The last of us 2

poruka: 841
|
čitano: 223.547
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
The last of us 2

Sve ćemo ih potamaniti 

Moj PC  
4 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
The last of us 2

Nadam se da nece bit puno takvih kao ti...

Moj PC  
3 6 hvala 0
12 godina
offline
Re: The last of us 2

A čuj sa kolegom djelim profil i imali smo nešto dolara i dok se ja dvoumio on dodao pare i eto igra kupljena. 

Da se nešto veselim i ne. Ja sam htio Ghost of Tsushima, ali kako skupljali lovu za TLOU 2 presudio je on(i njegove pare). 

On nije ni svjestan šta ga čeka budu li istiniti spojleri. 

 

5 godina
offline
The last of us 2

Imam prednaručen tlou2, pročitao sam sve u temi i leakove i tldr planiram svejedno odigrati igru jednom. Ono što me zanima ima li tko da bi kupio igru nakon što ju odigram, gotov sam sa igrom nakon max 14 dana od izlaska? Ako ima neka pošalje poruku privatno. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Jurica314 kaže...

Imam prednaručen tlou2, pročitao sam sve u temi i leakove i tldr planiram svejedno odigrati igru jednom. Ono što me zanima ima li tko da bi kupio igru nakon što ju odigram, gotov sam sa igrom nakon max 14 dana od izlaska? Ako ima neka pošalje poruku privatno. 

 Siguran sam da nas ima nekoliko takvih. Kad odigraš, stavi oglas u onu temu za prodaju PS4 igara. Ako će igra ispast kako se svi nadamo, nećeš ju dugo prodavati.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
odjavljen
offline
The last of us 2

Evo jedan dobar video koji sve sumira:

 

 

 

 
6 0 hvala 2
12 godina
offline
The last of us 2

Došla jutros na red na playlisti u autu i jednostavno me sjetila na rasprave u ovoj temi 

 

Možda nisam u pravu, ali mislim da znam
Što si obrijao glavu i što si nadrkan
Što si obukao spitku, čizme, tregere
Sad vodiš svetu bitku mlateći pedere

 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
The last of us 2

Meni je za sto ce igra mozda ostati u losem sjecanju vecini ljudi radi price i politike koja su uplice u igru, a nece je pamtiti po velikom tehnoloskom dostignucu. Dizajn, animacije, grafika, eksplozije, gameplay, razni sitni detalji ce biti umrljani pricom, a mislim da su dizajneri, animatori i inzenjeri zbilja zasluzili pohvale za svoj rad. 

Moj PC  
9 0 hvala 2
10 godina
offline
Re: The last of us 2

Ma nemas sto zaliti.

Svako malo izadje tehnoloski napredna igra. Bar cesce nego igra sa dobrom pricom i razvojem likova.

 

Uostalom veci skok s obzirom na tehnologiju bio je Crysis.

14 godina
offline
The last of us 2

The Last of Us Part II - Inside The Story:

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
offline
The last of us 2

Ovako samo bolesna osoba razmišlja.


Nadam se najvećem failu ikad.


 
7 0 hvala 3
10 godina
odjavljen
offline
Re: The last of us 2

Uncharted 4 je trebao imati drugaciju pricu, pogotvo oko Sama. Ali nema veze, zato je nas dragi kreativni direktor izbacio Amy iz studia (toliko o weemen rightz) te ju zamjenio moze se reci sa doticnom feministkinjom i ubacio nam Nadine i kcerkicu u U4. Jos nam je U4 dobro i ispao. Ne mogu docekati Angry Joea i ekipu da recenziraju ovo, jer ja mislim da vise necu biti zainteresiran za ND projekte ako nastave u ovom smjeru, a vjerujem da hoce.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 18:43 (IvanDado).
13 godina
neaktivan
offline
The last of us 2

Što maltretirate više, ND je privatna firma i mogu raditi što god žele sa svojim proizvodima, a vi ako vam se ne sviđa zaobiđite i problem riješen.

Koliko kenjkanja oko ničega.

 
2 7 hvala 0
14 godina
offline
Re: The last of us 2
IvanDado kaže...

Uncharted 4 je trebao imati drugaciju pricu, pogotvo oko Sama. Ali nema veze, zato je nas dragi kreativni direktor izbacio Amy iz studia (toliko o weemen rightz) te ju zamjenio moze se reci sa doticnom feministkinjom i ubacio nam Nadine i kcerkicu u U4. Jos nam je U4 dobro i ispao. Ne mogu docekati Angry Joea i ekipu da recenziraju ovo, jer ja mislim da vise necu biti zainteresiran za ND projekte ako nastave u ovom smjeru, a vjerujem da hoce.

 I Uncharted 4 ima 93 na metacriticu i ljudi su generalno bili i vise nego zadovoljni igrom. Uooće ne razumijem što fali da je Sam ostao good guy i da nije villain kako je zamišljeno od početka, meni je ovako ispalo bolje. Kako ljudi pisu o toj igri rekao bi čovjek da je najveće smeće. A igra je recimo bolja od prethodnika Uncharted 3 u svakom pogledu.

A bilo bi lijepo kad bi prestali pisati mitove o Neil Druckmannu kao lošem storytelleru jer lik iza sebe nema niti jedan propali projekt i sve igre na kojima je radio su bile prepoznate kao vrhunske. 

 

Isto tako bi bilo lijepo da pojedinci koji se pretvaraju da ih nije briga za igru ostave na miru nas koje jos uvijek zanima igra. U životu nisam vidio da su ljudi koje ne zanima neka igra toliko opsjednuti istom. Netko posta nešto novo vezano za igru i kreću TD-ovi, pljuvanje. Dajte odrastite svi skupa.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 20:00 (antimadridista).
10 godina
odjavljen
offline
Re: The last of us 2

Dobar je bio U4, ne kazem da nije. Zato i velim, jos je i dobro ispao, ali ima stvari koje su me iritirale. No sve u svemu, dobra je igra bila, iako se vec vidio smjer Naughty Doga IMHO. Mislim da bi ipak originalnu pricu vise volio, ali nema veze. The Lost Legacy necu ni komentirati, totalno bezveze. Chloe je trebala biti u U4, a ne u igri opet s doticnom Nadine. Nije mi jedino jasno zasto se sad spominje Metacritic kao dokaz o kvaliteti neke igre, a kad se na PS4 temi spominjalo kako ce TLOU2 biti popljuvana na metacriticu se pricalo suprotno? Metascore, a ni user score nije bas neko mjerilo, ali onda to vrijedi i za jednu i drugu igru.

7 godina
offline
Re: The last of us 2
antimadridista kaže...
IvanDado kaže...

Uncharted 4 je trebao imati drugaciju pricu, pogotvo oko Sama. Ali nema veze, zato je nas dragi kreativni direktor izbacio Amy iz studia (toliko o weemen rightz) te ju zamjenio moze se reci sa doticnom feministkinjom i ubacio nam Nadine i kcerkicu u U4. Jos nam je U4 dobro i ispao. Ne mogu docekati Angry Joea i ekipu da recenziraju ovo, jer ja mislim da vise necu biti zainteresiran za ND projekte ako nastave u ovom smjeru, a vjerujem da hoce.

 I Uncharted 4 ima 93 na metacriticu i ljudi su generalno bili i vise nego zadovoljni igrom. Uooće ne razumijem što fali da je Sam ostao good guy i da nije villain kako je zamišljeno od početka, meni je ovako ispalo bolje. Kako ljudi pisu o toj igri rekao bi čovjek da je najveće smeće. A igra je recimo bolja od prethodnika Uncharted 3 u svakom pogledu.

A bilo bi lijepo kad bi prestali pisati mitove o Neil Druckmannu kao lošem storytelleru jer lik iza sebe nema niti jedan propali projekt i sve igre na kojima je radio su bile prepoznate kao vrhunske. 

 

Isto tako bi bilo lijepo da pojedinci koji se pretvaraju da ih nije briga za igru ostave na miru nas koje jos uvijek zanima igra. U životu nisam vidio da su ljudi koje ne zanima neka igra toliko opsjednuti istom. Netko posta nešto novo vezano za igru i kreću TD-ovi, pljuvanje. Dajte odrastite svi skupa.

 Prijašnji Unchartedi su bili bolji, a ovoga su potpuno uništili i spriječili neki normalni nastavak jer su umjesto sina uvalili kćer pa idući Uncharted može biti feministicko sranje koje lici na Tomb Raider.

10 godina
offline
Re: The last of us 2
Imam pravo pljuvat igru. Pogotovo ako ju kupim ili mislim kupiti.
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: The last of us 2
MadDogMattis kaže...

 Prijašnji Unchartedi su bili bolji, a ovoga su potpuno uništili i spriječili neki normalni nastavak jer su umjesto sina uvalili kćer pa idući Uncharted može biti feministicko sranje koje lici na Tomb Raider.

 

 

ženski lik = nenormalno

muški lik = normalno

 

14 godina
offline
The last of us 2

Uncharted 4 je drugi najbolji Unxharted ikad. To je činjenica. Bolji je od Uncharteda 3 i prvog Uncharteda uvjerljivo, u apsolutno svakom smislu. 

 

Uncharted 4 je "feministicko smeće koje liči na Tomb Raider"? Jer je u igri cura, sa kojom se uopće ni ne igra nego je villain? Bog te mazo ako ovaj forum ima ikakvog smisla više.  Kolika količina gluposti se ovdje moze pročitati od "muskarčina".

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 22:19 (antimadridista).
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The last of us 2
Spacecraft kaže...
Imam pravo pljuvat igru. Pogotovo ako ju kupim ili mislim kupiti.

 Ali napisao si jedno 47 puta da igru ne misliš kupiti ni odigrati. Shvatili smo, naporan si.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
odjavljen
offline
Re: The last of us 2
antimadridista kaže...

Uncharted 4 je drugi najbolji Unxharted ikad. To je činjenica. Bolji je od Uncharteda 3 i prvog Uncharteda uvjerljivo, u apsolutno svakom smislu. 

 

Uncharted 4 je "feministicko smeće koje liči na Tomb Raider"? Jer je u igri cura, sa kojom se uopće ni ne igra nego je villain? Bog te mazo ako ovaj forum ima ikakvog smisla više.  Kolika količina gluposti se ovdje moze pročitati od "muskarčina".

 Balkan.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
4 godine
odjavljen
offline
The last of us 2

Uncharted 4 je u GOW najbolje što se može odigrati na PS4. Zbog tih igara se kupuje PS4. Nisam imao problema s U4 pričom niti sam primjetio agresivni feminizam. TLOU 2 bumo videli šta će ispasti. 

Have no fear, Vlad is here
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: The last of us 2
Treba svakako ljude upozoriti o cemu se radi u ovoj igri. Dalje je na ljudima hoce li kupiti.
Moj PC  
1 3 hvala 1
8 godina
offline
Re: The last of us 2
MadDogMattis kaže...
antimadridista kaže...
IvanDado kaže...

Uncharted 4 je trebao imati drugaciju pricu, pogotvo oko Sama. Ali nema veze, zato je nas dragi kreativni direktor izbacio Amy iz studia (toliko o weemen rightz) te ju zamjenio moze se reci sa doticnom feministkinjom i ubacio nam Nadine i kcerkicu u U4. Jos nam je U4 dobro i ispao. Ne mogu docekati Angry Joea i ekipu da recenziraju ovo, jer ja mislim da vise necu biti zainteresiran za ND projekte ako nastave u ovom smjeru, a vjerujem da hoce.

 I Uncharted 4 ima 93 na metacriticu i ljudi su generalno bili i vise nego zadovoljni igrom. Uooće ne razumijem što fali da je Sam ostao good guy i da nije villain kako je zamišljeno od početka, meni je ovako ispalo bolje. Kako ljudi pisu o toj igri rekao bi čovjek da je najveće smeće. A igra je recimo bolja od prethodnika Uncharted 3 u svakom pogledu.

A bilo bi lijepo kad bi prestali pisati mitove o Neil Druckmannu kao lošem storytelleru jer lik iza sebe nema niti jedan propali projekt i sve igre na kojima je radio su bile prepoznate kao vrhunske. 

 

Isto tako bi bilo lijepo da pojedinci koji se pretvaraju da ih nije briga za igru ostave na miru nas koje jos uvijek zanima igra. U životu nisam vidio da su ljudi koje ne zanima neka igra toliko opsjednuti istom. Netko posta nešto novo vezano za igru i kreću TD-ovi, pljuvanje. Dajte odrastite svi skupa.

 Prijašnji Unchartedi su bili bolji, a ovoga su potpuno uništili i spriječili neki normalni nastavak jer su umjesto sina uvalili kćer pa idući Uncharted može biti feministicko sranje koje lici na Tomb Raider.

 Joj daj ajde ne rise, dok je igra bila aktualna nitko nije srao po njoj. Sad odjednom ne valja.

Uncharted 4 je definitvino bolji od U1 i 3. Uncharted 2 je ipak najbolji.

Dosta je Uncharteda. Nek pociva u miru. Kaj ce nam nastavak. Nek nekaj novo izmisle.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
online
Re: The last of us 2
Evo jedna djelomično (ne)vezana vijest s Neogafa.

Twitch je formirao vijeće za procjenu sigurnosti chata, na kojem između ostalog sjedi transgender osoba koja misli da je jelen (ili glumi kako bi digla lovu od budala koje to loži).

https://www.neogaf.com/threads/twitch-introduces-safety-advisory-council-to-promote-inclusivity-members-include-trans-furry-who-thinks-voice-chat-in-games-is-non-inclusive.1541460/
PSN - DeniZg80
Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
online
Re: The last of us 2
DeniZg kaže...
Evo jedna djelomično (ne)vezana vijest s Neogafa.

Twitch je formirao vijeće za procjenu sigurnosti chata, na kojem između ostalog sjedi transgender osoba koja misli da je jelen (ili glumi kako bi digla lovu od budala koje to loži).

https://www.neogaf.com/threads/twitch-introduces-safety-advisory-council-to-promote-inclusivity-members-include-trans-furry-who-thinks-voice-chat-in-games-is-non-inclusive.1541460/

 

ne znam uopće šta bi rekao, meni ovo izgleda kao hendikepirano dijete. 

4 godine
odjavljen
offline
Re: The last of us 2
DeniZg kaže...
Evo jedna djelomično (ne)vezana vijest s Neogafa.

Twitch je formirao vijeće za procjenu sigurnosti chata, na kojem između ostalog sjedi transgender osoba koja misli da je jelen (ili glumi kako bi digla lovu od budala koje to loži).

https://www.neogaf.com/threads/twitch-introduces-safety-advisory-council-to-promote-inclusivity-members-include-trans-furry-who-thinks-voice-chat-in-games-is-non-inclusive.1541460/

 To je bolest i ne želim gledati ništa slično u TLOU 2 (ne kažem da će biti, ali gdje ima dima i vatre) i drugim igrama.

Have no fear, Vlad is here
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2020 11:09 (VladimirLem).
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Ili "The last of Trans"
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
5 2 hvala 0
4 godine
odjavljen
offline
Re: The last of us 2
IvanDado kaže...
Kako mozes reci da je to bolest u 2020-oj? Ti si samo balkanac 🤭😂

 Netko tko je umislio da je jelen bolestan je u svakom kutku ovog planeta.

Have no fear, Vlad is here
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Osim ako je jelen :)
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice