Backupiranje GMail-a na racunalo?

poruka: 5
|
čitano: 2.534
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Backupiranje GMail-a na racunalo?

Da li netko ima gotovo rješenje za backupiranje svih poruka sa GMail-a (da mi struktura foldera ostane ista) na lokalno racunalo (moze i sync. sa drugim GMail accountom) ?

iMac 20" - C2D 2.4GHz/2GB/320GB Mac OS X Leopard 10.5.5 ... Laborare non amo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Backupiranje GMail-a na racunalo?

Nisam probao, ali trebalo bi raditi sa Outlookom.. Podesiš primanje mailova sa gmaila, kreiraš foldere kao i na gmailu i odrediš pravila po kojima raspoređuje mailove po folderima..  možda ima i lakši način , ali meni je ovo prvo palo na pamet..

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
16 godina
neaktivan
offline
Backupiranje GMail-a na racunalo?

probaj Gmail Backup (lud naziv, ne? :)

Koristim ga već dulje vrijeme, i jako mi se sviđa. Radi isto što i Outlook kako je ferovca1 napisao...

 

E sad, vidim da si na OS X, pa za njega (još) nema gui verzije ovog programa. Probaj i Thunderbird, iako ja osobno nevolim mail klijente.

There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Backupiranje GMail-a na racunalo?

Podesiš si mail client za IMAP po uputstvima na http://mail.google.com/support/bin/topic.py?topic=12913 i vid vraga imaš cijelo stablo kao na serveru...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Backupiranje GMail-a na racunalo?
niki kaže...

probaj Gmail Backup (lud naziv, ne? :)

Koristim ga već dulje vrijeme, i jako mi se sviđa. Radi isto što i Outlook kako je ferovca1 napisao...

 

E sad, vidim da si na OS X, pa za njega (još) nema gui verzije ovog programa. Probaj i Thunderbird, iako ja osobno nevolim mail klijente.

 Uglavnom koristim OS X, ali imam OpenSolaris, Ubuntu i WinXP pod Parallelsom pa mi nije problem .
iMac 20" - C2D 2.4GHz/2GB/320GB Mac OS X Leopard 10.5.5 ... Laborare non amo!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice