Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.207.503
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
u industriji video igara jedino CDR to radi iz humanitarnih razloga...svi ostali radi para...zato su htjeli da svi uživaju u njihovoj igri od last gen do next gen+master race
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
HCMAA kaže...
u industriji video igara jedino CDR to radi iz humanitarnih razloga...svi ostali radi para...zato su htjeli da svi uživaju u njihovoj igri od last gen do next gen+master race

 Je, siguran da će novce od prodaje na konzolama donirati u humanitarne svrhe.

Ma de lol

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

jebiga tko trenutno nema dobar PC nek se najbolje strpi i nekad kasnije igra igru, jer ovo nije igra za igrat tjedan dana i zaboravit, ovo će se igrati još dugo dugo. a već kroz mjesec dana bi se moglo dosta toga i pokrpat možda

 

ovih 8 milijuna prednarudžbi nije bezveze, to je zato jer su ljudi imali ogromno povjerenje u CDPR, a ovi nisu to povjerenje opravdali u očima svih. Šteta.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
fila2208 kaže...
HCMAA kaže...
u industriji video igara jedino CDR to radi iz humanitarnih razloga...svi ostali radi para...zato su htjeli da svi uživaju u njihovoj igri od last gen do next gen+master race

 Je, siguran da će novce od prodaje na konzolama donirati u humanitarne svrhe.

Ma de lol

 Mislim da je zelio biti sarkastican.

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
fila2208 kaže...
HCMAA kaže...
u industriji video igara jedino CDR to radi iz humanitarnih razloga...svi ostali radi para...zato su htjeli da svi uživaju u njihovoj igri od last gen do next gen+master race

 Je, siguran da će novce od prodaje na konzolama donirati u humanitarne svrhe.

Ma de lol

 

ma on je sarkastičan, zato jer svi CDPR redovito hvale da su pošteniji developeri od ostalih. I oni su uvijek dosad bili pošteniji u smislu da daju više contenta za istu cijenu, izbace dlc koji bude veći od nekih igara itd. I uvijek su bili i više nego pošteni, ja to prvi tvrdim. Ali ovo sa bugovima i neprikazivanjem gameplaya sa konzola je nepošten potez i mrlja, nisu tu ispali ok.

14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jarvan kaže...

 Ako si dovoljno blentav da je igraš na konzoli, neznam kaj da ti kažem.

Ako si odabrao PC da je igraš, onda vrijedi 550kn. Jer to je PC naslov.

 550kn je ok za PC igru? Koja je ujedno trenutno samo single player sa najavama multiplayera (koje se ne moraju ostvariti).

 

Za moj džep malo previše.

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Igra neda mijenjat neke keybinding-e. Kako to zaobići? nekim keymapping programom ili da se mučim uređivanjem user mappings datoteke?

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

jebiga tko trenutno nema dobar PC nek se najbolje strpi i nekad kasnije igra igru

 Ja sa i5 8400 i GTX 1080 Ti ne mogu dobiti stabilnih 60FPS na 1440p ako ne želim ići na totalne krumpir postavke.

 

Nemam neki mega PC ali isto tako je daleko bolji od prosjeka. Da igra nije odgađana nekoliko puta rekao bih "ok, izbacili su ju brže-bolje, budu ju pokrpali". Kako itko može pravdati ovo stanje igre nakon toliko odgađanja, što su radili svo to vrijeme?

3 godine
offline
Cyberpunk 2077

Nemos ovu igru platit za PC 550kn nikako, osim ako das max 450 i onda jednu stoju zapalis. Najskuplje su Steam i fizicke kopije, akcija je bilo sto, VPN je tu da maltene mos za 170kn uzet kao neki ovdje.

 

Ali svakako realno ne vidim problem u piratiranju, shvatis to kao neki produzeni demo, artefakt ljepsih dana

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Meni audio trza, tj čuju se neki artefakti, čak i glavnom meniju,  ima li netko sličan problem???

Stavio sam fov 95, te prebacio na full screen.
Inače mi je bilo sve na ultra high, pa evo i mojih postavki za 1440p WQHD, RTX 3080

RT OFF, DLSS- AUTO zadnje postavke. Preko 100 fps-a konstanto jedino audio problemi...

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Braca rusi, ukro tv iz spavace, kupio torid gamepad, zavalio se, vega veli sve na ultra reko slažem se. Htio corpo klikno streetkid. Atmosfera brutalna, radi i izgleda odlicno. 

Dirty dosen
Moj PC  
4 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Igra vrijedi tih para..ja evo igram na ps5..oko 4 sata..vidio sam jedan jedini i to zanemariv bug..
Graficki..i vizualno..bit cu iskren..naravno da nije next gen..ne ono sta moze biti na ps5 jel..jel to utjece na imersivnost u igri..niti malo..u igri osjecam vise igara. mass efect..deus ex...gta v...cak i dasak fallouta..intro podsjeca na blade runner novi..al opet igra ima svoju originalnost. prica je odlicna..i vidi se da je igra radjena godinama..jel moglo bit bolje..jest..uvijek moze biti bolje..al ovakva kakva je mi je dovoljna da gustam..i da potrosim 100+ sati u njoj..
a ova ekipa sta im je najbitnija grafika i sta uvijek nesto cekaju..cekajte momci i dalje..ja i ostali uzivamo..maknite se s teme..ovo ionako nije tema za vas. ..
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
amagi kaže...

Nemos ovu igru platit za PC 550kn nikako, osim ako das max 450 i onda jednu stoju zapalis. Najskuplje su Steam i fizicke kopije, akcija je bilo sto, VPN je tu da maltene mos za 170kn uzet kao neki ovdje.

 

Ali svakako realno ne vidim problem u piratiranju, shvatis to kao neki produzeni demo, artefakt ljepsih dana

 A nene, ako ideš vpn to si praktički skoro kao pirat. Moraš kupiti najskpulju verziu da bi imao pravo pisanja ovdje tako tvrde neki cyber policajci.

 

Šala mala, koliko je ps4 verzija, a bar 450kn zar ne?

 

Zamisli daš tolko i igraš na 10fps 

žao mi je tih ljudi, danas su neki od njih uzeli slobodno itd, a kad ono kurcina jbmu

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
fila2208 kaže...
amagi kaže...

Nemos ovu igru platit za PC 550kn nikako, osim ako das max 450 i onda jednu stoju zapalis. Najskuplje su Steam i fizicke kopije, akcija je bilo sto, VPN je tu da maltene mos za 170kn uzet kao neki ovdje.

 

Ali svakako realno ne vidim problem u piratiranju, shvatis to kao neki produzeni demo, artefakt ljepsih dana

 A nene, ako ideš vpn to si praktički skoro kao pirat. Moraš kupiti najskpulju verziu da bi imao pravo pisanja ovdje tako tvrde neki cyber policajci.

 

Šala mala, koliko je ps4 verzija, a bar 450kn zar ne?

 

Zamisli daš tolko i igraš na 10fps 

žao mi je tih ljudi, danas su neki od njih uzeli slobodno itd, a kad ono kurcina jbmu

 Mislim da je ova slika dovoljna da popizdi 

15 godina
offline
Cyberpunk 2077
Luka123 kaže...

Meni audio trza, tj čuju se neki artefakti, čak i glavnom meniju,  ima li netko sličan problem???


 

Imam ja pucketanje u zvuku same igre. Bude mi normalan audio i ona se pojave smetnje.

Igra radi normalno, a ove smetnje u zvuku su uzasno iritantne. Kod da slusam radio i gubim signal.

 

Ocekivo sam normalne bugove, a ne probleme sa zvukom. Znaci bude i u main menu isto problema, znaci ne samo u igri.

Probo sam se igrat sa postavkama zvuka u windowsima na prijedlog na nekim drugim forumima, al ne pomaze

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 16:51 (AmonZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Evo Luka ti je gore napisao da ima problema sa zvukom a procitao sam to i na jos jednom forumu.

Dok patch ne izade vjerovatno nema pomoci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Znaci ovako. Sa eksternom zvucnom karticom i studio monitorima imam problema, a sa headsetom kojeg sam ubo direktno u PC nemam.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja sam godinama namjerno ignorirao sve u svezi igre, jednostavno sam čekao da stvar izađe i onda nakon par tjedana/mjeseci kad se stvari ispeglaju samo upiknem i ganjam.......dok nisam jučer ušao u temu i pokleknuo 

Zato i najozbiljnije kažem: nabijem vas sve na krasni balon, koji sam qurac uopće očekivao kada sam krenuo čitati zadnjih 100 stranica misleći si da me raja neće nahajpati 

 

 

 

Danas ću nešto možda malo zaigrati (ako amd 3600 + 1660 super bude uopće sposobno upogoniti ovo) ali tek za vikend ide ozbiljno igranje pa ćemo vidjeti jel valja ovo čudo što i koliko je zapravo ispolirano za neko normalno računalo.

Dobio sam i novi 500 gb evo plus pa barem mjesta za ove 100 gb updatove neće nedostajati

Battlelog: [G] pijana_carapa
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

stigao paketic danas. 

 

znaci ovo je najbolji Collector Edition koji sam ikad imao. 

 

evo par slika. 

 

 

Moj PC  
32 0 hvala 3
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

čitam sve ove angry review na steamu i ne kužim ništa. ljudi koji imaju hardware par puta jači od mojega ne mogu igrati normalno, bez trzanja i fps dropova. a ja guštam u igri kao malo dijete. kao da igram deus ex ali na puno većoj skali

5 godina
offline
Cyberpunk 2077

Maznuo sa reddita- lol. SPOILER: SRBI I DALJE RADE SRANJA...

Sve Vas Volim
Moj PC  
7 0 hvala 2
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

GPU utilization je na sve strane, od 7% do 60%, nikad ne dođe do 90+%

Frame-ova dobijem jedva 40-50 na 1080p low, mid, high, ultra, nema veze koji setting odaberem.....

 

Za sada, loše i neigrivo

 

 

 FIXED

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 18:39 (quickr).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

igram s rtx 3070 sve na najjace s raytracingom i dlss na quality bolje nego na off i to dost 1440p naravno.

 

sto se tice Raytracinga jos razmisljam dal da ga imam upaljeno ili ne s Raytracingom tu i tamo padne na 52-53 fpsa

no medutim puno detalja je ovdje koji su bolji s raytracingom ali fps se prepolovi...

 

npr ovo

 

 

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 18:04 (toxic).
Moj PC  
1 0 hvala 2
16 godina
moderator
offline
Cyberpunk 2077

Da li je neko probao Photo mode?

Da li igra može renderirati screenshotove u max detaljima i max rezi neovisno o igraćim postavkama?

Npr The Crew i Elite:Dangerous kad rade screenshot u photo modu, renderiraju ga u najboljim mogućim detaljima i na 4K.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

ja sam prvo planirao uzet za ps5, a onda sam cuo da je trenutna verzija za konzole bezveze. pc imam kakav imam(i7 8750, 16gb ram, gtx 1060) i nisam siguran kako ce radit pa prvo skidam "demo" verziju.

 

skinuo sam jos jucer neku gog verziju al nije radilo, pa danas skidam codex. brzina neta mi je oko 16 mbps tu u stanu, a skida mi oko 2mb po sekundi, do ponoci je gotovo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
quickr kaže...

GPU utilization je na sve strane, od 7% do 60%, nikad ne dođe do 90+%

Frame-ova dobijem jedva 40-50 na 1080p low, mid, high, ultra, nema veze koji setting odaberem.....

 

Za sada, loše i neigrivo

 

 Faking borderless windowed. Čim sam prebacio na full screen sve je došlo na normalu. 140FPS na low, 90FPS na ultra na 1080p

 

Ista stvar mi je bila i u kingdome come deliverance.

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

bas me interesuje hoce li Hardware Unboxed izbaciti graphic settings kao za RDR2 sto je uradio :D ja na svom pc-u stavio sve na medium texture na high izvlacim izvan grada 45-50fps u gradu pada na 40-35fps

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nemam problem sa iskorištavanjem grafičke. Sve je normalno.. 

5700

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Isprobao cca pola sata reda radi. Streetkid početak, jako dobar prvi dojam. Izgleda da će se ipak dati odigrati na GTX1060 u 60ish FPS na 1080p. Imam neke stvari za odigrati prije, a do onda ju možda još malo ispeglaju.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Cyberpunk 2077
Evo meni sa i7 6700hq i GTX 1070 na laptopu ipak medium/low postavke po gradu I voznji auta dok zatvoreninprostori I igre bez problema medium high.
Buga dva dosad jedan t cross npc I stabla/palme koje render a negdi iz p*cke materine al se prikazuju ispred svega.

Takoder san proba igrat na geforce now sve max igra klizi I isto tako nisam primjetia te iste bugove sa stablima
[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice