Webzen/Gameforce politika

poruka: 5
|
čitano: 1.134
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Webzen/Gameforce politika

E ovako.Konkretno se radi o politici od gore navedenog zastupništva koji drže nekoliko igara. Osobno sam bio u igri Metin2.Imaju poprilično priglupu politiku nazvanu "uplati novac pa te baniramo".Uglavnom to rade konkretno u Metin2 igri i ja sam osobno završio tako.Masovni bug-ovi na serveru koji se uopće ne popravljaju a sve ih je više i više. Bug-ovi na serveru prije bio UK,sad je Europe. Proglašavaju igrače hakerima i to bez ikakvog valjanog dokaza koji koriste sve i svašta te blokiraju akaunte,žališ se te ih uopće išta više zanima.Ljudi bježite od gameforce/webzen.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.4.2020 11:23 (Igor150).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Webzen/Gameforce politika

Refund obavezno i bjezi od takvih igara. Neki ljudi su mislili da popularne igre cak i nadolazece da nece biti "sranja" s njima, a vidili smo to sa archeage/archegae unchained/black desert, chronicles of elyria itd.

12 godina
neaktivan
offline
Webzen/Gameforce politika

onako igraš da se opustiš,postigneš "nešto" pa završiš tako.samo porez na budale koji imaju višak novaca.ajd ja nisam toliko trošio pa nežalim.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Webzen/Gameforce politika

Takva vrsta igara bi i onako trebala biti zabranjena...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Webzen/Gameforce politika

update.ovo najmjerno pišem radi reklame za njih i neka se zna da se ne igra ništa njihovo.Nitko ne garantira da je situacija u drugim igrama od njih drugačija. 

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice