Redfall

poruka: 31
|
čitano: 9.235
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Redfall

U pitanju je novi ekskluzivan IP iz redova Microsoft studia izradjen od strane genijalaca odgovornih za Pray,Dishonored itd.

Radi se o open world co-op igri za 4 igraca koja izlazi ekskluzivno za Xbox te PC platforme.

Naravno,kao i vecina ostalih MS ekskluziva igra ce bit dostupna day one za Gamepass 🥂

 

https://bethesda.net/en/game/redfall

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Redfall

Sutra stize igra,na kraju sam stavio XsX verziju da se skida.

Ako PC verzija ispadne optimizirani spektakl lako skinem i tu 🥂

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Redfall

Bas su gadno srezali Xbox series S verziju,sjene,refleksije,detalji ali najgore su teksture.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Redfall

Po recenzijama očekivano srednja žalost.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Redfall
Hexfire kaže...

Po recenzijama očekivano srednja žalost.

Pa ja nisam ocekivao srednju zalost posto je to studio koji je napravio Pray i Dishonored.

 

15 godina
offline
Redfall

Ovo nije radio Arkane Lyon studio iz francuske nego iz Austina USA. Nema ovo veze sa dishonoredom. Teški fail od igre.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Redfall
dery kaže...

Ovo nije radio Arkane Lyon studio iz francuske nego iz Austina USA. Nema ovo veze sa dishonoredom. Teški fail od igre.

Pa zasto onda navode od kreatora Praya i Dishonoreda??

18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Redfall
MEGATAMA kaže...
dery kaže...

Ovo nije radio Arkane Lyon studio iz francuske nego iz Austina USA. Nema ovo veze sa dishonoredom. Teški fail od igre.

Pa zasto onda navode od kreatora Praya i Dishonoreda??

 Pa da se proda bolje. Igra je teže smeće i smor.

11 godina
offline
Redfall

Ja cu probat danas XsX verziju,vidim da za pc govore kako je dlss3 nuzan..Kriste.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Redfall

Na žalost totalni krš od igre

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Redfall

Detalj gdje bodovi lete oko svakog pogotka mi je dovoljan ne treba dalje gledat.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Redfall
MEGATAMA kaže...

Pa ja nisam ocekivao srednju zalost posto je to studio koji je napravio Pray i Dishonored.

 

Drag je Arkane i meni, ali ovo je od početka izgledalo kao promašaj. Malo gameplaya što sam vidio i nešto što sam pročitao mi je bilo dovoljno da ovome ne pridodajem ikakvu pažnju. I još odluče igru izbaciti samo sa 30 FPS modom. Po meni dovoljan red flag da nešto nije kako treba.

 

Jedino ne kužim ove mamlaze iz Microsofta da nisu odgodili igru za još par mjeseci. Što točno su oni sad dobili s tim što je igra izbačena prije vremena? Ko i EA sa Jedi Survivorom. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Redfall
Hexfire kaže...
MEGATAMA kaže...

Pa ja nisam ocekivao srednju zalost posto je to studio koji je napravio Pray i Dishonored.

 

Drag je Arkane i meni, ali ovo je od početka izgledalo kao promašaj. Malo gameplaya što sam vidio i nešto što sam pročitao mi je bilo dovoljno da ovome ne pridodajem ikakvu pažnju. I još odluče igru izbaciti samo sa 30 FPS modom. Po meni dovoljan red flag da nešto nije kako treba.

 

Jedino ne kužim ove mamlaze iz Microsofta da nisu odgodili igru za još par mjeseci. Što točno su oni sad dobili s tim što je igra izbačena prije vremena? Ko i EA sa Jedi Survivorom. 

Tehnikalije na stranu,zanima me svijet,igrivost

13 godina
offline
Re: Redfall
MEGATAMA kaže...

Tehnikalije na stranu,zanima me svijet,igrivost

 Pa s obzirom da su njihove dosadašnje igre bile prvenstveno single player iskustva, sigurno da u 4 player coop naslovu ne može biti ni trunka tog world buildinga i narativnog dijela koji je krasio njihove dosadašnje igre. Jednostavno je koncept skroz drugačiji. I baš da je Arkane samoinicijativno išao odjednom raditi looter shooter, ne bih se kladio. A i do nedavno je igra trebala biti always online jer je pretpostavljam nekakav live service model bio u planu. Samo što je odjednom očekivano propala hrpa live service igara pa su i oni probali napraviti neki zaokret koji očito nije uspio.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Redfall

Odigrao sam uvod i malo dalje,nazalost uzasno je tesko nisanit.

Vjerovatno djelomicno posljedica niskog frameratea a djelomicno losih kontrola.

Ne mogu ovo igrat na ovaj nacin,cekat cu 60fps patch da probam ponovo ili skinut za PC eventualno.

Ako ova igra u XSs verziji ostane na 30fps trajno onda je moj savjet da ju niti ne skidate/kupujete.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Redfall
MEGATAMA kaže...

Odigrao sam uvod i malo dalje,nazalost uzasno je tesko nisanit.

Vjerovatno djelomicno posljedica niskog frameratea a djelomicno losih kontrola.

Ne mogu ovo igrat na ovaj nacin,cekat cu 60fps patch da probam ponovo ili skinut za PC eventualno.

Ako ova igra u XSs verziji ostane na 30fps trajno onda je moj savjet da ju niti ne skidate/kupujete.

 Nebih je kupio i da je 60 fpsa, kad je u igri sve koma, priča likovi gameplay tehnikalije... Dobila je užasne ocijene u svim segmentima.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.5.2023 15:04 (BeLLicus).
6 godina
online
Redfall

Ovo mi izgleda kao PS3 igra. I to još 80€. Svašta. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Redfall

Probao sam igru jos malo pa ju maknuo na vanjski HDD,kada stigne 60fps patch probat cu opet.

Moraju i AI protivnika drasticno poboljsat....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Redfall
Ma ne valja apsolutno ništa u igri. Da je bar problem samo 30 fps pa ajde, ali ne valja ništa. Likovi su bezveze, gameplay čisti prosjek, AI gori nego u igrama od prije 20 godina. Grafika je ništa posebno kad se uzme u obzir da je na konzoli opcija samo 30 fps, očekivao bi da je onda bar grafika na nekoj čudesnoj razini ali nije ni to.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
5 godina
offline
Redfall

Ako nista za ovo se znalo da ce biti "flop" mjesecima prije izlaska. Barem ne bi trebali razocarati one koji su je kupili . Ovo ne popravlja ni dragi Bog, jer je cijeli koncept njasre. Ne kuzim taj sistem "muzenja" igraca i to po velikim cijenama u vrijeme kada igre izlaze na dnevnom nivou. Toliko ima dobrih igara (da ne spominjemo izuzetno kvalitetne indie igrice) da si teska ljencina koja visi uz igrice i zgubidan ne bi stigao sve odigrati. I to samo ono dobro sto je u ponudi.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Redfall

Arkane je odličan kad radi SP kao npr. Dark Messiah of Might and Magic, Dishonored, Prey i navodno Deathloop (nisam ga igrao). U coop-u je flopno i Wolfenstein Youngblood kojeg su radili zajedno s MachineGames studijom. Bolje da se drže SP-a.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Redfall
Alfredo nr.2 kaže...

Arkane je odličan kad radi SP kao npr. Dark Messiah of Might and Magic, Dishonored, Prey i navodno Deathloop (nisam ga igrao). U coop-u je flopno i Wolfenstein Youngblood kojeg su radili zajedno s MachineGames studijom. Bolje da se drže SP-a.

 Nije ovo radio isti studio nego ogranak u USA. Da je to bio francuski arkane e onda je to druga priča.

kradem mine iz minskog polja
13 godina
offline
Redfall

Evo i 

ako se netko i dalje premišlja.

 

Pa ovo je totalni krš od igre u svim segmentima. Praktički nekakvi early access ako i toliko. Baš će biti zanimljivo ako ikad saznamo što točno je pošlo po zlu. Tu je morao biti neki ogroman zaokret tokom developmenta da bi dobili ovo što smo dobili. Jer za razliku od Jedi Survivor ovo neće popraviti 2-3 patcha.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Redfall

Morat ce oni brzo nekakav price drop,slazem se da je igra vjerovatno dozivjela nekakav nagli zaokret u developmentu.

Vjerovatno iz SP naslova u online co op.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Redfall
MEGATAMA kaže...

Morat ce oni brzo nekakav price drop,slazem se da je igra vjerovatno dozivjela nekakav nagli zaokret u developmentu.

Vjerovatno iz SP naslova u online co op.....

 Ja bih na osnovu ovog Skillup videa čak i rekao da je možda trebala biti neka live service kombinacija pa su u zadnji čas išli kemijat. Možda je trebalo biti nekakvo PVP/PVE iskustvo u početku jer nema nikakve logike da lutaš po mapi par minuta bez ikoga na vidiku. Moguće da su te "praznine" trebali popuniti ostali igrači, a vampiri kao protivnik su bili samo sporedna stvar. Ili su jednostavno planirali ko i svi izbaciti live service poluproizvod pa ga s vremenom popravljati, ali ih je presjekao onaj nedavni pomor hrpe live service igara, najglupljeg koncepta monetizacije ikad zamišljenog. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Redfall
dery kaže...
Alfredo nr.2 kaže...

Arkane je odličan kad radi SP kao npr. Dark Messiah of Might and Magic, Dishonored, Prey i navodno Deathloop (nisam ga igrao). U coop-u je flopno i Wolfenstein Youngblood kojeg su radili zajedno s MachineGames studijom. Bolje da se drže SP-a.

 Nije ovo radio isti studio nego ogranak u USA. Da je to bio francuski arkane e onda je to druga priča.

Pa sad kaze u videu da su oni napravili Pray.....ta igra mi je poprilicno bolja i od Dishonoreda.

Kakav se to kaos mora desit da nakon onakve igre izbace nesto ovakvo....suludo.

 

11 godina
offline
Redfall

Ovo je kaos koliko je losa PC verzija,sve osim najnovijih TOP end procesora ne dolazi u obzir.

Kasnije u videu ima prikaz kako se vrti na prosjecnom procu uz rtx3080.....ovo je novo dno dna.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Redfall

Sad se polako otkriva zasto je Redfall ispao toliko los,nazalost Arcane koji je napravio fantasticni Pray vise ne postoji jer je 70% developera napustilo tim do izlaska Redfalla.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Redfall

Steta. Mozda je moglo ovo zavrsit makar malko bolje. Kako kazu, cak su se nadali da ce Microsoft otkazat igru. Oj zivote.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice