i da će ga opet pokrenut...

''Kad sam bio mlad, vjerovao sam da je novac najvažnija svar u životu. Sad kad sam ostario - to znam.'' - Oscar Wilde
14 godina
offline
Lockerz
ajd da i to doživim
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Lockerz

ako Bog da...al neće vračat redeem {#} 

''Kad sam bio mlad, vjerovao sam da je novac najvažnija svar u životu. Sad kad sam ostario - to znam.'' - Oscar Wilde
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Lockerz

Pomagajte ljudi :) Posle dugo vremena sjetih se da imam na lockerz preko 1000 ptz. Ali sam iz Crne Gore a oni ovamo nista ne salju. Da li je moguce kako da unovcim ovo? Ranije sam bio na reedem ipod uvatio ali mi nikad nije stigao a pojene su mi skinuli...  Isto tako sam jos nekoliko stvari narucio, skinuti ptz a stvari nijde :) 

Ima li kakve pomoci da se unovci ovo preko paypal-a ili?

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2012 20:05 (zola.mne).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lockerz
zola.mne kaže...

Pomagajte ljudi :) Posle dugo vremena sjetih se da imam na lockerz preko 1000 ptz. Ali sam iz Crne Gore a oni ovamo nista ne salju. Da li je moguce kako da unovcim ovo? Ranije sam bio na reedem ipod uvatio ali mi nikad nije stigao a pojene su mi skinuli...  Isto tako sam jos nekoliko stvari narucio, skinuti ptz a stvari nijde :) 

Ima li kakve pomoci da se unovci ovo preko paypal-a ili?

Procitaj cijelu ovu stranicu i jos par njih unazad,sve je ponovljeno najmanje 50 puta.

hrvatska alternativa lockerza ref link http://pecalica.hr/users/add/81dace4627790513b38372aa9027e1eb
12 godina
neaktivan
offline
Lockerz

Nijesam nista citao i nijesam od davno pratio temu znam da je smor da ponavljate. Evo sad vidim da posto kod nas ne mogu da salju onda vrijednost pojena salju na paypal. Ali je problem to sto sad imam 1000 ptz a prije sam imao 3 put vise :) Da li i to da im trazim? Jer mi nijesu poslali te stvari?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Lockerz

Ok evo vidim da moram da cekam novi reedem ali sto cu da radim za ovaj ipod sto mi nijesu poslali tj ukrali su mi ga ne znam koliko je ptz bio jedno 1000 cini mi se.... Mogu li se zalit kome? :) Davno se zalih ali nista nijesu odgovarali :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lockerz

Nema vise redeemova,24/7 bidova itd,nemozes zamjenit ptz-e za nagrade.Ne salju nista kod nas jadnih balkanaca.

Neznam probaj poslati supportu mail il nesto.

hrvatska alternativa lockerza ref link http://pecalica.hr/users/add/81dace4627790513b38372aa9027e1eb
12 godina
neaktivan
offline
Lockerz

Evo sto su mi odgovorili :( na moje pitanji uplate na paypal 

 

Thanks for your email. At this time Shop is available to members in the Unites States, Australia, Brazil, Canada, France, Germany, Austria, Belgium, Czech Republic, Denmark, Finland, Hungary, Japan, Lithuania, Luxembourgh, Ireland, Italy, Netherlands, New Zealand, Portugal, Poland, Singapore, Spain, Sweden, and United Kingdom. We're doing everything we can to make Shop available in other countries as soon as possible.

Lockez does allow members to use third party U.S. shipping companies. However, please be aware that if you choose to use a third party shipping business, you do so at your own risk. In that case, Lockrz cannot be responsible for packages once they have left our warehouse.

We are also starting to expand our Dealz for use by International members! Check out Big Fish Games and Yola Website Building, available in the Dealz section!

Thank you for your membership at Lockerz! We appreciate your patience and support as Lockerz evolves and we work to improve your Lockerz experience.

Best,
Faustina

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.1.2012 17:52 (zola.mne).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Lockerz

Pa spominjano je vec masu puta da kod nas vise nista ne salju.

A ptz-e nemozes mjenjat za lovu itd.

hrvatska alternativa lockerza ref link http://pecalica.hr/users/add/81dace4627790513b38372aa9027e1eb
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Lockerz
nema sto bez da ih tuzim pa da mi na sud sve to lijepom cifrom nadoknade :) Ostavio sam zivot na lockerz a na kraju samo majicu dobih :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Lockerz

http://www.points2shop.com/

 

 

Nesto ko Lockerz, samo šta se bodovi iskoriste na Amazonu.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lockerz
Mitch kaže...

http://www.points2shop.com/

 

 

Nesto ko Lockerz, samo šta se bodovi iskoriste na Amazonu.

Sta se gledaju videa ili ispunjavaju ankete?

hrvatska alternativa lockerza ref link http://pecalica.hr/users/add/81dace4627790513b38372aa9027e1eb
15 godina
offline
Re: Lockerz
Oboje
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
11 godina
neaktivan
offline
Lockerz

Interesuje me da li je normalno imati 750PTZ bodova nakon sto sam se registrovao, ali registraciju sam obavio sam, bez pozivnice preko mail-a, i to sam odradio tako sto sam se registrovao preko facebook-a, pa me interesuje jel to inace se na pocetku dobije toliko bodova (novca) ???

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Lockerz
dadiBL kaže...

Interesuje me da li je normalno imati 750PTZ bodova nakon sto sam se registrovao, ali registraciju sam obavio sam, bez pozivnice preko mail-a, i to sam odradio tako sto sam se registrovao preko facebook-a, pa me interesuje jel to inace se na pocetku dobije toliko bodova (novca) ???

savjet...ostavi se lockerza

14 godina
offline
Re: Lockerz
dadiBL kaže...

Interesuje me da li je normalno imati 750PTZ bodova nakon sto sam se registrovao, ali registraciju sam obavio sam, bez pozivnice preko mail-a, i to sam odradio tako sto sam se registrovao preko facebook-a, pa me interesuje jel to inace se na pocetku dobije toliko bodova (novca) ???

prodam ti ja svoj acc. imam 380 000 PTZ

13 godina
offline
Lockerz

ja uimam 412 ili 415 hiljada, prodam ti ja svoj, bolji je od ovog prije

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Lockerz pozivnice

Pošalji pozivnicu

13 godina
offline
Lockerz

hahahahahaha smjesan si decko

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Lockerz je SCAM!, Lockerz - trebate pozivnicu?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice